Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Başvuru Adımları


Okullarımız ve fiyatlar hakkındaki sayfaları incelediğiniz için teşekkür ederiz.

Başvuru yapmadan önce okullarımızla  ilgili aklınıza takılan her türlü konuda bize info@bogaziciedu.com  adresinden veya 0 541 327 66 34 - 0 545 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

En çok karşılaştığımız soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Sizin aracılığınızla hangi ülkelerdeki eğitim programlarına katılabilirim?

 • Firmamız Avustralya, İrlanda, Birleşik Arap Emirlikleri ve İngiltere 'deki eğitim kurumları ile çalışmaktadır. Öğrencilerimizin okul kayıt, vize başvurusunun hazırlanması, konaklama, uçak bileti ve hava alanı karşılama organizasyonları tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Okulumu seçtim kayıt olmak istiyorum. Nasıl kayıt olabilirim?

 • İsterseniz bizi ofisimizde ziyaret ederek isterseniz telefon ve internet aracılığıyla kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
  Daha detaylı bilgiyi Kayıt prosedürü sayfamızda bulabilirsiniz.İşlemlerinizin yürütülmesi için İstanbul'a veya ofisimize gelmenize gerek yoktur.

Sizin ofisinize gelmem gerekiyor mu?

 • İşlemlerinizin yürütülmesi için İstanbul'a veya ofisimize gelmenize gerek yoktur. İsterseniz tüm işlemlerinizi internet, telefon ve kargo ile yürütebilirsiniz.

Ne zaman başvuru yapmalıyım ?

 • Eğitime başlamayı düşündüğünüz tarihten en azından 2 ay öncesinde vize başvurusu yapılmalıdır. Bu süre İngiltere için 4 ayı bulabilmektedir.
  Bu nedenle eğitime başlamayı düşündüğünüz tarihten en azından 2,5-3 ay öncesinde bize başvurmanız daha sağlıklı olacaktır. Bazı programların (lisans,yüksek lisans, sertifika vb.) yıl içinde belirli başlangıç tarihleri vardır.
  Bu programlarla ilgileniyorsanız lütfen web sayfamızdan başlangıç tarihlerini kontrol ediniz.

Kayıt işlemleri için hangi evraklar gereklidir?

 • Vize Bilgileri sayfamızda her ülke ile ilgili olarak gerekli evrakların listesi mevcuttur. Daha detaylı bilgi almak için bize 0 541 327 66 34 nolu telefondan ve info@bogaziciedu.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. Vize başvurusu konusunda deneyimli danışmanlarımız sizin durumunuz için gerekebilecek ilave dökümanlar konusunda sizlere detaylı bilgi vereceklerdir.

Ödemeleri nasıl yapacağım?

 • Kayıt esnasında okul ön kayıt ücreti ödenir.Bu ön kayıt ücreti toplam okul ücretinizden düşülür. Ekstra bir ödeme değildir.
 • Vizenizi aldıktan sonra ise okul ücretinizin geri kalan bakiyesini ödersiniz. Bu ödemeleri ister elden ister banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Danışmanlık ücretiniz nedir ?

 • Firmamız temsilcisi olduğu eğitim kurumlarına başvuran öğrencilerden herhangi bir danışmanlık ücreti talep etmemektedir. Kayıt olduğunuz eğitim programının ücretlerine ek olarak herhangi bir ücret ödemezsiniz.

İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC