Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 IELS MALTA


 Konum Malta - Sliema
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),Yaz okulu (17 yaş altı),
 Web Sitesi http://www.ielsmalta.com/en

IELS MALTA DİL OKULU HAKKINDA

İngiliz Dili Araştırmaları Enstitüsü (IELS), FTI Group GmbH ve Mizzi Örgütü arasında bir ortak girişim olarak 35 yıl önce kuruldu.

IELS MALTA , Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir. FELTOM'un kurucu üyesidir ve ALTO'nun tam üyesidir. IELS Ltd, bir ESOL öğretmen eğitim merkezi olarak Cambridge Üniversitesi'ne bağlıdır.
Bir İngilizce öğretmeninin kazanabileceği,  en çok aranan ve seçkin niteliklerden ikisi olan hem Cambridge ESOL CELTA hem de DELTA öğretmeneğitimi kurslarını Malta'da  sunan tek okuldur, 


Dünya çapında pazar mevcudiyetine sahip olan IELS, 20'den fazla çeşitli İngilizce Dil kursu sunar ve yaklaşık 150 yüksek nitelikli öğretmen istihdam eder.

IELS MALTA  40'ın üzerinde farklı ülkeden gelen öğrencileri ağırlıyor ve modern, tüm yıl boyunca okul ve Sliema Merkez Ofis, Young Learners bir yaz merkezinin yanı sıra Gozo bir butik okulu ve ikamet çalışır. IELS sahibi ve günün Inn Hotel & Residence, Sliema merkezinde yer alan yenilenmiş üç yıldızlı otel işletmektedir.

IELS MALTA öğrenciler için Konaklama gibi çeşitli yardımcı hizmetler sunar (Oteller, Ev Sahibi Aileler, Daireler ve Pansiyonlar dahil). Diğer hizmetler taşıma (taksi, koç ve minibüs transferleri), eğlence (geziler, spor, rehberli turlar vs.), müşteri hizmetleri, özel 24 saat acil çağrı hizmetinin yanı sıra çalışma yerleşimlerini içerir.
Okul, Malta'nın başkenti Valetta'dan yalnızca 20 dakikalık sürüş mesafesinde bulunan, deniz kıyısındaki canlı bir ticaret kasabası olan Sliema'dadır. Adanın en popüler gece hayatı mekanlarından birisi olan St. Julian's yalnızca 15 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

·        100 adet sınıf

·        Her sınıfta en fazla 12 öğrenci

·        Kütüphane, Kitapçı

·        Öğrenci Salonu & Internet Cafe

·        Ücretsiz Wireless Internet

·        Kafeterya

·        Tamamen klimalı

·        Bireysel-Erişimli Çalışma Merkezi

·        Özürlü öğrenciler için asansör

  

Tamamı klimalı bu modern merkezde aydınlık ve tam donanımlı sınıflar, bir kitapçı, bir internet kafe, resepsiyon alanında kablosuz internet erişimi, bir kafeterya ve yiyecek içecek için otomat makinaları yer almaktadır. Ayrıca çeşitli seçme kitapların ve multi-medya yazılımların ücretsiz olarak sunulduğu bir kişisel çalışma merkezi de mevcuttur. IELS Malta'da toplamda en fazla 690 öğrenci kapasiteli 100 adet sınıf bulunmaktadır.

IELS MALTA İNGİLİZCE KURSLARI

IELS MALTA'da hem ciddîyet hem de eğlence arayan öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik, çeşitli uzun ve kısa dönem kursları da içeren birçok farklı eğitim seçeneği sunulmaktadır. Standart kursların yanı sıra sınav hazırlığı kursları, öğretmen eğitimi, üniversiteye geçiş programı ve eğlence temelli kurslar da verilmektedir.

Genel İngilizce Kursu

Bu kurs, günlük hayat koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir.

Kurs yapısı, konuşma etkinlikleriyle desteklenmiş bir ders kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmenin yanı sıra aktif/işleyen kelime ve gramer bilgilerini ilerletme ve artırma imkânı vermektedir.

Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir.

·        Haftalık ders sayısı: 20 ders = 15 saat

·        Ders süresi: 45 dakika

·        Ders zamanı: Sabah

·        Maks. sınıf boyutu: 10 öğrenci

·        Kurs süresi: 1-7 hafta

·        Başlangıç tarihleri: Her Pazartesi

·        Seviyeler: Tüm seviyelerde (Başlangıç seviyesi kursları yalnızca ayın ilk Pazartesi gününde başlar).

Yeni Başlayanlar İçin Genel İngilizce

Bu kurs her ayın ilk Pazartesi günü başlar ve İngilizce'yi hiç bilmeyen veya çok az bilen öğrenciler için idealdir. Kurs temel konuşma, okuduğunu ve dinlediğini anlama, kelime bilgisi oluşturma, temel gramer ve cümle yapısı gibi konular ile başlar. İngilizce konuşulan bir ortamda öğrencilerin "hayatta kalmasını" sağlamak amacıyla, yeni başlayanların özgüvenlerini artırmak ve İngilizce öğrenmeye devam etmelerini sağlamak üzere tasarlanmıştır.


Sınav Hazırlığı Kursları

·        Cambridge Exam Kursu: FCE, CAE, CP

·        Başlangıç Seviyesi İngilizce Sertifikası (First Certificate - FCE)

·        İleri Seviye İngilizce Sertifikası (CAE)  (CEF C1 - İleri)

·        İngilizce Yetkinlik Sertifikası (CPE) (CEF C2 - Yetkinlik)

Konusunda uzman ve deneyimli sınav ekibi, öğrencileri bu sınava kapsamlı bir şekilde hazırlamaktadır.

Öğretmeniniz, sınavınızı geçmek için ihtiyacınız olan eğitimi ve desteği size verecektir. Kurs boyunca bilginizi ve gramer ve kelime bilginizi geliştireceksiniz. Ayrıca, sınavınızda başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız becerileri geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi uygulama testini de tamamlayacaksınız. Öğretmeniniz ayrıca ilerlemenizi izleyecek ve ilerlemenize ve hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için güçlü ve zayıf yönleriniz hakkında size geri bildirim verecektir. Her gün yaklaşık iki saat ev ödevi yapmayı beklemelisiniz. Size uygun kursu aldığınızdan emin olmak için kursa başlamadan önce bir giriş sınavını tamamlamanız gerekecektir.

·        Haftalık ders sayısı: 30 ders = 22,5 saat

·        Ders süresi: 45 dakika

·        Ders zamanı: Sabah ve öğleden sonra

·        Maks. sınıf boyutu: 12 öğrenci

·        Kurs süresi: 8 hafta

IELTS Sınavı Hazırlığı Kursu

Bu kurs, 20 genel İngilizce dersini IELTS sınavına hazırlık için ayrılmış 10 ders ile birleştirir. IELTS, üniversiteler ve ileri eğitimin yanı sıra göçmenlik ve istihdam için bir giriş şartıdır. 135 ülkede 6000'den fazla kurum tarafından tanınmaktadır.
Kurs boyunca, sınavı geçmeniz gereken İngilizce okuma, dinleme, konuşma ve yazma için sınav tekniklerine ve akademik becerilere odaklanacaksınız. Hazırlanmanıza yardımcı olmak için, düzenli olarak uygulama testleri yapacak ve ilerlemenizi izlemenize yardımcı olacak destek alacaksınız. Her gün yaklaşık iki saat ev ödevi yapmayı beklemelisiniz.

TOEIC Sınavı Hazırlığı Kursu

Uluslararası İletişim için İngilizce Testi, İngilizceyi uluslararası bir çalışma ortamında kullanma becerisini değerlendiren, dünya çapında tanınan bir İngilizce dil sınavıdır. Dünya çapında çok sayıda kuruluş, potansiyel çalışanların İngilizce iletişim becerilerini değerlendirmek için bu testi kullanır.

40+ Yaş İçin İngilizce Kursu

40+ için İngilizce, İngilizce derslerinin ve çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklerin bir kombinasyonudur. Bu kurs, İngilizcelerini geliştirmeyi ve aynı yaş grubundaki insanlarla gezilere katılmayı tercih eden olgun öğrenciler için tasarlanmıştır.
Sınıf başına en fazla 6 öğrenci ile haftada 20 ders vardır. Bu, öğretmenin bireysel ihtiyaçlarınıza daha büyük bir gruptan daha kolay odaklanabileceği ve ayrıca daha fazla konuşma fırsatı olduğu anlamına gelir. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin yanı sıra kelime dağarcığınızı genişletmek ve gramerinizi etkinleştirmek üzerinde çalışacaksınız. Kursun sonunda, iletişim becerilerinizi geliştirmeyi ve bir öğrenci olarak daha güvenli ve bağımsız hissetmeyi bekleyebilirsiniz.


IELS MALTA OKULUNUN KONUMU

IELS MALTA, 15 dakikadan daha kısa bir otobüs ve 5 dakikalık feribot yolculuğu mesafesinde bulunan başkent Valetta'nın yer aldığı körfezin karşısında zarif bir tatil bölgesindedir. Okul rıhtım tarafında, sakin bir yol üzerindedir.

Sliema'dan adanın gezilip görülecek yerlerine, tatil bölgelerine ve kumsallarına gitmek oldukça kolaydır, ayrıca gece kulübü bölgesi olan St Julian's yalnızca 10 dakikalık otobüs yolculuğu mesafesindedir. Okula yürüyüş mesafesinde birçok mağaza, kafe ve restoranın bulunduğu Sliema, hem turistler hem de orada yaşayanlar için pek çok imkân sunar.


IELS Malta'da Aile Yanında Konaklama

Popüler bir konaklama türü olan bu seçenek, Malta'nın aile hayatını öğrenmek ve yaşamak, aynı zamanda da ev sahipleriyle birlikte İngilizce pratiği yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. Sizi açık kollarla karşılayacak Malta ev sahibi evleri özenle seçtik. Doğal misafirperverlikleri nedeniyle, bu seçenek "evden uzakta ev" deneyimi sunacaktır.

Öğrencilere hangi tür yemekten hoşlandıklarını ya da hoşlanmadıklarını ev sahiplerine söylemeleri tavsiye edilir. Ayrıca, akşam yemeği saati ya da akşam eve geliş saati konusunda da konuşulması ve anlaşılması hem ev sahibinin hem de öğrencinin zamanlarını daha iyi değerlendirmeleri açısından önemlidir. Bağımsız olmaları için öğrencilere genelde evin anahtarları verilir. Nevresimler aile tarafından verilir ve çamaşırlar konusunda yardım teklif edilebilir. Ayrıca kaldığınız yerin yakınlarında makul fiyatlarda hizmet veren çamaşırhaneler de bulunmaktadır. Banyo ve deniz havlularını öğrenciler kendileri getirmelidir.

 

IELS Malta'da Öğrenci Yurtları

Days Inn Residence *** Üstün Kalite  - okula 5 dakika yürüme mesafesinde

Day's Inn Hotel, IELS tarafından sahip olunan ve yönetilen mutfaklı bir öğrenci yurdu olup, okula yakın mükemmel bir konaklama imkanı sunmaktadır. Yeni tadilattan geçmiş tasarım ürünü rezidans, Sliema'nın kalbinde, ana alışveriş ve eğlence bölgesine, deniz kenarına ve toplu taşıma, gezi otobüsleri ve gemi gezileri için kalkış noktalarına yakın hoş bir ara sokakta yer almaktadır. Popüler gece hayatı bölgesi St Julian's sadece 15 dakika uzaklıktadır. Rezidans 18 yaş ve üstü öğrencilere hitap etmektedir.

Konaklama, otel odaları ve stüdyolar sunmaktadır. 54 Otel odası ve 45 Stüdyo vardır ve tümü özel imkanlarla klimalıdır. Otel odalarının her birinde bir veya iki adet tek kişilik yatak, elbise dolabı, komodin ve televizyon bulunmaktadır. Stüdyo odaların her birinde iki adet tek kişilik yatak, gardırop, çalışma masası, komodin, televizyon ve buzdolabı, su ısıtıcısı ve mikrodalga fırın ile donatılmış mini mutfak bulunmaktadır.

Residence, öğrencilerimizin güvenliğini, konforunu ve rahatlığını sağlayan 24 saat resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Resepsiyon alanının yanında, ücretsiz Wi-Fi hizmeti ile donatılmış ve rahat kanepeler ve masalar ile döşenmiş, hoş bir şekilde dekore edilmiş bir lobi alanı vardır. Tüm sakinler içintam donanımlı bir ortak mutfak mevcuttur. Yaz aylarında öğrenciler, özel çatı yüzme havuzunda ve muhteşem deniz manzarasına sahip güneşlenme terasında rahat bir öğleden sonra geçirebilirler.

Howard Öğrenci Yurdu


Howard Hotel & Residence, IELS tarafından yönetilen, okula yakın bir konumda bulunan modern bir konaklama biriminde mükemmel değer sunan, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bir öğrenci yurdudur.
Sliema Sahili'nin hemen dışında ve Sliema'nın en popüler alışveriş merkezleri olan Plaza Alışveriş Merkezi ve The Point'e 100 metre uzaklıkta yer alan Howard Hotel & Residence, küçük ve samimi bir otelin tüm modern konforlarını sunmaktadır.
49 odanın tamamı klimalıdır ve her birinde bir veya iki adet tek kişilik yatak, gardırop ve komodin bulunmaktadır.

The Residence, öğrencilerimizin güvenliğini, konforunu ve rahatlığını sağlayan 24 saat resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Lobi alanında ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunulmaktadır.
Tüm sakinler için tam donanımlı bir ortak mutfak 07:00 ile 22:00 saatleri arasında mevcuttur.

Sliema sahili ve plajları, otele sadece 5 dakika uzaklıktadır.

OTELLER

3, 4 veya 5 yıldızlı oteller arasından seçim yapın:

·        Bayview Hotel, Sliema'da, Malta'nın tüm ilgi çekici yerlerine ulaşım bağlantılarına sahip sahil şeridi üzerinde ideal bir konuma sahip 3 yıldızlı bir oteldir.

·        Rocca Nettuno, yetişkinler için eğitim merkezinin hemen yanında yer alan 4 yıldızlı bir butik oteldir.

·        Waterfront Hotel, zarif bir ortamda konfor ve lüks sunan 4 yıldızlı bir iş otelidir.

·        Palace Hotel, Sliema'nın kalbinde yer alan, başyapıt tasarım süitler ve farklı bir zarafet sunan 5 yıldızlı bir butik oteldir.

·        Kennedy Nova Hotel, Akdeniz'in kristal mavisi sularına sadece bir taş atımı uzaklıkta, 4 yıldızlı bir sahil otelidir. Malta'nın yoğun alışveriş ve sahil bölgesi Sliema'nın tam kalbinde yer alan Hotel Kennedy Nova, adayı ziyaret edenler için hem konfor hem de kolaylık sunmaktadır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

IELS MALTA 2022 FİYAT LİSTESİ

IELS MALTA GÜNCEL PROGRAM FİYATLARI 2022

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

IELS Malta Dil Okulu Fiyatları

IELS MALTA 2022 ÖZEL FİYATLARI
IELS MALTA GÜNCEL PAKET FİYATLARI 2022
IELS MALTA BROŞÜRÜ

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


IELS MALTA Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB