Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Language Studies International


Okul:

LSI Londra,sizlere LSI Londra-Merkez ve LSI Londra-Hampstead şubeleri ile hizmet vermektedir.

LSI Londra-Merkez okulumuz,son derece merkezde yer alıp,toplu taşıma ile ulaşımın son derece kolay olduğu bir konumdadır; British Museum ve University of London’a çok yakın bulunmaktadır.

LSI London-Hampstead şubemiz ise Londra-Merkez okulumuza sadece 15 dakikalık mesafededir. Bulunduğu bölge son derece revaçta olup, pop starlarının, sanatçıların ve ünlü yazarların yaşadığı bir bölgedir. Kaliteyi gittiğiniz her yerde, mağaza,butik,restaurant ve barlarda da gözlemleyebilirsiniz.

Hampstead’te yürürken ünlü insanlarla karşılaştığınızda çok şaşırmayın, onlar burada yaşıyorlar.

Okul binamızda, CD-Rom’lu ve internet erişimli bilgisayar odası, video odası, tanıtım odası, kütüphaneler, kendi başınıza çalışma yapabileceğiniz birimler ve kantin mevcuttur.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için okulumuzda, barbekü partileri, restaurant ve pub ziyaretleri ve Stonehange,Oxford,Cambridge gibi şehirlere haftasonu gezileri düzenliyoruz.

İlgi alanı spor veya kültürel aktivite olan öğrencilerimiz için fitness merkezleri, tiyatro ve sinema olanakları da çevre mekanlarda sağlanmaktadır

 

-         Standart 20 ders/hafta

-         Yoğun    30 ders/hafta

-         İş İngilizce Kursu (Merkez’de) ( paket program )

-         İlave Kurslar

-         Standart 15 ders/hafta (Sadece Londra-Merkez’de öğleden sonraları)

-         TOEFL Hazırlık

-         Cambridge Sınavı Kursları (FEC,CAE,CPE)

-         Akademik Yıl Kursları (24 hafta veya 34 hafta)

-         İş tecrübesi

-         Özel kurslar

o       Bire-bir

o       9 günlük paket kurs

o       5 kişilik grup-iş ingilizcesi

o       5+5

LONDON

Londra,nadir bir kombinasyonu sağlamaktadır.Heybetli galerilerin,dünya çapında müzelerin,gurme restaurantların,tiyatroların ve aralıksız eğlencenin bir arada tarihle bezeli bulunabildiği bir şehirdir.

İster ilk ziyaretiniz olsun, ister birden fazla  sayıda ziyaret etmiş olun, her zaman yeni, farklı birşeylerle karşılaşırsınız. Her defasında gidilecek ve keşfedilecek yeni mekanlar bulursunuz.

Galeri ve müzeleri ziyaret edin,gurme restaurantlarda yemekler yiyin, ünlü kafelerde oturun ve günümüz dünyasının akışını seyredin, parklarda zindeleşin ve geceleri klüplerin tadını çıkartın.

Londra tüm bunları bulacağınız şehirdir.

Yerleşim Bölgesi-Londra:

Londra,dünyada en çok turist ziyareti alan şehirlerden biridir.

Gezmekten zevk duyacağınız,tarihi binaları, müzeleri, büyük park ve bahçeleri,sanat galerileri sayılabilecek pek çok cazip olanaklardan sadece birkaçıdır.

Şık bölgeleri olan Mayfair,Chelsea ve Kensington’dan çok renkli ve canlı olan Covent Garden ve ağırbaşlı atmosferi ile Bloomsbury’ye kadar şehrin her bölgesinin kendine ait bir karakteristiği vardır.

Alışveriş meraklılarının uğrak yeri olan mağazalar Oxford Street’te yer alır. Burada aynı zamanda her zevke hitab eden sokak mağazalarını ve antik dükkanları da bulmak mümkündür.

Londra dünyanın en önemli, hem klasik hem de pop müzik merkezlerinden biridir.Sayısız caz klüplerinin yanı sıra rock ve pop konserlerinin buluşma şehridir.

Thames Nehrinde bir bot turuna katılabilir ya da arkadaşlarınızla tipik Londra publarında buluşup, çok para harcamaksızın lezzetli yemekler yiyebilirsiniz.

Damak tadınız ve ilgi alanlarınız her ne olursa olsun Londra’da size uygun seçenekleri her zaman bulabilirsiniz.

Dükkanlar,tiyatrolar,restaurantlar,açık hava pazarları...dünyadaki her başkent bunlara sahiptir ama hiçbiri Londra’dakilere benzemez.

Bir çokları Londra’nın İngilizce konuşan dünyanın merkezi kabul eder ve Londra aynı zamanda 21. yüzyıla hazır olmanın çok ötesindedir.

Zengin kültürel karışım, çok değişik ortamları sağlayarak, İngilizcenizi pratik yapabileceğiniz her türlü fırsatı sunar.

Burada yapacak o kadar çok şey vardır ki, kalış süreniz ne kadar uzun olursa olsun, asla yeteri kadar uzun olmayacaktır.Tek sorununuz ne yapmak istediğinize karar vermekten ibaret olacaktır. Ancak bu konuda da çok şanslısınız ki, LSI`ın güleryüzlü uzmanları , tavsiye ve açıklamaları ile size yardımcı olmaktadırlar.Keyif verici, neşeli bir eğitim tecrübesi için Londra birinci tercihiniz olmalıdır.

 

  • Standart Aile Yanı: Tek veya çift kişilik odalarda aile yanı konaklamadır
  • Özel Aile Yanı: En zarif evlerde, mükemmel konaklama imkanı tanır.Bu tip konaklama şahsınıza özel banyo da odanıza dahil olabilmektedir.

Temmuz ve Ağustos aylarında öğrenci yurtları da bir konaklama seçeneğinizdir. Burada odalar tek kişiliktir. Kahvaltınız konaklama ücretine dahildir ve makul fiyatlarda servis veren restaurant da akşam yemeklerinizde sizlere hizmet vermektedir.Arzu edenlerin kendi yemeklerini pişirebildikleri mutfaklar da öğrenci yurtları bünyesinde yer almaktadır.

  • Paylaşımlı apartman daireleri ve en ucuzundan lüksüne hostel tarzı konaklama da tüm yıl olmak üzere imkan dahilindedir.

Tüm detaylar için temsilcimiz olan Boğaziçi ECS’ye danışabilirsiniz.

 

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

LSI 2019 Fiyat Listesi

LSI İngilteredeki okullarında Türk öğrenciler için indirim uyguluyor. Geçerli olduğu şehirler: London Hampstead, Brighton, London Central, Cambridge

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Language Studies International Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council