Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 International House


 Konum İngiltere - London
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Özel Amaçlı İngilizce,Sınav Hazırlık,
 Web Sitesi http://ihworld.com/
 Diğer Şubeler Brisbane - Sydney - Belfast - London - Dublin

IH Londra, dünyanın en büyük bağımsız okul ağı olan IH ağının bir parçasıdır: 50'den fazla ülkede 150'den fazla okul.

IH Londra'da şunlara inanılmaktadır:

 • Sınırları olmayan iletişim
 • Dünyaya bağlanmak
 • Dilin ötesinde eğitim
 • Kültürler arasında topluluklar oluşturmak
 • İnsanları bir araya getirmek
 • Genişleyen ufuklar
 • İnsanlara, daha büyük bir şeyin parçası olduklarını hissetmelerinde yardımcı olmak
 • Uluslararası iletişimi teşvik etmek
 • İnsanlara olabileceklerinin en iyisi olmaları için ilham vermek

Öğretmenler

Öğretmenlerin tamamı CELTA yeterliliğine sahip, çoğu Delta yeterliliğine sahiptir. Her iki öğretim yeterliliği de öğretimde mükemmelliği temsil eder ve Cambridge Üniversitesi tarafından değerlendirilir. Öğretmenlerin% 80'inden fazlası aynı zamanda öğretmen eğitmenidir.

International House London, British Council müfettişleri tarafından yapılan değerlendirme sonucu, yıl boyu hizmet veren en iyi dil okulu olarak seçildi. Ayrıca, EL Gazette'de International House London’ın Londra'daki en değerli okul olarak değerlendirdi.

International House London , en son EAQUALS denetiminde, TÜM alanlarda yüksek kalite standartları gösterdi ve çoğunluğu "tutarlı mükemmellik" gösteren yüksek kalite standartlarını aştı.

Akredite Sınav Merkezi

Öğrenciler sınavlara hazırlanabilir ve hepsini IH London ile aynı yerde alabilirler. Sınav öğretmenlerinin çoğu aynı zamanda IELTS ve Cambridge English sınav uzmanlarıdır. Herhangi bir kursa sınav rezervasyon hizmeti ücretsizdir (yalnızca sınava girmek için, sınav kurulu tarafından alınan ücret vardır).
Avrupa'nın en büyük IELTS sınav merkezlerinden biridir ve Cambridge sınavları için akredite bir merkezdir, iş İngilizcesi için BULATS ve tıp İngilizcesi için OET. gibi sınavlar için, İngiltere'nin diğer okulları öğrencilerini sınavlar  için IH London'a göndermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Londra, Covent Garden'daki okulda tıbbi İngilizce'yi yüz yüze öğretilmektedir ve dünyanın her yerinden eğitim alabilmeniz için çevrimiçi kurslar verilmektedir.

Mesleki İngilizce Testi (OET), sağlık uzmanları için bir testtir. OET, diğerlerinin yanı sıra Birleşik Krallık, Avustralya, Yeni Zelanda ve Singapur'da doktorlar, hemşireler ve ebeler dahil olmak üzere çok çeşitli sağlık hizmetleri profesyonellerinin Tıbbi İngilizce becerilerini değerlendirmek için kullanılmaktadır.

 

OET hazırlık programlarımızdan birini alarak, ihtiyacınız olan puanı elde etmenize yardımcı olacak teknikleri ve stratejileri öğreneceksiniz.

Kursun içerikleri:

 • Sınav gününde kendinize daha çok güvenmeniz için gerçek sağlık hizmeti senaryoları,
 • Kariyerinizde başarı için gerekli olan dil becerilerini geliştirmek.
 • Yüz yüze kurslarımızla tam sınav uygulaması.

Kurslar, mesleğiniz için özel olarak yazılmış ve OET sınavını geçmenize yardımcı olmak için ısmarlama materyallere dayanmaktadır.

International House London , Tıp İngilizcesi için yüz yüze OET hazırlık kursları sunan Londra'daki ilk okullardan biridir.

IH London, merkezi Londra'nın mağazaları, kafeleri, restoranları ve West End tiyatrolarıyla ünlü güzel Covent Garden bölgesindedir.

Kısa bir yürüme mesafesinde Kraliyet Opera Binası'nı (Kraliyet Balesi'nin yanı sıra Kraliyet Operası'na ev sahipliği yapar), British Museum'u (National Geographic tarafından dünyanın en iyi on müzesinden biri olarak seçilmiştir) ve Ulusal Galeri'yi bulunmaktadır. (Avrupa sanatının hikayesi, şaheserden bir şaheser).

Yazar Samuel Johnson'ın dediği gibi: Londra'dan bıktığınızda, hayattan da bıkarsınız. Bu kültürel başkentte yapılacak işlerden asla mahrum kalmayacaksınız.

Binlerce benzersiz restoran, popüler çatı barları, şehirdeki konserler ve ücretsiz ulusal müzeler ve galeriler, yılın her günü insanların büyük şehir hayatının bir parçası olarak hissetmesini sağlar.

IH London’a 5 dakikalık yürüme mesafesinde birkaç metro durağı vardır ve Birleşik Krallık'a kolay bir ilk varış için King's Cross'tan sadece iki metro durağı uzaklıktadır.

Okul

Modern, klimalı olan okul,  dokuz katlı bir binada bulunmaktadır:

 • 10.000'den fazla kitap, dergi ve dijital kaynak içeren eksiksiz ödünç veren kütüphane ve kaynak merkezi
 • Hem kütüphanemizde hem de öğrenim merkezimizde ücretsiz bire bir destek mevcuttur.
 • Kahvaltıdan akşama kadar çok çeşitli lezzetli yiyecekler, atıştırmalıklar ve içecekler satan tesis bünyesindeki kafe. Tüm yiyecekler her gün taze olarak hazırlanır.
 • Bilgisayar merkezi
 • Okul çevresinde çok sayıda rahat sosyal ve çalışma alanı
 • Personelin sizi karşılayacağı bir karşılama resepsiyonu
 • Mükemmel öğretmenlerimizle öğrenme deneyiminizi geliştirmek için etkileşimli yazı tahtaları ile tam donanımlı 48 büyük, parlak sınıf.
 • Okulda asansör vardır ve tekerlekli sandalye erişimine uygundur.

Konaklama

Bir ev sahibi ile aile yanında konaklama, modern öğrenci yurtlarından biri, butik tarzı bir konukevi ve hatta isterseniz bir otel dahil olmak üzere size uygun bir dizi konaklama seçeneği sunulabilmektedir.

IH London, Londra'nın merkezinde, Covent Garden, Holborn ve Tottenham Court Road metro (Tube) hatlarının yakınında Zone One'da yer almaktadır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


International House Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

British Council  
PIER  
QE  
QEAC  
EducationUK  
IALC  
ICEF