Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Sıkça Sorulan Sorular


Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerle ilgili tüm okul kayıt ve kabul işlemlerini gerçekleştirmektir. Vize danışmanlık hizmeti, istekleriniz doğrultusunda konaklama ayarlanması, talep edilmesi halinde havaalanı karşılama, ekonomik uçak bileti temini gibi hizmetleri ücretsiz olarak sunmaktadır. Kayıt esnasında okul kayıt depozito ücreti ödenir.Bu depozito ücreti toplam okul ücretinizden düşülür. Ekstra bir ödeme değildir. Vizenizi aldıktan sonra ise okul ücretinizin geri kalan bakiyesini ödersiniz. Bu ödemeleri ister elden ister banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.
Avustralya, İngiltere, İrlanda, Amerika, Kanada, Malta, İtalya, İspanya, Fransa’da dil eğitimi ve Avustralya’da, sertifika, TAFE, ön lisans, üniversite, lisans tamamlama, yüksek lisans, MBA eğitimi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.
Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, yurtdışında temsilcisi olduğu tüm okulların Türkiye resmi yetkili kayıt ofisidir. Bu sayede, tıpkı okul ile doğrudan bağlantıya geçmiş gibi işlem yapar, hiçbir ekstra bir ödeme yapmazsınız. Diğer bir deyiş ile acentanızla tüm işlemleriniz ücretsiz gerçekleştirilir, size mali bir külfet getirmez. İşlemleri bir arkadaşınız/akrabanız yapmış ise, artık kayıt işlemleri merkez ofis tarafından, Boğaziçi Yurtdışı Eğitim ile yapılmış görünmeyeceği için ücretsiz hizmet alma şansınız ortadan kalkar.
Okul yetkili kayıt ofisi olarak size sağlanan hizmetler sadece kurs kayıt işlemleri değildir. Vize işlemleriniz ve seyahatiniz ile ilgili tüm sorularınıza verilecek güncel ve doğru cevaplar için muhatap bulmak, ücretsiz seviye tespiti, indirimli yeminli tercüme işlemleri, vize dosyanızın eksiksiz hazırlanması, vize formlarınızın ücretsiz doldurulması, vize işlemlerinizin takibi, yurtdışı okul ücretleri gönderisinin banka masrafsız yapılması, indirimli uçak bileti,30 kiloya varan ücretsiz ilave kilo hakkı (Avustralya uçak biletleri için), sadece acentalara tanınan kurs indirimli fiyatları ve promosyon hakkı gibi bir çok avantajınız olur.
Boğaziçi Yurtdışı Eğitim çalışanları, işlemleriniz tamamlandıktan sonra da, sizinle ve aileniz ile iletişim halinde kalır. Eğitiminiz süresince oluşabilecek; okul, konaklama, uçuş tarihi değişikliği, banka işlemleri, yeni kurs kaydı, ziyaret edecek aile fertlerinin vize – uçak bileti temini gibi her türlü konuda, en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır.
Dil okulu ve sertifika programlarında kurs başlangıç tarihinizden ortalama 4 -6 hafta önce BOĞAZIÇI Yurtdışı Eğitim' e başvurunuzu yapmanız, okul kayıt ve vize işlemlerinizin tamamlanması açısından yeterli bir süredir. Yaz dönemi ve yılbaşı, Christmas, sömestr gibi önceden bilinen tatil dönemlerinde hem vize başvurularına hem de okullara yoğun talebin olduğunu göz önüne alarak, en az 8 hafta önceden işlemlerinizi başlatmanızı tavsiye ederiz. İşyerlerinden izin alacakların ise ihbar sürelerini de göz önünde bulundurmaları gerekir.
Tamamını başarı ile yürüttüğümüz bu başvuruların sahipleri sadece kendileri gelmek istedikleri için ofisimize geldiler. Zamanı olmayan ya da çok uzak şehirlerden gelecek olan başvuru sahiplerimiz ile telefon, e-mail, faks, kargo gibi yollar ile bağlantıda kaldık. Hiç ofisimize gelmeden bile işlemlerini tamamladığımız onlarca memnun başvuru sahibimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte her zaman bir kahvemizi içmeye bekleriz.
Vize Bilgileri sayfamızda her ülke ile ilgili olarak gerekli evrakların listesi mevcuttur.Daha detaylı bilgi almak için bize 0 212 327 66 34 nolu telefondan ve info@bogaziciedu.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.Vize başvurusu konusunda deneyimli danışmanlarımız sizin durumunuz için gerekebilecek ilave dökümanlar konusunda sizlere detaylı bilgi vereceklerdir.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC