Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Center of English Studies


 Konum İrlanda - Dublin
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,IELTS Sınavı Hazırlığı,OET (Tıp İngilizcesi) Sınavı,PET/FCE/CAE Hazırlığı,Work and Study,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi http://www.ces-schools.com/
 Diğer Şubeler London - Oxford - Worthing - Leeds - Edinburgh - Harrogate - Dublin - Toronto

 

 CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) HAKKINDA

1979'da kurulan CES, dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce öğretme konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahiptir.

İngiltere'de tüm öğretmenler, asgari olarak Trinity TESOL veya Cambridge CELTA yeterliliğine sahiptir ve çoğu uzman EFL eğitim diplomasına ve derecesine sahiptir.

İrlanda'da tüm öğretmenlerimiz bir üniversite diplomasına ek olarak, DELTA gibi birçok uzman EFL öğretim niteliklerine sahip olan ACELS tarafından tanınan bir öğretim yeterliliğine sahiptir.

İrlanda ve İngiltere'deki tüm okullarında öğretmenleri sadece deneyimleri için değil, aynı zamanda coşkuları, olumlu tutumları ve dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirme yetenekleri için de seçilmektedir.

Tüm CES okulları, aile yanında konaklama ve çok çeşitli konaklama seçenekleri sunar. 
Birleşik Krallık ve İrlanda'daki personelinin akademik bilgisi, idari becerileri ve deneyim derinliği, CES'in gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak kurslar ve hizmetler sunabileceği ve sunabileceği anlamına gelir.

2007'de CES, dört veya daha az merkezle 'AVRUPA'DA YILDIZ İNGILIZCE DIL OKULU' ödülüne layık görüldü ve 2008 - 2011 arasında her yıl aynı ödüle aday gösterildi. 
CES, bu ödüle arka arkaya 5 yıl boyunca aday gösterilen tek okuldur ! 

CES, İngiltere'de British Council ve İrlanda'da ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınmış ve akredite edilmiştir. CES Ireland ayrıca İrlanda'da Marketing English in Ireland (MEI) kurucu üyesidir.

CES ayrıca yıl boyunca devam eden birkaç okulunun tam EAQUALS üyesi olmasından gurur duymaktadır. CES Dublin aynı zamanda resmi bir IELTS Test Merkezi ve bir PEARSON test merkezidir. 
CES Leeds ve Harrogate resmi bir IELTS Sınav Merkezidir.

İngiltere'deki tüm  CENTRE OF ENGLISH STUDIES ( CES) okulları English UK'nin tam üyesidir.

 

Sloganı:  ÖZEN - MÜKEMMELLIK – BAŞARI !

 

 

 

CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) DUBLIN'DE SUNULAN İNGİLİZCE PROGRAMLARI

STANDARD ENGLISH COURSE  - STANDART İNGİLİZCE KURSU

Bu, tüm CES okullarında en popüler kurstur. Standart Genel İngilizce Kursu, Pazartesiden Cumaya kadar her sabah gerçekleşir ve her öğleden sonra Sosyal Programa katılmanız veya CES Online e-öğrenme platformumuzda ve Kendi Kendine Erişim tesislerimizde eğitim almanız için serbest kalır.

Sabah dersleriniz genellikle iki farklı öğretmen tarafından verilen iki bölüme ayrılmıştır. Dersler, öncelikle kelime dağarcığınızı geliştirmenize yardımcı olmaya ve dil bilginizi geliştirmeye odaklanarak dil bilginizi geliştirmeye odaklanır, böylece ihtiyaç duyduğunuz doğruluk düzeylerine ulaşırsınız. Dersler ayrıca konuşma, dinleme, okuma ve yazma gibi dört beceriye odaklanarak genel iletişim yeterliliğinizi ve akıcılığınızı geliştirmeye çalışır. Buna ek olarak, belirli telaffuz zorlukları üzerinde çalışacak ve gerçek hayattaki durumlarda kullandığınız dilin kapsamını genişleteceksiniz.

INTENSIVE ENGLISH COURSE - YOĞUN İNGİLİZCE KURSU

Yoğun İngilizce Kursunda, sabahları Standart Kurs ile aynı programı takip edeceksiniz. Ayrıca, tartışmalar, rol oyunları ve güncel tartışmalar yoluyla iletişim becerilerinizi geliştirme fırsatına sahip olacağınız öğleden sonra dersleriniz de olacak.

Modern öğretim yöntemlerimiz ve tamamlayıcı materyallerin kullanımı, dil becerilerinizi geliştirmeniz ve bizimle geçirdiğiniz zamanın faydalarını en üst düzeye çıkarmanız için size en iyi fırsatı sunar.

COMBINATION  - KOMBİNASYON KURSU

Kombinasyon Kursumuzda, sabahları Standart Kursu takip edecek ve iki öğleden sonra özel bireysel dersler alacaksınız. Bunlar, bireysel gereksinimlerinizi karşılamak ve kendi öğretmeninizle seçtiğiniz belirli dil alanlarında çalışmak için size mükemmel bir fırsat vermek üzere tasarlanmıştır. Kursunuzdan önce veya ilk bireysel dersiniz sırasında, öğretmeninizle üzerinde çalışılacak belirli alanları belirleyebileceğiniz bir İhtiyaç Analizi formu dolduracaksınız. Bu, öğretmeninizin programınızı öğrenme ihtiyaçlarınıza göre planlamasına yardımcı olur ve derslerinizden maksimum faydayı almanızı sağlar.

Profesyoneller için İngilizce” gibi bir dizi seçeneğimiz var; İş İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi, Tıp Profesyonellerine İngilizce , Sınav Hazırlığı, OET, IELTS, TOEFL, TOEIC, BULATS, CAMBRIDGE BEC, PET, FCE, CAE, CPE.

GENERAL ENGLISH WITH BUSINESS  - İŞ İNGİLİZCESİ İLE GENEL İNGİLİZCE

Bu seçenek, bir iş ortamında iletişim becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler sabahları Standart Ders ile aynı programı takip ederler. Ayrıca, aşağıdaki alanlarda öncelikli olarak özel İş İngilizcesi diline odaklanan öğleden sonra dersleriniz olacaktır:

 • Toplantılar ve müzakereler
 • Sosyalleşme ve seyahat etme
 • Sözlü ve yazılı sunumlar
 • Rakamları analiz etmek ve eğilimleri açıklamak
 • Satış / Pazarlama / Reklamcılık
 •  Kültürel farklılıkları anlamak
 • Yazılı iletişim

Modern öğretim yöntemleri ve tamamlayıcı materyallerin kullanımı, dil becerilerinizi geliştirmeniz ve okulda geçirdiğiniz zamanın faydalarını en üst düzeye çıkarmanız için size en iyi fırsatı sunar.

IELTS SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI

IELTS, International English Language Testing System'in kısaltmasıdır. Avrupa'da en yaygın olarak tanınan üçüncü seviye İngilizce dili giriş şartıdır. Dört dil becerisini test eder - dinleme, okuma, yazma ve konuşma. IELTS; eğitim, göçmenlik ve profesyonel akreditasyon amaçlarına yönelik olarak İngilizce iletişim kurmaya yönelik güvenli, geçerli ve güvenilir bir gerçek yaşam becerisi testidir.

İrlanda, Birleşik Krallık veya Kanada'da üçüncü seviye eğitimlere kaydolmayı planlıyorsanız, IELTS Sınavına girmeniz gerekebilir. Bölgelerindeki tek resmi IELTS sınav merkezleri olan CES Dublin, CES Harrogate ve CES Leeds, öğrencilerin IELTS sınavlarını kurum içinde almaları için IELTS kursları sunabilmektedir. Diğer merkezlerimizde sınavlar genellikle ayda bir veya iki kez harici bir merkezde yapılabilmektedir.

Varışta minimum seviyenin altında test ederseniz, genel bir İngilizce sınıfına katılacaksınız. İlerlemeniz dikkatle izlenecek ve çalışmalarınızın her aşamasında teşvik edileceksiniz. Kurstan tam olarak yararlanabilmek için yeterli ilerleme kaydettiğinizde IELTS Hazırlık Kursuna katılacaksınız.

CAMBRIDGE SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI

Cambridge English Language Assessment, İngilizce dil yeterliliklerinin resmi sertifikasına ihtiyaç duyan kişiler için uluslararası kabul görmüş bir dizi sınav sağlar.

 CES'teki Cambridge Sınav Kursları, öğrencileri aşağıdaki Cambridge Sınavlarından birine hazırlamak için tasarlanmıştır:

 • İngilizce FCE'de İlk Sertifika (B2 First)
 • İleri Düzey İngilizce CAE Sertifikası (C1 Advanced)

Cambridge Sınavları genellikle yılda dört kez, Mart ortası, Haziran ortası, Ağustos ortası ve Aralık ortasında yapılır. Kursların sınavın yapılacağı hafta öncesinden bitirilmesi planlanmaktadır.

FCE kursunu almayı planlayan öğrenciler minimum B2 (üst-orta) seviyesinde ve CAE için C1 (ileri) seviyesinde olmalıdır. CES Dublin'de,  öğrencinin seçtiği sınav eğitimi için uygun seviyede olduğu onaylayanana kadar herhangi bir sınav kursuna öğrenci kabul edilmemektedir.

CES Dublin, CES Harrogate, CES Leeds ve CES Toronto'nun resmi Cambridge Test merkezleri olduğunu lütfen unutmayın, bu nedenle sınavınıza okuduğunuz aynı CES okulunda girebilirsiniz. Diğer CES merkezleri sınavınıza başvurmanıza ve sınavınızı düzenlemenize yardımcı olacaktır.

CAMBRIDGE FCE - HIZLANDIRILMIŞ

CES, FCE Cambridge Sınavı Hızlı Geçiş Kursumuzu tanıtmaktan mutluluk duyar. Bu, Temmuz ayı boyunca gerçekleşir ve Yetişkin ve Küçük öğrenciler için geçerlidir. Asıl FCE sınavı kursun son haftasının sonunda yapılacaktır.

Dersler, dört beceri, gramer ve İngilizce kullanımı, kelime bilgisi oluşturma ve test için ipuçları ve stratejilere odaklanacaktır. Öğrenciler, sınavın yapısına aşina olduklarından ve ihtiyaç duydukları dili ve teknikleri uygulayabildiklerinden emin olmak için gerçek test malzemeleriyle düzenli sınav pratiği yapacaklardır. Her öğrenciye ayrıca, ilerlemelerini sürekli olarak değerlendiren ve sınavı gerçekten anlamalarına ve ihtiyaç duydukları notu elde etmek için gerekli becerileri geliştirmelerine yardımcı olacak geri bildirim sağlayan bir öğretmen atanacaktır.

PATHWAY İNGİLİZCE PROGRAMI

Bu kursta her sabah Genel İngilizce ve öğleden sonraları IELTS / Akademik İngilizce öğreneceksiniz. Kursun sonunda, gerekli IELTS puanını almanız şartıyla, üniversiteye girişe hazırlanmak için CES ortak vakıf kolejlerinden birine geçeceksiniz. IELTS derslerinin bir parçası olarak, ileri bir eğitim kursu için gerekli olan Akademik İngilizce becerileri konusunda eğitim alacaksınız. Bunlar not almayı, dersleri dinlemeyi, kaynak göstermeyi ve araştırma yapmayı içerir.

İNGİLİZCE VE KÜLTÜR 50+ YAŞ ÜSTÜ PROGRAMI

Edinburgh ve Oxford'daki güzel merkezlerimizde bulunan bu iki merkez, çoğu kişi tarafından İngiltere'nin en güzel şehirlerinden ikisi olarak kabul ediliyor. Her ikisi de benzersiz ve çekici ve dünyanın dört bir yanından gelen turistler arasında oldukça popüler.

Bu, özellikle kalbi genç olan ve yeni zorluklar ve deneyimler almaya istekli olanlara odaklanan bir programdır. Program, Standart Kursumuzun zaman çizelgesine (Pazartesiden Cumaya 09.30-13.00) dayanmaktadır ve katılımcının İngiliz yaşamının alanlarına, tarihine, tarihine değinirken, İngilizce'yi genel günlük kullanımının iyileştirilmesine odaklanacaktır. kültür ve yemek. İngiliz dilinin tüm alanları, dil bilgisi, kelime bilgisi ve iletişim çeşitli dilbilgisi alıştırmaları ile geliştirilecektir.

Bu kursun bir parçası olarak, çeşitli turlar ve kültürel deneyimler sunan ve bunu kaçırılmayacak bir fırsat haline getirmek için birleştirecek olan Cumartesi ortasında tam günlük turlar sunan bir sosyal program var!

 

ÖĞRETMENLER İÇİN İNGİLİZCE / CLIL

Öğretmenler için İngilizce / CLIL, anadili olmayan İngilizce için tasarlanmıştır.

Kendi dil becerilerini yenilemek isteyen ve aynı zamanda farklı öğretim yaklaşım ve yöntemlerini inceleyen öğretmenler. Avrupa ve ötesinden meslektaşlarla fikir alışverişinde bulunmak ve paylaşmak için fırsatlar sunar.

Seanslar, haftada 10 saat dil kullanımı, farkındalık ve geliştirmeye ayrılmış çeşitli atölye çalışmaları ve iletişimsel ders formatlarını içerir.

Eklektik, pragmatik metodolojilerin araştırılmasına 10 saat daha ayrılmıştır. Rakamlar izin verirse, odaklanmış bir birincil / ikincil kurs da sunulabilir..

ÖĞLEDEN SONRA ÖRNEK DERSLER / ATÖLYELER

 • İrlanda'nın (İrlanda)Siyasi ve Tarihsel Arka Planı / İngiliz Kültürel Sorunları ve Siyaseti (İngiltere)
 • İngiliz / İrlanda Edebiyatı (İrlanda) / İngiliz Edebiyatı (İngiltere)
 • CLIL (İçerik ve Dil Entegre Öğrenme)
 • İngiliz Yemeği - Bir Canlanma
 • İngiliz Popüler Kültürü ve Dünya
 • Harmanlanmış öğrenme
 • Geleneksel İrlanda Müziği (yalnızca İrlanda)
 • İrlanda dili ve Hiberno-İngilizce (yalnızca İrlanda)

PROFESYONELLER İÇİN İNGİLİZCE

CES, çok çeşitli iş bağlamlarında profesyoneller ve yöneticiler için kurslar sağlama konusunda geniş deneyime sahiptir. Mesleğinize ve karşılaşacağınız sosyal etkileşime uygun dilde bire bir eğitim alacak, modern iş dünyasında net iletişim için gerekli olan güven ve kelime bilgisini alacaksınız.

 • YÖNETİCİ KURSLARI
 • Yönetici Kurslarımız, mümkün olan en kısa sürede maksimum ilerleme sağlamak isteyen iş adamları, yöneticiler ve profesyoneller için tasarlanmıştır. Her kurs, katılımcıların özel ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılamak için tasarlanmıştır.Müşteriler, gereksinimleriniz için en etkili kursu hazırlamamıza yardımcı olmak için doldurulmuş bir Dil İhtiyaç Analizi anketini önceden CES'e gönderirler.Öğretmeniniz kursunuzun ayrıntılarını sizinle tekrar tartışacak ve ilerledikçe vurguyu ve içeriği değiştirme fırsatına sahip olacaksınız. Bu kurslar hem bireyler hem de gruplar için mevcuttur. 
 • SAĞLIK PERSONELİ
 • Konular arasında uluslararası konferanslara katılma, bir konferansa konuşmalar veya tıbbi makaleler sunma, toplantılar ve röportajlar ve doktorlar ve hemşireler için belirli kelime dağarcığı ve deyimler bulunur.
 • HAVACILIK PERSONELİ 
 • Her zaman doğru terminoloji ve açık iletişim gerektiren bir meslek için CES, hava trafik kontrolörleri, pilotlar ve havaalanı yöneticileri için kelime bilgisi ve konuşma dersleri sağlayabilir.

CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) DUBLIN KONUMU

CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) Dublin İngilizce Dil Okulu, Dublin tarihi şehrinin tam merkezinde, Dublin’in en yüksek cazibe merkezi olan Trinity College, Dublin Kalesi ve Temple Bar ile aynı caddede mükemmel konuma sahiptir. St Patrick Katedrali, Spire Anıtı, Ulusal Sanat Galerisi ve Guinness Mahzeni sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) Dublin, Trinity College ve Dublin Kalesi’yle aynı caddede, Dublin’in tam kalbinde yer alır. Birbirine 1 dakikalık yürüme mesafesinde üç prestijli binamız bulunur ve kısa bir yürüyüş sizi Trinity College’in parke taşlı avlusuna ya da Dublin Kalesi’nin Georgian tarzı ihtişamına götürecektir. CES Dublin Okulları, en iyi mağazalar, restoranlar ve kültürel cazibelerle çevrelenmiştir.

Dublin’in ilk sıradaki alışveriş alanı olan Grafton Street’e dakikalar uzaklıkta bulunuruz ve caddenin yukarısında her şeyden uzaklaşabileceğiniz güzel ve dinlendirici bir şehir parkı olan St.Stephen's Green vardır.

Ziyaret edenlerin çoğunun bu şehri tanımlamak için kullandığı kelimeler “arkadaş canlısı ve eğlenceli”dir.  CES Dublin öğrencileri bu konuda her zaman hemfikirdir!

CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) DUBLIN KAMPÜS OLANAKLARI

İrlanda’daki en iyi İngilizce dil okullarından birisi olarak CES, Dublin’de Language Travel Magazinetarafından birden fazla kere ‘Yıldız Ödülü’ ne aday gösterilmiş ya da bu ödülle ödüllendirilmiş tek okuldur.

Her iki eğitim merkezi de orta çağ Dublin’inin sınırları içindeki yapılardan yararlanır. Dame Street binamızda ana ofisimiz, 9 sınıf ve 10 bilgisayarlı yeni bir internet kafe yer alır. İkinci yıl-boyu hizmet veren İngilizce dil öğretim merkezimiz olan Dame Court, en yüksek uluslararası standartlara göre tamamen yenilenmiştir ve binanın güçlü, canlı renkleri sınıfları ve serbest alanları, sizi her zaman rahat ve konforlu hissettirmeye olanak verecek şekilde canlı ve enerjik yapar. Ayrıca iki adet hoş teras bahçemiz vardır.

Dame Court’un en üst (5’inci) katında hepsi ücretsiz internet erişimine sahip 16 bilgisayarı bulanan bilgisayar odamız yer alır. Toplamda hepsi multimedya olanaklarına sahip, 23 eski zamana ait bozulmamış sınıfımız bulunur.

Multimedya merkezimiz ücretsiz geniş-bantlı internet erişimi, kablosuz interneti ve kişisel dizüstü bilgisayar erişim noktalarıyla en güncel teknoloji ve yazılımlara sahiptir. Bir dinleme merkezi ve bireysel-erişim çalışma kütüphanesi mevcuttur ve ilave çalışmalarda tavsiye ve rehberlik için her öğleden sonra bir öğretmen görevdedir.

CES kendi ülkenizdeki bir sınava hazırlanmanızda da size yardım edebilir. Konforlu bir ortamın ve ilgili kadronun etkin dil öğreniminde önemli olduğunu biliyoruz. Zemin alanımızda hafif atıştırmalıklar ve içecekler sunan bir kafeterya bulunur.

Yoğun bir günün ardından kalıp arkadaşlarla sohbet etmek için ideal bir ortamdır ve plazma TV’li dinlenme alanımız gün boyunca güncel haberler ve her öğleden sonra bir film sağlar.

  • 33 derslik
  • Merkezi konumdaki 3 öğretim merkezi
  • Bilgisayar odası
  • Ücretsiz Wi-Fi ve İnternet erişimi
  • Rehberli E-Öğrenme kurs öncesi / sırasında ve kurs sonrası / çevrimiçi ve hareket halindeyken CES
  • Kafe
  • 2 çatı bahçesi
  • Yalnızca CES öğrencileri için yıl boyunca kullanılabilen, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz 2 özel yurt
  • 1 yıl boyunca, şehir merkezinde yarım pansiyon konaklama, okula sadece 20 dakikalık yürüme mesafesinde
  • 2 şehir merkezinde, yazın kendin pişir kendin ye rezidans
  • Harika aile yanında konaklama seçenekleri
  • Bakım personeli
  • Harika ve deneyimli öğretim ekibi
  • 24 saat acil yardım hattı
  • Trinity Sınav Merkezi

CES OKULLARINA ÖZEL YETIŞKIN SOSYAL PROGRAMI

Her bir CES okulundaki Yetişkin Sosyal ve Kültürel Programı CES’de kalışınızın önemli bir bölümünü oluşturacak.  

İngilizcenizi geliştirmenin harika bir yolu olmanın yanında, sosyal programımız yeni şehrinizi yerel halkın gözünden görmenize imkân verecek ziyaret ve turlar içerir.

Her okulun görmeniz ve yapmanız için yeni ve heyecanlı şeyler ortaya koymaktan sorumlu özel bir ‘Sarı Tişörtlüler’ ekibi vardır.

CES canlı sosyal ve kültürel programından çok gurur duyar. Kalışınız süresince şunları düzenler:

 • İlk gününüzde ÜCRETSİZ oryantasyon turu
 • Öğrenim merkezinize yakın müzelere ve sanat galerilerine ziyaretler
 • Tarihi veya doğal güzelliğe sahip alanlara ziyaretler
 • Film öğleden sonraları
 • Tarih ve doğa yürüyüşleri
 • Sınavlar ve oyunlar
 • Spor öğleden sonraları- futbol - bowling - beyzbol
 • Öğleden sonra dans ve şarkı dersleri
 • İrlanda'nın en popüler tarihi veya turistik yerlerine Cumartesi veya tam hafta sonu turları


 

 

 

 

CENTRE OF ENGLISH STUDIES (CES) DUBLIN KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

AİLE YANI KONAKLAMA (HOME STAY)

İrlanda’nın insanları ve İngiltere hakkında daha fazlasını öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanında konaklamayı seçmektir.

Aile hayatı resmiyet dışıdır ve kişiler samimi karşılar, dost canlısı ve konuşkanlardır. Bu nedenle İngilizce pratik yapmak için çok fazla fırsatınız olacaktır. Aile yanında konaklamaların hepsi dikkatli bir şekilde seçilir ve sürekli olarak yüksek standartların temini için düzenli olarak ziyaret edilir.

Dublin’de mevcut, aile yanında konaklama seçeneklerimiz çok geniştir. Aile yanında konaklamalarımızın hepsi şehir merkezine otobüs ya da trenle ortalama 30-40 dakika uzaklıktaki şehir civarlarında yer alır. Aile yanında konaklamaya Pazartesi’den Cuma’ya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir ve öğrenciler hafta sonlarında öğle yemeği de alırlar.

RESIDANCE KONUT KONAKLAMASI

Dublin şehrinin tam kalbinde yer alan Binary Hub, süper şık öğrenci konaklama birimleri sunmaktadır.

Bu muhteşem rezidans, Dublin Kalesi, Trinity College ve Temple Bar'dan olduğu gibi yıl boyunca açık olan CES Dublin yetişkin okuluna sadece 20 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Ulusal Sanat ve Tasarım Koleji daha da hızlı bir 6 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yatakta fazladan yarım saat geçirmek istiyorsanız, şunlardan birine atlayın:

Thomas Street'teki ön kapınızın hemen önünden birçok şehir merkezine giden otobüse binebilirsiniz.

En-suite banyolu klasik odalarda küçük bir çift kişilik yatak, modern bir en-suite duş odası, depolama ve iyi donanımlı, ortak bir salon / mutfak / yemek alanı bulunmaktadır.

Daire başına 5 oda bulunmaktadır.

Ücretlere Dahil Olanlar:

 • Çalışma alanı ve temiz nevresimler bulunan tam donanımlı oda
 • Tüm temel özelliklere sahip ortak, iyi donanımlı bir mutfak
 • Peyzajlı bir bahçe
 • Ortak, ortak bir oda alanı
 • Süper hızlı geniş bant ve Wi-Fi
 • Yerinde spor salonu
 • Çamaşırhane
 • Bisiklet muhafazası
 • 24 saat 24 saat bakım, destek ve güvenlik

CRESTFIELD VE AUBURN HOUSE YURTLARI

CES DUBLIN, tüm yıl boyunca kullanılabilen, CES'e ait, mutfaklı iki öğrenci yurduna sahiptir.

Konutlar Dublin'in bir banliyösü olan Whitehall'dadır ve okula ve şehir merkezine yaklaşık 4 km uzaklıktadır.
Her iki konutta da ortak, tam donanımlı mutfak ve oturma odası ve tüm odalarda çift kişilik yatak / ikiz yataklar, modern en-suite duş odası / özel banyo, Wi-Fi, düz ekran uydu TV, çalışma masası ve bol depolama alanı bulunmaktadır.

Fiyatlara şunlar dahildir:

 •  TV, çalışma alanı ve temiz nevresimler içeren tam donanımlı oda
 •  Tüm temel özelliklere sahip ortak, iyi donanımlı bir mutfak
 •  TV ve DVD oynatıcı içeren ortak, ortak oda alanı
 •  Verandalı bir bahçe
 •  Kablosuz internet
 •  Çamaşırhane
 •  Temiz nevresim ve havlular dahil haftalık oda temizliği

 

TRANSFERLER:

Crestfield ve Auburn House'da konaklama rezervasyonu yapan öğrenciler, havaalanına transfer rezervasyonu yapmalıdır.

 Öğrenciler vardıklarında bir CES personeli tarafından karşılanacak ve ikametgah, kendilerine bilgi ve ikamet anahtarlarının verilmektedir.

GİRİŞ / ÇIKIŞ:

Check-in cumartesi veya pazar günleri 11: 00-23: 00 arasındadır. Check-out sadece cumartesi günleri saat 11: 00'e kadar yapılır.

 

 

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

CES DIL OKULLARI 2022 FİYAT LİSTESİ

2022 GENEL FİYAT LİSTESİ

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

CES-Centre of English Studies

2022 İNDİRİMLİ CES CENTER OF ENGLISH STUDIES FİYATLARI

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Center of English Studies Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB