Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 International House


 Konum İrlanda - Dublin
 Programlar Akademik İngilizce,PET/FCE/CAE Hazırlığı,Dil Okulu,Genel İngilizce,IELTS Sınavı Hazırlığı,Work and Study,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi https://www.ihdublin.com/
 Diğer Şubeler Brisbane - Sydney - London - Dublin

 

INTERNATIONAL HOUSE (IH) DUBLIN HAKKINDA

International House Dublin'de, İngilizce öğretimi en yüksek standartlara bağlıdır. International House Dublin, İrlanda'da dünya çapında tanınan, önde gelen bir İngilizce Dil Okulu ve International House World Organization'a bağlı bir üyedir. Dünyanın en büyük ve en uzun süredir devam eden dil öğretim organizasyonlarından biri olan International House Dublin, ayrıca dünya çapında dil eğitimi için önde gelen meslek birliği  olan EAQUALS'ın gururlu bir üyesidir.
International House Dublin'de, her milletten, seviyeden ve yaştan öğrenciler için çok çeşitli İngilizce ve Öğretmen Yetiştirme Kursları sunulmaktadır. Ayrıca İrlanda'nın en iyi özel ve devlet okullarının birçoğuyla harika bir Lise Programı yürütmektedir.

International House Dublin, 21 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinden 75.000'den fazla öğrenciyi gururla ağırladı. En kaliteli eğitim ve müşteri hizmetleri ile her zaman her öğrencilerinin akademik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

  

 

INTERNATIONAL HOUSE (IH) DUBLIN DİL OKULUNDA SUNULAN İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARI

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

STANDART KURSLAR: Standart Genel İngilizce Kursunun kapsamı dahil olmak üzere; dilbilgisi, kullanım, okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi dilin tüm yönleri ele alınır. Sözlü iletişime özel olarak odaklanılmıştır.
Tüm metodoloji güncel ve ilgi çekici olarak tasarlanmıştır.

KURS ÖZELLİKLERİ

 • Farklı Standart Genel İngilizce Seans Seçenekleri:
 •  Haftada 20 saatlik ders: Pazartesiden Cumaya, Saat 09:00 - 13:30 arasıdır. Her ders 60 dakikadır.
 • Haftada 15 saatlik eğitim: Pazartesiden Perşembeye, Saat 09:00 - 13:30 arasıdır. Her ders 60 dakikadır.
 • Sınıf büyüklüğü: Maksimum 15 öğrencidir.
 • Minimum kurs süresi: 1 hafta
 • Maksimum kurs uzunluğu: Yoktur, öğrenciler istedikleri süre kadar eğitim alabilirler.
 • Başlama Zamanı: Yıl boyunca her Pazartesi.
 • Kabul Edilen Yaş: 16+
 • Seviyeler: Başlangıçtan (A1) İleri (C1) ye.
 • Giriş Seviyesi Başlangıç dersleri, her ay, ayın ilk Pazartesi günü başlar.

 

İŞ İNGİLİZCESİ EĞİTİMİ

Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, İngilizce aracılığıyla iletişim kurmak, istihdam edilebilirlik ve başarılı iş idaresi söz konusu olduğunda, her ikisi için de hayati önem taşır.

İş İngilizcesi programı, işverenlere, Uluslararası alanda başarıyla çalışmaya hazır olduğunuzu

kanıtlayan beceriler kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Programın içeriği günlük iş ve iş görevlerine dayalı ve İş İngilizcenizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

İŞ İNGİLİZCE EĞİTİMİ MODÜLLERİ:
 • Mülakatlar için hazırlık
 •  Toplantılara ve tartışmalara katılım
 • Açık ve öz sunumlar yapmak
 • Telefon, mesaj ve e-posta ile etkin iletişim kurmak

KURS ÖZELLİKLERİ

 • Farklı saatlerde İş İngilizcesi:
 • Haftada 20 saat ders: Pazartesiden Cumaya , Saat 09:00 - 13:30 arasıdır. Her ders 60 dakikadır.
 • Haftada 15 saatlik eğitim: Pazartesiden Perşembeye, Saat 09:00 - 13:30. Her ders 60 dakikadır.
 • Sınıf mevcudu: Maksimum 15 kişidir.
 • Minimum kurs uzunluğu: 1 hafta
 • Maksimum kurs uzunluğu: Yoktur, öğrenciler istedikleri süre kadar eğitim alabilirler.
 • Başlama Zamanı: Yıl boyunca her Pazartesi.
 • Kabul Edilen Yaş: 16+
 • Seviyeler: Minimum Üst Orta (B2.1). Rezervasyon sırasında giriş testi gereklidir.

SINAV HAZIRLIK KURSLARI

IH Dublin, Cambridge Sınavı için Hazırlık Kurslarının önde gelen sağlayıcılarından biridir.
Sunulan Sınavların Seviyeleri:

 • B1 Ön
 • B2 First
 • C1 Gelişmiş
 • C2 Yeterliliği
 • B1 İşletme
 • Ön hazırlık
 • B2 İşletme Vantage
IELTS SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI

IH Dublin, resmi bir Cambridge ve TOEIC Sınav Merkezidir. Bu sayede, öğrencilerimiz hazırlık eğitiminin sonunda ya da dilediği farklı bir tarihte, okulda sınava girebilir.

International House Dublin Yetişkin Okulu, ayrıca resmi bir IELTS test merkezidir. Kendi öğrencileri ve farklı okulların öğrencileri IELTS sınavını burada alabilirler.

Sınav Hazırlık Kurslarında, düzenli olarak geçmiş sınav sorularını kullanarak öğreticiler,  sözlü ve yazılı alıştırmalar ile kombine bir eğiitim programı sunar.

BEC (BUSINESS ENGLISH CAMBRIDGE) SINAVLARINA HAZIRLIK KURSLARI:

B2 İş İngilizcesi Vantage & C1 İş İnglizcesi ( Daha Yüksek) Seviye sınavları aşağıdakileri hedefleyenlere yardımcı olmak için tasarlanmıştır:

 • Güvenle iletişim kurabilmek isteyenler
 • Uluslararası işyerlerine ve işverenlere kanıtlamak isteyenler
 • Üniversiteler ve diğer kuruluşlara İngilizce dil becerilerini kanıtlamak isteyenler

 

INTERNATIONAL HOUSE (IH) DUBLIN KONUMU

Dublin'in merkezinde yer alan ve şehrin muhteşem manzarasını sunan; International House Dublin, her yaştan ve kökenden öğrenciler için idealdir.

IH Dublin, etkileyici ve modern, amaca yönelik bir kampüse sahiptir. Okul binası 5 kat ve 40 derslikten oluşmaktadır.  Her bir sınıfta en fazla 14 karma öğrenciye sahiptir. 

Tesislerinin arasında bir çatı restoranı ve açık teras, büyük kütüphane, bilgisayar laboratuvarı ve öğrenci dinlenme odaları bulunmaktadır. 

 International House Dublin'de öğrenim görmeyi seçen öğrenciler, arkadaş canlısı ve destekleyici bir ortamda birinci sınıf bir öğrenme deneyiminin tadını çıkarırlar.

 

INTERNATIONAL HOUSE (IH) DUBLIN KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

ORTAK APARTMAN KONAKLAMA SEÇENEĞİ

IH Dublin, tüm yıl boyunca Dublin şehir merkezinde bir dizi yüksek kaliteli, mutfaklı daire sunmakta. Bu daireler, hem kısa hem de uzun süreli konaklamalar için 18 yaş üstü tüm öğrencilere açıktır. 

Dublin şehir merkezinde, okula yürüme mesafesinde hem klasik hem de premium paylaşımlı daireler bulunuyor. Tüm öğrencilerin kendi tek banyolu yatak odası olacaktır. Öğrenciler tam donanımlı, modern bir mutfağı ve rahat bir oturma odasını paylaşacaklar. Tüm dairelerde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

LIV ÖĞRENCİ KLASİK DAİRELERİ

Şehir merkezi konumu sayesinde,  okula 20 dakikadan az yürüme mesafesinde veya LUAS (tramvay) ile 10 dakika.

Ortak dairelerin her birinde en-suite banyolu 8 adet tek kişilik yatak odası, TV'li oturma alanı ve tam donanımlı mutfak bulunmaktadır.

Rezidans tesisleri arasında; 7/24 konsiyerj masası, sanal kişisel eğitmenli spor salonu ve fitness stüdyosu, 3 açık teraslı alana özel erişim, tesis içi kafe, çamaşır odası, güvenli kapalı bisiklet depolama, öğrencilerin arkadaşlarını ziyaret etmeleri için barındırma mutfağı, çalışma salonu, sinema odası ve bir oyun alanı bulunmaktadır.

LIV STUDENT PREMIUM DAİRELERİ

Şehir merkezi konumu ile okula 20 dakikadan az yürüme mesafesinde veya LUAS (tramvay) ile 10 dakikadır. Ortak dairelerin her birinde en-suite banyolu 4 adet tek kişilik yatak odası, TV'li oturma alanı ve tam donanımlı bir mutfak vardır.
Rezidans tesisleri arasında; 7/24 konsiyerj masası, sanal kişisel eğitmenli spor salonu ve fitness stüdyosu, 3 açık teraslı alana özel erişim, tesis içi kafe, çamaşır odası, güvenli kapalı bisiklet depolama, öğrencilerin arkadaşlarını ziyaret etmeleri için barındırma mutfağı, çalışma salonu, sinema odası ve bir oyun alanı bulunmaktadır.

AİLE YANI KONAKLAMA 
SEÇENEĞİ

Bir aile yanında yaşamak, öğrencilerin her gün konuşma İngilizcelerini pratik etmeleri ve dünyaca ünlü İrlanda misafirperverliğini deneyimlemelerinin en iyi yoludur. Aile yanında konaklama, tüm öğrencilerimiz için yıl boyunca mevcuttur. Aile yanında konaklamalarımız, Dublin'in güvenli yerleşim bölgelerinde bulunmaktadır ve toplu taşıma ile kolayca erişilebilir durumdadır. Tüm aile yanında konaklamalarımız Uluslararası Ev Konaklama Ekibi tarafından özenle seçilmiştir ve düzenli olarak ziyaret edilmektedir. Aile yanında konaklama, öğrencilerimiz için yarım pansiyon olarak mevcuttur. Öğrenciler tek, çift veya ikiz yatak odası seçebilirler. Doluluk durumuna bağlı olarak özel banyo seçeneği de vardır. Nevresim ve havluların yanı sıra haftada bir çamaşır yıkama olanaklarından yararlanma imkanı sağlanacaktır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


International House Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB