Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Kariyeriniz için İngiltere Dil Okulları


İnsan yaşamının kaliteli olabilmesi, sosyal hayatın daha düzeyinde ve istenen ölçülerde olabilmesi için belli bazı dönemlerde alınması gereken eğitimleri aksatmamak ve bu eğitimler sayesinde çalışma hayatında yüksek kariyere sahip olmak gerek. Her insanın bir çalışma alanı ve başarılı olduğu meslek türleri vardır. Mesela Avukatlık bir meslektir ama hukuk ana daldır. Bu dalda başarılı olabilmek için sadece belli bazı Türkçe kaynaklardan yararlanmak veya bazı hukuki süreçlere müdahil olmak yeterli gelmez. Aynı şekilde doktorluğun da ana dalı tıptır ve tıpta başarılı olabilmek için bazı hastalıkları muayene etmek veya hastalarla ilişkinin iyi olması yeterli değildir. Kariyer; meslek alanında dünya genelinde bilinen bilgilere sahip olmak, bilinmeyenleri keşfederek isim yapmanın bir diğer adıdır. Bunu başarabilmek için en temel şey yabancı dil bilmektir. İngilizce gibi dünyaca bilinen ve kullanılan bir dili biliyorsanız, kariyer yapmak için yapmanız gereken tek şey araştırmalarınızı farklı kaynaklardan yapmak ve pratiğe geçirmek olacaktır. Yabancı diliniz yoksa da bir an önce öğrenmeniz lehinize olacaktır. İngiltere dil okulları mesleki İngilizce programlarında, mesleğe dayalı dil eğitimi vermektedir yani bir öğrenci, avukat, hâkim, doktor vs. mesleki dil eğitimi aldığından kendi mesleği üzerinden İngilizce dersi almakta ve bu sayede çalışma hayatında daha başarılı yerlere gelebilmektedir. 
Kariyeriniz için İngiltere Dil Okulları

Dil bilmenin avantajları

Yaşamın her alanında karşımıza çıkan yabancı dil, insanın gelişmesine ve gelişmesi için ön ayak olmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Günümüzde pek çok ticari sektörde yabancı dil bilen personellerin el üstünde tutulduğu bir gerçektir. Dil okullarının programları içerisinde yer alan ve çoğu kişi tarafından tercih edilen iş İngilizcesi programının amacı tam da budur. Yani çalışma hayatında kişinin ticari dili nasıl kullanacağı, pazarlamayı nasıl yapacağı ve yurtdışı bağlantıları nasıl kuracağı ile ilgili verilen İngilizce dil eğitimidir. İngilizce, dünyanın her yerinde konuşulan bir dildir ve bu oran her geçen gün daha fazla artış göstermektedir. Akıllı cep telefonları, bilgisayarlar, internet siteleri, sosyal medya ağları ve daha birçok alanda İngilizce temelinin kullanılması, başta ticari hayatı etkilemekle birlikte her alanın kolaylıkla etkilemektedir. İşin aslına bakıldığında teknoloji ile iç içe olan her insan İngilizceden bir parça kapmıştır. Mesela internet siteleri ile ilgilenenler yazılım dilinde bazı kelimeleri kullanırlar, belki ilk anda yabancı bir kelime gibi gelmese de aslında kökeni İngilizcedir. Mesela internet sitesi olan bir kişi “meta key” (anahtar kelime) kelimesini veya “description” (açıklama) kelimesini sık kullanır yani bir şekilde İngilizce ile iç içedir. Bu seviyeyi daha da ilerletmek ve başarılı bir yerlere gelebilmek için yapılması gereken en önemli şey, yurtdışı dil okullarından destek alarak İngilizceyi ilerletmektir. İngiltere dil okulları ise bu alanda tercih edilebilecek en kaliteli yerlerdir.

Başarınıza başarı katın

İngilizce öğrenerek yaşamın tüm alanlarında daha ileride olabilir, çalışma hayatından olan beklentilerinize daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Hem yurtdışı deneyimi kazanmak hem de sonrasında çalışmaların daha düzenli olmasını sağlayabilmek için İngiltere dil okulları, tüm avantajları ile sizleri bekliyor. Yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan kurumumuz ile iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilir, kayıt işlemleri için destek talebinde bulunabilirsiniz. Geleceğe daha emin bakmak ve güvence altına almak için başarınıza başarı katacak adımı şimdiden atın, kârlı çıkın.

İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB