Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 St.Giles International


 Konum Kanada - Vancouver
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi https://www.stgiles-international.com/
 Diğer Şubeler Eastbourne - London Central - London Highgate - Brighton - Cambridge - Vancouver

ST GILES VANCOUVER İNGİLİZCE DİL OKULLARI HAKKINDA

1955 yılında Londra'nın Soho şehrinde kurulan St Giles, 65 yılı aşkın süredir öğrencileri ağırlamaktadır. St Giles, Paul ve Diana Lindsay tarafından kuruldu ve bugün Lindsay ailesine ait ve yönetiliyor.
St Giles International, her öğrencinin kendisini ailenin bir parçası hissedeceği, gururla bağımsız, orta büyüklükte bir okul grubudur. St Giles, 1955'ten beri öğrenci merkezli İngilizce öğretiminde öncü olmuştur.
Öğretimimiz her zaman öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ilk sıraya koymaya odaklanmıştır. İlerlemenize yardımcı olmak için düzenli olarak bire bir geri bildirim oturumları sunuyoruz.
Kuruluşumuzdan bu yana, öğrencilerimizin mutluluğu ve gelişimi yaptığımız işin merkezinde yer almaktadır. Tüm merkezlerimizde tüm öğrencilerimize bakmak için destek vesosyal yardım ekipleri bulunmaktadır.

İnsanların İngilizce öğrenmeyi seçmesinin birçok nedeni vardır. İster seyahat etmek, ister kariyerinizi veya iş hayatınızı geliştirmek, daha fazla eğitim için veya sadece eğlence için öğrenmek isteyin, hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmenize yardımcı olabiliriz.
St Giles'ın, Birleşik Krallık ve Kanada'daki en iyi lokasyonlardan bazılarında 6 tüm yıl boyu merkezi, 6 genç yaz okulu merkezi, 3 aile merkezi ve Yöneticiler için ayrıca 3 merkeze sahiptir.
Daha kolay iletişim kurmak için İngilizcenizi geliştirmek, kariyer fırsatlarınızı geliştirmek veya sadece eğlence için arıyorsanız, herkes için bir kursumuz var!
St Giles International'daki tüm öğretmenler, asgari şart olarak, Cambridge CELTA,TESOL veya eşdeğeri  veya Trinity Cert gibi Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi için tanınmış bir sertifikaya ve üniversite diplomasına sahip olmalıdır.

St Giles, diğer birçok dil okulundan daha küçük sınıf mevcuduna sahiptir ve öğretmeninizden daha fazla ilgi görmenizi sağlar.
Yetişkin merkezlerimizde bir sınıfta yalnızca maksimum 12 öğrenci, Cambridge, Highgate ve Eastbourne'da okuyan 16 yaş altı için 10 öğrenci ve olgun ve yönetici öğrenciler için Platinum merkezlerimizde her sınıfta sadece 5 öğrencimiz var.

St Giles, uygun fiyata 5 yıldızlı kalite sunar. Eastbourne merkezimiz gruptaki en düşük fiyatları sunarken, Vancouver ve London Central merkezlerimiz en iyi konumlarda mükemmel değer sunar.
 Her yıl yaklaşık 100 ülkeden 10.000 öğrenciyi ağırlıyoruz. Harika turistik yerleri ziyaret edeceğiniz ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edineceğiniz heyecan verici sosyal programlarımıza katılın.

St Giles International, İngilizce öğretimi için İngiltere'de British Council ve Kanada'da Languages ​​Canada tarafından tam olarak akredite edilmiştir ve düzenli olarak değerlendirilmektedir. Bunlar, Birleşik Krallık ve Kanada'daki dil merkezlerindeki kalite standartlarını kontrol eden başlıca bağımsız kuruluşlardır. St Giles UK merkezlerimiz English UK üyesidir. St Giles Brighton ve St Giles London Central, Independent Schools Inspectorate (ISI) tarafından denetlendi ve UKVI tarafından Tier 4 Sponsor statüsüne sahip sponsorlar olarak listelendi. St Giles Vancouver, EQA atamasına sahiptir ve British Columbia hükümeti tarafından kalite güvence standartlarını karşıladığı kabul edilmektedir.

"The Queen's Award for Enterprise", Birleşik Krallık'taki en prestijli iş ödüllerinden biri olarak kabul edilmektedir.
St Giles Genel Müdürü Mark Lindsay, ödülü almak için 2015 yılında Buckingham Sarayı'nı ziyaret etmiş ve Kraliçe II. Elizabeth ile tanışarak ödülü kendisinden almıştır.

ST GILES VANCOUVER  DİL OKULUNUN İNGİLİZCE KURSLARI

Vancouver, Kanada'nın Batı Kıyısındaki en büyük şehirdir. Rahat ve güvenli bir atmosfere sahip güzel, canlı bir şehir. Okulumuz, şehrin merkezindeki iş bölgesinde, muhteşem şehir limanı ve güzel Stanley Park'ın yakınında elverişli bir konuma sahiptir.
Okul, ana alışveriş ve eğlence alanlarına yürüme mesafesinde ve havaalanına sadece otuz dakika uzaklıktadır. Şehrin ilgi çekici yerlerinin yanı sıra, British Columbia ve Kanada'nın geri kalanında, güzel sahil şeridinden dağlara kadar görülecek ve yapılacak çok şey vardır.

ST GILES Vancouver Dil Okulumuz, yakın zamanda yenilenmiş on yedi sınıfı ile geniş, modern bir ofis binasının bir katında yer almaktadır. Maksimum 170 kişi kapasiteli, yüksek düzeyde kişisel ilgi ve destek arayan öğrenciler için mükemmel, küçük, samimi bir merkezdir. Okulun nispeten küçük olmasına rağmen, 16+ (veya Platin İngilizce için 21+) yaşındaki öğrencilere uygun çok çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Genel İngilizce'den sınav hazırlığına ve Özel Amaçlı İngilizce'ye kadar uzanan kurslarla, yeni başlayanlardan ileri düzeydeki öğrencilere kadar herkes için bir şeyler var. Okulun ayrıca profesyoneller, yöneticiler ve daha olgun öğrenciler için eğitim sağlayan özel bir Platin Merkezi vardır.

ST GILES VANCOUVER İNGİLİZCE KURSLARI

 • Genel İngilizce Grubu
 • Yeni Başlayanlar İngilizce
 • Uluslararası Dönem Dersleri
 • IELTS Preparation
 • TOEFL Preparation
 • Platinum English Courses
 • Business English
 • TOEIC Preparation
 • Cambridge English Preparation
 • English for University Studies
 • General English for Over 30s Premium
 • Platinum Combination Courses

 

ST GILES VANCOUVER  DİL OKULUNUN KONUMU

600.000'in biraz üzerinde bir nüfusa sahip olan Vancouver, mükemmel bir dengeye ulaşıyor: Güvenli ve sıcak bir atmosfer sağlayacak kadar küçük olmakla birlikte, modern şehir yaşamının tüm cazibe merkezlerini bir araya getiriyor.

St Giles Vancouver İngilizce okulumuz modern bir ofis binasının bir katını kaplar ve profesyonel, ferah bir havaya sahiptir. Merkezi bir konuma sahip okulumuz, Vancouver şehir merkezinin iş bölgesinin popüler bir bölgesinde, ana alışveriş ve eğlence bölgelerine yürüme mesafesinde ve muhteşem limana birkaç dakika uzaklıktadır.Stanley Park'a, muhteşem şehir limanına ve popüler alışveriş ve eğlence bölgelerine yürüme mesafesindedir. 

St Giles Vancouver, çok fazla kişisel ilgi sunan, samimi ve konuksever bir okuldur. Samimi, modern okulumuz, yüksek düzeyde kişisel ilgi ve destek arayan öğrenciler için idealdir.
Ortalama yaşı 30'dur ve iş odaklı öğrenciler daha olgun öğrenciler için mükemmel  modern tesisleri olan,  harika bir Platinum merkezi vardır.

St Giles Vancouver'da eğitim alırken, tüm kentsel olanaklara sahipken Kanada'nın güzel dış mekanlarını keşfedebilirsiniz.

ST GILES VANCOUVER KAMPÜSÜNÜN SAHİP OLDUĞU OLANAKLAR:

KAPASİTE: 17O KİŞİ

SINIFLAR: 17 ADET

ASGARİ YAŞ: 16+ (21+ PLATİN)

ORTALAMA YAŞ:  30 YAŞ

ORTALAMA SINIF BOYUTU: Platin Kurslar için 5 kişi, Başlangıç ​​Kursları için 8 kişi, Maksimum 12 kişi

 

TESİSLER

 • Öğrenci Kafe
 • Kendi Kendine Erişim Merkezi
 • Öğrenci bilgisayarları ve Ücretsiz Wi-Fi
 • Yöneticiler için Platinum Center ve Lounge
 • 16 Etkileşimli Beyaz Tahta

ST GILES VANCOUVER   KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Vancouver'daki İngilizce okulumuzda okuyan öğrencilere her yaş ve bütçeye uygun geniş konaklama seçenekleri sunuyoruz.
St Giles, konaklamanız ve ek seyahatlerin planlanması dahil olmak üzere konaklamanıza yardımcı olacak eğitimli bir personel ekibine sahiptir. Ayrıca havaalanında karşılanmanızı ve konaklamanıza transferinizi ayarlayabiliriz.

 • Yıl Boyu Rezidanslar (15-30 dakikalık yürüme mesafesinde)
 • Standart ve Superior Aile Yanı Konaklama (otobüsle 45-60 dakika)
 • Oteller (15-30 dakikalık yürüme mesafesinde)

AİLE YANINDA KONAKLAMA

Bu popüler konaklama seçeneği, İngilizcenizi sınıf dışında pratik yapmak ve Kanada kültürü ve yaşam tarzı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ideal seçimdir. Ayrıca havaalanından aile yanınıza transfer ayarlayabiliriz.
Vancouver'da özel bir ev sahibi ile kalmak şunları sunar:

 • En düşük fiyatlı konaklama seçeneği
 • Özenle seçilmiş ve izlenen ana bilgisayarlar
 • Yarım Pansiyon (Her gün kahvaltı ve akşam yemeği)
 • Tek veya ortak oda seçimi
 • Tüm nevresim ve havlular temin edilir
 • Tüm aile yanında konaklamalar, toplu taşıma ile okuldan yaklaşık 30-60 dakika uzaklıktadır.
 • Özel banyo seçeneği ile üstün aile yanı konaklama mevcuttur.

ÖĞRENCI YURTLARI

St Giles Vancouver ayrıca öğrenci yurdu seçenekleri de sunabilir. Rezidanslar, bir ay veya daha uzun süre kalanlar ve daha bağımsız bir konaklama seçeneği isteyenler için idealdir. (Asgari yaş 19)

YWCA REZIDANSI:
 • YWCA yurdu, St Giles öğrencileri için yıl boyunca kullanılabilen bir yurttur.
 • Mutfaklı rezidans
 • Özel veya ortak banyolu tek kişilik veya ortak oda seçimi
 • St Giles'a 15 dakikalık yürüme mesafesinde
APT LIVING RESIDENCE
 • APT Living, ekonomik stüdyo süitleri sunmaktadır.
 • St Giles öğrencileri için yıl boyunca mevcuttur.
 • Ortak banyolu küçük stüdyo süitler
 • Fiyata tam sıcak kahvaltı dahildir.
 • Okula otobüsle 30 dakika uzaklıktadır.
GEC VIVA TOWER RESIDENCE
 • Viva Tower, St Giles öğrencileri için tüm yıl boyunca modern, lüks apartman süitleri sunmaktadır.
 •  Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz, paylaşımlı daire süitleri bulunmaktadır.
 • Tek veya iki yataklı yatak odalıdır.
 • St Giles'a 25 dakikalık yürüme mesafesindedir.
OTELLER

St Giles Vancouver, okulumuza yakın konumda bulunan çok sayıda otel sunmaktadır. Bunlar 19 yaş ve üzeri öğrenciler için mevcuttur ve daha fazla bağımsızlık isteyen öğrenciler için iyi bir seçenektir.
Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


St.Giles International Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC