Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Center of English Studies


 Konum İngiltere - Worthing
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Özel Amaçlı İngilizce,Sınav Hazırlık,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi https://www.ces-schools.com
 Diğer Şubeler London - Oxford - Worthing - Leeds - Edinburgh - Harrogate - Dublin


CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) HAKKINDA

1979'da kurulan CES, dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce öğretme konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahiptir.

İngiltere'de tüm öğretmenler, asgari olarak Trinity TESOL veya Cambridge CELTA yeterliliğine sahiptir ve çoğu uzman EFL eğitim diplomasına ve derecesine sahiptir.

İrlanda'da tüm öğretmenlerimiz bir üniversite diplomasına ek olarak, DELTA gibi birçok uzman EFL öğretim niteliklerine sahip olan ACELS tarafından tanınan bir öğretim yeterliliğine sahiptir.

İrlanda ve İngiltere'deki tüm okullarında öğretmenleri sadece deneyimleri için değil, aynı zamanda coşkuları, olumlu tutumları ve dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirme yetenekleri için de seçilmektedir.

Tüm CES okulları, aile yanında konaklama ve çok çeşitli konaklama seçenekleri sunar. 
Birleşik Krallık ve İrlanda'daki personelinin akademik bilgisi, idari becerileri ve deneyim derinliği, CES'in gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak kurslar ve hizmetler sunabileceği ve sunabileceği anlamına gelir.

2007'de CES, dört veya daha az merkezle 'AVRUPA'DA YILDIZ İNGİLİZCE DİL OKULU' ödülüne layık görüldü ve 2008 - 2011 arasında her yıl aynı ödüle aday gösterildi. 
CES, bu ödüle arka arkaya 5 yıl boyunca aday gösterilen tek okuldur ! 

CES, İngiltere'de British Council ve İrlanda'da ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınmış ve akredite edilmiştir. CES Ireland ayrıca İrlanda'da Marketing English in Ireland (MEI) kurucu üyesidir.

CES ayrıca yıl boyunca devam eden birkaç okulunun tam EAQUALS üyesi olmasından gurur duymaktadır. CES Dublin aynı zamanda resmi bir IELTS Test Merkezi ve bir PEARSON test merkezidir. 
CES Leeds ve Harrogate resmi bir IELTS Sınav Merkezidir.

İngiltere'deki tüm  CENTRE OF ENGLISH STUDIES ( CES) okulları English UK'nin tam üyesidir.

 

Sloganı:  ÖZEN - MÜKEMMELLIK – BAŞARI !


CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) WORTHING'DE SUNULAN İNGİLİZCE PROGRAMLARI

STANDARD ENGLISH COURSE  - STANDART İNGİLİZCE KURSU

Bu, tüm CES okullarında en popüler kurstur. Standart Genel İngilizce Kursu, Pazartesiden Cumaya kadar her sabah gerçekleşir ve her öğleden sonra Sosyal Programa katılmanız veya CES Online e-öğrenme platformumuzda ve Kendi Kendine Erişim tesislerimizde eğitim almanız için serbest kalırsınız.

Sabah dersleriniz genellikle iki farklı öğretmen tarafından verilen iki bölüme ayrılmıştır. Dersler, öncelikle kelime dağarcığınızı geliştirmenize yardımcı olmaya ve dil bilginizi geliştirmeye odaklanarak dil bilginizi geliştirmeye odaklanır, böylece ihtiyaç duyduğunuz doğruluk düzeylerine ulaşırsınız. Dersler ayrıca konuşma, dinleme, okuma ve yazma gibi dört beceriye odaklanarak genel iletişim yeterliliğinizi ve akıcılığınızı geliştirmeye çalışır. Buna ek olarak, belirli telaffuz zorlukları üzerinde çalışacak ve gerçek hayattaki durumlarda kullandığınız dilin kapsamını genişleteceksiniz.

INTENSIVE ENGLISH COURSE - YOĞUN İNGİLİZCE KURSU

Yoğun İngilizce Kursunda, sabahları Standart Kurs ile aynı programı takip edeceksiniz. Ayrıca, tartışmalar, rol oyunları ve güncel tartışmalar yoluyla iletişim becerilerinizi geliştirme fırsatına sahip olacağınız öğleden sonra dersleriniz de olacak.

Modern öğretim yöntemlerimiz ve tamamlayıcı materyallerin kullanımı, dil becerilerinizi geliştirmeniz ve bizimle geçirdiğiniz zamanın faydalarını en üst düzeye çıkarmanız için size en iyi fırsatı sunar.

COMBINATION  - KOMBİNASYON KURSU

Kombinasyon Kursumuzda, sabahları Standart Kursu takip edecek ve iki öğleden sonra özel bireysel dersler alacaksınız. Bunlar, bireysel gereksinimlerinizi karşılamak ve kendi öğretmeninizle seçtiğiniz belirli dil alanlarında çalışmak için size mükemmel bir fırsat vermek üzere tasarlanmıştır. Kursunuzdan önce veya ilk bireysel dersiniz sırasında, öğretmeninizle üzerinde çalışılacak belirli alanları belirleyebileceğiniz bir İhtiyaç Analizi formu dolduracaksınız. Bu, öğretmeninizin programınızı öğrenme ihtiyaçlarınıza göre planlamasına yardımcı olur ve derslerinizden maksimum faydayı almanızı sağlar.

Profesyoneller için İngilizce” gibi bir dizi seçeneğimiz var; İş İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi, Tıp Profesyonellerine İngilizce , Sınav Hazırlığı, OET, IELTS, TOEFL, TOEIC, BULATS, CAMBRIDGE BEC, PET, FCE, CAE, CPE.

GENERAL ENGLISH WITH BUSINESS  - İŞ İNGİLİZCESİ İLE GENEL İNGİLİZCE

Bu seçenek, bir iş ortamında iletişim becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler sabahları Standart Ders ile aynı programı takip ederler. Ayrıca, aşağıdaki alanlarda öncelikli olarak özel İş İngilizcesi diline odaklanan öğleden sonra dersleriniz olacaktır:

 • Toplantılar ve müzakereler
 • Sosyalleşme ve seyahat etme
 • Sözlü ve yazılı sunumlar
 • Rakamları analiz etmek ve eğilimleri açıklamak
 • Satış / Pazarlama / Reklamcılık
 •  Kültürel farklılıkları anlamak
 • Yazılı iletişim

Modern öğretim yöntemleri ve tamamlayıcı materyallerin kullanımı, dil becerilerinizi geliştirmeniz ve okulda geçirdiğiniz zamanın faydalarını en üst düzeye çıkarmanız için size en iyi fırsatı sunar.

IELTS SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI

IELTS, International English Language Testing System'in kısaltmasıdır. Avrupa'da en yaygın olarak tanınan üçüncü seviye İngilizce dili giriş şartıdır. Dört dil becerisini test eder - dinleme, okuma, yazma ve konuşma. IELTS; eğitim, göçmenlik ve profesyonel akreditasyon amaçlarına yönelik olarak İngilizce iletişim kurmaya yönelik güvenli, geçerli ve güvenilir bir gerçek yaşam becerisi testidir.

İrlanda, Birleşik Krallık veya Kanada'da üçüncü seviye eğitimlere kaydolmayı planlıyorsanız, IELTS Sınavına girmeniz gerekebilir. Bölgelerindeki tek resmi IELTS sınav merkezleri olan CES Dublin, CES Harrogate ve CES Leeds, öğrencilerin IELTS sınavlarını kurum içinde almaları için IELTS kursları sunabilmektedir. Diğer merkezlerimizde sınavlar genellikle ayda bir veya iki kez harici bir merkezde yapılabilmektedir.

Varışta minimum seviyenin altında test ederseniz, genel bir İngilizce sınıfına katılacaksınız. İlerlemeniz dikkatle izlenecek ve çalışmalarınızın her aşamasında teşvik edileceksiniz. Kurstan tam olarak yararlanabilmek için yeterli ilerleme kaydettiğinizde IELTS Hazırlık Kursuna katılacaksınız.

CAMBRIDGE SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI

Cambridge English Language Assessment, İngilizce dil yeterliliklerinin resmi sertifikasına ihtiyaç duyan kişiler için uluslararası kabul görmüş bir dizi sınav sağlar.

 CES'teki Cambridge Sınav Kursları, öğrencileri aşağıdaki Cambridge Sınavlarından birine hazırlamak için tasarlanmıştır:

 • İngilizce FCE'de İlk Sertifika (B2 First)
 • İleri Düzey İngilizce CAE Sertifikası (C1 Advanced)

Cambridge Sınavları genellikle yılda dört kez, Mart ortası, Haziran ortası, Ağustos ortası ve Aralık ortasında yapılır. Kursların sınavın yapılacağı hafta öncesinden bitirilmesi planlanmaktadır.

FCE kursunu almayı planlayan öğrenciler minimum B2 (üst-orta) seviyesinde ve CAE için C1 (ileri) seviyesinde olmalıdır. CES Dublin'de,  öğrencinin seçtiği sınav eğitimi için uygun seviyede olduğu onaylayanana kadar herhangi bir sınav kursuna öğrenci kabul edilmemektedir.

CES Dublin, CES Harrogate, CES Leeds ve CES Toronto'nun resmi Cambridge Test merkezleri olduğunu lütfen unutmayın, bu nedenle sınavınıza okuduğunuz aynı CES okulunda girebilirsiniz. Diğer CES merkezleri sınavınıza başvurmanıza ve sınavınızı düzenlemenize yardımcı olacaktır.

CAMBRIDGE FCE - HIZLANDIRILMIŞ

CES, FCE Cambridge Sınavı Hızlı Geçiş Kursumuzu tanıtmaktan mutluluk duyar. Bu, Temmuz ayı boyunca gerçekleşir ve Yetişkin ve Küçük öğrenciler için geçerlidir. Asıl FCE sınavı kursun son haftasının sonunda yapılacaktır.

Dersler, dört beceri, gramer ve İngilizce kullanımı, kelime bilgisi oluşturma ve test için ipuçları ve stratejilere odaklanacaktır. Öğrenciler, sınavın yapısına aşina olduklarından ve ihtiyaç duydukları dili ve teknikleri uygulayabildiklerinden emin olmak için gerçek test malzemeleriyle düzenli sınav pratiği yapacaklardır. Her öğrenciye ayrıca, ilerlemelerini sürekli olarak değerlendiren ve sınavı gerçekten anlamalarına ve ihtiyaç duydukları notu elde etmek için gerekli becerileri geliştirmelerine yardımcı olacak geri bildirim sağlayan bir öğretmen atanacaktır.

PATHWAY İNGİLİZCE PROGRAMI

Bu kursta her sabah Genel İngilizce ve öğleden sonraları IELTS / Akademik İngilizce öğreneceksiniz. Kursun sonunda, gerekli IELTS puanını almanız şartıyla, üniversiteye girişe hazırlanmak için CES ortak vakıf kolejlerinden birine geçeceksiniz. IELTS derslerinin bir parçası olarak, ileri bir eğitim kursu için gerekli olan Akademik İngilizce becerileri konusunda eğitim alacaksınız. Bunlar not almayı, dersleri dinlemeyi, kaynak göstermeyi ve araştırma yapmayı içerir.

İNGİLİZCE VE KÜLTÜR 50+ YAŞ ÜSTÜ PROGRAMI

Edinburgh ve Oxford'daki güzel merkezlerimizde bulunan bu iki merkez, çoğu kişi tarafından İngiltere'nin en güzel şehirlerinden ikisi olarak kabul ediliyor. Her ikisi de benzersiz ve çekici ve dünyanın dört bir yanından gelen turistler arasında oldukça popüler.

Bu, özellikle kalbi genç olan ve yeni zorluklar ve deneyimler almaya istekli olanlara odaklanan bir programdır. Program, Standart Kursumuzun zaman çizelgesine (Pazartesiden Cumaya 09.30-13.00) dayanmaktadır ve katılımcının İngiliz yaşamının alanlarına, tarihine, tarihine değinirken, İngilizce'yi genel günlük kullanımının iyileştirilmesine odaklanacaktır. kültür ve yemek. İngiliz dilinin tüm alanları, dil bilgisi, kelime bilgisi ve iletişim çeşitli dilbilgisi alıştırmaları ile geliştirilecektir.

Bu kursun bir parçası olarak, çeşitli turlar ve kültürel deneyimler sunan ve bunu kaçırılmayacak bir fırsat haline getirmek için birleştirecek olan Cumartesi ortasında tam günlük turlar sunan bir sosyal program var!

ÖĞRETMENLER İÇİN İNGİLİZCE / CLIL

Öğretmenler için İngilizce / CLIL, anadili olmayan İngilizce için tasarlanmıştır.

Kendi dil becerilerini yenilemek isteyen ve aynı zamanda farklı öğretim yaklaşım ve yöntemlerini inceleyenöğretmenler. Avrupa ve ötesinden meslektaşlarla fikir alışverişinde bulunmak ve paylaşmak için fırsatlar sunar.

Seanslar, haftada 10 saat dil kullanımı, farkındalık ve geliştirmeye ayrılmış çeşitli atölye çalışmaları ve iletişimsel ders formatlarını içerir.

Eklektik, pragmatik metodolojilerin araştırılmasına 10 saat daha ayrılmıştır. Rakamlar izin verirse, odaklanmış bir birincil / ikincil kurs da sunulabilir..

ÖĞLEDEN SONRA ÖRNEK DERSLER / ATÖLYELER

 • İrlanda'nın (İrlanda) Siyasi ve Tarihsel Arka Planı / İngiliz Kültürel Sorunları ve Siyaseti (İngiltere)
 • İngiliz / İrlanda Edebiyatı (İrlanda) / İngiliz Edebiyatı (İngiltere)
 • CLIL (İçerik ve Dil Entegre Öğrenme)
 • İngiliz Yemeği - Bir Canlanma
 • İngiliz Popüler Kültürü ve Dünya
 • Harmanlanmış öğrenme
 • Geleneksel İrlanda Müziği (yalnızca İrlanda)
 • İrlanda dili ve Hiberno-İngilizce (yalnızca İrlanda)

PROFESYONELLER İÇİN İNGİLİZCE

CES, çok çeşitli iş bağlamlarında profesyoneller ve yöneticiler için kurslar sağlama konusunda geniş deneyime sahiptir. Mesleğinize ve karşılaşacağınız sosyal etkileşime uygun dilde bire bir eğitim alacak, modern iş dünyasında net iletişim için gerekli olan güven ve kelime bilgisini alacaksınız.

 • YÖNETİCİ KURSLARI
 • Yönetici Kurslarımız, mümkün olan en kısa sürede maksimum ilerleme sağlamak isteyen iş adamları, yöneticiler ve profesyoneller için tasarlanmıştır. Her kurs, katılımcıların özel ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılamak için tasarlanmıştır.Müşteriler, gereksinimleriniz için en etkili kursu hazırlamamıza yardımcı olmak için doldurulmuş bir Dil İhtiyaç Analizi anketini önceden CES'e gönderirler.Öğretmeniniz kursunuzun ayrıntılarını sizinle tekrar tartışacak ve ilerledikçe vurguyu ve içeriği değiştirme fırsatına sahip olacaksınız. Bu kurslar hem bireyler hem de gruplar için mevcuttur. 
 • SAĞLIK PERSONELİ
 • Konular arasında uluslararası konferanslara katılma, bir konferansa konuşmalar veya tıbbi makaleler sunma, toplantılar ve röportajlar ve doktorlar ve hemşireler için belirli kelime dağarcığı ve deyimler bulunur.
 • HAVACILIK PERSONELİ 
 • Her zaman doğru terminoloji ve açık iletişim gerektiren bir meslek için CES, hava trafik kontrolörleri, pilotlar ve havaalanı yöneticileri için kelime bilgisi ve konuşma dersleri sağlayabilir.

CENTRE OF ENGLISH STUDIES CES WORTHING KONUMU

Worthing Londra’dan sadece 90 dakika uzaklıkta bulunan güzel bir sahil kasabasıdır ve Birleşik Krallık içindeki en güneşli iklime sahip olmasıyla tanınır. Şehrin gürültüsünden ve parlak ışıklarından kaçış için uzun zamandır popüler bir yer olmuştur ve Oscar Wilde “Ciddi Olmanın Önemi” eserinin burada tatildeyken yazmıştır.

Centre of English Studies Worthing, Worthing kasaba merkezine 5 dakikalık yürüyüş uzaklığındaki sakin bir cadde olan Stoke Abbott Road üzerinde yer alır. Bütün en iyi mağazalar, kafeler, restoranlar ve publar okuldan 5-10 dakikalık kolay bir yürüyüş uzaklığındadır. Worthing limanının uzaklığı okuldan yürüyerek 15 dakikadır.

Kolej eğitim, serbest zaman ve sosyal olanakları ve yıl boyunca müthiş bir etkinlik programı bulunan, güzel bir şekilde restore edilmiş üç Victoria tarzı malikaneye sahiptir.

Bu harika sahil kasabasının sakinliğinin keyfini çıkarın ve haftasonunda Londra’nın heyecanını tecrübe edin. Hepinizin bu harika minik kasabada olağanüstü zaman geçireceğinizi biliyoruz.

CES WORTHING KAMPÜSÜNÜN SAHİP OLDUĞU OLANAKLAR:

Worthing’de Language Travel Magazine ‘Yıldız Ödülü’nü almış ya da buna aday gösterilmiş tek okul olarak CES olanakları çok iyidir.

 • Kışın 13 sınıf - yazın 22 sınıf (asıl yetişkin okulunun dışında)
 • Data projektörlü 3 sınıf
 • Ortalama 10 kişilik sınıflar
 • Haftanın beş günü açık bireysel-çalışma öğrenme merkezi ve kütüphane
 • Rehberli E-öğrenme ve CES online ve mobil
 • Dergiler ve 16 bilgisayarlı büyük bir DVD kütüphanesi
 • 12 bilgisayar ve 7 tablet bilgisayarlı bilgisayar odası
 • Ücretsiz Wi-Fi ve internet erişimi
 • 24 saat acil durum erişimi
 • Ortak öğrenci odası
 • Trinity Sınavı Resmi Sınav Merkezi

CES Worthing Sosyal Programı

Sosyal ve Etkinlik Programı CES deneyiminin çok önemli bir parçasıdır ve herkese göre birşeylerimizin bulunduğuna emin olmaya çalışırız. İngilizcenizi geliştirirken birlikte yaşadığınız kültür ve insanlar hakkında bilgi sahibi olmanızın da önemli olduğuna gerçekten inanıyoruz. 

Yaz, bütün dünyadan üniversite öğrencilerinin dil becerilerini geliştirme üzerinde çalıştıkları bir zamandır ve CES bu öğrencileri tüm okullarında ağırlar. Yaz boyunca öğrencilere farklı program seçenekleri sunabiliyoruz. Bu eğitim için iyi bir zamandır – bütün okullarımız öğrenmek için canlı ve heyecan verici yerlerdir.

CES bütün okullarında düzenlediği çok çeşitli sosyal programlardan büyük gurur duyar.

Bizimle kalışınız süresince şunları düzenleriz :

 • Sanat galerileri ve müzelere ziyaretler
 • İlginç kültürel ve tarihi cazibeli şehir ve kasabalara geziler. Ziyaret ettiğiniz ülkenin hayatını ve daha fazlasını görmek için cumartesi, pazar ve bütün haftasonu maceraları.
 • Dinlenmek isterseniz öğleden sonraları sinema
 • Masa bilgi yarışmaları
 • Yerel tarihi ve manzaralı yerlere turlar
 • 10-Pin Bowling

Akşam etkinlikleri şu şekildedir:

 • Öğrenci partileri
 • Geleneksel pub geceleri
 • Diskolar
 • Karaoke geceleri
 • Yürüme turu bilgi yarışması
 • Uluslararası yemek partileri
 • Barbeküler

CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) WORTHING KONAKLAMA

AİLE YANI KONAKLAMA

İrlanda ve İngiltere’nin insanları hakkında daha fazlasını öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanında konaklamayı seçmektir. Aile hayatı resmiyet dışıdır ve kişiler samimi karşılayan, dost canlısı ve konuşkanlardır.
Bu nedenle İngilizce pratik yapmak için çok fazla fırsatınız olacaktır. Aile yanında konaklamaların hepsi dikkatli bir şekilde seçilir ve sürekli olarak yüksek standartların temini için düzenli olarak ziyaret edilir.

CES öğrencilerine Worthing’de aile yanında konaklama için geniş seçenekler sunabilir.

Aile yanındakonaklamaya haftada 7 gün sabah kahvaltısı, paket öğle yemeği ve akşam yemeği dahildir.


CES WORTHING KONAKLAMA FİYATLARI


Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

CES-Centre of English Studies

2021 İNDİRİMLİ CES CENTER OF ENGLISH STUDIES FİYATLARI

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

CES DIL OKULLARI 2021 FİYAT LİSTESİ

2021 GENEL FİYAT LİSTESİ

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İNGİLTERE DİL OKULLARI 2021 FİYAT LİSTESİ
DERSEĞİTİM SÜRESİKAYITKONAKLAMAKONAKLAMAKONAKLAMA
ŞEHİROKULSAATİ4 HAFTA8 HAFTA12 HAFTA24 HAFTA36 HAFTAÜCRETİBULMA ÜCR.AILE YANIYURT
BathKaplan20£855£1,650£2,385£4,284£6,426£120£30£185£355
BathKaplan20+7£960£1,860£2,655£4,704£7,056£120£30£185£355
BathKaplan28+7£1,110£2,160£3,060£5,376£8,064£120£30£185£355
BournemouthAnglo Continental20£1,060£1,960£2,860£5,200£7,720YOK£60£190YOK
BournemouthAnglo Continental25£1,260£2,360£3,460£6,160£9,160YOK£60£190YOK
BournemouthAnglo Continental30£1,460£2,760£4,060£7,120£10,600YOK£60£190YOK
BournemouthKaplan20£780£1,500£2,160£3,864£5,796£120£30£160£235
BournemouthKaplan20+7£885£1,710£2,475£4,452£6,678£120£30£160£235
BournemouthKaplan28+7£1,005£1,950£2,790£5,040£7,560£120£30£160£235
BrightonLSI20£700£1,400£2,040£3,600£5,400£80HEDİYE£140£215
BrightonLSI24£780£1,560£2,280£3,960£5,940£80HEDİYE£140£215
BrightonLSI30£860£1,720£2,520£4,320£6,480£80HEDİYE£140£215
BrightonStafford House20£798£1,596£2,268£3,780£5,418£50£70£190£310
BrightonStafford House25£910£1,820£2,478£4,116£5,922£50£70£190£310
BrightonStafford House30£1,022£2,044£2,688£4,452£6,426£50£70£190£310
BrightonEC20£992£1,984£2,592£4,416£6,624HEDİYEHEDİYE£160£285
BrightonEC30£1,248£2,496£3,120£5,568£8,352HEDİYEHEDİYE£160£285
BristolEC20£944£1,888£2,304£4,320£6,075HEDİYEHEDİYE£160£245
BristolEC30£1,168£2,336£2,880£5,376£8,064HEDİYEHEDİYE£160£245
BristolIH20£1,000£1,920£2,880£5,520£7,560£40£40£170£195
BristolIH30£1,140£2,200£3,300£6,360£8,820£40£40£170£195
CambridgeBell English15£1,440£2,640£3,720£6,720£10,080£95HEDİYE£185£270
CambridgeBell English20£1,780£3,320£4,620£8,520£12,780£95HEDİYE£185£270
CambridgeBell English25£2,080£3,920£4,620£10,320£15,480£95HEDİYE£185£270
CambridgeKaplan20£855£1,650£2,385£4,284£6,426£120£30£200£315
CambridgeKaplan20+7£960£1,860£2,655£4,704£7,056£120£30£200£315
CambridgeKaplan28+7£1,110£2,160£3,060£5,376£8,640£120£30£200£315
CambridgeLSI20£700£1,400£2,040£3,600£5,400£80HEDİYE£140£215
CambridgeLSI24£780£1,560£2,280£3,960£5,940£80HEDİYE£140£215
CambridgeLSI30£860£1,720£2,520£4,320£6,480£80HEDİYE£140£215
CambridgeStafford House20£862£1,652£2,310£4,032£5,796£50£70£155£200
CambridgeStafford House25£938£1,876£2,478£4,452£6,174£50£70£155£200
CambridgeStafford House30£1,050£2,100£2,814£4,788£6,930£50£70£155£200
CambridgeStudio Cambridge20£1,100£2,080£3,120£5,520£7,380£80HEDİYE£154£290
CambridgeStudio Cambridge28£1,300£2,480£3,720£5,520£7,380£80HEDİYE£154£290
CambridgeEC20£1,008£2,016£2,688£4,512£6,768HEDİYEHEDİYE£165£300
CambridgeEC30£1,264£2,528£3,168£5,760£8,640HEDİYEHEDİYE£165£300
CanterburyStafford House20£798£1,596£2,268£3,780£5,418£50£70£155£180
CanterburyStafford House25£910£1,820£2,478£4,116£5,922£50£70£155£180
CanterburyStafford House30£1,022£2,044£2,688£4,452£6,426£50£70£155£180
EdinburghCES20£688£1,304£1,884£3,240£4,680£60£60£190£270
EdinburghCES30£964£1,856£2,724£4,584£6,732£60£60£190£270
EdinburghKaplan20£780£1,500£2,160£3,864£5,796£120£30£190£250
EdinburghKaplan20+7£885£1,710£2,475£4,452£6,678£120£30£190£250
EdinburghKaplan28+7£1,005£1,950£2,790£5,040£7,560£120£30£190£250
HarrogateCES20£688£1,304£1,884£3,240£4,680£60£60£190£270
HarrogateCES30£964£1,856£2,724£4,584£6,732£60£60£190£270
LeedsCES20£616£1,176£1,692£2,880£4,176£60£60£159£160
LeedsCES30£888£1,712£2,496£4,224£6,156£60£60£159£160
LiverpoolKaplan20£855£1,650£2,385£4,284£6,426£120£30£165£220
LiverpoolKaplan20+7£960£1,865£2,655£4,704£7,056£120£30£165£220
LiverpoolKaplan28+7£1,110£2,160£3,060£5,376£8,064£120£30£165£220
LondonBell English15£1,440£2,800£4,080£7,920£11,880£95HEDİYE£200£350
LondonBell English20£1,780£3,480£5,100£9,960£14,940£95HEDİYE£200£350
LondonBell English25£2,080£4,080£6,000£11,760£17,640£95HEDİYE£200£350
LondonCES WIMBLEDON20£688£1,304£1,884£3,240£4,680£60£60£190£330
LondonCES WIMBLEDON30£964£1,856£2,724£4,584£6,732£60£60£190£330
LondonFrances King20£1,144£2,104£2,356£5,544£7,164£75HEDİYE£150£383
LondonFrances King28£1,428£2,624£2,947£6,936£8,928£75HEDİYE£150£383
LondonIH15£921£1,715£2,371£4,454£6,537£98£45£204£359
LondonIH20£1,155£2,112£2,966£5,529£8,150£98£45£204£359
LondonIH25£1,366£2,572£3,657£6,720£9,792£98£45£204£359
LondonIH15 pm£611£1,152£1,632£2,860£4,003£98£45£200£359
LondonStafford House20£854£1,708£2,394£4,116£5,922£50£70£215£250
LondonStafford House25£966£1,932£2,562£4,536£6,426£50£70£215£250
LondonStafford House30£1,078£2,156£2,898£4,956£7,182£50£70£215£250
LondonStafford House20 pm£714£1,428£2,016£3,444£4,914£50£70£215£250
LondonEC20£1,040£2,080£2,784£4,992£7,488HEDİYEHEDİYE£210£405
LondonEC30£1,280£2,560£3,456£6,048£9,072HEDİYEHEDİYE£210£405
LondonLSI Central20£700£1,400£2,040£3,600£5,400£80HEDİYE£155£315
LondonLSI Central24£780£1,560£2,280£3,960£5,940£80HEDİYE£155£315
LondonLSI Central30£860£1,720£2,520£4,320£6,480£80HEDİYE£155£315
LondonKaplan Covent Garden20£900£1,740£2,520£4,536£6,804£120£30£210£430
LondonKaplan Covent Garden20+7£1,005£1,920£2,745£4,872£7,308£120£30£210£430
LondonKaplan Covent Garden28+7£1,170£2,250£3,240£5,880£8,820£120£30£210£430
LondonLSI Hampstead20£700£1,400£2,040£3,600£5,400£80HEDİYE£155£315
LondonLSI Hampstead24£780£1,560£2,280£3,960£5,940£80HEDİYE£155£315
LondonLSI Hampstead30£860£1,720£2,520£4,320£6,480£80HEDİYE£155£315
LondonKaplan Leicester Square20£900£1,740£2,520£4,536£6,804£120£30£210£430
LondonKaplan Leicester Square20+7£1,005£1,920£2,745£4,872£7,308£120£30£210£430
LondonKaplan Leicester Square28+7£1,170£2,250£3,240£5,880£8,820£120£30£210£430
LondonMALVERN HOUSE15£714£1,260£1,890£3,360£5,040£75£50£160YOK
LondonMALVERN HOUSE20£770£1,372£2,058£3,696£5,544£75£50£160YOK
LondonMALVERN HOUSE25£854£1,512£2,268£4,116£6,174£75£50£160YOK
LondonOHC15£688£1,312£1,968£3,456£5,040£50£50£155£285
LondonOHC20£800£1,536£2,304£4,224£6,048£50£50£155£285
LondonOHC30£1,024£1,952£2,928£4,992£7,344£50£50£155£285
LondonOHC15 pm£624£1,184£1,776£3,168£4,464£50£50£155£285
LondonOHC30 pm£832£1,600£2,400£4,416£6,336£50£50£155£285
ManchesterKaplan20£855£1,650£2,385£4,284£6,426£120£30£180£270
ManchesterKaplan20+7£960£1,860£2,655£4,704£7,056£120£30£180£270
ManchesterKaplan28+7£1,110£2,160£3,060£5,376£8,064£120£30£180£270
OXFORDEC20£1,008£2,016£2,688£4,512£6,768HEDİYEHEDİYE£175£365
OXFORDEC28£1,264£2,528£3,168£5,760£8,640HEDİYEHEDİYE£175£365
OxfordCES20£688£1,304£1,884£3,240£4,680£60£60£190YOK
OxfordCES30£964£1,856£2,724£4,584£6,732£60£60£190YOK
OxfordKaplan20£855£1,650£2,385£4,284£6,426£120£30£200£295
OxfordKaplan20+7£960£1,865£2,655£4,704£7,056£120£30£200£295
OxfordKaplan28+7£1,110£2,160£3,060£5,376£8,064£120£30£200£295
ManchesterEC20£976£1,952£2,640£4,416£6,624HEDİYEHEDİYE£165£235
ManchesterEC30£1,248£2,496£3,120£5,664£8,496HEDİYEHEDİYE£175£235
OxfordOHC15£688£1,312£1,968£3,456£5,040£50£50£160£295
OxfordOHC20£784£1,504£2,256£4,224£6,048£50£50£160£295
OxfordOHC30£1,024£1,952£2,928£4,992£7,344£50£50£160£295
OxfordOHC15 pm£624£1,184£1,776£3,168£4,464£50£50£160£295
PortsmouthLSI IH Portsmouth30£1,008£2,016£2,856£5,376£8,064£80£50£165£175
SouthamptonLewis School15£620£1,240£1,860£3,384£5,076£65HEDİYE£133YOK
SouthamptonLewis School22.5£904£1,808£2,712£4,872£7,308£65HEDİYE£133YOK
WorthingCES20£616£1,176£1,692£2,880£4,176£60£60£159£200
WorthingCES30£888£1,712£2,496£4,224£6,156£60£60£159£200

Önemli Uyarı
 • Bu sayfalardaki fiyat bilgileri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.
 • Sitemizin "Fiyat Bilgileri" bölümü öğrencilerimize kolaylık ve bilgi akışı sağlamak amacıylahazırlanmıştır. Doğabilecek herhangi bir anlaşmazlıkta okulların fiyat listeleri esas alınacaktır.
 • Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık , bu bilgileri, okulların fiyat listelerinden derlemekte ve yayın anında doğru bilgileri aktarabilmek için özen göstermektedir. Ancak burada verilen bilgilerin doğruluğundan ve cari uygulamalara uymaması halinden Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve/veya ilgili okul sorumlu tutulamaz.
 • Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık bu bilgileri her an değiştirme, güncelleme veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.Herhangi bir aksaklığın olmaması için lütfen Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.
 • Okulların fiyat bilgilerini değiştirmesinden veya açıklanan promosyon ve kampanyaların süreaşımından Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık sorumlu değildir.

 


Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Center of English Studies Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

British Council  
PIER  
QE  
QEAC  
EducationUK  
IALC  
ICEF