Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 ELA Malta


 Konum Malta - Gzira
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),Yaz okulu (17 yaş altı),
 Web Sitesi http://www.elamalta.com

ELA MALTA DİL OKULU HAKKINDA

English Language Academy (ELA) 1988 yılından beri kurulmuştur. Bizi yerel pazarda ayıran şey, küçük bir okul gibi işleyen orta ölçekli bir okul olmamızdır. Temel inançlarımızdan biri, öğrencilerimizin sadece müşteri olmadıkları, aynı zamanda uluslararası bir ailenin parçası olduklarıdır.
"Aile" atmosferimiz, dört yaşından küçük ve üst yaş sınırı olmaksızın (aynı ailenin üç neslinin aynı anda ders almasını bile sağladık!). Bütünsel müşteri hizmetlerine odaklanma, bu özel, kişisel hizmeti sunan bir okul olarak itibarımızı korumamıza olanak tanıyor ve bu yıl bazı öğrencilerin beşinci ve altıncı ziyaretleri için bize geri dönmesinin sebebidir. Öğrencileri sınıfa yerleştirirken, gruplarımızın küçük ve uluslararası olmasını sağlayarak herkesin öğretmenlerinden ilgi görmesini ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışmasını sağlıyoruz.

Okuldaki her öğrenci, ilk yerleştirme sınavının bir parçası olarak, Eğitim Direktörü veya Genel Müdür (önceki Eğitim Direktörümüz olan) tarafından kişisel olarak mülakata alınır ve öğrencilerin sınıflara azami özenle yerleştirilmeleri sağlanır. 'Günlük İngilizce' olarak bilinen Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık kursları ve Kişiselleştirilmiş Genel İngilizce ve Kişiselleştirilmiş Özel İngilizce gibi Bire Bir Eğitim kursları gibi her yaş için çok çeşitli kurslar sunuyoruz. Grup kurslarımız, tüm yıl boyunca en fazla altı öğrencinin olduğu işletme ve sınav kursları hariç, kışın en fazla sekiz, yazın ise on öğrenciden oluşur. Öğrenciler seviyelerine, yaşlarına ve milliyetlerine göre gruplara yerleştirilir. Gençler ve gençler için paketler de dahil olmak üzere gruplar için paket fiyatları da sunulmaktadır, bizimle iletişime geçin ve kuruluşunuz için özel bir paket oluşturabiliriz.

Malta'daki tek resmi TOEFL iBT Sınav Merkezi olarak, uluslararası sınav hazırlık kurslarında her zaman iyi bir sicile sahip olan bir okuluz. Bu kurslarda uzmanlaşmış ve en yüksek kalitede TOEFL, IELTS ve Cambridge English sınavına hazırlık kursları sunan çok sayıda öğretmen istihdam etmekteyiz. Aynı zamanda uzun bir öğretmen eğitimi geçmişine sahip bir okuluz. Öğretmenlerimizin her zaman ilgi çekici dersler verecek donanıma sahip olmasını sağlayarak, kendi öğretmenlerimize çok çeşitli ve çeşitli kurum içi eğitimler sunmaya kararlıyız. Buna ek olarak, akademik standartların en son noktasında olduklarından emin olmak için tüm Avrupa'dan gelen öğretmenlerle yıl boyunca Erasmus + Öğretmen Eğitimi kursları sunuyoruz. Ayrıca bir dizi TEFL Sertifikası da yürütüyoruz. her yıl kurslar, insanların İngilizce Öğretmenliği yolculuğuna başlamalarına yardımcı oluyor.

GENEL İNGİLİZCE

Öğrenciler bireysel tercih edebilir sabah dersleri ve grup dersleri öğleden sonra veya tam tersi.

 • Kurs durumu: Tüm yıl boyuncaSeans sayısı: 30 veya 40 seans /hafta - çeşitli kombinasyonlar mümkün
 • Minimum kurs süresi: 1 haftaSunulan 6 seviye:
 • Başlangıçtan (A1)  - İleri (C1)

SINAV HAZIRLIK KURSLARI TOEFL Ibt HAZIRLIK KURSU (TOEFL)

ELA MALTA,  şu anda Malta’ daki tek sertifikalı TOEFL iBT sınav merkezidir. Giderek daha popüler hale gelen bu sınav, aylık periyotlar ile uygulanmaktadır. Böylece öğrencilerin çok ihtiyaç duyduğu,

 diğer sınav takvimlerinde olmayan esnekliği sunmaktadır.

 ELA MALTA ayrıca en kapsamlı ve güncel çalışma materyali koleksiyonu ve adadaki yazılım, öğretmenlerle birlikte sizi bu sınava hazırlamakta uzmanlaşmıştır.

 Son yıllarda mükemmel bir sınav geçiş oranı okulumuza bu eğitim için başvuran sürekli öğrenci akışını sağlamıştır.

 • Kurs durumu: Tüm yıl boyunca
 • Seans sayısı: 10 *, 15 **, 20, 30 ve 40 seans (hem grup hem de bireysel kurslar mevcut)
 • Minimum kurs süresi: 1 hafta
 • Bir okuldaki maksimum öğrenci sayısı grup: 6
 • Sunulan 3 seviye: Orta seviyeden (B1 Daha Yüksek) ila Gelişmiş (C1) 

IELTS HAZIRLIK KURSU (IELTS)

ELA MALTA ayrıca, hem Akademik hem de Genel Eğitim  IELTS modülleri için hazırlık kursları sunmaktadır. Deneyimli IELTS eğitmenleri, piyasadaki mevcut en iyi çalışma materyalini kullanarak sınavın dört bölümünü oluşturan dört beceriyi kapsar.
Bu kurs hem grup olarak hem de bireysel kurs olarak mevcuttur.

 • Kurs durumu: Tüm yıl boyunca
 • Seans sayısı: 10 *, 15 **, 20, 30 ve 40 seans (hem grup hem de bireysel kurslar mevcut)
 • Minimum kurs süresi: 1 hafta
 • Bir gruptaki maksimum öğrenci sayısı: 6
 • Sunulan 3 seviye: Orta (B1 Daha Yüksek) ila İleri (C1)

CAMBRIDGE HAZIRLIK KURSLARI

ELA MALTA, öğrencileri tüm Cambridge ESOL sınavlarına hazırlamak için tam donanımlıdır: KET, PET, FCE, CAE ve CPE.
Yüksek eğitimli Cambridge eğitmenlerimiz,öğrencilerini  en üst düzeye çıkarmak  ve sınavlarda iyi bir not alma şansını arttırmak  için gerekli tüm eğitimi almanızı sağlayacaktır. Dahası, ders programı, bu sınavların kağıt düzenlerinde meydana gelen tüm yeni değişikliklerini yansıtacak şekilde sürekli güncellenmektedir.

 • Kurs durumu: Tüm yıl boyunca
 • Seans sayısı: 10 *, 15 **, 20, 30 ve 40 seans (hem grup hem de bireysel kurslar mevcuttur)
 • Minimum kurs süresi: 1 hafta
 • Bir gruptaki maksimum öğrenci sayısı: 6
 • 6 seviye sunulur: Başlangıçtan (A1) İleri (C1) 'ye

BEC VE TOEIC HAZIRLIK KURSLARI

BEC ve TOEIC, ELA MALTA’nın sınav hazırlık portföyünün en son üyesidir. Sunulan diğer sınavların aksine, bunlar yalnızca bire bir yapılır.  ELA MALTA, Malta'da TOEIC hazırlık kursları sunan tek okuldur..

 • Kurs durumu: Tüm yıl boyunca
 • Seans sayısı: 10 *, 15, 20, 30 ve 40 seans (yalnızca bireysel kurslar)
 • Minimum kurs süresi: 1 hafta
 • 3 seviye sunulur: Orta (B1 Daha Yüksek) ila İleri (C1)

BELİRLİ AMAÇLAR İÇİN İNGİLİZCE VE İŞ İNGİLİZCESİ

İŞ İNGİLİZCESİ 
Bu kurslar, temelde deneyimli İş İngilizcesi eğitmenlerimizin son derece ilgi çekici bir müfredatı eğlenceli bir şekilde öğretme becerisi sayesinde  ELA MALTA'daki en popüler kurslar arasında yer alır.
Kapsanan konular arasında; ticari yazışmalar, sunumlar, işle ilgili kelime hazinesi, CV yazma, müzakereler ve diğerlerinin yanı sıra ticari telefon görüşmeleri yer alır.

 • Kurs durumu: Tüm yıl boyunca
 • Oturum sayısı: 10 *, 20, 30 ve 40 seans
 • Minimum kurs süresi: 1 hafta
 • Bir gruptaki maksimum öğrenci sayısı: 6
 • Sunulan 4 seviye: Alt Orta (B1 Alt) İleri Düzey (C1)

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÖZEL İNGİLİZCE (PSE)

Kursu katılımcılarına seçtikleri belirli bir alanda İngilizce dil pratiği sunulur. ELA MALTA, söz konusu öğrenci için doğru öğretmeni seçmemize izin vermek için konunun ayrıntılarını önceden talep edecektir.
Öğrenciler ayrıca kursu kendi ihtiyaçlarına daha uygun hale getirmek için kendi materyallerinden bir seçki getirmeye teşvik edilir.

Buradaki meslek eğitim alanları şunlardır: Tıp, Hukuk, Teknik, IT (Bilişim TeknolojileriT), Turizm, Bankacılık, Finans ve Mühendislik.
Kapalı gruplar da organize edilebilir.

 • Kurs durumu: Tüm yıl boyunca
 • Seans sayısı: Haftada 10 *, 15, 20, 30 veya 40 seans
 • Minimum kurs süresi: 1 hafta
 • Sunulan 6 seviye: Başlangıçtan (A1) İleri (C1) 'ye

 

ELA MALTA, Malta Üniversitesi'nin resmi bir temsilcisidir. Yıllar geçtikçe okulumuza gitmek isteyen öğrenci sayısı önemli ölçüde artmıştır. Bu bizi bir eki genişletmeye ve açmaya teşvik etti. Bu genişlemeye rağmen, bugünün pazarında hala "küçük" bir okul olarak kabul ediliyoruz. Bu, bu özel kişisel hizmeti sunan bir okul olarak itibarımızı korumamızı sağlar. Okulumuzda bir 'aile' atmosferi var ve gruplarımız küçük ve uluslararası. Okulumuzun maksimum kapasitesi 350 öğrencidir.

Okulumuz, tüm etkinliklerin merkezi olan Sliema'nın kalbindedir. Plaja, restoranlara, mağazalara, vb. yakındır.
Daha büyük okullar tarafından sunulan, konaklama, tam bir eğlence programı, havaalanı transferleri ve çoğu dilde akıcı olan temsilcilerimizin yardımı dahil olmak üzere eksiksiz hizmetler sunuyoruz.
Ana okul binası, iyi bir resepsiyon alanı, video olanakları, kantin ve çalışma alanıyla tamamen klimalıdır.
Okul ayrıca tüm ELA MALTA öğrencilerine ücretsiz internet ve WiFi olanakları sunmaktadır. Resmi tatiller hariç pazartesiden cumaya tüm yıl boyunca açığız.
Resmi tatil olan haftalarda, kaçırılan dersler haftanın diğer günleri telafi edilir.

Dört (4) yaşından itibaren her yaştan öğrenciyi ağırlıyoruz. Günlük İngilizce olarak bilinen grup kursları, İş İngilizcesi kursları ve Sınav kursları ve Kombi kurslarından Kişiselleştirilmiş Genel İngilizce ve Kişiselleştirilmiş Özel İngilizce gibi daha uzmanlaşmış bireysel kurslara kadar her yaş için çok çeşitli kurslar sunuyoruz. Grup kurslarımız, tüm yıl boyunca en fazla altı öğrencinin katıldığı iş ve sınav kursları dışında, kışın en fazla sekiz, yazın ise en fazla on öğrenciden oluşur. Genç yaz sınıflarımız maksimum 12 öğrencidir. Öğrenciler seviyelerine, yaşlarına ve milliyetlerine göre gruplara yerleştirilir. Gençler ve gençler için paketler de dahil olmak üzere gruplar için paket fiyatlar da sunulmaktadır.

Konaklama

ELA isteğinize göre, okula yürüyüş mesafesinde veya ana otobüs güzergahında bulunan konaklama seçenekleri sağlamaktadır.

ELA MALTA, ev sahibi aileler, okul yurdu, misafir evleri, pansiyonlar, apartmanlar ve oteller dahil olmak üzere eksiksiz bir konaklama yelpazesi sunar. Bu kadar geniş bir seçenek mevcut olduğundan, okuldaki öğrenciler ihtiyaç duyduklarını bulmakta zorlanmamaktadır.

Tüm konaklama yerleri okula yürüme mesafesinde veya ana otobüs güzergahı üzerinde yer almaktadır.
Konaklama rezervasyonları yalnızca fatura kesildiğinde ve% 50 depozito alındığında onaylanır.
Tüm ayrıntılar için lütfen okulla iletişime geçin. Öğrencilerimize özel fiyatlar sunulmaktadır. Bu, öğrencilere ilgilendikleri konaklama türünün web sitelerini verdiğimizde doğrulanacaktır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


ELA Malta Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC