Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Language Studies International


Okul:

LSI Cambridge sakin bir yerleşim bölgesinde, tren istasyonuna yakın ve kalabalık şehir merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Tam donanımlı sınıflar, konforlu kantin ve yeni multimedya odasına sahip olan okulun baharda çok güzel olan bahçesi de sizlere hizmet vermek için buradadır.
Boş zamanlarınız için düzenlediğimiz çok çeşitli aktivitelerden bazıları; müze ziyaretleri,barbekü partileri ve çok çeşitli festivallerdir.Haftasonları; Stonehange’i, Windsor’u ve Sheakspeare’in doğum yeri olan Stratford’u, Upon-Avon veya Londra’yı gezmeye gidebilirsiniz 

 

-         Standart 20 ders/hafta

-         Yoğun    30 ders/hafta

-         Paket İş İngilizce Kursu (Merkez’de)

-         İlave Kurslar

-         Standart 15 ders/hafta (Sadece Lonrda-Merkez’de ğleden sonraları)

-         TOEFL Hazırlık

-         Cambridge Sınavı Kursları (FEC,CAE,CPE)

-         Akademik Yıl Kursları (24 hafta veya 34 hafta)

-         İş tecrübesi

-         Özel kurslar

o       Bire-bir

o       9 günlük paket kurs

o       5 kişilik grup-iş ingilizcesi

o       5+5

Cambridge (Tüm Mevsimlerin Şehri)

Cambridge, bahar aylarında çiğdem,zerrin,fulya gibi envai çeşit çiçeklerle bezeli kırları ve irili ufaklı bir çok hayvan ile görülmeye değer bir manzaraya sahip olup yazın,mayıs festivallerinde müzik ve havai fişek gösterileri ile kutlamanın neşeli havası şehre hakim olur.

Sonbaharda atkınızı kuşanın ve civardaki kırların güzelliklerinde ya da kışın üniversitelerin çiğlerle kaplı çimenlerinde yürüyüşe çıkarak mevsimlerin tadını çıkarın.

Hangi mevsimde olursa olsun Cambridge ‘i ziyaretiniz size ömürboyu hatırlayacağınız güzellikteki anıları kazandıracaktır.

Yerleşim:

Cambridge Üniversitesi 1284 yılında kurulmuştur.Üniversitenin binalarından çok büyük bir bölümü ortaçağ mimarisinin en güzel örneklerindendir.

Ziyaretçiler, arka avlunun “Cam River” Nehrine kadar uzanan bakımlı çimenlerini görebilirler.Yazın, “Cam River” Nehrinde uzun,düz zeminli,”punt” adı verilen teknelerle gezmeye çıkabilir, kendiniz kullanabilir ya da arka tarafta oturup nehir gezisinin tadını çıkarabilirsiniz.

Cambridge’in kitap evleri, pubları, klüpleri ve müzelerinde  herkese uygun bir şeyler bulunur. Her yıl yazları Halk Müziği(Folk),Film ve Shakespeare festivalleri burada düzenlenmektedir.

Bölgenin çevresinde bulunan pek çok tarihi yapılar sizin tarafınızdan keşfedilmeyi beklemektedir.

 

-         Standart Aile Yanı: Tek veya çift kişilik odalarda aile yanı konaklamadır

-         Özel Aile Yanı:En zarif evlerde,mükemmel konaklama imkanı tanır.Bu tip konaklama şahsınıza özel banyo da odanıza dahil olabilmektedir.

-         Temmuz ve Ağustos aylarında öğrenci yurtları da bir konaklama seçeneğinizdir.Burada odalar tek kişiliktir.Kahvaltınız konaklama ücretine dahildir ve makul fiyatlarda servis veren restaurant da akşam yemeklerinizde sizlere hizmet vermektedir.Arzu edenlerin kendi yemeklerini pişirebildikleri mutfaklar da öğrenci yurtları bünyesinde yer almaktadır.

-         Paylaşımlı apartman daireleri ve en ucuzundan lüksüne hostel tarzı konaklama da tüm yıl olmak üzere imkan dahilindedir.

Tüm detaylar için temsilcimiz olan Boğaziçi ECS’ye danışabilirsiniz.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Language Studies International Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council