Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo

Vize İşlemleri


Vize İşlemleri

 • Vize başvurusunu kendi yapan öğrencilerin %80'i red ediliyor.
  Bu istenmeyen durum büyük bir oranda tecrübesizlikten ve bilgisizlikten kaynaklanıyor.
 • Vize'den red mi edildiniz? Bu defa yardım almaya ne dersiniz?
  İzlenimler&referanslar sayfamızdaki öğrencilerimizin bir bölümü red edildikten sonra bize başvurmuşlardı. Şimdi doğru başvurularla istedikleri ülkede okuyorlar
 • Vize başvurusunda profesyonel yardım alanlar ise %99 vize engelini aşıyor.
  Ücretsiz danışmanlık hizmeti alma şansınız varken yanlış başvuru kurbanı olmayın!
 •   Danışmanlık hizmetlerimiz tamamen ÜCRETSİZ
  Çoğunlukla öğrenci ve veliler, danışmanlık hizmetlerinin ücretli olduğunu düşünüyorlar. Oysa dil okulu, üniversite ve yüksek lisans (master) kayıt işlemleri, vize danışmanlığı, konaklama ve karşılama organizasyonu hizmetlerimiz tamamen ÜCRETSİZ!!
 • Doğru Danışmanlık firmasını seçtiğinizden emin olun.
  Danışmanlık firmanız sadece kendi portföyündeki okullarda ısrar ediyorsa, konu üzerinde yetkin değilse, son gelişmeleri takip etmiyorsa, Konsoloslukların tavsiye ettiği acentalar listesinde değilse, iş vize danışmanlığına gelince sizi yanlız bırakıyorsa yanlış yerdesiniz demektir.

 

 

 

İlgili Diğer Sayfalar


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council