Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 St.Giles International


 Konum İngiltere - Cambridge
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),Yaz okulu (17 yaş altı),
 Web Sitesi https://www.stgiles-international.com/
 Diğer Şubeler Eastbourne - London Central - London Highgate - Brighton - Cambridge - Vancouver

ST GILES CAMBRIDGE İNGİLİZCE DİL OKULLARI HAKKINDA

1955 yılında Londra'nın Soho şehrinde kurulan St Giles, 65 yılı aşkın süredir öğrencileri ağırlamaktadır. St Giles, Paul ve Diana Lindsay tarafından kuruldu ve bugün Lindsay ailesine ait ve yönetiliyor.
St Giles International, her öğrencinin kendisini ailenin bir parçası hissedeceği, gururla bağımsız, orta büyüklükte bir okul grubudur. St Giles, 1955'ten beri öğrenci merkezli İngilizce öğretiminde öncü olmuştur.
Öğretimimiz her zaman öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ilk sıraya koymaya odaklanmıştır. İlerlemenize yardımcı olmak için düzenli olarak bire bir geri bildirim oturumları sunuyoruz.
Kuruluşumuzdan bu yana, öğrencilerimizin mutluluğu ve gelişimi yaptığımız işin merkezinde yer almaktadır. Tüm merkezlerimizde tüm öğrencilerimize bakmak için destek vesosyal yardım ekipleri bulunmaktadır.

İnsanların İngilizce öğrenmeyi seçmesinin birçok nedeni vardır. İster seyahat etmek, ister kariyerinizi veya iş hayatınızı geliştirmek, daha fazla eğitim için veya sadece eğlence için öğrenmek isteyin, hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmenize yardımcı olabiliriz.
St Giles'ın, Birleşik Krallık ve Kanada'daki en iyi lokasyonlardan bazılarında 6 tüm yıl boyu merkezi, 6 genç yaz okulu merkezi, 3 aile merkezi ve Yöneticiler için ayrıca 3 merkeze sahiptir.
Daha kolay iletişim kurmak için İngilizcenizi geliştirmek, kariyer fırsatlarınızı geliştirmek veya sadece eğlence için arıyorsanız, herkes için bir kursumuz var!
St Giles International'daki tüm öğretmenler, asgari şart olarak, Cambridge CELTA,TESOL veya eşdeğeri  veya Trinity Cert gibi Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi için tanınmış bir sertifikaya ve üniversite diplomasına sahip olmalıdır.

St Giles, diğer birçok dil okulundan daha küçük sınıf mevcuduna sahiptir ve öğretmeninizden daha fazla ilgi görmenizi sağlar.
Yetişkin merkezlerimizde bir sınıfta yalnızca maksimum 12 öğrenci, CambridgeHighgate ve Eastbourne'da okuyan 16 yaş altı için 10 öğrenci ve olgun ve yönetici öğrenciler için Platinum merkezlerimizde her sınıfta sadece 5 öğrencimiz var.

St Giles, uygun fiyata 5 yıldızlı kalite sunar. Eastbourne merkezimiz gruptaki en düşük fiyatları sunarken, Vancouver ve London Central merkezlerimiz en iyi konumlarda mükemmel değer sunar.
 Her yıl yaklaşık 100 ülkeden 10.000 öğrenciyi ağırlıyoruz. Harika turistik yerleri ziyaret edeceğiniz ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edineceğiniz heyecan verici sosyal programlarımıza katılın.

St Giles International, İngilizce öğretimi için İngiltere'de British Council ve Kanada'da Languages ​​Canada tarafından tam olarak akredite edilmiştir ve düzenli olarak değerlendirilmektedir. Bunlar, Birleşik Krallık ve Kanada'daki dil merkezlerindeki kalite standartlarını kontrol eden başlıca bağımsız kuruluşlardır. St Giles UK merkezlerimiz English UK üyesidir. St Giles Brighton ve St Giles London Central, Independent Schools Inspectorate (ISI) tarafından denetlendi ve UKVI tarafından Tier 4 Sponsor statüsüne sahip sponsorlar olarak listelendi. St Giles Vancouver, EQA atamasına sahiptir ve British Columbia hükümeti tarafından kalite güvence standartlarını karşıladığı kabul edilmektedir.

"The Queen's Award for Enterprise", Birleşik Krallık'taki en prestijli iş ödüllerinden biri olarak kabul edilmektedir.
St Giles Genel Müdürü Mark Lindsay, ödülü almak için 2015 yılında Buckingham Sarayı'nı ziyaret etmiş ve Kraliçe II. Elizabeth ile tanışarak ödülü kendisinden almıştır.

ST GILES CAMBRIDGE DİL OKULUNUN İNGİLİZCE KURSLARI

Cambridge sadece tarih ve kültürle dolu olduğu için değil, aynı zamanda çarpıcı ve dünyaca ünlü Cambridge Üniversitesi'ne de ev sahipliği yaptığı için popüler bir turizm merkezidir. Güzel şehir, dünyanın her yerinden birçok öğrenci Cambridge'de eğitim almaya geldiğinden, yıllar boyunca çalışkan atmosferini korumuştur.
St Giles Cambridge, öğrencilerine İngiltere'nin en güzel ve en geleneksel şehirlerinden birinde İngilizce öğrenme fırsatı verir. Tarihi şehir, merkeze arabalarla erişime izin vermiyor, ancak neyse ki tüm turistik yerleri yürüyerek görmek kolay.

Cambridge 'bisiklet şehri' olarak bilinir ve birçoğu şehirde bisikletle dolaşmayı tercih eder. Öğrenciler, konaklama yerleri, okul ve diğer ilgi çekici yerler arasında güvenle yürüyebilmeyi takdir edeceklerdir.
Ayrıca St Giles Cambridge, öğrencilerin Londra ve Oxford gibi Birleşik Krallık'ın sunduğu diğer büyük şehirlere seyahat edebilecekleri tren istasyonuna sadece kısa bir mesafededir.

İkinci Dünya Savaşı'ndan zarar görmemesi sayesinde Cambridge, keşfedilebilecek harika birçok tarihi binaya ve ortaçağ caddesine ev sahipliği yapmaktadır.
Okulun kendisi de geleneksel bir binadadır ancak güzel bir şekilde yenilenmiştir. Sonuç olarak, öğrencilerimiz klasik mimari ile modern tesislerin bir kombinasyonunu bekleyebilirler.

Cambridge'deki okulumuz hem grup hem de bire bir ortamlarda çok çeşitli İngilizce dil kursları sunmaktadır.
Orta büyüklükteki okul, sıcak bir atmosfere sahiptir ve İngilizceye yeni başlayan ve daha fazla kişisel ilgiye ihtiyaç duyan öğrenciler için harika bir merkezdir.
 Hem kısa hem de uzun vadeli Genel İngilizce kurslarının yanı sıra, IELTS ve Cambridge sınavları için sınav hazırlığının yanı sıra Özel Amaçlı İngilizce öğreten çeşitli kurslar sunuyoruz. Aşağıda bireysel kurslar hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.
St Giles Cambridge 'de aşağıdaki İngilizce kursları mevcuttur:
 • Cambridge İngilizce Hazırlık Genel İngilizce Grubu
 • Yeni Başlayanlar İngilizce
 • Uluslararası Dönem Dersleri
 • IELTS Hazırlık
 • Genel İngilizce artı İş İngilizcesi
 • Üniversite Çalışmaları için İngilizce
 • INTO Üniversiteye Geçiş Programı
 • Genel İngilizce Gençler (16 Yaş Altı) Grubu

ST GILES CAMBRIDGE DİL OKULUNUN KONUMU

St Giles Cambridge Dil Okulu, geleneksel bir binada yer almakta olup, binanın tarihi mimarisi korunarak, modern ve iyi donanımlı sınıflar yaratılarak eski ve yeniyi bir araya getirmek için bir güncelleme yapılmıştır.
Eski ve yeninin bu karışımı şehirde devam ediyor - güzel tarihi binaların yanı sıra, canlı uluslararası bir his, gelişen bir kültürel sahne ve bazı harika alışveriş ve restoranlar ile tamamen modern bir şehir bulacaksınız!

Şehrin kompakt yapısı sayesinde, tüm konaklama seçenekleri okula kolayca ulaşılabilecek mesafededir.
Londra'ya trenler sadece bir saat sürer ve mükemmel ulaşım bağlantılarıyla Cambridge, Birleşik Krallık'ın daha fazlasını keşfetmek için ideal bir üstür.

 

KAMPÜSÜNÜN SAHİP OLDUĞU OLANAKLAR:

KAPASİTE: 120 KİŞİ
SINIFLAR: 8 ADET
ASGARİ YAŞ: 14+
ORTALAMA YAŞ:  24 YAŞ
ORTALAMA SINIF MEVCUDU: 10 Kişi, Başlangıç ​​Kursları için 8,  Maksimum 12 kişi

 

TESİSLER

 • Öğrenci Kafe
 • Bahçe Terası
 • Öğrenci Kitabevi
 • Çalışma merkezi
 • Öğrenci tabletleri ve Ücretsiz Wi-Fi
 • Tüm Sınıflarda Etkileşimli Beyaz Tahtalar

 

SEYAHAT SÜRELERİ

Londra: Yaklaşık. trenle 60 dakika
Stansted: Yaklaşık. trenle 45 dakika
Heathrow: Yaklaşık. taksiyle 90 dakika
Oteller/Konuk Evleri: Yaklaşık. 10-30 dakika yürüyüş
Aile Yanı: Toplu taşıma ile 20-40 dakikaResidence: 30-40 mins walk

ST GILES CAMBRIDGE KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Cambridge, kültürü ve tarihi ile tanınır. Ünlü University City, nehirde kumar oynamaktan müzeleri ve galerileri ziyaret etmeye kadar birçok cazibe merkezine ve yapılacak şeye sahiptir.
Cambridge merkezimizdeki öğrencilerin bu harika yerde harika anılar biriktireceğinden emin olabilirsiniz.

Konaklama seçenekleri:

 • Aile Yanında Konaklama
 • Öğrenci Yurtları

 

AİLE YANINDA KONAKLAMA

Bu popüler konaklama seçeneği, İngilizcenizi sınıf dışında pratik yapmak ve İngiliz kültürü hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ideal seçimdir.
İngiliz diline ve kültürüne gerçekten dalmış olacaksınız ve ev sahibi ailenizle günlük olarak İngilizce pratik yapabileceksiniz. Aile yanında konaklama, toplu taşıma ile okula 10-40 dakika uzaklıktadır.

 ÖZELLİKLERİ
 • Bir çoğu bizim tarafımızdan 10 yıl veya daha uzun süredir tanınan, özenle seçilmiş ve izlenen ev sahipleri
 • Tek veya ortak oda seçimi (birlikte seyahat eden arkadaşlar veya aile için)
 • Sadece kahvaltı veya yarım pansiyon seçeneği
 • Polis, 18 yaşından küçük öğrenciler için aile yanında konaklamayı kontrol etti
 • Tüm nevresim ve havlular temin edilir
 • Seyahat süresi toplu taşıma veya yürüyerek 45 dakikaya kadar
 • En düşük fiyatlı konaklama seçeneği

 

ÖĞRENCİ YURTLARI

Castle Street, Cambridge'in güzel şehir merkezine sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde, Castle Park'ın sakin bir bölgesinde yer alan bir öğrenci yurdudur.
Deluxe stüdyo odalarımız, her biri en-suite banyo ve tam donanımlı mutfak içeren konforlu bir özel yaşam alanı sunmaktadır.
Haftalık oda temizliği hizmeti de verilmektedir. Sonuç olarak, öğrenciler bizimle eğitim gördükleri süre boyunca ev aramak için rahat bir yere sahip olacaklar.

 Öğrenciler ayrıca geniş ortak kış bahçesi alanında bulunan çok çeşitli eğlence ve eğlence olanaklarından yararlanabilirler.
Tam donanımlı bir spor salonu, PlayStation 4'lü bir sinema odası, bilardo ve bilardo masası bulunmaktadır. Lüks stüdyolar ve muhteşem hizmetler ve tesisler, size sınıf dışında dinlenmek ve eğlenmek için harika bir alan sağlar.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


St.Giles International Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB