Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Malta Malta

Malta

Internet Alan Adı Uzantısı : MT
Bulunduğu Bölge : Europe
Başkenti : Valletta
Para Birimi ve Kodu : Maltese Lira / MTL
Konuşulan Diller : İngilizce / Maltaca

Şehirler

İlginizi çekebilecek Malta okulları

  İndirimli
 • European School of English (ESE)
 • European School of English (ESE)
 • MaltaMalta / St. Julians
 • Mevcut Programlar
 • Dil Okulu / Genel İngilizce / Mesleki İngilizce / IELTS / TOEFL Sınavı Hazırlığı / Yaz Okulu (16+ yaş üstü) /
 • ELA Malta
 • ELA Malta
 • MaltaMalta / Gzira
 • Mevcut Programlar
 • Dil Okulu / Genel İngilizce / Mesleki İngilizce / IELTS / TOEFL Sınavı Hazırlığı / Yaz Okulu (16+ yaş üstü) / Yaz okulu (17 yaş altı) /
  İndirimli
 • IELS MALTA
 • IELS MALTA
 • MaltaMalta / Sliema
 • Mevcut Programlar
 • Dil Okulu / Genel İngilizce / Mesleki İngilizce / TOEFL Sınavı Hazırlığı / Yaz Okulu (16+ yaş üstü) / Yaz okulu (17 yaş altı) /

Malta Hakkında


Malta'da Dil Eğitimi

Yaz aylarında hem tatil yapmak hem de yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için tek adrestir. Akdeniz iklimi sayesinde Malta’da yıl boyunca ılıman hava hakimdir. Yaz aylarının sadece 3 ay ile sınırlı olmadığı adada muhteşem kumsalların tadını çıkarabilirsiniz. İklimi ve uygun fiyatları Maltada eğitim ve Malta dil okulları artık yaz aylarının vazgeçilmez seçeneklerinden biri olmuştur. Üstelik İngilizce dil eğitimi alınabilecek diğer ülkelerle karşılaştırıldığında Malta, sizin için en ekonomik seçenek olacaktır. Malta’da konaklama ücretleri de çok düşüktür. Türkiye’ye sadece 2 saatlik uçuş mesafesinde olan Malta’ya 6 aydan uzun alınan vizeler tüm Avrupa birliği ülkelerine okulunuzun olmadığı zamanlarda seyahat edebilmeniz anlamına da gelmektedir.

Malta’nın nüfusu cana yakın ve samimi insanlardan oluşur ve ülke çok güvenli bir ortama sahiptir. Malta hükümetinin dil eğitim kursları üzerindeki otoritesi ve kontrolü sayesinde eğitim kurumlarının kalitelerini çok yüksek tutmaktadır.

Malta'da İngilizce

Sicilya'nın yaklaşık 100 km güneyinde yer alan Malta takımadaları Akdeniz'in sıcak atmosferi ve ılıman iklimi ile İngilizce öğrenmek ya da dilinizi geliştirmek için en etkili ve heyacan verici destinasyonlardan birisidir. Harika kumsalları ve havuzlu büyük okulu ile Malta’da İngilizce kursları sayesinde küreselleşme çağının gerekliliği haline gelen "ingilizce öğrenmek" stres dolu bir süreç olmaktan çıkıp heyecan dolu bir macera haline gelecek.

Gozo adası dışında nüfus ortalaması 350.000 olan Malta eski bir İngiliz Kraliyet kolonisidir ve ilk kullandığı kültürel dil ingilizcedir. Dil okulumuzda alacağınız dil kursu ile etkili İngilizce eğitimini, sıcak Malta kültürünü ve ülkenin gelenek göreneklerini öğrendiğiniz heyacan verici bir tatille ve unutulmaz bir deneyimle birleştirebilirsiniz.

Akdeniz’deki konumundan dolayı Malta, güzel kumsallar, harika doğa, Akdeniz iklimi ve tatili bir arada sunmaktadır. Malta'da ingilizce dil eğitiminiz süresince civar kasaba ve adalara düzenlenen gezilere katılma fırsatlarından da faydalanın. Takımadaların başlıcalarından Gozo ve Comino, Sessiz Şehir Mdina, Valetta, Üç Şehir, Kemuna Kulesi, Knights sergi merkezi , St John Co-KatedraliMavi Mağara, Popeye Köyü, Tuz yatakları, Rabat mezarlıkları, Mavi Göl, Mnadjra, Hagar Qim, Xlendi Kulesi gibi görülebilecek yerler Malta'nın tarihi ve kültürel mirasını tanıma fırsatı sunmaktadır. Derslerinizin devamında bu aktiviteler ile Malta'da ingilizce öğrenmenin neredeyse hiç çaba gerektirmediğini göreceksiniz.

Malta'da Aktiviteler

 

Malta'da herkes için bir şeyler var - suyun altında ve üstünde! Ada oldukça küçüktür, bu yüzden merkez uzak değildir. Otobüs ile görmek istediğiniz herhangi bir yere kolayca ulaşabilirsiniz. Uygun bir varış yeri seçerken, limitiniz yoktur. Festivaller, kültür, sergiler, müzik, tiyatro, spor, sinema veya gece hayatı - Malta her zevke uygun eğlence aktiviteleri sunuyor. Malta'da aktivitelere katılarak büyüleyici tarihi binaları görün ve Gozo'daki Azure Window gibi doğal sanat alanlarını keşfedin. Valetta'daki parklarda ya da Mdina'daki sokaklarda huzur içinde dinlenin ya da Paceville'in canlı gece yaşamına karışın! Malta, Kültür severler için etkileyici bir mimari, ilginç müzeler ve değerli sanat eserleri sunmaktadır. Tüm bunlar sizin için yeterli değilse, Sicilya'ya feribotla gitmeye ne dersiniz? Orada ilginç yerler bulabilirsiniz. Kısacası Malta'da asla sıkılmayacaksınız ve İngilizce kursunuz süresince bu adanın size sundukları karşısında büyüleneceksiniz


Malta

1123258

3 boats

boats in bay

diving7

dscf8016

gebicki-michael-the-vedette-at-senglea-overlooking-the-grand-harbour-valletta-malta

grand_masters_palace_valletta_malta

img_8188

ss100559

_dsc8130b (2)

GV Malta MaltaandGozo

1123258

3 boats

azzure

boats in bay

city gates

diver

diver1

diving7

dscf8016

dscn0766

dscn0772

dscn0826

dsc_5895

dsc_5979

gebicki-michael-the-vedette-at-senglea-overlooking-the-grand-harbour-valletta-malta

gozo chapel.jpeg

gozo soldiers blackwhite.jpeg

gozo waves.jpeg

gozo waves3.jpeg

gozo xewkija church.jpeg

gozochurch

grandmasters_palace_neptunes_statue_valletta_malta_03

grand_masters_palace_valletta_malta

il logog.jpeg

img_0434

img_8160

img_8170

img_8180

img_8188

img_8193

les gavroches.jpeg

malta

malta_la_valletta

queen vic.jpeg

ss100559

ss102596

ss102602

ss102609

st. paul's bay

st. paul's islands

stpaulsislands

_dsc8130b (2)

_dsc8130b

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC