Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Center of English Studies


 Konum İngiltere - Leeds
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Özel Amaçlı İngilizce,Sınav Hazırlık,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi http://www.ces-schools.com/Leeds
 Diğer Şubeler London - Oxford - Worthing - Leeds - Edinburgh - Harrogate - Dublin


CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) HAKKINDA

1979'da kurulan CES, dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce öğretme konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahiptir.

İngiltere'de tüm öğretmenler, asgari olarak Trinity TESOL veya Cambridge CELTA yeterliliğine sahiptir ve çoğu uzman EFL eğitim diplomasına ve derecesine sahiptir.

İrlanda'da tüm öğretmenlerimiz bir üniversite diplomasına ek olarak, DELTA gibi birçok uzman EFL öğretim niteliklerine sahip olan ACELS tarafından tanınan bir öğretim yeterliliğine sahiptir.

İrlanda ve İngiltere'deki tüm okullarında öğretmenleri sadece deneyimleri için değil, aynı zamanda coşkuları, olumlu tutumları ve dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirme yetenekleri için de seçilmektedir.

Tüm CES okulları, aile yanında konaklama ve çok çeşitli konaklama seçenekleri sunar. 
Birleşik Krallık ve İrlanda'daki personelinin akademik bilgisi, idari becerileri ve deneyim derinliği, CES'in gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak kurslar ve hizmetler sunabileceği ve sunabileceği anlamına gelir.

2007'de CES, dört veya daha az merkezle 'AVRUPA'DA YILDIZ İNGİLİZCE DİL OKULU' ödülüne layık görüldü ve 2008 - 2011 arasında her yıl aynı ödüle aday gösterildi. 
CES, bu ödüle arka arkaya 5 yıl boyunca aday gösterilen tek okuldur ! 

CES, İngiltere'de British Council ve İrlanda'da ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınmış ve akredite edilmiştir. CES Ireland ayrıca İrlanda'da Marketing English in Ireland (MEI) kurucu üyesidir.

CES ayrıca yıl boyunca devam eden birkaç okulunun tam EAQUALS üyesi olmasından gurur duymaktadır. CES Dublin aynı zamanda resmi bir IELTS Test Merkezi ve bir PEARSON test merkezidir. 
CES Leeds ve Harrogate resmi bir IELTS Sınav Merkezidir.

İngiltere'deki tüm  CENTRE OF ENGLISH STUDIES ( CES) okulları English UK'nin tam üyesidir.

 

Sloganı:  ÖZEN - MÜKEMMELLIK – BAŞARI !

Standart Genel İngilizce Kursu


Standart Genel İngilizce Kursu – (haftada 20 ders)

Standart Genel İngilizce Kursu Pazartesi’den Cuma’ya kadar her sabah (09.30 - 13.00) gerçekleşerek, her öğleden sonra Sosyal Programa katılmak ya da Bireysel-Erişim kaynaklarımızla çalışmak için sizi serbest bırakır. Sabah dersleriniz iki kısıma bölünür (09.30 - 11.00 ve 11.30 -13.00) ve genellikle size iki farklı öğretmen ders verilir.

Her hafta öğretmenleriniz Müfredat Çerçevemiz, CEF (Ortak Avrupa Dil Çerçevesi) Yapabilirim İfadeleri, ders kitabı ve sizin ihtiyaçlarınıza göre bir plan yapacaktır. Dört beceri olan konuşma ve dinleme, okuma ve yazmanın yanında gramer, kelime hazinesi ve telaffuza da odaklanırız. Haftanın öğrenme hedefleri belirlenir ve Pazartesi sabahları öğrencilerle paylaşılır. Bu hedefler her haftanın sonunda tekrar gözden geçirilir. Öğrenmenizi gözden geçirmenize ve ilerlemenizi ölçmenize yardımcı olmak için ayrıca düzenli ilerleme sınavlarınız olacak. Buna ek olarak asıl öğretmeninizle, ilerlemenizi ve ihtiyaçlarınızı daha detaylı olarak tartışabileceğiniz aylık özel dersleriniz olacak.

Artı haftada 5 ücretsiz saat! Ayrıca DVD’ler, CD li kademeli okuma kitapları, IELTS sınav hazırlık, kelime dağarcığı ve gramer kitaplarına sahip bireysel-erişim kaynaklarımız mevcuttur. Bütün öğrencilere Pazartesi 13.00-15.00 ve Salı’dan Perşembeye 13.00-14.00 arası, rehberlik için bir öğretmenin görevli olduğu ücretsiz bireysel-erişim oturumu sağlarız.

Not: 1 ders = 45 dakikalık özel ders


Yoğun Genel İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce Kursları

Yoğun Genel İngilizce Kursu (haftada 30 saat) Pazartesi’den Cuma’ya (9.30-13.00) sabah derslerini (20 ders) ve Salı, Çarşamba ve Perşmbe günü (14.00 - 16.30) öğleden sonra derslerini birleştirir.

Her hafta öğretmenleriniz Müfredat Çerçevemiz, CEF (Ortak Avrupa Dil Çerçevesi) Yapabilirim İfadeleri, ders kitabı ve sizin ihtiyaçlarınıza göre bir plan yapacaktır.
Dört beceri olan konuşma ve dinleme, okuma ve yazmanın yanında gramer, kelime hazinesi ve telaffuza da odaklanırız. Haftanın öğrenme hedefleri belirlenir ve Pazartesi sabahları öğrencilerle paylaşılır. Bu hedefler her haftanın sonunda tekrar gözden geçirilir. Öğrenmenizi gözden geçirmenize ve ilerlemenizi ölçmenize yardımcı olmak için ayrıca düzenli ilerleme sınavlarınız olacak. Buna ek olarak asıl öğretmeninizle, ilerlemenizi ve ihtiyaçlarınızı daha detaylı olarak tartışabileceğiniz aylık özel dersleriniz olacak.

Artı haftada 5 ücretsiz saat! Ayrıca DVD’ler, CD li kademeli okuma kitapları, IELTS sınav hazırlık, kelime dağarcığı ve gramer kitaplarına sahip bireysel-erişim kaynaklarımız mevcuttur. Bütün öğrencilere Pazartesi 13.00-15.00 ve Salı’dan Perşembe’ye 13.00-14.00 arası rehberlik için bir öğretmenin görevli olduğu ücretsiz bireysel-erişim oturumları sağlarız.

Not: 1 ders = 45 dakikalık özel ders


Kombinasyon Kursları

Kombinasyon Kursumuzda sabahları haftada 20 saatlik Standart İngilizce Kursunu takip edeceksiniz (Pazartesi’den Cuma’ya 9.00 -13.00) ve ayrıca haftada 5 saat bireysel bire-bir dersleriniz olacak. Bunlar kişisel ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır ve size kendi öğretmeninizle birlikte belirli dil sorunu alanlarında çalışmak için ideal fırsatı sunar.

İlk bireysel ders süresince öğretmeninizle birlikte, üzerinde çalışmak için belirli alanları öne çıkarabileceğiniz bir ihtiyaçlar analizi formu doldurursunuz. Bunun yapılması öğretmeninizin derslerinizi sizin belirli ihtiyaçlarınıza göre planlayabilmesine olanak verir ve derslerinizden en fazlasını elde etmenizi garantiler.


CES Leeds bire-bir sınıflarda birçok konuyu kapsayabilir. Müşteri olarak ne öğrenmek ve neyi geliştirmek istediğinizi siz belirlersiniz. Bu genel İngilizce dil seviyesi, sözlü akıcılık ve telaffuz, Hukuk İngilizcesi, Pazarlama İngilizcesi, Uçuş Personeli için İngilizce, Tıp İngilizcesi olabilir ya da sadece zaten öğrenmiş olduğunuzun ilerisine gitmenizde size yardımcı olabilir! ESP (Özel Amaçlı İngilizce) taleplerinizi de değerlendirebiliriz.
Not: 1 ders = 45 dakikalık özel ders

IELTS Sınavı Hazırlık Kursu

IELTS Sınavı Hazırlık Kursu

 

Eğer İrlanda’da ya da Birleşik Krallık’ta üniversiteye gitmeyi planlıyorsanız IELTS sınavına girmeniz gerekir. CES hedefinize ulaşmanızda size yardımcı olacaktır. Uluslararası İngilizce Dil Sınav Sistemi (IELTS) Avrupada en geniş ölçüde tanınan üniversite giriş şartıdır. Üniversitelerin çoğunluğu 5.5 ile 7.5 arasında bir seviye ister. Sınavlar bir dış merkezde düzenli olarak, genellikle ayda bir ya da iki defa gerçekleştirilir. İki IELTS kursu sunarız :
IELTS Hazırlık Öğleden Sonra Kursları – haftada 10 ders
IELTS hazırlık kursu Salı, Çarşamba ve Perşembe günü haftada üç gün öğleden sonra (14.00 -16.30) yürütülür.
Eğer kursunuza düşük bir seviyeden başlıyorsanız, bir IELTS Hazırlık Kursuna katılmanıza hazırlıkta dikkatli bir şekilde desteklenecek ve izleneceksiniz. Bu kursa katılmak için ideal seviye orta (B1) seviyedir. Kursunuz İngilizce seviyenizi iyileştirmenin yanında sınav tekniklerinizi iyileştirmeye odaklanacaktır
Her haftanın sonunda bir sınav ve kursun son haftası boyunca ise IELTS tam deneme sınavı yapılacaktır. Eğer CES’de okurken sınava girmeyi planlıyorsanız, Kayıt Görevlisi kayıt ile ilgili size yardımcı olacaktır.

Artı haftada 5 ücretsiz saat! Kayıtlı bütün öğrenciler ayrıca haftada 5 saat ücretsiz olarak öğretmen rehberlikli Bireysel-Erişim hakkına sahip olacaktır. Pazartesi Bireysel-Erişim saati 13.00-15.00 arasıdır ve IELTS hazırlık testlerine odaklanır. Diğer Bireysel-Erişim saatleri Salı, Çarşamba ve Perşembe 13.00-14.00 arasında ve açık temalıdır.

IELTS Hazırlık ve Standart Genel İngilizce Kursları – haftada 30 saat

Bu kurs Pazartesi’den Cuma’ya sabahları (9.30-13.00) Standart Genel İngilizce Kurslarını (haftada 20 saat) öğleden sonra IELTS hazırlık kurslarıyla (10 ders) birleştirir. Daha düşük bir İngilizce seviyesinden başlayan fakat iyi bir IELTS puanı elde etmek isteyenler için bu harika bir seçenektir.
Artı haftada 5 ücretsiz saat! Kayıtlı bütün öğrenciler ayrıca haftada 5 saat ücretsiz olarak öğretmen rehbelikli Bireysel-Erişim hakkına sahip olacaktır. Pazartesi Bireysel-Erişim saati 13.00-15.00 arasıdır ve IELTS hazırlık testlerine odaklanır. Diğer Bireysel-Erişim saatleri Salı, Çarşamba ve Perşembe 13.00-14.00 arasında ve açık temalıdır.

Not: 1 ders = 45 dakikalık özel ders

Cambridge Sınavı Hazırlık Kursu

Geleceğinize Giden Yol ...

Cambridge Sınavı Hazırlık Kursları size izleyenlerden birine hazırlamaya yardım etmek için tasarlanmıştır :

SınavKurs Tarihleri
PET Preliminary English Courseİstenildiği zaman
FCE First Certificate in English

6 Ocak - 7 Mart

10 Mart - 6 Haziran

16 Haziran - 15 Ağustos

1 Eylül- 28 Kasım

CAE Cambridge Advanced English

13 Ocak-16 Mart

10 Mart- 6 Haziran

16 Haziran-15 Ağustos

1 Eylül- 28 Kasım

 CPE Cambridge Proficiency in Englishİstenildiği zaman

Bu kurs Cambridge Kapsamını yakından takip eder ve CES yıllardan boyunca bu sınavlardaki başarısından gurur duyar.

Eğer mümkünse sizi değerlendirmemiz ve hangi seviyenin size en uygun olduğunu belirleyebilmemize imkan vermek için seçtiğiniz kursun başlamasından bir hafta önce gelmenizi öneririz. Seçilen sınav için doğru seviyede olduğunuzu doğrulamadan bir sınav kursu için hiç bir öğrenciyi kabul edemeyeceğimizi lütfen unutmayın. Seviyeniz ilk gününüzde bir İngilizce Dili Yerleştirme Sınavından sonra Eğitim Direktörü tarafından belirlenecektir. Kursunuz sabahları gerçekleşecek ve iki bölüme ayrılacaktır. İlk dersinizde Gramer, Okuma ve Yazı Yazmaya odaklanacaksınız ve ikinci dersinizde Dinleme ve Konuşma üzerinde durulacaktır. Her iki derste de bir ders kitabını takip edeceksiniz ve öğretmenleriniz ayrıca size gereken bütün yardımcı materyalleri sağlayacaktır. Kurs süresince öğleden sonraları ekstra sınav özel dersleri alacaksınız. Kurs boyunca ayrıca düzenli olarak sizin için deneme sınavları düzenleyeceğiz. Bu özel dersler ve deneme sınavlarının hepsi ücretinize dahildir.

CES öğretmenlerimizden bazıları kalifiye ve deneyimli Cambridge sınav uygulayıcılarıdır ve özel dersler ve deneme sınavlarıyla onların deneyiminin birleşimi kursun sonunda sınava çok iyi hazırlanmış olacağınız anlamına gelir. Eğitim Direktörümüz size tavsiyeler vermek ve sınav hakkındaki bütün sorularınızı cevaplamak için her zaman müsaittir.

Her öğrenciye ilerlemenizi izlemesi ve sürekli olarak sizi değerlendirmesi için bir özel öğretmen atanır !

Cambridge Sınavı Hazırlık Kurslarımızın her seviye için en az 8 öğrencimiz olması durumunda açılacağını lütfen dikkate alın. Her Cambridge Sınavı Hazırlık Kursundaki en yüksek öğrenci sayısı 14 tür.


İş İngilizcesi Seçenekli Genel İngilizce Kursu

General English with Business English classes over 26 hours per week.

Öğrenciler sabahları Standart Genel İngilizce kurusunu takip eder ve Salı, Çarşamba ve Perşembe olmak üzere haftanın üç günü öğleden sonra İş İngilizcesi seçeneğini alırlar.

İş İngilizcesi seçeneği bir iş ortamında iletişimsel yeterliklerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Herhangi bir grup öğrencinin gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak hazırlanabilir ya da öncelikli olarak izleyen içeriklerde, özel İş İngilizcesine odaklanabilir :

 • Toplantılar ve Müzakereler
 • Sosyalleşme ve Seyahat
 • Sözlü ve Yazılı Sunumlar Rakamsal Verileri Analiz Etme
 • Trendleri Tanımlama
 • Satış Pazarlalama
 • Reklam Kültürel Farklılıkları Anlama
 • Yazılı ve Sözlü İletişim (Telefon, faks, e-posta, vb.)

İş İngilizcesinin, üzerinde özellikle odaklanmaya ihtiyaç duyduğunuz belirli konuları varsa, bazı durumlarda kurs bunlara uygun olacak şekide uyarlanabilir.


*Bu kurslar için en az Orta (Intermediate) Seviye standartı gereklidir.

Profesyoneller için İngilizce

CES bugünün sürekli değişen dünyasında dinamik bir öğrenme merkezidir. Kurs tasarımcılarımız profesyonel müşterilerimizin zaman kısıtlamalarının gayet farkındalardır. Müşteriye, bir kursu kendi sosyal ve iş gereksinimlerini karşılayacak uygun şekle getirmesinde yardım ederler.

CES bir dizi uzmanlık alanında yönetim seviyesindeki öğrencilere kurslar verme konusunda çok geniş bir deneyime sahiptir. Mesleğiniz ve katılacağınız sosyal ortamlar için size güven veren ve bugünün uluslararası iş şartlarında gerekli kelime dağarcığını sağlayan bire-bir özel dil eğitimi alacaksınız.

Yönetici Kursları

Yönetici kurslarımız mümkün olan en kısa zamanda en fazla ilerlermeyi kaydetmek isteyen iş insanları ve profesyoneller için tasarlanmıştır. Her kurs katılımcıların belirli ihtiyaç ve hedeflerini karşılayacak şekilde tasarlanır. Gereksinimleriniz için en etkili kurusu hazırlamamızda bize yardımcı olması için müşteriler tamamlanmış bir Dil İhtiyaçları Analizi Anketi’ni önceden CES’e teslim ederler.

Öğretmeniniz kursunuzun detaylarını sizinle tekrar tartışacaktır ve ilerleme kaydettikçe önem verilen kısmı ve içeriği değiştirmek için her türlü fırsatınız olacaktır.

Uluslararası Hukuk İngilizcesi 

Bu kurs ceza hukuku, uluslararası hukuk, insan hakları, kamu hukuku ve yargı sistemi gibi konuları kapsayabilir. Ayrıca bireysel olarak öğrencinin belirli gereksinimlerine göre özel olarak da hazırlanabilir.

İş İnsanları, Finans Sektörü ve Sigorta Personeli İçin Kurslar 
Bu kurslar müzakere becerisi, toplantılar, telefon görüşmeleri, iş mektupları, mülakat teknikleri ve rol yapmayı kapsar.

Tıbbi Personel 
Uluslararası konferanslara katılma ; bir konferans için tıp alanında yazı gönderme; toplantılar ve mülakatlar ve Özel Amaçlı İngilizce, kapsamdaki konular içinde yer alır. 

Uçuş Personeli

Hava Trafik Kontrolörleri için İngilizce ve Havaalanı Yöneticileri için İngilizce. 
 

CENTRE OF ENGLISH STUDIES CES LEEDS KONUMU

Tam şehir merkezinin kalbinde yer alan CES Leeds en iyi kültürel cazibelerle çevrilidir. Leeds’in şık alışveriş alanına beş dakikadan daha yakınız. Tren istasyonundan beş dakika yürüme mesafesindeyiz ve Headrow’daki bütün ana otobüs güzergahlarına dakikalar uzaklıktayız. 

Gurur verici spor tarihine sahip bir şehir olan Leeds, İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir - yapacak çok şey bulmak için yeterince büyük, hiçbir zaman yolunuzu kaybetmeyecek kadar küçük.

Okulumuz İngiltere’deki en iyi turist ve kültürel cazibe merkezlerinden bazılarıyla çevrilmiştir.

Leeds’de geniş bir öğrenci nüfüsun vardır – bu da dünyadaki en iyi gece kulüplerinin bazılarına sahip gece hayatının heyecan verici olduğu anlamına gelir! Leeds - yürüyüşe gitmek için harika bir alan olan Yorkshire Dales gibi olağanüstü kırsal bölgelerle çevrili canlı, modern bir şehirdir. Leeds ayrıca Manchester ve Liverpool gibi diğer ünlü kuzey İngiliz şehirlerini ziyarete gitmek için iyi harika bir yerdir.

CES LEEDS SOSYAL PROGRAMI

Başarılı bir İngilizce dil programı harika bir sosyal ve kültürel programla birlikte gitmelidir ve Leeds’da tam olarak bunu sunarız. Öğrencilerimizin eğlenmesini sağlamak için çoğu öğleden sonrası farklı bir etkinlik ya da ziyaret sunmaya çalışırız.

Gerçek bir çok-kültürlü his oluşturmak için mümkün olduğunca farklı kültürlerden mümkün olduğunca çok öğrencinin etkinliğe katılmasını isteriz! Bu ayrıca İngilizce pratik yapmanız için de harika bir yoldur.

Leeds bir üniversite şehri olduğu için, gidilecek yerler ve yapılacak şeyler konusunda her zaman çok seçenek vardır!

Yaz aylarında York, Scarborough ve Whitby gibi yerlere haftalık gezileri içeren kendi sosyal programımızı yürütürüz.

CES okullarında düzenlediği çok çeşitli sosyal programlardan büyük gurur duyar.

Kalışınız süresince şunları düzenleriz:

 • İlginç kültürel ve tarihi cazibeli şehir ve kasabalara ziyaretler
 • Ülke hayatının fazlasını görmek için cumartesi gezileri
 • Dinlenmek isterseniz öğleden sonraları sinema
 • Yerel tarihi ve manzaralı yerlere turlar
 • Müze ve sanat galerilerine turlar
 • 10-Pin Bowling
 • Barbeküler
 • Geleneksel pub geceleri
 • Diskolar
 • Karaoke geceleri


CENTRE OF ENGLISH STUDIES CES LEEDS
OLANAKLARI

CES Leeds, Leeds’in tam merkezinde, kendi güzel Georgian binasında yer alır. Okul mutlak en yüksek standartlara göre tamamen yenilenmiştir.

 • Kışın 11 sınıf / Yazın 20 sınıf (asıl yetişkin okulunun dışında)
 • Çoğu sınıfta data projektör mevcut
 • Ortalama 8 kişilik sınıflar
 • Haftanın beş günü açık bireysel-erişimli öğrenme merkezi ve kütüphane
 • Kurs öncesinde / süresince ve kurs sonrasında rehberli E-öğrenme
 • CES online ve CES uygulaması
 • Bireysel-çalışma alanında dergiler ve büyük DVD kütüphanesi
 • 12 bilgisayarlı artı 8 tablet bilgisayara erişimli büyük bir bilgisayar odası
 • Ücretsiz Wi-Fi veinternet erişimi
 • Geniş ortak oda
 • Çay ve kahve olanakları

 

 

CES LEEDS KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

AILE YANI KONAKLAMA

İrlanda ve İngiltere’nin insanları hakkında daha fazlasını öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanında konaklamayı seçmektir. Aile hayatı resmiyet dışıdır ve kişiler samimi karşılayan, dost canlısı ve konuşkanlardır. Bu nedenle İngilizce pratik yapmak için çok fazla fırsatınız olacaktır. Aile yanında konaklamaların hepsi dikkatli bir şekilde seçilir ve sürekli olarak yüksek standartların temini için düzenli olarak ziyaret edilir.

CES öğrencilerine Leeds’de aile yanında konaklama için geniş seçenekler sunabilir. Aile yanında konaklamaya haftada 7 gün sabah kahvaltısı, paket öğle yemeği ve akşam yemeği dahildir.

Ebeveyn banyolu (en-suite) yatak odaları çok sınırlıdır ve müsaitlik durumuna bağlıdır.

RESIDANCE KONAKLAMASI
Konut konaklamalarımız evden uzakta konfor ve güvenlik sağlarken, size uluslararası bir öğrenci topluluğunun parçası olma şansı verir.
CES Leeds okulumuz için Liberty Park Residence’ı kullanıyor olacağımızı mutlulukla duyururuz. Kendi yemeğinizi yapabileceğiniz konut Leeds’in merkezindeki okula sadece 5-10 dakika yürüme uzaklığındadır.
Tüm odalar tek kişilik en suite ve dayalı döşelidir. Odalar müsatiliğe bağlıdır.

CES LEEDS KONAKLAMA FİYATLARI

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

CES-Centre of English Studies

2021 İNDİRİMLİ CES CENTER OF ENGLISH STUDIES FİYATLARI

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

CES DIL OKULLARI 2021 FİYAT LİSTESİ

2021 GENEL FİYAT LİSTESİ

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İNGİLTERE DİL OKULLARI 2021 FİYAT LİSTESİ
DERSEĞİTİM SÜRESİKAYITKONAKLAMAKONAKLAMAKONAKLAMA
ŞEHİROKULSAATİ4 HAFTA8 HAFTA12 HAFTA24 HAFTA36 HAFTAÜCRETİBULMA ÜCR.AILE YANIYURT
BathKaplan20£855£1,650£2,385£4,284£6,426£120£30£185£355
BathKaplan20+7£960£1,860£2,655£4,704£7,056£120£30£185£355
BathKaplan28+7£1,110£2,160£3,060£5,376£8,064£120£30£185£355
BournemouthAnglo Continental20£1,060£1,960£2,860£5,200£7,720YOK£60£190YOK
BournemouthAnglo Continental25£1,260£2,360£3,460£6,160£9,160YOK£60£190YOK
BournemouthAnglo Continental30£1,460£2,760£4,060£7,120£10,600YOK£60£190YOK
BournemouthKaplan20£780£1,500£2,160£3,864£5,796£120£30£160£235
BournemouthKaplan20+7£885£1,710£2,475£4,452£6,678£120£30£160£235
BournemouthKaplan28+7£1,005£1,950£2,790£5,040£7,560£120£30£160£235
BrightonLSI20£700£1,400£2,040£3,600£5,400£80HEDİYE£140£215
BrightonLSI24£780£1,560£2,280£3,960£5,940£80HEDİYE£140£215
BrightonLSI30£860£1,720£2,520£4,320£6,480£80HEDİYE£140£215
BrightonStafford House20£798£1,596£2,268£3,780£5,418£50£70£190£310
BrightonStafford House25£910£1,820£2,478£4,116£5,922£50£70£190£310
BrightonStafford House30£1,022£2,044£2,688£4,452£6,426£50£70£190£310
BrightonEC20£992£1,984£2,592£4,416£6,624HEDİYEHEDİYE£160£285
BrightonEC30£1,248£2,496£3,120£5,568£8,352HEDİYEHEDİYE£160£285
BristolEC20£944£1,888£2,304£4,320£6,075HEDİYEHEDİYE£160£245
BristolEC30£1,168£2,336£2,880£5,376£8,064HEDİYEHEDİYE£160£245
BristolIH20£1,000£1,920£2,880£5,520£7,560£40£40£170£195
BristolIH30£1,140£2,200£3,300£6,360£8,820£40£40£170£195
CambridgeBell English15£1,440£2,640£3,720£6,720£10,080£95HEDİYE£185£270
CambridgeBell English20£1,780£3,320£4,620£8,520£12,780£95HEDİYE£185£270
CambridgeBell English25£2,080£3,920£4,620£10,320£15,480£95HEDİYE£185£270
CambridgeKaplan20£855£1,650£2,385£4,284£6,426£120£30£200£315
CambridgeKaplan20+7£960£1,860£2,655£4,704£7,056£120£30£200£315
CambridgeKaplan28+7£1,110£2,160£3,060£5,376£8,640£120£30£200£315
CambridgeLSI20£700£1,400£2,040£3,600£5,400£80HEDİYE£140£215
CambridgeLSI24£780£1,560£2,280£3,960£5,940£80HEDİYE£140£215
CambridgeLSI30£860£1,720£2,520£4,320£6,480£80HEDİYE£140£215
CambridgeStafford House20£862£1,652£2,310£4,032£5,796£50£70£155£200
CambridgeStafford House25£938£1,876£2,478£4,452£6,174£50£70£155£200
CambridgeStafford House30£1,050£2,100£2,814£4,788£6,930£50£70£155£200
CambridgeStudio Cambridge20£1,100£2,080£3,120£5,520£7,380£80HEDİYE£154£290
CambridgeStudio Cambridge28£1,300£2,480£3,720£5,520£7,380£80HEDİYE£154£290
CambridgeEC20£1,008£2,016£2,688£4,512£6,768HEDİYEHEDİYE£165£300
CambridgeEC30£1,264£2,528£3,168£5,760£8,640HEDİYEHEDİYE£165£300
CanterburyStafford House20£798£1,596£2,268£3,780£5,418£50£70£155£180
CanterburyStafford House25£910£1,820£2,478£4,116£5,922£50£70£155£180
CanterburyStafford House30£1,022£2,044£2,688£4,452£6,426£50£70£155£180
EdinburghCES20£688£1,304£1,884£3,240£4,680£60£60£190£270
EdinburghCES30£964£1,856£2,724£4,584£6,732£60£60£190£270
EdinburghKaplan20£780£1,500£2,160£3,864£5,796£120£30£190£250
EdinburghKaplan20+7£885£1,710£2,475£4,452£6,678£120£30£190£250
EdinburghKaplan28+7£1,005£1,950£2,790£5,040£7,560£120£30£190£250
HarrogateCES20£688£1,304£1,884£3,240£4,680£60£60£190£270
HarrogateCES30£964£1,856£2,724£4,584£6,732£60£60£190£270
LeedsCES20£616£1,176£1,692£2,880£4,176£60£60£159£160
LeedsCES30£888£1,712£2,496£4,224£6,156£60£60£159£160
LiverpoolKaplan20£855£1,650£2,385£4,284£6,426£120£30£165£220
LiverpoolKaplan20+7£960£1,865£2,655£4,704£7,056£120£30£165£220
LiverpoolKaplan28+7£1,110£2,160£3,060£5,376£8,064£120£30£165£220
LondonBell English15£1,440£2,800£4,080£7,920£11,880£95HEDİYE£200£350
LondonBell English20£1,780£3,480£5,100£9,960£14,940£95HEDİYE£200£350
LondonBell English25£2,080£4,080£6,000£11,760£17,640£95HEDİYE£200£350
LondonCES WIMBLEDON20£688£1,304£1,884£3,240£4,680£60£60£190£330
LondonCES WIMBLEDON30£964£1,856£2,724£4,584£6,732£60£60£190£330
LondonFrances King20£1,144£2,104£2,356£5,544£7,164£75HEDİYE£150£383
LondonFrances King28£1,428£2,624£2,947£6,936£8,928£75HEDİYE£150£383
LondonIH15£921£1,715£2,371£4,454£6,537£98£45£204£359
LondonIH20£1,155£2,112£2,966£5,529£8,150£98£45£204£359
LondonIH25£1,366£2,572£3,657£6,720£9,792£98£45£204£359
LondonIH15 pm£611£1,152£1,632£2,860£4,003£98£45£200£359
LondonStafford House20£854£1,708£2,394£4,116£5,922£50£70£215£250
LondonStafford House25£966£1,932£2,562£4,536£6,426£50£70£215£250
LondonStafford House30£1,078£2,156£2,898£4,956£7,182£50£70£215£250
LondonStafford House20 pm£714£1,428£2,016£3,444£4,914£50£70£215£250
LondonEC20£1,040£2,080£2,784£4,992£7,488HEDİYEHEDİYE£210£405
LondonEC30£1,280£2,560£3,456£6,048£9,072HEDİYEHEDİYE£210£405
LondonLSI Central20£700£1,400£2,040£3,600£5,400£80HEDİYE£155£315
LondonLSI Central24£780£1,560£2,280£3,960£5,940£80HEDİYE£155£315
LondonLSI Central30£860£1,720£2,520£4,320£6,480£80HEDİYE£155£315
LondonKaplan Covent Garden20£900£1,740£2,520£4,536£6,804£120£30£210£430
LondonKaplan Covent Garden20+7£1,005£1,920£2,745£4,872£7,308£120£30£210£430
LondonKaplan Covent Garden28+7£1,170£2,250£3,240£5,880£8,820£120£30£210£430
LondonLSI Hampstead20£700£1,400£2,040£3,600£5,400£80HEDİYE£155£315
LondonLSI Hampstead24£780£1,560£2,280£3,960£5,940£80HEDİYE£155£315
LondonLSI Hampstead30£860£1,720£2,520£4,320£6,480£80HEDİYE£155£315
LondonKaplan Leicester Square20£900£1,740£2,520£4,536£6,804£120£30£210£430
LondonKaplan Leicester Square20+7£1,005£1,920£2,745£4,872£7,308£120£30£210£430
LondonKaplan Leicester Square28+7£1,170£2,250£3,240£5,880£8,820£120£30£210£430
LondonMALVERN HOUSE15£714£1,260£1,890£3,360£5,040£75£50£160YOK
LondonMALVERN HOUSE20£770£1,372£2,058£3,696£5,544£75£50£160YOK
LondonMALVERN HOUSE25£854£1,512£2,268£4,116£6,174£75£50£160YOK
LondonOHC15£688£1,312£1,968£3,456£5,040£50£50£155£285
LondonOHC20£800£1,536£2,304£4,224£6,048£50£50£155£285
LondonOHC30£1,024£1,952£2,928£4,992£7,344£50£50£155£285
LondonOHC15 pm£624£1,184£1,776£3,168£4,464£50£50£155£285
LondonOHC30 pm£832£1,600£2,400£4,416£6,336£50£50£155£285
ManchesterKaplan20£855£1,650£2,385£4,284£6,426£120£30£180£270
ManchesterKaplan20+7£960£1,860£2,655£4,704£7,056£120£30£180£270
ManchesterKaplan28+7£1,110£2,160£3,060£5,376£8,064£120£30£180£270
OXFORDEC20£1,008£2,016£2,688£4,512£6,768HEDİYEHEDİYE£175£365
OXFORDEC28£1,264£2,528£3,168£5,760£8,640HEDİYEHEDİYE£175£365
OxfordCES20£688£1,304£1,884£3,240£4,680£60£60£190YOK
OxfordCES30£964£1,856£2,724£4,584£6,732£60£60£190YOK
OxfordKaplan20£855£1,650£2,385£4,284£6,426£120£30£200£295
OxfordKaplan20+7£960£1,865£2,655£4,704£7,056£120£30£200£295
OxfordKaplan28+7£1,110£2,160£3,060£5,376£8,064£120£30£200£295
ManchesterEC20£976£1,952£2,640£4,416£6,624HEDİYEHEDİYE£165£235
ManchesterEC30£1,248£2,496£3,120£5,664£8,496HEDİYEHEDİYE£175£235
OxfordOHC15£688£1,312£1,968£3,456£5,040£50£50£160£295
OxfordOHC20£784£1,504£2,256£4,224£6,048£50£50£160£295
OxfordOHC30£1,024£1,952£2,928£4,992£7,344£50£50£160£295
OxfordOHC15 pm£624£1,184£1,776£3,168£4,464£50£50£160£295
PortsmouthLSI IH Portsmouth30£1,008£2,016£2,856£5,376£8,064£80£50£165£175
SouthamptonLewis School15£620£1,240£1,860£3,384£5,076£65HEDİYE£133YOK
SouthamptonLewis School22.5£904£1,808£2,712£4,872£7,308£65HEDİYE£133YOK
WorthingCES20£616£1,176£1,692£2,880£4,176£60£60£159£200
WorthingCES30£888£1,712£2,496£4,224£6,156£60£60£159£200

Önemli Uyarı
 • Bu sayfalardaki fiyat bilgileri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.
 • Sitemizin "Fiyat Bilgileri" bölümü öğrencilerimize kolaylık ve bilgi akışı sağlamak amacıylahazırlanmıştır. Doğabilecek herhangi bir anlaşmazlıkta okulların fiyat listeleri esas alınacaktır.
 • Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık , bu bilgileri, okulların fiyat listelerinden derlemekte ve yayın anında doğru bilgileri aktarabilmek için özen göstermektedir. Ancak burada verilen bilgilerin doğruluğundan ve cari uygulamalara uymaması halinden Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve/veya ilgili okul sorumlu tutulamaz.
 • Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık bu bilgileri her an değiştirme, güncelleme veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.Herhangi bir aksaklığın olmaması için lütfen Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.
 • Okulların fiyat bilgilerini değiştirmesinden veya açıklanan promosyon ve kampanyaların süreaşımından Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık sorumlu değildir.

 


Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Center of English Studies Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

British Council  
PIER  
QE  
QEAC  
EducationUK  
IALC  
ICEF