Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Biz Kimiz?


 

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, 2002 yılından bu yana yurtdışı eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenci adaylarına, eğitim ve kariyer hedefleri doğrultusunda en doğru seçimi yapabilmeleri için profesyonel hizmet verir.

UK, USA, İrlanda, Malta, Kanada, Avustralya,Birleşik Arap Emirlikleri -Dubai, İtalya, Fransa ve İspanya'da dil eğitimi ve ayrıca  Kanada, İngiltere ve Avustralya’da önlisans, lisans, yüksek lisans alanlarında akademik danışmanlık sağlamaktadır.

Danışmanları, büyükelçilik ve konsolosluklardan birebir güncel vize ve başvuru prosedürleri hakkında eğitim almaktadır, bu sayede öğrencilerine en güncel ve doğru bilgiler eşliğinde yardımcı olur. Temsilcisi olduğu okullara gidecek öğrenci adayları, vize danışmanlığı, seyahat aranjmanları hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanırlar. Ayrıca Singapur Havayolları Kurumsal Partneri’dir. Bu sayede  Avustralya ve Yeni Zelanda destinasyonlarına özel indirimli uçak bileti temininde yardımcı olur.

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, PIER tarafından düzenlenen sınavda, “Uzman Eğitim Danışmanı” ünvan ve sertifikasını almaya hak kazanan sektördeki ilk firma olmuştur.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC