Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Başarılı Bir Eğitim İçin İngiltere


Eğitimi başarılı bir şekilde alabilmek ve akabinde alınan eğitimin meyvesiniyiyebilmek için okul seçimi çok önemlidir. Her eğitim kurumunun kendine göre belirlediği bazı standartlar olmakla birlikte her ülkenin de eğitim alanında belirlediği bazı politikalar vardır. Dil eğitimi konusunda günümüzün en çok tercih edilen ülkelerin başında İngiltere gelmektedir. Gerek yaşam değerinin yüksek olması, gerek ulaşım, altyapı, kültürel, etkinlikler ve kaliteli yaşam standardına sahip olmasından dolayı her yıl binlerce öğrenci ülkemizden ve farklı ülkelerden İngiltere’ye dil öğrenmek için gitmektedir. Dil eğitimi, gerçek anlamda ciddiyet isteyen ve üzerinde durulması gereken bir alandır. Eğitici kadronun alanında uzman olması, beklentileri karşılayabilmesi ve öğrencinin anlayabileceği şekilde eğitim vermesi önemlidir. Bununla birlikte bir de tercih edilen dil okulları da önemlidir. Uluslararası öğrenciler, okul seçimi yaparken; konaklama, ulaşım, masraflar ve bunun gibi birçok detayı göz önünde bulundurarak tercih yapmaları gerekir. İngiltere dil okulları, dünyaca ünlü kurumların isimlerinden oluşmakta olup öğrencilerin istedikleri ve hedefledikleri eğitimi en iyi şekilde vermektedir. Londra başta olmak üzere Oxford, Brighton, Edinburg, Manchester gibi kentlerde yer alan dil okulları, eğitim alanında kaliteli hizmet sunan kurumlar olup öğrencilere yönelik sunulması gereken tüm eğitim hizmetlerini ve sosyal hizmetleri sunmaktadır. Bu da öğrencilerin dikkatini çekiyor ve eğitimlerini burada almayı tercih ediyorlar. Tabi bunun yanında sosyal hayat alanında da aktif olması öğrencileri daha fazla cezp etmektedir. 
Başarılı Bir Eğitim İçin İngiltere

İngiltere dil okullarının avantajları

İngiltere, köklü bir geçmişe sahip ülkelerden biri olup kültürüne ve diline bağlı kalan sayılı ülkelerden biridir. Uzun dönem egemenlik kurduğu ülkelerde kendi kültür ve yaşam biçimini yaşatmayı da başaran ülke, günümüz teknolojisi ve eğitim alanındaki başarısı ile geçmişten gelen gücünü göstermeye devam etmektedir. Ülke, ekonomik açıdan dünyanın sayılı lider ülkelerinden biri olup müreffeh yaşam şartları ve suç oranının azlığı ile de ilgi çeken bir yerdir. Mülteciler konusunda sert politikalara sahip olmasının getirisi olarak ülkede çok fazla olmayan bir mülteci sayısı bulunmaktadır ki bu da ülkenin daha yaşanılır bir hale gelmesini etkilemektedir. İngiltere dil okulları da tüm bu saydığımız olumlu etkilere bağlı olarak kendini her sezon daha fazla geliştirmeyi başarmış ve öğrencilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilecek hale gelmiştir. Dünyanın farklı ülkelerinden her yıl binlerce öğrenci eğitim almak ve eğitim sonrası kariyer hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşmak için ülkeye müracaat etmektedir. Modern kentleri, turistik ve tarihi mekânları, her dönem düzenlenen festivaller, gösteriler ve sosyal anlamda düzenlenen etkinlikler, yerli ve yabancı turistlerin dikkatini üzerine çekmektedir. Burada eğitim gören öğrenciler boş zamanlarında ülkede düzenlenen etkinliklerden yararlanarak hem pratik yapma fırsatı bulmakta hem de boş zamanlarını değerlendirme fırsatını elde etmektedir.

Kayıt için arayın

Okul sezonunun açılmasıyla birlikte dil eğitimi almak isteyenler de harekete geçmeye başladı. Dünyanın en kaliteli dil okullarından eğitim almak isteyenler için en güzel fırsatların sunuldu İngiltere’de beklediğinizden daha fazlasına ulaşmak için acele etmeniz gerekiyor. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle İngiltere dil okulları ile dil eğitimi alma imkanı sunduğumuz kurumumuz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, kayıt işlemlerini başlatabilirsiniz.

İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB