Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Malta Malta - Valletta


Malta’nın başkenti Valetta, 92,000 nüfusa sahip bir şehirdir. Şehrin geçmiş dönemi ve geçmiş döneminden günümüze getirdiği alanları hayli dikkat çekicidir. Adını kurucusu büyük Üstat şövalye Saint Jean de la Valette’den alan şehir, surlarla çevrili yapısı ile dikkat çekicidir. 10 yılda tamamlanan surların sadece Elmo Kalesi’ndeki duvarı 6 ayda tamamlanmıştır. Surların yapılış amacı Maltalıları korumak ve kollamak olduğu için Maltalılar içinönemli bir yerdir.

Dünya turizminde önemli bir yere sahip olan Valetta, surları ve diğer güzellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Malta’da eğitim gören öğrenciler ve turistlerin sıklıkla ziyaret ettikleri şehir, ızgara biçiminde kurulduğu için oldukça temiz ve ferah ortamlara sahiptir. Yıllarca pek çok medeniyete ev sahipliği yaparak günümüze gelmeyi başaran Valetta, Malta’da mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Malta dil okulları bakımından en zengin şehirdir.İlginizi çekebilecek okullar

    İndirimli
  • Easy School of Languages
  • Easy School of Languages
  • Malta / Valletta
  • Mevcut Programlar
  • Dil Okulu / Genel İngilizce / Özel Amaçlı İngilizce / Sınav Hazırlık /

Hızlı Erişim


Valletta Konumu


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council