Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Kanada'da Sertifika


 

Yurtdışında sertifika programına katılmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri ülke Kanada’dır. Kanada, eğitime verdiği önemi ve çok sayıda özel ve devlet okuluna sahip olmasından dolayı en çok tercih edilen ülkedir. Turizm alanında daha çok okula sahip olan Vancouver, IT ve işletme bölümlerinde yoğun okulların bulunduğu Toronto ve her iki bölgede ortak olarak İşletme, pazarlama, ticaret alanında sertifika alınabilecek çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır.

Kanada’da sertifika programına katılmak ve ülkeden sertifika almak birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Üniversiteler ve kolejler dışında George Brown, Seneca, Centennial gibi devlet okullarında sunulan  post graduate diploma programlarına katılan öğrenciler, mezun olduklarında 1 yıl çalışma hakkı elde etmiş olurlar. Bu da yurtdışında yeni bir deneyim kazanmak için güzel bir fırsattır. Aşağıdaki tablodan inceleyerek sizin için en uygun olan okulun; fiyatları, kabul şartları ve diğer detayları ile ilgili en net bilgilere ulaşabilirsiniz. 

 

İlgili Diğer Sayfalar


Kanada Sertifika-Diploma Eğitimi Veren Okullarımız

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC