Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

UniRehber: Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Üniversite Yerleştirme Servisi


UniRehber: Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Üniversite Yerleştirme Servisi

Üniversite sınavında Türkiye'de istediğiniz üniversite veya bölüme yerleştirilememiş olabilirsiniz. Ancak yurtdışı alternatifleriniz hala devam ediyor.
Yurtdışında istediğiniz üniversitede istediğiniz bölümde okumak sizin elinizde. Boğaziçi Üniversite Yerleştirme servisinden yararlanarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayatınızın en büyük seçimlerinden biri olan Üniversite seçme işleminde deneyimli kadromuzla, "size özel hizmet" anlayışımızla  hizmet vermeye devam ediyoruz.. Sizin ihtiyaçlarınıza ve şartlarınıza göre üniversitelerin belirlenmesi, üniversite kayıt işlemleri ve vize başvurusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC