Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Neden Boğaziçi Yurtdışı Eğitim


Neden Boğaziçi Yurtdışı Eğitim

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim danışmanlarından Yeşeren Başlargil Okutkan, eğitimini tamamlayıp, yapılan sertifika sınavını başarıyla geçerek  "Qualified Education Agent Counsellor" ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya Ticaret Komisyonu "Austrade" tarafından Avustralya'da eğitim hakkında devletin resmi sitesi Studying-in-Australia.org da referans olarak önerilen sayılı acentalar arasında yer almaktadır. Avustralya devletinin titizlikle seçtiği az sayıdaki firmalardan biri olan Boğaziçi Yurtdışı Eğitim'e Siz de güvenebilirsiniz.

 The Education Agent Training Course (EATC), Avustralya Göçmen Bakanlığı (DIAC) ve Avustralya Uluslararası Eğitim Departmanı(AEI) tarafından geliştirilmiş ve uygulamaya konulmuş bir eğitim programıdır. Bu programın amacı ; Avustralya’da eğitim ve yaşam hakkında bilgi vermekte olan dünya genelindeki tüm danışmanların bilgi kalitesinin standardize edilmesi ve tüketici haklarının korunduğu, doğru ve güncel bilgilendirme sağlayan, çalışma ahlakına uygun nitelikler taşımasını garanti altına almaktır.

İngilizce olarak sunulan bu programa katılan danışmanlar, uzun ve detaylı bir eğitimden geçtikten sonra belirli merkezlerde online sınava tabii tutulurlar ve sınavda başarılı olmaları halinde Uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanı (Qualified Education Agent Counsellor) ünvanını elde ederler.

Aracılığımız ile yapılan başvuruların süratle ve %99 olumlu neticelenmesi , başvurularınızın baştan sona QEAC (Uzman Eğitim Danışmanı) sertifikalı danışmanımız tarafından titizlikle takip edilmesi sayesindedir.  Ayrıca Avustralya Büyükelçiliği vize eğitim seminerlerine düzenli katılmamız ve vize bölümleri ile düzenli olarak iletişimde bulunmamız, sizlere sürekli olarak en son yenilikleri herkesten önce öğrenme, başvurunuzu buna göre iyileştirme ve vize alma şansınızı en yüksek orana çıkartmaktadır.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC