Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Vize Danışmanlık Hizmeti


Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, 17 yıldır sadece Avustralya vize türlerine hizmet vermekte,  konusunda en deneyimli ve  kaliteli firmaların önünde gelmektedir.

Aracılığımız ile yapılan başvuruların süratle ve %99 olumlu neticelenmesi , başvurularınızın baştan sona QEAC (Uzman Eğitim Danışmanı) sertifikalı danışmanımız tarafından titizlikle takip edilmesi sayesindedir.  Ayrıca Avustralya Büyükelçiliği vize eğitim seminerlerine düzenli katılmamız ve vize bölümleri ile düzenli olarak iletişimde bulunmamız, sizlere sürekli olarak en son yenilikleri herkesten önce öğrenme, başvurunuzu buna göre iyileştirme ve vize alma şansınızı en yüksek orana çıkartmaktadır.
Daha önce bizimle çalışmış öğrencilerimizin görüşleri için : tıklayın

Yukarıda Avustalya Öğrenci vizesi kategorilerini ve bu kategoriler için gerekli olan standart evraklar listesini bulmaktasınız. Lütfen bu listenin genel bir liste olduğunu göz önünde bulundurunuz. Her bir başvuru sahibi için hazırlanması gereken belgeler birbirinden çok büyük farklılık içerebilmektedir. Bu nedenle sizin durumunuza özel bir vize dosyası oluşturulması hayati önem taşımaktadır.

İHTİYACINIZ OLAN PROFESYONEL YARDIM

Profesyonel yardım neler içeriyor?

  • Sizin durumunuza özel vize dosyasının QEAC ( Nitelikli Eğitim Danışmanı) sertifikalı danışmanımız tarafından sizinle adım adım ( telefon, e-mail, yüz yüze görüşme yolu ile) hazırlanması – Tamamen ÜCRETSİZ
  • Vize başvurunuz telefonla da olsa bir mülakat içermektedir. Bu mülakatla ilgili sormak istediğiniz tüm soruların cevaplanması - ÜCRETSİZ
  • Vize formunuzun bizzat  QEAC ( Nitelikli Eğitim Danışmanı) sertifikalı danışmanımız tarafından doldurulması ÜCRETSİZ
  • Sadece gerekli evraklarınızın noter yeminli İngilizce tercümelerinin yapılması ( özel anlaşmalarımız sayesinde normalden çok çok ucuza mal olmaktadır)
  • Büyükelçiliğe başvurunuzun yapılması ÜCRETSİZ – (Vize ücreti başvuru sahibi tarafından karşılanmaktadır.)
  • Yetki verdiğiniz için tüm işlemlerin sizi yormadan sizin adınıza takibi - ÜCRETSİZ
  • Başvurunuz hakkında sürekli bilgi güncellemesi ve yakın takip - ÜCRETSİZ
  • Okulunuzun ödeme aşamasında eğer bizim yardımcı olmamızı isterseniz, ödeme tutarınız ne olursa olsun para gönderme hizmeti  - ÜCRETSİZ
  • Vizenizin büyükelçilikten temini ve size teslim edilmesi

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council