Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Fırsatları Değerlendirin, Kısa Sürede İngilizce Öğrenin


Hayatımızın belli dönemlerinde bazı fırsatlar bize sunulur bu fırsatlar, hayatımıza yön vermek ve hayatımızı dizayn etmek için önümüze çıkan ve ilk ve son fırsatlar olabilir, bu yüzden gelen bu fırsatları kaçırmadan değerlendirmek çok önemlidir. İngilizce dili, dünyanın birçok yerinde kullanılan toplamda özerk ve bağlı olan ülkelerde toplamda 78 ülkede konuşulmaktadır. Bunların yanı sıra köklü ülkelerin belli dönemlerde küçük-büyük bazı ülkeler üzerinde egemenlik kurmalarından dolayı da kültürlerinin ve dillerinin ülkelere yayılmasına neden olmuştur. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz İngilizce konuşan ülkelerin sayısının bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Böylesine fazla konuşulan bir dilin sahipleri, elbette teknoloji, kültür ve sosyal hayatta son derece başarılı ülkelerdir. Gündelik hayatımızda sık kullandığımız veya kullanmak zorunda kaldığımız teknolojik cihazların tamamı İngilizce dili üzerine çalışmaktadır ve ticari hayatın neredeyse büyük bölümü de yine bu dil üzerinden işlemektedir. Durum böyle olunca haliyle İngilizce öğrenmenin bir zorunluluk olduğunu kabul etmek gerekiyor. İngilizce öğrenmek için pek çok alternatif vardır, ülkemizde bazı özel ve devlet destekli kurumlarda verilen eğitimler başta olmak üzere özel etütler, kurslar ve dil okulları dil eğitimi almak için güzel alternatiflerdir. Ancak dili anayurdunda daha fasih şekilde öğrenmek için kesinlikle yurtdışı deneyimi kazanmak gerekir. İngiltere dil okulları, ülkenin özellikleri ve devletin de bütünleşmesiyle birlikte tercih edilebilecek en güzel yerledir. Her bütçeye ve her seviyeye uygun dil programlarının okullarda olması tercih etmeyi kolaylaştırmaktadır. 

Fırsatları Değerlendirin, Kısa Sürede İngilizce Öğrenin

Dil öğrenerek kariyer yapın

Kariyer yapabilmek için sadece büyük bir şirkette çalışmak veya iyi bir pozisyonda yer almak yeterli gelmez. Bir işte başarılı olabilmek için işin başlangıç tarihinden itibaren iş ile alakalı yeni gelişmelerin yaşanmasına sebep olmak, yeni buluşlarda bulunmak gerekir. Kısaca bir şirkette yeni iş başladığınızı düşünün, şirketin menfaatine olabilecek gelişmelere imza atmadığınızda yeriniz veya konumunuz çok iyi olsa da ilerleme durumunuz kesinlikle mümkün olmayacaktır bu nedenle bu alanlarda iyi bir çalışma yapmanız ve şirketiniz için faydalı bir çalışan olmanız gerekmektedir. Büyük şirketlerin çoğunluğunun yurtdışı ile bağlantıları vardır ve bu bağlantılar vasıtasıyla ihracat ve ithalat gerçekleştirilir, özellikle bu departmanlarda çalışanların bağlantıları kurabilmeleri için İngilizce bilmeleri gerekir. Şirketlerin birçoğu kalifiyeli personellerine bazı imtiyazlar tanıyarak eğitim almaları konusunda destek olmaktadır. Siz de böyle bir pozisyona sahip iseniz kesinlikle İngiltere dil okulları seçeneğini göz önünde bulundurmanızı öneririz. Çalışma hayatının her geçen gün daha da zorlaştığı günümüzde işinizi korumak ve pozisyonunuzu daha da yükseltmek için kesinlikle İngilizce dil eğitimi almaya başlamanızı ve bunu ertelemeden en kısa sürede başlamanızı öneririz. Kış döneminin girmesiyle birlikte yoğunlaşan kayıtlar yüzünden boş kontenjanları kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Kayıt için arayın

Yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında başarılı ve çok sayıda referansa sahip olan kurumumuz ile iletişime geçerek dil okulu kayıtları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İngiltere ve dil okulları hakkında gerekli tüm bilgilere ulaşabileceğiniz sitemizden ilgili bölümü ziyaret ederek İngiltere dil okulları fiyatları ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve okul kaydı yaptırmak için destek talebinde bulunmak için iletişim numaramızdan arayarak danışmanlarımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Geleceğinizin daha parlak ve güvence altında olması için hareket etmenin tam zamanı.

İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB