Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Center of English Studies


 Konum Kanada - Toronto
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Üniversite Hazırlık (Foundation),
 Web Sitesi https://www.ces-schools.com/
 Diğer Şubeler London - Oxford - Worthing - Leeds - Edinburgh - Harrogate - Dublin - Toronto

 

CENTRE OF ENGLISH STUDIES ( CES) TORONTO HAKKINDA

1979'da kurulan CES, dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce öğretme konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahiptir.

İngiltere'de tüm öğretmenler, asgari olarak Trinity TESOL veya Cambridge CELTA yeterliliğine sahiptir ve çoğu uzman EFL eğitim diplomasına ve derecesine sahiptir.

İrlanda'da tüm öğretmenlerimiz bir üniversite diplomasına ek olarak, DELTA gibi birçok uzman EFL öğretim niteliklerine sahip olan ACELS tarafından tanınan bir öğretim yeterliliğine sahiptir.

İrlanda ve İngiltere'deki tüm okullarında öğretmenleri sadece deneyimleri için değil, aynı zamanda coşkuları, olumlu tutumları ve dil öğrenmeyi eğlenceli hale getirme yetenekleri için de seçilmektedir.

Tüm CES okulları, aile yanında konaklama ve çok çeşitli konaklama seçenekleri sunar.
Birleşik Krallık ve İrlanda'daki personelinin akademik bilgisi, idari becerileri ve deneyim derinliği, CES'in gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak kurslar ve hizmetler sunabileceği ve sunabileceği anlamına gelir.

2007'de CES, dört veya daha az merkezle 'AVRUPA'DA YILDIZ İNGILIZCE DIL OKULU' ödülüne layık görüldü ve 2008 - 2011 arasında her yıl aynı ödüle aday gösterildi.
CES, bu ödüle arka arkaya 5 yıl boyunca aday gösterilen tek okuldur !

CES, İngiltere'de British Council ve İrlanda'da ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınmış ve akredite edilmiştir. CES Ireland ayrıca İrlanda'da Marketing English in Ireland (MEI) kurucu üyesidir.

CES ayrıca yıl boyunca devam eden birkaç okulunun tam EAQUALS üyesi olmasından gurur duymaktadır. CES Dublin aynı zamanda resmi bir IELTS Test Merkezi ve bir PEARSON test merkezidir.
CES Leeds ve Harrogate resmi bir IELTS Sınav Merkezidir.

İngiltere'deki tüm  CENTRE OF ENGLISH STUDIES ( CES) okulları English UK'nin tam üyesidir.

 

Sloganı:  ÖZEN - MÜKEMMELLIK – BAŞARI !

 

CES TORONTO DİL OKULUNDA SUNULAN İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARI

 • Standard General English
 • Intensive General English
 • Combination Course ( Standard Course + One To One )
 • General English and Business
 • One To One
 • Cambridge FCE Track Preparation Course
 • English for Academic Purposes
 • English for Business
 • Parent and Child Program
KENDİ KENDİNE ERİŞİM MERKEZİ

Tüm CES merkezleri, öğrencilerin istedikleri zaman kullanmaları için güncel teknoloji ve materyaller sunar. Tüm merkezlerimizde ÜCRETSİZ WI-FI mevcuttur ve her merkezde ücretsiz internet erişimi ve öğretmen yardımı bulunan özel bir bilgisayar odası vardır.

CES ÇEVRİMİÇİ ÖĞRENME

Web üzerinden okula açılan bir kapı olan CES Online, okulun mevcut tüm olanaklarını tamamlamak için tasarlanmıştır. Sosyal program etkinliklerinden çevrimiçi eğitimlere kadar sistem, öğrencilere CES dünyasına uzaktan erişim sağlar. Ön Büro Uygulaması ve Dilbilgisi Uygulaması, öğrencilerin cep telefonlarından okul hayatının sosyal, idari ve eğitimsel yönlerine erişmelerini sağlar.

EĞİTİCİ

Öğrenciler, kişiselleştirilmiş bir çalışma planı tasarlamak için öğretmenleriyle düzenli olarak bire bir eğitim alır

ilerlemeyi ve üzerinde çalışılacak alanları tartışın.

SÖYLEŞİ

Bu sınıflar, kazandığınız yeni gramer ve kelime dağarcığını kullanmak için size ekstra pratik sağlar. Öğretmeniniz, öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için hata düzeltme sağlayacaktır.

GRUP ÖĞRETİMİ

Dil geliştirme derslerimizde öğrenciler dil bilgisi, kelime bilgisi, telaffuz, yazma, dinleme ve konuşma gibi becerilere odaklanır.

SINAV HAZIRLIĞI

CES, sınav becerilerinizi ve tekniklerinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi sınava hazırlık kursları sunar. IELTS hazırlığını tüm merkezlerdeki kurs çalışmalarınıza ve Toronto okulunda bulunan özel bir sınav merkezine entegre edilmektedir. Ayrıca Cambridge hazırlık kursları da sunuyoruz. OET, TOEIC ve TOEFL hazırlığı bireysel olarak düzenlenebilir.

 

 

 

CENTRE OF ENGLISH STUDIES CES TORONTO KONUMU

Toronto şehrinin kalbinde yer alan CENTRE OF ENGLISH STUDIES CES TORONTO , Eaton Alışveriş Merkezi'ne 3 dakika ve Belediye Binası'na sadece birkaç adım uzaklıktadır.
CES Toronto, St. Patrick metro (TTC) istasyonuna 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kolayca erişilebilen bu konum, birçok mağaza ve bütçeye uygun öğrenci restoranları ile çevrilidir.
Toronto'nun harika göl kenarı yürüyüşü de yürüme  veya kısa bir metro yolculuğu mesafesindedir!

CES Toronto Kampüsünün Sahip Olduğu Olanaklar:

 • 18 Derslik
 • 2 öğrenci salonu
 • Bilardo masası
 • 2 self servis mutfak
 • 1 mobil dizüstü bilgisayar laboratuvarı
 • 1 mobil tablet laboratuvarı
 • 15 öğrenci bilgisayarı
 • Ücretsiz internet erişimi ve kablosuz ağ
 • 8 Mikrodalga, 2 öğrenci buzdolabı

  Toronto şehir merkezinde, prestijli Yorkville semtinin kalbinde yer alan, CES Toronto tamamen bir ömür boyu deneyimler yaratmakla ilgilidir! Gökdelenler ve birçok yeşil alanla dolu bu dinamik metropol, hareketli yaşam tarzıyla macera zevkinizi artıracak. Film festivallerine, birinci sınıf spor etkinliklerine ve kaldığınız süre boyunca tadabileceğiniz 8.000'den fazla restoran seçeneğine ev sahipliği yapan aksiyon dolu bir destinasyon. Burası yeni uluslararası arkadaşlar edinmek, konuşma yeteneğinizi geliştirmek ve yeni fırsatlar açmak için harika bir yerdir.

  CES Toronto size yardımsever, müşteri hizmetleri odaklı personel, ilgili öğretmenler ve İngilizce becerilerinizde önemli bir gelişme sunar. CES'in tüm okullarımızda öğrencilerin refahını sağlamak ve sahip olabileceğiniz herhangi bir sorun veya endişeyle ilgilenmek için tam zamanlı bir Konaklama Görevlisi vardır. Okul, Noel'de iki hafta hariç yıl boyunca açıktır. CES'te, İngilizce öğrenmeyi unutulmaz ve eğlenceli bir deneyim haline getirmek önplandadır.

  Okul lokasyonları, öğretim kadrosu ve idaresi, rahat ve samimi bir ortamda İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeye odaklanmanızı sağlayacaktır.

  İhtiyaçlarınız haftalık planlama sürecinin merkezindedir. Her hafta öğretmenler ihtiyaçlarınızı ve ilerlemenizi tartışacak, böylece plan ihtiyaçlarınıza göre uyarlanacak ve hedeflerinize ulaşacaksınız.

  Yılın her haftası pazartesiden cumaya öğleden sonra etkinliklerinin yanısıra, tüm CES okulları merkezlerinde her hafta çeşitli akşam aktiviteleri sunulmaktadır. Yıl boyunca, çeşitli tarihi yerlere ve kültürel açıdan ilgi çekici yerlere tam günlük geziler düzenlenmektedir.

CES TORONTO KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

AİLE YANI KONAKLAMA

Kanadalı bir ev sahibi ailenin yanında kalın Yatak ve çalışma masası bulunan özel oda Tüm evler CES’in denetim ve onay sürecini geçti İngilizcenizi pratik yapın ve Kanada yaşam tarzını yaşayın.

ALTERNATİF KONAKLAMA ÖĞRENCİ KONUTLARI

Tamamen mobilyalı odalar Özel ve ortak odalar mevcuttur.  Yemek planı Eylül'den Mayıs'a kadar mevcuttur.

MOBİLYALI DAİRELER

 • Stüdyo daireler şehir merkezinde Metroyla okula 25 dakikadır.
 • Donanımlı mutfaklarla tamamen mobilyalı Kablo TV ve sınırsız internet içerir.
 • Bir yatak odası ve iki yatak odası da mevcuttur.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

CES DIL OKULLARI 2023 FİYAT LİSTESİ

2023 GENEL FİYAT LİSTESİ

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

CES - Centre of English Studies

2023 İNDİRİMLİ CES CENTER OF ENGLISH STUDIES FİYATLARI

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Center of English Studies Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC