Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 St.Giles International


 Konum İngiltere - Eastbourne
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi https://www.stgiles-international.com/
 Diğer Şubeler Eastbourne - London Central - London Highgate - Brighton - Cambridge - Vancouver

ST GILES EASTBOURNE İNGİLİZCE DİL OKULLARI HAKKINDA

1955 yılında Londra'nın Soho şehrinde kurulan St Giles, 65 yılı aşkın süredir öğrencileri ağırlamaktadır. St Giles, Paul ve Diana Lindsay tarafından kuruldu ve bugün Lindsay ailesine ait ve yönetiliyor.
St Giles International, her öğrencinin kendisini ailenin bir parçası hissedeceği, gururla bağımsız, orta büyüklükte bir okul grubudur. St Giles, 1955'ten beri öğrenci merkezli İngilizce öğretiminde öncü olmuştur.
Öğretimimiz her zaman öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ilk sıraya koymaya odaklanmıştır. İlerlemenize yardımcı olmak için düzenli olarak bire bir geri bildirim oturumları sunuyoruz.
Kuruluşumuzdan bu yana, öğrencilerimizin mutluluğu ve gelişimi yaptığımız işin merkezinde yer almaktadır. Tüm merkezlerimizde tüm öğrencilerimize bakmak için destek vesosyal yardım ekipleri bulunmaktadır.

İnsanların İngilizce öğrenmeyi seçmesinin birçok nedeni vardır. İster seyahat etmek, ister kariyerinizi veya iş hayatınızı geliştirmek, daha fazla eğitim için veya sadece eğlence için öğrenmek isteyin, hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmenize yardımcı olabiliriz.
St Giles'ın, Birleşik Krallık ve Kanada'daki en iyi lokasyonlardan bazılarında 6 tüm yıl boyu merkezi, 6 genç yaz okulu merkezi, 3 aile merkezi ve Yöneticiler için ayrıca 3 merkeze sahiptir.
Daha kolay iletişim kurmak için İngilizcenizi geliştirmek, kariyer fırsatlarınızı geliştirmek veya sadece eğlence için arıyorsanız, herkes için bir kursumuz var!
St Giles International'daki tüm öğretmenler, asgari şart olarak, Cambridge CELTA,TESOL veya eşdeğeri  veya Trinity Cert gibi Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi için tanınmış bir sertifikaya ve üniversite diplomasına sahip olmalıdır.

St Giles, diğer birçok dil okulundan daha küçük sınıf mevcuduna sahiptir ve öğretmeninizden daha fazla ilgi görmenizi sağlar.
Yetişkin merkezlerimizde bir sınıfta yalnızca maksimum 12 öğrenci, CambridgeHighgate ve Eastbourne'da okuyan 16 yaş altı için 10 öğrenci ve olgun ve yönetici öğrenciler için Platinum merkezlerimizde her sınıfta sadece 5 öğrencimiz var.

St Giles, uygun fiyata 5 yıldızlı kalite sunar. Eastbourne merkezimiz gruptaki en düşük fiyatları sunarken, Vancouver ve London Central merkezlerimiz en iyi konumlarda mükemmel değer sunar.
 Her yıl yaklaşık 100 ülkeden 10.000 öğrenciyi ağırlıyoruz. Harika turistik yerleri ziyaret edeceğiniz ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edineceğiniz heyecan verici sosyal programlarımıza katılın.

St Giles International, İngilizce öğretimi için İngiltere'de British Council ve Kanada'da Languages ​​Canada tarafından tam olarak akredite edilmiştir ve düzenli olarak değerlendirilmektedir. Bunlar, Birleşik Krallık ve Kanada'daki dil merkezlerindeki kalite standartlarını kontrol eden başlıca bağımsız kuruluşlardır. St Giles UK merkezlerimiz English UK üyesidir. St Giles Brighton ve St Giles London Central, Independent Schools Inspectorate (ISI) tarafından denetlendi ve UKVI tarafından Tier 4 Sponsor statüsüne sahip sponsorlar olarak listelendi. St Giles Vancouver, EQA atamasına sahiptir ve British Columbia hükümeti tarafından kalite güvence standartlarını karşıladığı kabul edilmektedir.

"The Queen's Award for Enterprise", Birleşik Krallık'taki en prestijli iş ödüllerinden biri olarak kabul edilmektedir.
St Giles Genel Müdürü Mark Lindsay, ödülü almak için 2015 yılında Buckingham Sarayı'nı ziyaret etmiş ve Kraliçe II. Elizabeth ile tanışarak ödülü kendisinden almıştır.
 

ST GILES EASTBOURNE DİL OKULUNUN İNGİLİZCE KURSLARI

Eastbourne, popüler bir turistik yer ve İngiltere'nin en güneşli şehirlerinden biridir. Kasabanın başlıca cazibe merkezleri, öğrencilerin hem yazın hem de yılın geri kalanında tadını çıkarabilecekleri güzel plajı ve sahil şerididir.
Beachy Head ve güzel South Downs Ulusal Parkı ve pitoresk Lewes kasabası yakındadır.
Eastbourne, şehir hayatının hızlı temposuna rahat bir alternatif sunsa da, öğrenciler İngiltere'nin daha fazlasını görmeyi yine de kolay bulacaklar - Brighton trenle yarım saatten biraz fazla, Londra'nın merkezine ise bir buçuk saat içinde ulaşılabilir. .

Şehir merkezini yürüyerek keşfetmek kolaydır ve öğrenciler konaklama yerleri ile okul arasında yürümeyi takdir edeceklerdir.
Özellikle daha küçük bir okulda daha fazla bireysel ilgiden yararlanacak olan genç öğrenciler (kurslar 14+ yaşlarına açıktır) için çok uygundur. Aynı nedenle ilk defa yurt dışına gideceklere de bu merkezi tavsiye ediyoruz.

Eastbourne'daki okulumuz çok çeşitli İngilizce dil kursları sunmaktadır. Hem kısa hem de uzun vadeli Genel İngilizce kurslarının yanı sıra, IELTS ve Cambridge sınavları için sınav hazırlığının yanı sıra Özel Amaçlı İngilizce öğreten çeşitli kurslar sunuyoruz.
Şu anda Eastbourne'da İngilizce Öğretmenleri Kursu (TEC) sunuyoruz. Bu, hem kendi dil becerileri hem de metodoloji üzerinde çalışmak isteyen, anadili İngilizce olmayan öğretmenler için uygulama yapmayı amaçlamaktadır.
CELTA veya Delta kursu almak isteyenler için Brighton veya Londra merkezlerimize bakmanızı öneririz. 

St Giles Eastbourne 'da aşağıdaki İngilizce kursları mevcuttur:
 • İngilizce Artı Staj Programı
 • Genel İngilizce Grubu
 • Yeni Başlayanlar için İngilizce
 • Uluslararası Dönem Dersleri
 • IELTS Hazırlık
 • Genel İngilizce artı İş İngilizcesi
 • Üniversite Çalışmaları için İngilizce
 • Cambridge İngilizce Hazırlık
 • INTO Üniversiteye Geçiş Programı
 • Genel İngilizce Gençler (16 Yaş Altı) Grubu

ST GILES EASTBOURNE DİL OKULUNUN KONUMU

St Giles Eastbourne, şehir merkezine sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde ve plaja sadece birkaç dakika uzaklıkta, güzel bir binada bulunan küçük, samimi bir İngilizce okuludur.
Okul binamız, dışarıda dinlenmek için ödüllü bahçeler ve teraslarla çevrilidir.

Eastbourne, sadece 90.000 nüfusu ile Güney kıyısında samimi bir kasabadır. Küçük, güvenli ve keşfetmesi kolay. Kasabanın İngiltere'nin en güneşli şehri olma ünü, yılda 4 milyondan fazla ziyaretçi çekiyor.
İngilizce okulumuz, daha kişisel bir öğrenme deneyimi arayan öğrenciler veya ilk kez yurt dışına giden genç öğrenciler için idealdir.

ST GILES EASTBOURNE'DA 18 YAŞ ALTI ÖĞRENCİLER

Eastbourne okulumuz tüm yıl boyunca 14 yaş üstü öğrencileri ağırlamaktadır.  Bağımsız, olgun gençler, özenle seçilmiş bir ev sahibinin yanında kalabilir ve Eastbourne'da bulunan çok çeşitli kurslar arasından seçim yapabilir.

Ayrıca okul, 14 yaşından küçük öğrencilere özel olarak hazırlanmış kapalı grup sınıfları sunabilir.

Ancak, okul öncelikle 18 yaş ve üstü için tasarlanmıştır ve 18 yaşından küçükler için 24 saat gözetim sağlamıyoruz.
Bu nedenle, 18 yaşından küçük tüm öğrencilerin velilerinin ve velilerinin kayıt olmadan önce 18 yaşından küçükler yönergelerimizi okuyup anlamalarını rica ediyoruz. 

 
TESİSLER

 • Öğrenci Kafesi
 • Bahçe Terası
 • Öğrenci Kitabevi
 • Kişisel Erişimli Çalışma Merkezi ve Kütüphane
 • Öğrenci Bilgisayarları ve Ücretsiz Wi-Fi
 • Tüm Sınıflarda Etkileşimli Beyaz Tahtalar


KAMPÜSÜNÜN SAHİP OLDUĞU OLANAKLAR:

KAPASİTE: 300 KİŞİ

SINIFLAR: 20 ADET

ASGARİ YAŞ: 14+

ORTALAMA YAŞ:  21 YAŞ

ORTALAMA SINIF BOYUTU:  Başlangıç ​​Kursları için 8,  Maksimum 12 kişi

ST GILES EASTBOURNE KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

 Eastbourne, İngiltere'nin güzel güney kıyısında küçük, güvenli bir kasabadır. Öğrencilerimiz okulumuzdan 40 dakikalık bir yolculuk içerisinde aile yanı, otel ve yurt seçeneklerinden faydalanabilmektedirler.
Konaklama seçenekleri:

 • Aile yanında konaklama
 • Oteller
 • Misafir evleri
 • Öğrenci Yurtları

AİLE YANINDA KONAKLAMA

Bu popüler konaklama seçeneği, İngilizcenizi sınıf dışında da pratik yapmak ve İngiliz kültürü ve yaşam tarzı hakkında ilk elden bilgi edinmek istiyorsanız ideal seçimdir.
Eastbourne'da aile yanında konaklama şunları sunar:

 •  Birçoğu bizim tarafımızdan 10 yıl veya daha uzun süredir bilinen, özenle seçilmiş ve izlenen ev sahipleri
 • Tek kişilik veya paylaşımlı oda seçimi (birlikte seyahat eden öğrenciler için)
 • Sadece kahvaltı veya yarım pansiyon seçeneği
 • 16 yaşından küçük öğrenciler için küçük aile yanında konaklama seçenekleri
 • Tüm nevresim ve havlular temin edilir
 • Seyahat süresi yaklaşık 15-40 dakikadır
 • En düşük fiyatlı konaklama seçeneği

ÖZEL EVLER

Aile yanı aynı adreste kalan dörtten fazla öğrenci için de mevcuttur.

OTELLER

Eastbourne, çeşitli bütçelere uygun Konuk Evleri ve Otel seçeneklerine sahiptir. Bunlar, ev sahibi ailelere daha bağımsız bir alternatif isteyen öğrenciler için idealdir ve merkeze yürüme mesafesindedir.

 Mevcut konukevleri ve oteller:

 • Hydro Hotel
 • The View Hotel
 • Reymar
 • Cherry Tree B&B
ÖĞRENCİ YURTLARI

Thompson Homes Residence tüm yıl boyunca açıktır ve en-suite banyolu şık, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz tek kişilik odalar sunmaktadır.
Bu rezidans, okul ve deniz kıyısının hemen yakınında ve şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde elverişli bir konuma sahiptir.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


St.Giles International Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB