Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Yurtdışı Eğitiminde Güvenilir Danışmanlık Hizmetleri


Danışmanlık hizmetleri, her alanda olduğu gibi eğitim alanında da önemli bir yer tutar ve “güvenilir” bir yerden destek alınmayı gerektirir. Yurtdışında, birçok branşta eğitim alınabiliyor. Dil öğrenmek, lise veya üniversite hayatını farklı bir ülkede tamamlamak isteyen kişiler gerekli başvuru işlemlerini yaptıktan sonra kolaylıkla eğitimlerini almaya başlayabiliyorlar. Ama tabi bunu yapmak için öncelikle araştırma yapmak gerek ki doğru okulu hatta doğru ülkeyi tercih etmede yanılma payı çok düşük olsun. Eğitim, insan hayatının her anında kendini gösterir. Okul hayatı, iş hayatı, aile hayatı, sosyal hayat vs. eğitimli bireyler her zaman için el üstünde tutulurlar ve gerek meslek hayatlarında gerekse de kültürel hayatlarında en çok aranan kişiler olurlar. Tabi bir de bu işin yurtdışı boyutu var ki deneyimi olan kişiler çok daha ileri seviyede kendilerinden söz ettirirler. Peki, yurtdışına çıkarken nelere dikkat etmek gerek veya hangi danışmanlık kurumundan destek almak daha mantıklı olur? Öncelikle yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak istediğinize karar verdiğinizde, eğitim kurumu hakkında gerekli araştırmayı yapmaya başlayarak yola koyulabilirsiniz. Daha önce kaç kişiyi yurtdışına gönderdiği, eğitim sürecinde öğrencilerin ne şekilde etkilendiğini ve bunlara bağlı olarak referanslarını inceleyerek hareket edebilirsiniz. Kurumsal tüm firmalarda, bu araştırmayı yapmak kişisel hak ve hürriyetler arasında değerlendirilmektedir. 
Yurtdışı Eğitiminde Güvenilir Danışmanlık Hizmetleri

Eğitimde bir adım daha önde olun

Yurtdışı dil okulları ve üniversiteler, sürekli olarak eğişken fiyatların olduğu eğitim kurumlarıdır. Genellikle döviz kuru üzerinden fiyatların hesaplandığı bu alanlarda, doğru tercih yapabilmek için danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak ama firmayı doğru tercih etmek gerekiyor. Yılların birikim ve tecrübesine sahip olan eğitim kurumumuz, danışmanlık hizmetleri alanında kendinden söz ettiren referansları ile yeni sezonda öğrencileri yeniden yurtdışına göndermeyi kabul etti. Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda beklentilerinizden daha fazlasını elde etmek ve istediğiniz sonuçlara daha kısa yoldan ulaşmak için kesinlikle danışmanlarımızla iletişime geçmeniz ve tercihlerinizi birlikte yapmanız hem sizin adınıza hem de eğitim süreciniz adına daha faydalı olacaktır. Danışmanlık hizmeti sunan kurum veya bireysel kişiler, her alanda hizmet sunmazlar, yabancı dil eğitimi ile ilgili veya üniversite ile ilgili danışmanlık hizmeti sunarlar bu nedenle eğitim için danışmanlık hizmeti alınacaksa hangi alanda hizmet alınacağı konusunda karar vermek ve kişileri buna göre seçmek de önemlidir. İşin en sağlıklısı ise resmi bir kurumdan destek alarak işi riske atmadan danışmanlık hizmeti almaktır. Bu konuda ülkemizde çok sayıda resmi firma bulunmaktadır siz de buna göre değerlendirmenizi yaparak sizin için en uygun firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Danışmanlık ücretleri ne kadardır?

Aslında eğitim danışmanlığı ücretleri sabit değildir. Gidilecek ülke ve istenen destek konularına göre değişken fiyatlar verilebiliyor bir de firmaların kendilerine göre belirledikleri rakamlar vardır bu rakamlar hakkında da bilgi sahibi olmak gerekiyor. Yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında uzun yılların birikim ve tecrübesine sahip olan kurumumuz, birçok referansı ile öğrencilerin eğitimlerine destek olduğunu kanıtlayabilecek seviyededir. Gerek sitemizden gerekse de yerimize gelerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, yurtdışı eğitimi için en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB