Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Center of English Studies


 Konum İngiltere - London
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi http://www.ces-schools.com/London
 Diğer Şubeler London - Oxford - Worthing - Leeds - Edinburgh - Harrogate - Dublin - Toronto


CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) LONDON HAKKINDA

1979'da kurulan CES, dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce öğretme konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahiptir.

İngiltere'de tüm öğretmenler, asgari olarak Trinity TESOL veya Cambridge CELTA yeterliliğine sahiptir ve çoğu uzman EFL eğitim diplomasına ve derecesine sahiptir.

İrlanda'da tüm öğretmenlerimiz bir üniversite diplomasına ek olarak, DELTA gibi birçok uzman EFL öğretim niteliklerine sahip olan ACELS tarafından tanınan bir öğretim yeterliliğine sahiptir.

İrlanda ve İngiltere'deki tüm okullarında öğretmenleri sadece deneyimleri için değil, aynı zamanda coşkuları, olumlu tutumları ve dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirme yetenekleri için de seçilmektedir.

Tüm CES okulları, aile yanında konaklama ve çok çeşitli konaklama seçenekleri sunar.
Birleşik Krallık ve İrlanda'daki personelinin akademik bilgisi, idari becerileri ve deneyim derinliği, CES'in gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak kurslar ve hizmetler sunabileceği ve sunabileceği anlamına gelir.

2007'de CES, dört veya daha az merkezle 'AVRUPA'DA YILDIZ İNGILIZCE DIL OKULU' ödülüne layık görüldü ve 2008 - 2011 arasında her yıl aynı ödüle aday gösterildi.
CES, bu ödüle arka arkaya 5 yıl boyunca aday gösterilen tek okuldur !

CES, İngiltere'de British Council ve İrlanda'da ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınmış ve akredite edilmiştir. CES Ireland ayrıca İrlanda'da Marketing English in Ireland (MEI) kurucu üyesidir.

CES ayrıca yıl boyunca devam eden birkaç okulunun tam EAQUALS üyesi olmasından gurur duymaktadır. CES Dublin aynı zamanda resmi bir IELTS Test Merkezi ve bir PEARSON test merkezidir.
CES Leeds ve Harrogate resmi bir IELTS Sınav Merkezidir.

İngiltere'deki tüm  CENTRE OF ENGLISH STUDIES ( CES) okulları English UK'nin tam üyesidir.

 

Sloganı:  ÖZEN - MÜKEMMELLIK – BAŞARI !

CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) LONDON KURS SEÇENEKLERİ

 • STANDART GENEL İNGİLİZCE

CES Wimbledon - Standart Kurs - ( Haftada 20 ders)

Standart Genel İngilizce Kursu Pazartesi’den Cuma’ya kadar her sabah gereçekleşerek, her öğleden sonra Sosyal Programa katılmak ya da Bireysel-Erişim tesislerimizde çalışmak için sizi serbest bırakır.

Sabah dersleriniz iki parçaya bölünür ve genellikle size iki farklı öğretmen tarafından ders verilir.
İlk derste öğretmen öncelikli olarak gramer, okuma ve yazma üzerinde odaklanarak hatasızlığınızı geliştirme üzerinde yoğunlaşır. Sınıfta kullanılan diğer kaynaklarla birlikte ders kitabı, bu dersin büyük bir kısmı için temel oluşturur.

İkinci kısım dinleme, konuşma ve kelime dağarcığına odaklanarak ve sabahın ilk bölümde öğrenilenleri pekiştirerek genel iletişimsel yeterliğinizi ve akıcılığınızı geliştirmeye yoğunlaşır. Ayrıca belirli teleffuz zorlukları üzerinde çalışabilecek ve gerçek hayattaki durumlarda kullanacağınız dili geliştireceksiniz.

Ayrıca asıl öğretmeninizle gelişimi ve ihtiyaçları daha detaylı tarışabileceğiniz aylık özel dersleriniz olacak.

 • YOĞUN GENEL İNGİLİZCE KURSU

CES Wimbledon - Yoğun Genel İngilizce Kursu - Haftada 30 ders

Yoğun Genel İngilizce Kursunda sabahları Standart Genel İngilizce ile aynı programı izleyecek, buna ek olarak Salı, Çarşamba ve Perşembe öğleden sonraları tartışmalar, konulu münazaralar, gerçek materyaller ve videolar ile size iletişimsel yeterliğinizi geliştirme fırsatını veren öğleden sonrası dersleriniz olacak.

Yoğun Genel İngilizce kursunun ana hedefi hızlandırılmış bir şekilde iletişim becerilerini geliştirmek ve hergün karşılaşılan durumlarda İngilizceyi kullanma yetkinliğinizi iyileştirmektir.
Modern öğretme metotlarımız ve yardımcı materyallerin kullanımı, dil becerilerinizi yapılandırmak ve bizimle geçirdiğiniz zamanın faydalarını en yüksek seviyeye çıkartmak için size en iyi fırsatı verir.

 • KOMBİNE KURS

CES Wimbledon 20 Ders Genel İngilizce + Haftalık 5 ders bire bir özel ders - Haftada 25 ders

Kombinasyon Kursumuzda sabahları Standart Kursu takip edeceksiniz ve ayrıca iki öğleden sonrası için bireysel dersleriniz olacak. Bunlar kişisel ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır ve size kendi öğretmeninizle birlikte belirli dil sorunu alanlarında çalışmak için ideal fırsatı sunar.

İlk bireysel ders süresince öğretmeninizle birlikte, üzerinde çalışmak için belirli alanları öne çıkarabileceğiniz bir ihtiyaçlar analizi formu doldurursunuz. Bunun yapılması öğretmeninizin derslerinizi sizin belirli ihtiyaçlarınıza göre planlayabilmesine olanak verir ve derslerinizden en fazlasını elde etmenizi garantiler.

CES bire bir sınıflarda birçok konuyu kapsayabilir. Müşteri olarak ne öğrenmek ve neyi geliştirmek istediğinizi siz belirlersiniz. Bu genel İngilizce dil seviyesi, sözlü akıcılık ve telaffuz, Hukuk İngilizcesi, Pazarlama İngilizcesi, Uçuş Personeli için İngilizce, Tıp İngilizcesi olabilir ya da sadece zaten öğrenmiş olduğunuzun ilerisine gitmenizde size yardımcı olabilir.

Bu, müşterinin kişisel ihtiyaçlarına, gereksinimlerine ve zayıflıklarına odaklandığı için CES Wimbledon’da artan şekilde popülerdir.
Eğer bu programla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Her kurs ‘kişiye özel’ olacağı için, size istediğiniz tavsiye ya da öneriyi sunmaktan mutluluk duyacağız.

 

 • IELTS HAZIRLIK KURSU

CES Londra - Wimbledon IELTS Sınavı Hazırlık Kursları ve Test Merkezi 

Eğer İrlanda’da ya da Birleşik Krallık’ta üniversiteye gitmeyi planlıyorsanız IELTS sınavına girmeniz gerekir. CES hedefinize ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.

Uluslararası İngilizce Dil Sınav Sistemi (IELTS) Avrupada en geniş ölçüde tanınan üniversite giriş şartıdır. Üniversitelerin çoğunluğu 5.5 ile 7.5 arasında bir seviye ister. Sınavlar bir dış merkezde düzenli olarak, genellikle ayda bir ya da iki defa gerçekleştirilir.

Öğrenciler sabahları Standart Genel İngilizce Kursu’nu takip eder ve Salı, Çarşamba ve Perşembe olmak üzere haftada üç gün öğleden sonra IELTS hazırlık kursunu alır. Eğer kursunuza düşük bir seviyeden başlıyorsanız, bir IELTS Hazırlık Kursuna katılmanıza hazırlıkta dikkatli bir şekilde desteklenecek ve izleneceksiniz. Bu kursa katılmak için ideal seviye orta (B1) seviyedir.

Kursunuz İngilizce seviyenizi iyileştirmenin yanında sınav tekniklerinizi iyileştirmeye odaklanacaktır. Her haftanın sonunda bir sınav ve kursun son haftası boyunca ise IELTS tam deneme sınavı yapılacaktır. Eğer CES’de okurken sınava girmeyi planlıyorsanız, Eğitim Direktörü kayıt ile ilgili olarak size yardımcı olacaktır.

 • CAMBRIDGE SINAVI HAZIRLIK KURSU

CES Londra - Wimbledon Cambridge Sınav Hazırlık Kursları 

Cambridge Sınavı Hazırlık Kursları size izleyen Cambridge Sınavları’ndan birine hazırlamanızda yardım etmek için tasarlanmıştır.

Bu kurs Cambridge Çerçevesini yakından takip eder ve CES yıllar boyunca bu sınavlardaki başarısından gurur duyar.

Eğer mümkünse sizi değerlendirmemize ve hangi seviyenin size en uygun olduğunu belirleyebilmemize imkan vermek için seçtiğiniz kursun başlamasından bir hafta önce gelmenizi öneririz. Seçilen sınav için doğru seviyede olduğunuzu doğrulamadan bir sınav kursu için hiç bir öğrenciyi kabul edemeyeceğimizi lütfen unutmayın.

Seviyeniz ilk gününüzde bir İngilizce Dili Yerleştirme Sınavından sonra Eğitim Direktörü tarafından belirlenecektir. Kursunuz sabahları gerçekleşecek ve iki bölüme ayrılacaktır. İlk dersinizde Gramer, Okuma ve Yazı Yazmaya odaklanacaksınız ve ikinci dersinizde Dinleme ve Konuşma üzerinde durulacaktır. Her iki derste de bir ders kitabını takip edeceksiniz ve öğretmenleriniz ayrıca size gereken bütün yardımcı materyalleri sağlayacaktır. Kurs süresince öğleden sonraları ekstra sınav özel dersleri alacaksınız. Kurs boyunca ayrıca düzenli olarak sizin için deneme sınavları düzenleyeceğiz. Bu özel dersler ve deneme sınavlarının hepsi ücretinize dahildir.

Eğitim Direktörümüz size tavsiyeler vermek ve sınav hakkındaki bütün sorularınızı cevaplamak için her zaman müsaittir. Cambridge Sınavı Hazırlık Kurslarımızın sadece her seviye için en az 8 öğrencimiz olması durumunda açılacağını lütfen dikkate alın.

Her Cambridge Sınavı Hazırlık Kursundaki en yüksek öğrenci sayısı 14 tür.

 • İŞ İNGİLİZCELİ, GENEL İNGİLİZCE

Öğrenciler sabahları Standart Genel İngilizce kurusunu takip eder ve Salı, Çarşamba ve Perşembe olmak üzere haftanın üç günü öğleden sonra İş İngilizcesi seçeneğini alırlar.

İş İngilizcesi seçeneği bir iş ortamında iletişimsel yeterliklerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Herhangi bir grup öğrencinin gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak hazırlanabilir ve öncelikli olarak izleyen içeriklerde, özel İş İngilizcesine odaklanır :

 • Toplantılar ve Müzakereler
 • Sosyalleşme ve Seyahat
 • Sözlü ve Yazılı Sunumlar
 • Rakamsal Verileri Analiz Etme
 • Trendleri tanımlama
 • Satış
 • pazarlama
 • Reklam
 • Kültürel Farklılıkları Anlama
 • Yazılı ve Sözlü İletişim (Telefon, faks, e-posta, vb.)

İş İngilizcesinin, üzerinde özellikle odaklanmaya ihtiyaç duyduğunuz belirli konuları varsa, bazı durumlarda kurs bunlara uygun olacak şekilde uyarlanabilir.

*Bu kurslar için en az Orta (Intermediate) Seviye sahibi olunması gereklidir.

 • BİRE-BİR EĞİTİM

CES bugünün sürekli değişen dünyasında dinamik bir öğrenme merkezidir. Kurs tasarımcılarımız profesyonel müşterilerimizin zaman kısıtlamalarının gayet farkındalardır. Müşteriye, bir kursu kendi sosyal ve iş gereksinimlerini karşılayacak uygun şekle getirmesinde yardım ederler.

CES bir dizi uzmanlık alanında yönetim seviyesindeki öğrencilere kurslar verme konusunda çok geniş bir deneyime sahiptir. Mesleğiniz ve katılacağınız sosyal ortamlar için size güven veren ve bugünün uluslararası iş şartlarında gerekli kelime dağarcığını sağlayan bire-bir özel dil eğitimi alacaksınız.

 • YÖNETİCİLER - İDARİ PERSONEL İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI
  Yönetici kurslarımız mümkün olan en kısa zamanda en fazla ilerlermeyi kaydetmek isteyen iş insanları ve profesyoneller için tasarlanmıştır. Her kurs katılımcıların belirli ihtiyaç ve hedeflerini karşılayacak şekilde tasarlanır. Gereksinimleriniz için en etkili kurusu hazırlamamızda bize yardımcı olması için müşteriler tamamlanmış bir Dil İhtiyaçları Analizi Anketi’ni önceden CES’e teslim ederler. Öğretmeniniz kursunuzun detaylarını sizinle tekrar tartışacaktır ve ilerleme kaydettikçe önem verilen kısmı ve içeriği değiştirmek için her türlü fırsatınız olacaktır.
 • ULUSLARARASI HUKUK İNGİLİZCESİ
  Bu kurs ceza hukuku, uluslararası hukuk, insan hakları, kamu hukuku ve yargı sistemi gibi konuları kapsayabilir. Ayrıca bireysel olarak öğrencinin belirli gereksinimlerine göre özel olarak da hazırlanabilir.
 • İŞ İNSANLARI, FİNANS SEKTÖRÜ VE SİGORTA PERSONELİ İÇİN KURSLAR  
  Bu kurslar müzakere becerisi, toplantılar, telefon görüşmeleri, iş mektupları, mülakat teknikleri ve rol yapmayı kapsar.
 • TIBBİ PERSONEL  VE DOKTORLAR İÇİN TIP İNGİLİZCESİ KURSLARI
  Uluslararası konferanslara katılma ; bir konferans için tıp alanında yazı gönderme; toplantılar ve mülakatlar ve Özel Amaçlı İngilizce, kapsamdaki konular içinde yer alır. 
 • UÇUŞ PERSONELİ VE PİLOTLAR İÇİN HAVACILIK İNGİLİZCESİ KURSLARI
  Hava Trafik Kontrolörleri, Pilotlar ve Havaalanı Yöneticileri için İngilizce.  

CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) LONDON KONUMU HAKKINDA

İngiliz yazar Samuel Johnson eğer Londra’da sıkıldıysanız, hayattan sıkıldığınıza inanırdı ve burada CES’de biz ona katılıyoruz! Londra tarih ve yapılacak heyecan verici şeylerle dolu, İngilizce eğitim için olağanüstü bir yerdir. Okulumuz dünyaca ünlü tenis klubünün yer aldığı ve Londra’da en çok yaşanmak istenen yerlerden biri olan Wimbledon’da yer alır ve öğrenciler için mükemmel olanaklara sahiptir.

 Buckingham Sarayı ve Hyde Park’ı ziyaret edin, Londra’nın ünlü Oxford Caddesi’nde alışveriş yapın, harika müzelerinin kültürünün tadını çıkarın ve West End tiyatrosunda bir oyun ya da müzikalde dünyanın en büyük oyuncularından bazılarını gidip görün. CES Wimbledon Dil Okulumuz, çok iyi eğitime, boş zaman imkanları ve sosyal olanaklara ve canlı, bütün yıl değişen bir etkinlik programına sahiptir.


CES WIMBLEDON DİL OKULU OLANAKLARI
 
İngiltere’deki en itibarlı okullardan biri ve Londra’daki Language Travel Magazine ‘Yıldız Ödülü’nü almış ya da buna aday gösterilmiş tek okul olarak CES olanakları çok iyidir.

 • Kışın 11 sınıf / Yazın 22 sınıf
 • Bazı sınıflarda data projektör mevcuttur
 • Ortalama 10 kişilik sınıflar
 • Haftada beş gün açık Bireysel-Çalışma Odası
 • Kurs öncesi
 • süresince ve sonrasında Rehberli E-Öğrenme
 • CES online ve mobil
 • Aşamalı okuma kitapları, sınav çalışma malzemeleri ve iyi seçilmiş DVD ler
 • 10 PC ye sahip bilgisayar odası ve 7 tablet bilgisayara erişim
 • Ücretsiz Wi-Fi ve internet erişimi
 • Büyük plazma TV, para ile çalışan satış makinesi ve ücretsiz su sebili bulunan öğrenci salonu
 • Üniversite danışmanlık hizmeti

CES Wimbledon Dil Okulumuz, Wimbledon'da,  Londra’nın güneyinde, Londra merkezden trenle 20 dakika uzaklıkta bulunur.  Okulumuz olan Nelson House, Wimbledon merkezine yakın bir konumdadır ve Wimbledon Broadway ve Londra ulaşım bağlantılarıdan 10 dakikalık yürüme uzaklığındadır.

Geçmişi 11 inci yüzyıla dayanan Wimbledon harika kafeleri, pubları, restoranları ve mağazaları olan şirin, gelişmiş bir yerleşim yeri ve ticari köye dönüşmüştür. Şu anda dünyanın en büyük şehrinin çok ünlü ve rağbet gören bir civar yerleşimidir.

Trenle / Metroyla Ulaşım

Ana tren hattı, Metro, Hafif raylı ulaşım

National Rail - www.nationalrail.co.uk

London Underground - www.tubeplanner.com

Otobüsle Ulaşım

Otobüs güzergahları okul yakınından geçer.

Londra’da Ulaşım- www.tfl.gov.uk/

Bisikletle Ulaşım

Bölge içinde ve civarındaki resmi bisiklet yollarıyla bisiklet kullanıcıların ihtiyaçları iyi bir şekilde karşılanır.

Londra’da Ulaşım – Barclays Bisiklet Kiralama - www.tfl.gov.uk

SOSYAL LONDRA

Eğlenceye katılın… 

Sosyal ve Etkinlik Programı CES deneyiminin çok önemli bir parçasıdır ve herkese göre birşeylerimizin bulunduğuna emin olmaya çalışırız. İngilizcenizi geliştirirken birlikte yaşadığınız kültür ve insanlar hakkında bilgi sahibi olmanızın da önemli olduğuna gerçekten inanıyoruz.

Yaz, bütün dünyadan üniversite öğrencilerinin dil becerilerini geliştirme üzerinde çalıştıkları bir zamandır ve CES bu öğrencileri tüm okullarında ağırlar. Yaz boyunca öğrencilere farklı program seçenekleri sunabiliyoruz. Bu eğitim için iyi bir zamandır – bütün okullarımız öğrenmek için canlı ve heyecan verici yerlerdir. ‘Sarı Tişörtlüler’ ekibimiz Londra’da kalışınızın eğlenceli olmasını sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır !
CES bütün okullarında düzenlediği çok çeşitli sosyal programlardan büyük gurur duyar.

Bizimle kalışınız süresince şunları düzenleriz :

 • Sanat galerileri ve müzelere ziyaretler
 • Yerel tarihi ve doğal alanlara turlar, örneğin, Hampton Court, Greenwich, Thames Nehir Gezintisi için yarım günlük turlar, artı Thames nehri yürüyüşü ve Londra gezintisi
 • Dinlenmek isteseniz - Sinema öğleden sonraları
 • Masa bilgi yarışmaları
 • Dış mekan sporları, örneğin tenis, futbol, voleybol ve baseball

Gece etkinlikleri şu şekildedir:

 • Öğrenci partileri
 • Geleneksel pub geceleri
 • Bowling
 • Canlı müzik geceleri
 • Karaoke geceleri
 • Uluslararası yemek partileri
 • Barbeküler

Yıl boyunca Cumartesi günleri Oxford, Cambridge ve Brighton gibi ilgi çeken yerlere tam gün turlar (25£ - 30£) düzenleriz. Bu geziler İngiliz hayatı ve kültürü hakkında daha fazlasını öğrenmenize imkan verir. Ayrıca Stonehenge, Cotswolds ve Wales gibi ilgi çeken yerleri keşfedebilmeniz için bir tur şirketi aracılığıyla da geziler sunarız.

Bizimle birlikteyken yapmakla ilgilendiğiniz birşey varsa sadece bizi bilgilendirin ve bunu sizin için organize etmek için elimizden geleni yaparız.
Not. Her Pazartesi Tenis, sinema geceleri/öğleden sonraları ve müzelere geziler gibi bazı sosyal ekinlikler ücretsizdir.

Diğer etkinliklerin küçük bedelleri olabilir. Örneğin öğrenciler pub gecelerinde kendi içeceklerini kendileri alırlar. Haftasonu gezilerinin çoğu ücretsiz değildir ve bunlar kurs ücretlerine dahil değildir (grup paketlerinde aksi öngörülmediği sürece). Bu tür etkinlikleri yapınca ödersiniz.

CES LONDRA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

AİLE YANINDA KALMA YA DA LONDRA’DA ÖZEL EVDE KONAKLAMA

İngiltere’nin insanları hakkında daha fazlasını öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanında (ya da özel evde*) konaklamayı seçmektir. Aile hayatı resmiyet dışıdır ve kişiler samimi karşılar, dost canlısı ve konuşkanlardır. Bu nedenle İngilizce pratik yapmak için çok fazla fırsatınız olacaktır. Aile yanında konaklamaların (ya da özel evlerin*)  hepsi dikkatli bir şekilde seçilir ve sürekli olarak yüksek standartların temini için düzenli olarak ziyaret edilir.

Wimbledon bölgesinde mevcut aile yanında konaklamalarımız/özel evlerimiz yürüyerek, otobüsle, tren ya da tramvayla 30-45 dakikalık bir mesafe içinde yer alırlar. Durgun dönemde yürüme mesafesinde aile yanında konaklama (ya da özel ev*) seçenekleri daha geniştir. Bunlar garanti edilemez. Aile yanında (ya da özel evde*) konaklamaya haftanın 7 günü kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

*Özel evde, faklı milletlerden birkaç öğrenciyle karşılaşmayı bekleyebilirsiniz.

Sizin için uygun olan aile yanında konaklama ya da özel evi seçmiş olduğunuzda bilgiler ev sahiplerine gönderilecektir. Varış zamanınızı doğrulamak için onlarla irtibata geçmenizi öneririz. Her gün hafif bir kahvaltınız ve akşam yemeğiniz olacaktır. CES Wimbledon aile yanında / özel evde konaklamalar yarım pansiyon bazındadır.

British Council’e göre bu iki konaklama arasındaki ayrım şu şekildedir "Aile yanında konaklama - Ev sahipleri, birlikte yemek yiyerek, ortak yaşam alanlarını paylaşarak öğrenciye ev halkının tam bir üyesi gibi olarak davranırlar; bir kerede dört öğrenciden fazlası aynı aile yanında konaklayamaz (dört yetişkin öğrenciden fazlasının konakladığı evler özel ev konaklamaları olarak tanımlanır)."

"Özel ev konaklaması – Yetişkin öğrenciler için özel evde konaklama (16 üzeri öğrenciler); evde dört öğrenciden fazlası konaklayabilir; ev sahibi/sahipleriyle daha az doğrudan iletişim olabilir. (Özel ev konaklamaları 16 yaşın altındaki öğrenciler için uygun değildir.) "


LONDRA’DA (RESIDANCE) KONUT KONAKLAMASI

Konut konaklamalarımız evden uzakta konfor ve güvenlik sağlarken, size uluslararası bir öğrenci topluluğunun parçası olma şansı verir.

CES, Londra okulu için Beaumont Court Residence’ı kullanıyor olacağını duyurmaktan mutluluk duyar. Kendi yemeklerinizi kendinizin hazırlayabileceği konut Kings Cross Metro İstasyonu’nun yanında yer alır. Wimbledon’a 35 dakika uzaklıktadır ve kolayca erişilir. Bütün odalar ebeveyn banyolu (en-suite), tek kişilik odalardır ve dayalı döşelidir. Ayrıca talebe göre kullandığımız başka birkaç konut da vardır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

CES DIL OKULLARI 2022 FİYAT LİSTESİ

2022 GENEL FİYAT LİSTESİ

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

CES-Centre of English Studies

2022 İNDİRİMLİ CES CENTER OF ENGLISH STUDIES FİYATLARI

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Center of English Studies Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB