Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo

İngiltere Dil Okulları


İngiltere'de Eğitim

Yaşamı zengin, hayat koşulları müreffeh ve sunulan imkanlarla zengin bir ülke olmayı başaran İngiltere, eğitim için en çok tercih edilen yerlerden biridir. Yabancı dil eğitiminde esas olan gidilecek ülkenin anadilinin uygun olmasıdır. Bu noktada İngiltere, İngilizce dil eğitimi için tercih edilebilecek en iyi yerlerdendir. Eğitime verdiği önemi ile kendinden söz ettiren ülkede yer alan dil okulları, her sene on binlerce öğrencisini mezun ederek yüksek statüdeki üniversitelere yerleştirmektedir. Yine bunun yanında her sene düzenlenen “Eğitim günleri” etkinliği de ülkenin eğitime verdiği önemi göstermektedir, zira bu tip etkinlikler dünyanın sayılı yerlerinde gerçekleştirilir.

İngiltere her yıl yaklaşık olarak 400,000 öğrencinin kabul edildiği uluslararası akademik merkezidir. Bu kalitesi sayesinde eğitim alan öğrencilerin eğitim sonrasında iş bulma imkanları daha geniş bir yelpazede değerlendiriliyor ve kariyer yapmak isteyen öğrenciler aldıkları eğitim ile istedikleri hedeflere çok daha kolay bir şekilde ulaşabiliyorlar.

Dünyaca ünlü üniversitelerin İngiltere'de bulunması, dil eğitiminde akademik teknikler ve teknolojinin son sınıf ürünleri kullanarak eğitim verilmesi gibi avantajlı durumlar sayesinde eğitimde başarı elde etmek isteyenlerin hayalleri tam anlamıyla gerçekleşiyor. Burada göreceğiniz eğitim ile birlikte İngilizce dil gelişimin başarmak, hiç bilmeseniz bile en iyi seviyeye gelmek ve bunu okul sonrası dönemlerinde menfi çıkara dönüştürmek mümkündür. Müreffeh bir yaşama sahip olan ülke, iş bulma noktasında da diğer ülkelere göre daha rahattır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda İngiltere'de eğitim en cazip fikirler arasındaki yerini alıyor. İngiltere dil okulları

 

Yaşam Koşulları ve Şehirler

Gelişmiş ülkelerde yaşam koşulları ekonomik anlamda daha güçlüdür. İngiltere, 4 devletin birleşmesinden meydana gelmiş kara parçası olmakla birlikte 4 ülkenin kültürlerini ortak paydada toplamayı başarmış bir yerleşim yeridir. Eğitim için bu ülkeye gidenlerin masraflarının biraz daha yüksek olduğunu söylemek gerekiyor, özellikle de Türkiye ile kıyaslandığında pahalılık oranının daha fazla olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Fakat tüm bunlara karşın çözüm üretmek veya çalışarak para kazanmak ve eğitim sürecini ekonomik bir şekilde tamamlamak mümkündür ki bu da öğrenciler için en iyi avantajlardan biridir.

Dünyanın gözde ülkeleri arasında yer alan ve gelişmişliği yaşam alanları tercih edilen İngiltere, şehirlerinin zengin kültürlere sahip olması, sunduğu lüks hayat koşulları ile heranlamda kendinden söz ettirir. Londra, Manchester, Brighton, Oxford gibi şehirler başta olmak üzere kültürel anlamda zengin olan ülkenin diğer şehirlerinin her biri görülmeye değer ve zaman geçirmeye layık kentlerdir.

Anadili İngilizce olan şehirlerde barınma ve konaklama sorunu yaşanmamaktadır. Ancak başında da dediğimiz gibi fiyatların Türkiye'ye göre daha pahalı olması burada uzun süre kalmayı planlayanların düşünmesi gereken bir konudur. Buna ek olarak pahalılığın yanında sunduğu müreffeh eğitim şartları, yaşam koşullarındaki zenginlik ve diğer alanları göz önünde bulundurulduğunda pahalılığına değer bir ülke olduğunu söylemek doğru olacaktır.


Neden İngiltere'de Dil Eğitimi?

Birleşik Krallığı oluşturan dört ülkeden en büyüğü olan İngiltere, eğitim noktasında birçok avantajlı yönüyle kendinden söz ettiren bir yerdir. Müreffeh yaşam şartları, gelişen teknolojisi, her geçen gün daha da büyüyen ekonomi ve finans değerleri sayesinde burada okul okuyanlar eğitim almanın yanında büyük iş alanlarında kariyer yapma şansını da elde edebilmektedirler. Londra, finans alanlarının çok olmasından dolayı ülkenin en kalabalık şehridir. İş alanlarının yoğun olmasının etkisi ile birlikte dışarıdan çok sayıda insanın buraya gelmesiyle iyice kalabalıklaşan şehirde kalmak ve burada hizmet veren okullardan istifade etmek elbette en doğrusu olur fakat bunlara karşın kalabalık şehirlerden uzak kalmak isteyenler için de alternatif yerlerin olduğundan söz edilebilir.

Londra merkezine 1 saat mesafede yer alan Brighton, mesafenin kısa olmasına rağmen Londra'ya göre oldukça sakin bir yaşam stiline sahiptir. Burada eğitim alınabilecek çok sayıda dil okulunun bulunması, kalabalık yerlerde yaşamaya alışık olmayanların değerlendirmesi gereken bir yer olmasını etkiliyor. Okyanus kıyısında yer alan Brighton, eğitim almak isteyenlere sunduğu kıyılardaki güzellikler sayesinde okul okurken tatil yapmanın avantajlarını bir arada sunuyor.

İngiltere'de eğitim almak için çok sayıda geçerli neden sıralanabilir. Bu nedenlerin en önemlileri şunlardır;

  • Resmi dilin İngilizce olması ve öğrencilerin ihtiyaçlarını İngilizce üzerinden karşılamaları,
  • Dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilerle kaynaşarak geniş bir kültüre sahip olabilme avantajı,
  • Dünyanın en iyi dil okullarının İngiltere'de olması,
  • Burada eğitim alırken farklı ülkelere veya şehirlere kolaylıkla seyahat edilebilmesi,
  • Ailenizden uzak bir noktada iken kendinize olan güveninizin artması,
  • Yurtdışı deneyimini İngiltere'de yaşayarak çok kültürlü medeniyetleri tanıma fırsatı ve kaynaşma imkanı.

    Tüm bunların yanında kariyer yapma fırsatı, konaklama seçeneklerinde alternatifler, kentlere ulaşımın kolaylıkları, kültürel birikim gibi etkiler de yine “Neden İngiltere'de dil eğitimi?” sorusuna verilebilecek en iyi cevaplardır

 İngiltere'de Kurs Tipleri Nelerdir?

Dil eğitiminin yanında İngiltere'de farklı kurs tiplerinin bulunması, geniş imkanlara sahip bir ülke olmasını etkiliyor. Genel İngilizce kurslarında verilen; konuşma, telaffuz etme, anlama ve yazma becerisi kazandırma amaçlıdır. Fakat bunun haricinde diğer İngilizce kursları ve sertifika kurslarının sunulması zengin bir eğitim alanına sahip olduğunu göstermektedir.

Genel ve Yoğun İngilizce Programları

Bu eğitimdeki amaç; kişiye konuşma, telaffuz etme, yazma ve anlama becerisini kazandırmaktır. İngilizce seviyesi hangi seviye olursa olsun genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce programına katılmadan seviye yükseltmek mümkün değildir zira bu programda dilin alt yapısı, grameri ve diğer incelikleri baz alınarak eğitim verilmektedir.

Programların başlangıç tarihi her pazartesi olup, genel İngilizce programını bitiren öğrenciler istedikleri programları ilave olarak alabilmektedirler. 1 ile 52 hafta arasında değişen kurs süresi, öğrencinin isteğine bağlı olarak belirlenmektedir.

Akademik İngilizce Kursları

İngiltere'de dil eğitimi geniş alanlara sahip ve olanakları fazla olan bir alandır. Genel İngilizce programının dışında yer alan akademik İngilizce kursları fırsatının sunulduğu ülkede bu programdan yararlanmak da mümkündür. Bu programa katılmak için İngilizcede belli bir seviyeye gelinmiş olması gerekiyor. B1 seviyesi olarak adlandırılan asgari seviyeye ulaşmış herkes bu programdan yararlanabilir.

Akademik İngilizce kurslarındaki amaç, gerek İngiltere'de gerekse de İngilizce konuşulan diğer ülkelerde üniversite okumak isteyenler, mastır ve doktora yapmak isteyenlerin katılmaları gereken IELTS, TOEFL ve Cambridge sınavlarına girmeleri gerekiyor. Akademik program ile bu sınavlara hazırlık eğitimi verilerek öğrencilerin başarılı bir şekilde geçmeleri hedeflenmektedir. Kurs boyunca sınav hazırlıkları, hazırlık sınavları, testler ve pratik eğitimler verilmekte olup öğrenin en iyi başarıya ulaşılması sağlanmaktadır.

özel Dersler

İngilizce dil okullarında genel olarak verilen eğitimlerden biri de özel derslerdir. Bu derslere herkes katılabilir. İş için dil öğrenmek isteyenler, İngilizcesini geliştirmek isteyenler, akademik İngilizce konuşmak isteyenler vs. herkesin katılım gösterebileceği bu programlar, dil okullarının ayrıca vermiş olduğu hizmetlerdendir. İngiltere'de bu eğitimi alanların genel olarak İngilizce seviyelerinin çok daha yüksek olduğu görülmektedir.

Gençler İçin Yaz Kampları (18 yaş altı)

İngiltere'de eğitim alınabilecek birçok alan ve birçok program bulunmaktadır. Her yaşa uygun eğitimlerin bulunması, eğitim için ülkenin daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Gençler için yaz kampları, 10 ile 18 yaş arasındaki gençlere verilmektedir.

Gezerek İngilizce öğrenmek, kamp süresi boyunca düzenlenen etkinliklere katılarak dil geliştirme eğitimi almak, İngilizce temelli aktivitelerden faydalanabilme gibi pek çok olanak bir arada sunulur. Sınıflara göre değişiklik gösterse de genel olarak sınıftaki öğrenci sayısı 20 kişiyi geçmemektedir. Gençlere yönelik düzenlenen kamplar sayesinde İngilizce seviyesinin yükseltilmesi çok daha rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Dili uluslararası öğrencilerle bir arada yaşayarak öğrenmek, yabancı dil bilmenin avantajlarını kavramak, farklı ülkelerden arkadaşlıklar edinerek sosyal alanda gelişmek, özgüvenin artmasını sağlamak gibi birçok olumlu yöne sahip olan gençler için yaz kampları, katılım gösterilmesi gereken dil programlarından biridir.

Mesleki İngilizce ve İş İngilizcesi Kursları

Teknoloji ve finans alanlarının geliştiği günümüzde iyi bir kariyere sahip olmak daha başka bir deyişle el üstünde tutulmak için yabancı dil bilmek gerekiyor. Tabi genel İngilizce programlarından farklı bir programa dahil olarak bunu elde etmek mümkündür. İngiltere'deki kurs tipleri arasında yer alan mesleki İngilizce ve iş İngilizcesi kursları sayesinde bunu elde etmek mümkündür.

İş hayatında kullanılan İngilizcenin daha resmi olması gerekiyor. Kişilere hitap, pazarlama dili, ikna kabiliyeti ve kabullendirme dili gibi pek çok alanda eğitim alınması gerektiğini vurgulamak gerekiyor. Tüm bunlar iş İngilizcesi kursları ile elde edilebilir. Yanı sıra hukuk, finans, yöneticilik, turizm, mühendislik, tıp, diş hekimliği, akademisyenlik gibi alanlarda da kullanılması gereken İngilizce, sıkı bir eğitim programından geçtikten sonra elde edilebilir. Bu alanda hizmet veren mesleki İngilizce kursları ile başarmak çok daha kolaydır.

VIP Kursları

Zamanı kısıtlı olmasına rağmen kısa sürede İngilizce öğrenmek isteyenlerin başvurdukları kurs tipi VİP kurslardır. İngiltere dil okulları hizmetleri arasında yer alan bu eğitim sayesinde en kısa sürede dili öğrenmek ve konuşmak mümkündür. Milletvekilleri, iş dünyasının ünlüleri, yöneticiler, üst düzey yöneticiler, bürokratlar, kaymakamlar, valiler gibi yüksek statüde olan kişilerin VİP kurslarından yararlanarak kısa süreye yayılmış eğitim programları sayesinde İngilizce öğrenmeleri çok daha rahat hale gelmektedir. 

İngiltere'nin Popüler Lokasyonları Nerelerdir?

Oxford

İngiltere'nin en bilindik popüler lokasynu Oxford'dur. Oxford, dünyaca ünlü Oxford üniversitesi ile bilinen bir yer olmakla birlikte eski tarz kafeleriyle kendinden söz ettirir. Gezilecek yerler bakımından hayli zengin olan şehir kültürel anlamda gelişmiş, turistik cazibesi yüksek bir kenttir. St Mary the Virgin Kilisesi ve kulesinden sunduğu şehrin muazzam tablosu görülmeye değer yeridir. Her yıl yüz binlerce turistin ziyaret ettiği Oxford, eğitim alanlarının dünya genelinde bilinmesi sebebiyle öğrencilerin de sık tercih ettiği İngiltere kentlerindendir.

Londra

İngiltere'nin başkenti Londra, ülkenin en gelişmiş kenti olma özelliği ile kendinden söz ettiren bir şehirdir. Turistik anlamda gezilecek çok sayıda alana sahip olması, sunduğu muazzam manzaralar, yıl içinde düzenlenen etkinlikler ve festivaller, görece çok sayıda olan müzeleri ve daha diğer birçok alanı, Londra'nın cazibesini arttıran detaylardır. Parlemento Binası, Big Ben, Tower Bridge, London Köprüsü ve London Eye gibi yerler şehrin en önemli durakları arasında yer almaktadır. Eğitime verdiği önemle de kendinden söz ettiren Londra sahip olduğu iş alanları sayesinde öğrencilerin tercih ettikleri lokasyonlardan biri olmayı başarıyor.

Cambridge

Dünyanın en eski üçüncü üniversitesine sahip olan Cambridge, 11. Yüzyıla dayanan geçmişi ile İngiltere'nin göz dolduran kentlerinden biridir. Dünyanın en eski ikinci üniversitesi Oxford'un kurulmasından bir süre sonra halk arasında yaşanan büyük çatışmaların etkisinden uzaklaşmak isteyen bir dizi akademisyen tarafından “Cam Nehri” anlamında gelen Cambridge'de kurulan üniversite ile birlikte kentin yıldızı parlamaya başlamış ve her geçen gün daha fazla insan kente yerleşmiştir. önde gelen dil kursları, dünyanın en bilindik üniversitesi, turistik alanları, doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle kendinden söz ettiren Cambridge, İngiltere'nin en önemli kentlerinden biridir.

İngiltere Cambridge 

Liverpool

UNESCO (Dünya Mirasları Listesi)'da yer alan Liverpool, Ortaçağ'dan kalma bir kenttir. Beatles'in doğduğu şehir, günümüzde sahip olduğu Liverpool futbol takımı ile kendinden fazlasıyla söz ettirmektedir. The Wheel of Liverpool, Albert Dock, Beatles Müzesi, Denizcilik Müzesi, Liverpool One Alışveriş Merkezi, Cavern Club ve Liverpool Katedrali gibi önemli turistik alanlara ev sahipliği yapması, eğitim, kültürel etkinlikler vediğer turistik aktiviteleri sayesinde her geçen gün daha da bilinirliği artan şehir, İngiltere'nin bilinen lokasyonlarından biridir.

Manchester

Kuzey İngiltere'nin başkenti sayılan Manchester her ne kadar adı anıldığında ilk olarak futbol takımı akıllara gelse de birçok anlamda dünyada adını duyurmayı başaran şehirlerden biridir. öğrencilerin yoğun olarak İngilizce dil eğitimi ve üniversite eğitimlerinde tercih ettikleri Manchester, kompakt yönü, keyifli gezi alanları, turistik cazibesi yüksek noktaları ile görülmesi gereken güzel yerlerden biridir. Sahip olduğu köklü mirası, kültürel değerleri, sıcak insanları ve modern yaşam tarzı ile öne çıkan Manchester, İngiltere'de eğitim görürken kesinlikle ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında yer alması gerekiyor. 

İngiltere öğrenci Vizesi

Yaşam kalitesi, eğitim, turistik alanları ile dünyanın gözde ülkelerinden biri olan İngiltere, sunduğu imkanları ile öğrencilerin beklentilerini karşılayabilen yapısı ile dikkat çekicidir. öğrencilere sunulan hizmetlerin yanı sıra vize alımlarında zorluk çıkartmayan ülkenin kurallarına uygun hareket edildiği müddetçe rahat bir şekilde giriş-çıkış yapılabilmektedir.

İngiltere Pasaportu: İngiltere'ye okul okumak veya dil eğitimi almak için gittiğinizde sahip olmanız gereken pasaportun, giriş yapmayı düşündüğünüz tarihten itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekiyor. Pasaport başvurusu yapmaya giderken varsa eski pasaport ve vizenizi yanınızda götürmeniz, ailenizden yurtdışına çıkmış kişiler varsa onların da işlem gören sayfalarının birer nüshalarını yanınızda götürmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Vize Başvuru Formu: İngiltere öğrenci vizesi başvuru formunu doldururken oldukça dikkatli olunmalıdır. İngiltere vizesi konusunda hassas davranan İngiltere, eksik ve yanlış bilgilerin verilmesi durumunda kesinlikle giriş yapmaya izin vermemektedir. Bu konuda yardım almak için eğitim danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Vize başvurusu yaparken son 6 ay içinde çektiğiniz biyometrik çerçevelenmemiş,45 mm x35 mm boyutlarında yüzünüzün tam görüldüğü fotoğrafın olması gerekiyor. Konsolosluğun istediği bu resimler dışındaki resimler kabul edilmemektedir.

Okul kabul belgesi: Vize işlemlerinde yanınızda mutlaka bulunması gereken evraklardan biri de kayıt olduğunuz İngiltere okulundan size verilen okul kabul belgesidir. Bu belge olmaksızın İngiltere öğrenci vizesi almanız mümkün değil.

Vize ücreti: İngiltere öğrenci vizesi almak için vize masraflarını karşılamış olmanız gerekiyor. En az 6 aylık vize için ödemeniz gereken tutar hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.    

Dil Okulları

 

British Study Centres

1930 yılından bu yana hizmet veren British Study Centres, sunduğu kaliteli eğitim hizmetleriyle İngiltere'nin en seçkin dil okullarından biri olmayı başarıyor. Her sene verdiği mezunlarıyla ve üniversitelere yerleştirdiği öğrencileriyle kendinden söz ettirmeyi başaran şirket, Londra başta olmak üzere Oxford, Brighton ve Bournemouth'da verdiği hizmetleriyle tercih edilen okullardan biridir.

Eğitimde hizmet veren profesyonel eğitimciler sayesinde eğitimde başarıyı elde etmek isteyenlerin beklentilerini karşılayabilmeleri oldukça kolay hale geliyor. Genel İngilizce eğitimi hizmetleri verilen okullarda sınıfların belirlenmesi için seviye tespit sınavı yapılarak sınıflar belirlenmektedir. Sınıfları genel olarak 25 öğrenciden oluşan British Study Center, minimum 16 yaşındaki öğrencilere hizmet vermektedir.


İngiltere Cambridge Dil okulu

Studio Cambridge

İngiltere'nin en bilinen eğitim kurumlarından biri de Stuio Cambridge'dir. Okul, hizmete başladığı günden bu yana öğrencilerin memnuniyetini kazanmaya yönelik geliştirilerek daha fazla tercih edilen bir eğitim kurumu haline gelmiştir. Bağımsız hizmetlere sahip olan Studio Cambridge, herhangi bir okullar zinciri ile bağlantılı değildir.

Tren istasyonuna 400 metre mesafede 19. Yüzyıldan kalma bir binada hizmet veren Studio Cambridge, şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Bu da ulaşım açısından herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmamasını sağlamaktadır. 16 yaş üzeri öğrencilere hizmet verilen okulun hizmetleri arasında dil becerisini geliştirme, iş İngilizcesi, meslek İngilizcesi, okuma ve yazma alıştırmaları, TOEIC sınavına hazırlık, IELTS, Cambridge FCE ve CAE sınavlarına hazırlık eğitimleri verilmektedir.

Cambridge, sahip olduğu dünyanın en büyük öğrenim merkezlerinden biri olması ünüyle bilinen bir şehirdir. Ulaşım, konaklama ve öğrenci hizmetleri alanında gelişmiş bir yapıya sahip olması her yıl binlerce öğrencinin burada eğitim almak için gelmesini etkiliyor.

LSI

1965 yılında bu yana İngiltere başta olmak üzere 8 ülke ve 15 şehirde eğitim hizmeti veren LSI, İngilizce dil programına katılmak isteyen öğrencilerin yüzde 80'inin tercih ettiği bir eğitim kurumudur. Kuruluşundan bu yana birçok akademik İngilizce programı geliştiren LSI'nın tüm okulları lokal ve ulusal eğitim kurumları tarafından akredite edilmiştir.

öğrencilerinin eğitimi noktasında gerekli tüm alt yapıya sahip olan LSI; eğitim, sağlık, güvenlik, öğrencilerin rahat yaşaması, akademik programlarda öğrencilerin geliştirilmesine yönelik aktivite ve etkinlikler ve daha da önemlisi öğrencilerin huzuru üzerinde çalışarak kalitesine kalite eklemeye devam etmektedir.

ön hazırlık kurslarından üniversiteye kabul dönemine kadar her aşamada eğitim veren LSI, alanının en başarılı isimlerinden biri olup İngiltere'de en çok tercih edilen okullar arasında yer almaktadır. Kariyer gelişimi için yardımcı kurslara sahip olması, , IELTS, Cambridge FCE ve CAE sınavlarına hazırlık eğitimlerinin verilmiş olması eğitim kurumunun tercih edilmesinde büyük bir etkiye sahiptir.

St. Giles

İlk olarak 1955 yılında Londra'da Paul and Diana Lindsay tarafından kurulan St. Giles International İngilizce Dil Okulları, öğrencilerine karşı gösterdiği hassasiyet ve tutumu sayesinde her sene on binlerce öğrencinin tercih edilmesini etkilemektedir. Amaçlarını eğitim ile birlikte buraya gelen öğrencilerin değişik kültürlere sahip öğrencilerle kaynaşarak yeni arkadaşlıklar edinmelerini sağlama amacı olduğunu belirten yetkililerinin bu söylemlerini öğrenciler de onaylamaktadırlar.

Amerika, Kanada, İngiltere ve Brezilya'da şubeleri bulunan St. Giles'in değişik eğitim programlarının olması, her alanda İngilizceyi öğrenmek isteyenlerin kolaylıkla faydalanabilmelerine zemin hazırlamaktadır.

öğretmenlere Yönelik öğretme teknikleri ve Profesyonel iş adamlarına yönelik iş İngilizcesi üzerine hazırlanmış eğitimleri ile kendinden söz ettiren St. Giles, öğrenci memnuniyetini ön planda tutan hizmetleriyle kendinden söz ettirmeyi başaran bir eğitim kurumudur.

S.S.S

İngiltere'de yaşamak kolay mı?
Her ülkenin olduğu gibi İngiltere'nin de kendine göre kolay ve zor yönleri vardır. genel olarak ekonomisi zengin olan ülkede harcamalar Türkiye'ye göre fazla olsa da yaşanmayacak bir yer değil.

İngiltere dil okulları fiyatları ne kadardan başlıyor?
Kesin bir cevap vermek mümkün değil, alınacak eğitim programına göre fiyatlarda değişiklik görülebildiği gibi kurs süresine göre de değişmektedir.

İngiltere'de öğrenciler çalışabilir mi?

Aldığınız vizenin mahiyetine göre çalışma izni alabilir veya alamazsınız.

Türkiye'den gidişler kolay mı?
Türkiye'den İngiltere'ye direkt sefer düzenleyen havayolu firmalarından hizmet alarak aktarmalı veya aktarmasız olarak İngiltere'ye gidebilirsiniz.

İngiltere'de eğitim haricinde aktivitelere katılmak mümkün mü?
Okulların düzenledikleri etkinlikler haricinde kendi başınıza ücretli/ücretsiz katılabileceğiniz etkinlik ve aktiviteler bulunmaktadır. 

İlgili Diğer Sayfalar


İngiltere Dil Okullarımız

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC