Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Center of English Studies


 Konum İrlanda - Dublin
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Özel Amaçlı İngilizce,Sınav Hazırlık,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi http://www.ces-schools.com/
 Diğer Şubeler London - Oxford - Worthing - Leeds - Brighton - Edinburgh - Harrogate - Dublin

Okullarımız Dublin tarihi şehrinin tam merkezinde, Dublin’in en iyi cazibe merkezleri olan Trinity College, Dublin Kalesi ve Temple Bar ile aynı caddede mükemmel konuma sahiptir.

Dublin’in ilk sıradaki alışveriş alanı olan Grafton Street’e dakikalar uzaklıkta bulunuruz ve caddenin yukarısında her şeyden uzaklaşabileceğiniz güzel ve dinlendirici bir şehir parkı olan St.Stephen's Green vardır.

Ziyaret edenlerin çoğunun bu şehri tanımlamak için kullandığı kelimeler “arkadaş canlısı ve eğenceli“dir ve öğrencilerimiz bu konuda her zaman hemfikirdir! Joyce, Beckett ve Wilde’ın şehrinde İngilizce öğrenin ve dışarı çıktığınız harika gecelerde yeni arkadaşlar edinin. Her ikisi de sadece iki saatlik yolculuk mesafesinde olan Galway ya da Belfast gibi diğer olağanüstü şehirleri ziyaret edin.


Sınıfının en iyisi öğrenme olanakları

CES Dublin olanakları

İrlanda’daki en iyi İngilizce dil okullarından birisi olarak CES, Dublin’de Language Travel Magazine tarafından birden fazla kere ‘Yıldız Ödülü’ ne aday gösterilmiş ya da bu ödülle ödüllendirilmiş tek okuldur.


Olanaklar

Her iki eğitim merkezi de ortaçağ Dublini’nin sınırları içindeki yapılardan yararlanır. Dame Street binamızda ana ofisimiz, 9 sınıf ve 10 bilgisayarlı yeni bir internet kafe yer alır. İkinci yıl-boyu hizmet veren İngilice dil öğretim merkezimiz olan Dame Court, en yüksek uluslararası standartlara göre tamamen yenilenmiştir ve binanın güçlü, canlı renkleri sınıfları ve sebest alanları, sizi her zaman rahat ve konforlu hissettirmeye olanak verecek şekilde canlı ve enerjik yapar. Ayrıca iki adet hoş teras bahçemiz vardır.

Dame Court’un en üst (5inci) katında hepsi ücretsiz internet erişimine sahip 16 bilgisayarı bulanan bilgisayar odamız yer alır. Toplamda hepsi multimedya olanaklarına sahip, 23 eski zamana ait bozulmamış sınıfımız bulunur.

Multimedya merkezimiz ücretsiz geniş-bantlı internet erişimi, kablosuz interneti ve kişisel dizüstü bilgisayar erişim noktalarıyla en güncel teknoloji ve yazılımlara sahiptir. Bir dinleme merkezi ve bireysel-erişim çalışma kütüphanesi mevcuttur ve ilave çalışmalarda tavsiye ve rehberlik için her öğleden sonra bir öğretmen görevdedir.

CES kendi ülkenizdeki bir sınava hazırlanmanızda da size yardım edebilir. Konforlu bir ortamın ve ilgili kadronun etkin dil öğreniminde önemli olduğunu biliyoruz. Zemin alanımızda hafif atıştırmalıklar ve içecekler sunan bir kafetarya bulunur.

Yoğun bir günün ardından kalıp arkadaşlarla sohbet etmek için ideal bir ortamdır ve plazma TV’li dinlenme alanımız gün boyunca güncel haberler ve her öğleden sonra bir film sağlar.

 • 2 merkezi konumda yer alan eğitim merkezi
 • 23 sınıf
 • 2 bilgisayar odası
 • Ücretsiz Wi-Fi ve İnternet erişimi
 • Kafe
 • 2 teras bahçesi
 • 24 saat Acil telefon numarası
 • 2 adet özel Yıl-Boyu hizmet veren Yemeği Kendinizin Hazırlayabileceği Konutta konaklama seçeneği
 • Çok deneyimli ve ilgili idari kadro
 • Harika eğitim ekibi
 • 50 yıldan fazla deneyime sahip tecrübeli yönetim ekibi
 • Olağanüstü aile yanı kalma seçenekleri
 • 2 Yemeklerin Kendinizce Hazırlandığı Yaz seçeneği.

 

Yetişkin Sosyal Programı

Her bir CES okulundaki Yetişkin Sosyal ve Kültürel Programımız CES’de kalışınızın önemli bir bölümünü oluşturacak. 

İngilizcenizi geliştirmenin harika bir yolu olmanın yanında, sosyal programımız yeni şehrinizi yerel halkın gözünden görmenize imkan verecek ziyaret ve turlar içerir.

Her okulun görmeniz ve yapmanız için yeni ve heyecanlı şeyler ortaya koymaktan sorumlu özel bi bir ‘Sarı Tişörtlüler’ ekibi vardır.


CES canlı sosyal ve kültürel programından çok gurur duyar. Kalışınız süresince şunları düzenleriz :

 • İlk gününüzde bir oryantasyon turu
 • Öğrenim merkezinize yakın müzeler ve sanat galerilerine ziyaretler
 • Tarihi alanlara ya da doğal güzelliklere ziyaretler
 • Sinema öğleden sonraları
 • Tarih ve doğa yürüyüşleri
 • Bilgi yarışmaları ve oyunlar
 • Sport öğleden sonraları
 • futbol
 • bowling
 • baseball
 • Öğleden sonra dans ve şan dersleri
 • İrlanda’daki en popüler tarihi ya da turistik yerlere cumartesi ya da tüm haftasonu turları

 

 

+Standart Genel İngilizce Kursu

09.00-13.0009.00-13.00 09.00-13.00 Pazartesiden Cumaya kadar (20 ders)  

09.00-11.00 09.00-11.00 ve 11.20 - 13.00 - Pazartesiden Cumaya kadar

Standart Genel İngilizce Kursu Pazartesiden Cumaya kadar her sabah gereçekleşerek, her öğleden sonra Sosyal Programa katılmak ya da Bireysel-Erişim tesislerimizde çalışmak için sizi serbest bırakır.

Sabah dersleriniz iki parçaya bölünür ve genellikle size iki farklı öğretmen tarafından ders verilir.
İlk derste öğretmen öncelikli olarak gramer, okuma ve yazma üzerinde odaklanarak hatasızlığınızı geliştirme üzerinde yoğunlaşır. Alıştırma kitaplarından ve diğer kaynak materyallerinden alınan yardımcı materyallerle birlikte ders kitabı, bu dersin büyük bir kısmı için temel oluşturur.

İkinci kısım dinleme, konuşma ve kelime dağarcığına odaklanarak ve sabahın ilk bölümde öğrenilenleri pekiştirerek genel iletişimsel yeterliğinizi ve akıcılığınızı geliştirmeye yoğunlaşır. Ayrıca belirli teleffuz zorlukları üzerinde çalışabilecek ve gerçek hayattaki durumlarda kullanacağınız dili geliştireceksiniz.

Bu kursu daha uzun dönemlerle (8-25 hafta) alan öğrencilerin sürekli olarak gelişmelerini temin etmek için aylık değerlendirmeleri olacaktır. Eğitim Direktörümüz bütün öğrencilerin gelebileceği ve her soruyu ya da sorunu tartışabilecekleri haftalık bir buluşma zamanı ve yeri ayarlar.

Yoğun Genel İngilizce Kursu

09.00-13.00 9.00-13.00 Pts - Cum 14.10-16.00 Sl, Çrş ve Prş 

haftada 55 dakikalık 26 ders.
Yoğun Genel İngilizce Kursunda sabahları Standart Genel İngilizce ile aynı programı izleyecek, buna ek olarak Salı, Çarşamba ve Perşembe öğleden sonraları tartışmalar, konulu münazaralar, gerçek materyaller ve videolar ile size iletişimsel yeterliğinizi geliştirme fırsatını veren öğleden sonra dersleriniz olacak.

Yoğun Genel İngilizce kursunun ana hedefi hızlandırılmış bir şekilde iletişim becerilerini geliştirmek ve hergün karşılaşılan durumlarda İngilizceyi kullanma yetkinliğinizi iyileştirmektir.

Modern öğretme metotlarımız ve yardımcı materyallerin kullanımı, dil becerilerinizi yapılandırmak ve bizimle geçirdiğiniz zamanın faydalarını en yüksek seviyeye çıkartmak için size en iyi fırsatı verir.

Yaz ayları boyunca ayrıca (Haziran-Eylül) öğrencilerin sözlü yeteneklerini iyileştirmeyi hedefleyen özel Konuşma Sınıfları yürütürüz. Bu kurs Yoğun Kurs ile aynı zaman çizelgesinde ve ücrette yürütülür fakat öğleden sonraları Karşılıklı Konuşmaya ayrılır! Eğer bu kurs ya da diğer kurslarımız hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin!


Kombinasyon Kursu

 

09.00-13.00 Pts-Cum | 14.00-16.30 2.5 saatlik 2 öğleden sonrası (25 ders)

Kombinasyon Kursumuzda sabahları Standart Kursu takip edeceksiniz ve ayrıca iki öğleden sonrası için bireysel dersleriniz olacak. Bunlar kişisel ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır ve size kendi öğretmeninizle birlikte belirli dil sorunu alanlarında çalışmak için ideal fırsatı sunar.

İlk bireysel ders süresince öğretmeninizle birlikte, üzerinde çalışmak için belirli alanları öne çıkarabileceğiniz bir İhtiyaçlar Analizi Formu doldurursunuz. Bunun yapılması öğretmeninizin derslerinizi sizin belirli ihtiyaçlarınıza göre planlayabilmesine olanak verir ve derslerinizden en fazlasını elde etmenizi garantiler.

CES bire bir sınıflarda birçok konuyu kapsayabilir. Müşteri olarak ne öğrenmek ve neyi geliştirmek istediğinizi siz belirlersiniz. Bu genel İngilizce dil seviyesi, sözlü akıcılık ve telaffuz, Hukuk İngilizcesi, Pazarlama İngilizcesi, Uçuş Personeli için İngilizce, Tıp İngilizcesi olabilir ya da sadece zaten öğrenmiş olduğunuzun ilerisine gitmenizde size yardımcı olabilir !

Bu, müşterinin kişisel ihtiyaçlarına, gereksinimlerine ve zayıflıklarına odaklandığı için CES Dublin’de artan şekilde popülerdir. Kombinasyon kursundaki birçok müşteri gerçekten de haftalık 5 saatlik bireysel eğitimi 10 saate artırır.
Böylelikle CES Dublin’de oldukları süre boyunca daha fazlasını elde ederler.

Her kurs ‘kişiye özel’ olacağı için, size istediğiniz tavsiye ya da öneriyi sunmaktan mutluluk duyacağız.


IELTS Hazırlık Kursları


CES Dublin, Dublin için resmi IELTS Sınav Merkezidir.

Resmi bir IELTS Sınav Merkezi olan Dublin’deki TEK özel İngilizce dil okuluyuz.

Burada CES’de IELTS sınavı için bir hazırlık kursu alabilir ve daha sonra da aynı okulda sınava girebilirsiniz. Dublin’de size bunu sunabilen tek İngilizce Yabancı Dil (EFL) okuluyuz !

Eğer İngilizce konuşulan bir ülkede (İrlanda, Birleşik Krallık, Kanada, ABD, Avustralya, vs.) ya da İngilizce yeteneğinizi kendi ülkenizde bir üniversite dersi ya da iş için kanıtlamaya ihtiyacınız varsa, o halde IELTS sizin için doğru sınavdır ve CES hedefinize ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.

Uluslararası İngilizce Dil Sınav Sistemi (IELTS) Avrupada en geniş ölçüde tanınan üniversite giriş şartıdır. Aynı zamanda dünyanın en popüler ve güvenilir İngilizce dil sınavıdır. 135 üzerindeki ülkede üniversiteler, şirketler ve devlet organları tarafından kabul edilir. IELTS skorları 0 ile 9 arasında değişir. Üniversitelerin çoğunluğu 5.5 ile 7.5 arasında bir seviye ister. Sınavlar CES’de ayda iki ya da üç defa gerçekleşir. Daha fazla bilgi için http://www.ieltsdublin.com/ adresine bakın.

Yarı Zamanlı IELTS Kursu (Haftada 26 saat)

Standart Genel İngilizce sınıfları, Pazartesi’den Cuma’ya sabah 9 ile öğleden sonra 1 arası (20 saat) + Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri öğleden sonra 2 ile 4 arası (6 saat)

IELTS hazırlık sınıfları Pazartesi’den Cuma’ya sabah 9 ile öğleden sonra 1 arası

Tam Zamanlı IELTS Kursu (Haftada 20 saat)

Kursunuz İngilizce seviyenizi iyileştirmenin yanında sınav tekniklerinizi iyileştirmeye odaklanacaktır. Her haftanın sonunda bir sınav ve kursun son haftasın boyunca ise IELTS tam deneme sınavı yapılacaktır. Eğer kursunuza düşük bir seviyeden başlıyorsanız, bir IELTS Hazırlık Kursuna katılmanıza hazırlıkta dikkatli bir şekilde desteklenecek ve izleneceksiniz. Bu kursa katılmak için ideal seviye orta (B1) seviyedir.


Cambridge Sınavı Hazırlık Kursu

Geleceğinize Giden Yol ...

Cambridge Sınavı Hazırlık Kursları size izleyenlerden birine hazırlamaya yardım etmek için tasarlanmıştır :

SınavKurs Tarihleri
PET Preliminary English Courseİstenildiği zaman
FCE First Certificate in English

6 Ocak - 7 Mart

10 Mart - 6 Haziran

16 Haziran - 15 Ağustos

1 Eylül- 28 Kasım

CAE Cambridge Advanced English

13 Ocak-16 Mart

10 Mart- 6 Haziran

16 Haziran-15 Ağustos

1 Eylül- 28 Kasım

CPE Cambridge Proficiency in Englishİstenildiği zaman

Bu kurs Cambridge Kapsamını yakından takip eder ve CES yıllardan boyunca bu sınavlardaki başarısından gurur duyar.

Eğer mümkünse sizi değerlendirmemiz ve hangi seviyenin size en uygun olduğunu belirleyebilmemize imkan vermek için seçtiğiniz kursun başlamasından bir hafta önce gelmenizi öneririz. Seçilen sınav için doğru seviyede olduğunuzu doğrulamadan bir sınav kursu için hiç bir öğrenciyi kabul edemeyeceğimizi lütfen unutmayın. Seviyeniz ilk gününüzde bir İngilizce Dili Yerleştirme Sınavından sonra Eğitim Direktörü tarafından belirlenecektir. Kursunuz sabahları gerçekleşecek ve iki bölüme ayrılacaktır. İlk dersinizde Gramer, Okuma ve Yazı Yazmaya odaklanacaksınız ve ikinci dersinizde Dinleme ve Konuşma üzerinde durulacaktır. Her iki derste de bir ders kitabını takip edeceksiniz ve öğretmenleriniz ayrıca size gereken bütün yardımcı materyalleri sağlayacaktır. Kurs süresince öğleden sonraları ekstra sınav özel dersleri alacaksınız. Kurs boyunca ayrıca düzenli olarak sizin için deneme sınavları düzenleyeceğiz. Bu özel dersler ve deneme sınavlarının hepsi ücretinize dahildir.

CES öğretmenlerimizden bazıları kalifiye ve deneyimli Cambridge sınav uygulayıcılarıdır ve özel dersler ve deneme sınavlarıyla onların deneyiminin birleşimi kursun sonunda sınava çok iyi hazırlanmış olacağınız anlamına gelir. Eğitim Direktörümüz size tavsiyeler vermek ve sınav hakkındaki bütün sorularınızı cevaplamak için her zaman müsaittir.

Her öğrenciye ilerlemenizi izlemesi ve sürekli olarak sizi değerlendirmesi için bir özel öğretmen atanır !

Cambridge Sınavı Hazırlık Kurslarımızın her seviye için en az 8 öğrencimiz olması durumunda açılacağını lütfen dikkate alın. Her Cambridge Sınavı Hazırlık Kursundaki en yüksek öğrenci sayısı 14 tür.


İş İngilizcesi Seçenekli Genel İngilizce Kursu

General English with Business English classes over 26 hours per week.

Öğrenciler sabahları Standart Genel İngilizce kurusunu takip eder ve Salı, Çarşamba ve Perşembe olmak üzere haftanın üç günü öğleden sonra İş İngilizcesi seçeneğini alırlar.

İş İngilizcesi seçeneği bir iş ortamında iletişimsel yeterliklerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Herhangi bir grup öğrencinin gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak hazırlanabilir ya da öncelikli olarak izleyen içeriklerde, özel İş İngilizcesine odaklanabilir :

 • Toplantılar ve Müzakereler
 • Sosyalleşme ve Seyahat
 • Sözlü ve Yazılı Sunumlar Rakamsal Verileri Analiz Etme
 • Trendleri Tanımlama
 • Satış Pazarlalama
 • Reklam Kültürel Farklılıkları Anlama
 • Yazılı ve Sözlü İletişim (Telefon, faks, e-posta, vb.)

İş İngilizcesinin, üzerinde özellikle odaklanmaya ihtiyaç duyduğunuz belirli konuları varsa, bazı durumlarda kurs bunlara uygun olacak şekide uyarlanabilir.

İrlanda – Bu kurs Şubattan Ekime kadar gerçekleşir
İngiltere – Bu kurs Temmuz ve Ağustos’ta gerçekleşir

*Bu kurslar için en az Orta (Intermediate) Seviye standartı gereklidir.

Bire-Bir Eğitim

Bire-Bir Eğitim- Eğitim – Bire bir derslerimiz olan Profesyoneller için İngilizce belirli uzmanlık alanlarının ihtiyaçlarını karşılmaya yönelik tasarlanmıştır.

CES bugünün sürekli değişen dünyasında dinamik bir öğrenme merkezidir. Kurs tasarımcılarımız profesyonel müşterilerimizin zaman kısıtlamalarının gayet farkındalardır. Müşteriye, bir kursu kendi sosyal ve iş gereksinimlerini karşılayacak uygun şekle getirmesinde yardım ederler.

CES bir dizi uzmanlık alanında yönetim seviyesindeki öğrencilere kurslar verme konusunda çok geniş bir deneyime sahiptir. Mesleğiniz ve katılacağınız sosyal ortamlar için size güven veren ve bugünün uluslararası iş şartlarında gerekli kelime dağarcığını sağlayan bire-bir özel dil eğitimi alacaksınız.

Yönetici Kursları

Yönetici kurslarımız mümkün olan en kısa zamanda en fazla ilerlermeyi kaydetmek isteyen iş insanları ve profesyoneller için tasarlanmıştır. Her kurs katılımcıların belirli ihtiyaç ve hedeflerini karşılayacak şekilde tasarlanır. Gereksinimleriniz için en etkili kurusu hazırlamamızda bize yardımcı olması için müşteriler tamamlanmış bir Dil İhtiyaçları Analizi Anketi’ni önceden CES’e teslim ederler.

Öğretmeniniz kursunuzun detaylarını sizinle tekrar tartışacaktır ve ilerleme kaydettikçe önem verilen kısmı ve içeriği değiştirmek için her türlü fırsatınız olacaktır.

Uluslararası Hukuk İngilizcesi 

Bu kurs ceza hukuku, uluslararası hukuk, insan hakları, kamu hukuku ve yargı sistemi gibi konuları kapsayabilir. Ayrıca bireysel olarak öğrencinin belirli gereksinimlerine göre özel olarak da hazırlanabilir.

İş İnsanları, Finans Sektörü ve Sigorta Personeli İçin Kurslar 
Bu kurslar müzakere becerisi, toplantılar, telefon görüşmeleri, iş mektupları, mülakat teknikleri ve rol yapmayı kapsar.

Tıbbi Personel 
Uluslararası konferanslara katılma ; bir konferans için tıp alanında yazı gönderme; toplantılar ve mülakatlar ve Özel Amaçlı İngilizce, kapsamdaki konular içinde yer alır. 

Uçuş Personeli

Hava Trafik Kontrolörleri için İngilizce ve Havaalanı Yöneticileri için İngilizce. 
 

CES Trinity College ve Dublin Kalesi’yle aynı caddede, Dublin’in tam kalbinde yer alır. Biribirine 1 dakikalık yürüme mesafesinde iki prestijli binamız bulunur ve kısa bir yürüyüş sizi Tirinity College’in parke taşlı avlusuna ya da Dublin Kalesi’nin Georgian tarzı ihtişamına götürecektir.
Okullar en iyi mağazalar, restoranlar ve kültürel cazibelerle çevrelenmiştir.

CES Dublin’in merkezleri Dublin’in ünlü Temple Bar alanı yolunun karşısında yer alır. Dublin Kalesi, St Patrick Katedrali, Spire Anıtı, Ulusal Sanat Galerisi ve Guinness Mahzeni sadece bir kaç dakikaklık yürüme mesafesindedir !


Dublin  Aile yanında

İrlanda’nın insanları ve İngiltere hakkında daha fazlasını öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanında konaklamayı seçmektir. Aile hayatı resmiyet dışıdır ve kişiler samimi karşılar, dost canlısı ve konuşkanlardır. Bu nedenle İngilizce pratik yapmak için çok fazla fırsatınız olacaktır. Aile yanında konaklamaların hepsi dikkatli bir şekilde seçilir ve sürekli olarak yüksek standartların temini için düzenli olarak ziyaret edilir.

Dublin’de mevcut, aile yanında konaklama seçeneklerimiz çok geniştir. Aile yanında konaklamalarımızın hepsi şehir merkezine otobüs ya da trenle ortalama 30-40 dakika uzaklıktaki şehir civarlarında yer alır. Aile yanında konaklamaya Pazartesi’den Cuma’ya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir ve öğrenciler haftasonlarında öğle yemeği de alırlar.


Dublin CES Konut konaklaması

Konut konaklamalarımız evden uzakta konfor ve güvenlik sağlarken ve size uluslararası bir öğrenci topluluğunun parçası olma şansı verir.

CES Dublin’de yıl boyu hizmet sunan özel şahsa ait, yemeğinizi kendinizin hazırlayabileceği, biribirine yakın, şehir merkezinden 4km uzaklıkta 2 ev bulunur. Ebeveyn banyolu (ensuite) iki yataklı, iki kişilik yataklı ve tek kişilik oda seçenekleri sunarız. Bütün yatak odalarında uydu TV, çalışma masası ve ücretsiz Wi-Fi erişimi vardır. Öğrenciler bir mutfak ve oturma odasını paylaşırlar. Bu seçeneği tercih eden öğrencilerle ilgilenmek için özel bir kadro üyemiz vardır.

 

CES ayrıca Baggot Caddesi’ndeki YWCA Konutları’nda da ilave şehir merkezi konaklaması sunabilmektedir! Bütün yıl boyunca hizmet veren bu olağanüstü şehir merkezi konutunu sunmaktan mutluluk duyuyoruz. YWCA Dublin şehir merkezinin rağbette olan bölümündeki güzel bir dönem binasında yer alır. 80 yılı aşkın bir süredir konaklama sağlamaktadır.

Öğrenciler güvenli ve ilgili bir ortamda sıcak ve dost canlısı bir atmosferi sabırsızlıkla bekleyebilirler.
YWCA Konutları Centre of English Studies’e yaklaşık 20 dakikalık yürüme mesafesindeki Lower Baggot Caddesi’nde yer alır! Konut binasından sadece bir kaç metre ötedeki en yakın otobüs durağı ile toplu ulaşımdan iyi hizmet sağlanır.

Geçen birkaç yıl içinde tamamen onarılmış ve yenilenmiş olan iki bağlantılı binadan meydana gelir.
Konut, hepsi Ensuite olan Tek ve Çift Kişilik Odalarda konaklama imkanı verir.

Konaklama yarım pansiyondur. Konutlar sadece yetişkin (18+) öğrenciler tarafından kulanılabilir.

Konaklama Ücretleri :
Tek Kişilik Ensuite Oda haftalık 230€ / İki Kişilik Ensuite Oda haftalık 200€
Ekstra gece Tek Kişilik Oda gecelik 35€ / Ekstra gece İki Kişilik Oda gecelik 30€

Ücretlere dahil olanlar:
• Yatak, Kahvaltı ve Akşam Yemeği
• Çay ve kahve yapma olanaklarına erişim
• Varışta yatak çarşafı ve yastık kılıfı temini
•  Isınma ve Elektrik masrafları
•Wi-Fi internet erişimi /• Ortak alanda kablolu televizyon

Bütün rezervasyonlar 70€ tutarındaki CES idare ücretine tabidir.
Konaklama için tam ödemenin öğrencinin varışından en geç 2 hafta öncesine kadar yapılması gerekir.

Yatakodaları
Bütün yatak odaları Ensuitedir. Yatak odalarında şunlar yer alır :

•Tek Kişilik Odada tek kişilik yatak / İki Kişilik Odada iki tek kişilik yatak
• bir çalışma masası ve lambası
• bir gardrop
• duş, lavabo ve tuvaleti bulunan özel banyo

Yatak odaları öğrencinin kişisel kullanımı içindir.

Ortak alanlar
Konutun giriş katında öğrencilerin yemekler için toplandığı sevimli bir yemek yeme alanı ve bir avlu bahçesi vardır. Ayrıca öğrencilerin kullanımı için bir Ortak Oda ve Çalışma Odası da yer alır. Kablolu TV ortak odada sunulur.
Anahtarlar : Öğrencilere yatak odası ve ortak kapılar için anahtar kartları ve ana kapılar için göster-geçler verilir. Anahtar kartların ve göster-geçlerin kaybolması ya da zarar görmesi, yenisiyle değiştirme masrafına neden olacaktır.

Giriş / Çıkış
Giriş yapma saati sabah 8’den akşam 10’a kadardır. Akşam 10’dan sonra girişte geç giriş ücreti vardır.
Çıkış yapma saati sabah 10’dur. Ücretsiz bir çanta saklama alanı bulunur.

İnternet
YWCA binalarının her tarafında kullanılabilen ekstra ücretsiz Wi-Fi internet vardır. Erişim kodu : ywca2012.

Temizlik
Yatak odaları öğrencilerin varışlarında temizlenir. Haftalık temizlik hizmeti yoktur ve bütün kalanlardan kendi yatak odaları ve banyolarını kalışları süresince temiz ve düzenli tutmaları ve ayrıldıkları zaman da temiz ve düzenli durumda bırakmaları beklenir. Temizlik malzemeleri tesiste bulunur. Havlu ve tuvalet kağıdı sağlanmaz.

Çamaşır yıkama imkanları
Çamaşır yıkama ve kurutma makineleri tesiste küçük bir ücret karşılığında mevcuttur (her yıkama ya da kurutma yaklaşık 2-3€). Öğrencilerin yatak çarşafı ve banyo paspaslarını yıkanmak için haftalık olarak teslim etmesi gerekir.

 

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

CES-Centre of English Studies


Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Center of English Studies Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council