Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Language Studies International


 Konum Kanada - Vancouver
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Üniversite Hazırlık (Foundation),
 Web Sitesi https://www.lsi.edu/
 Diğer Şubeler Brisbane - Cambridge - Brighton - London Central - London Hampstead - Toronto - Vancouver

LSI  (LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL) DİL OKULU HAKKINDA

LSI, dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Yeni Zelanda veya Avustralya'daki okullarımızdan birinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Ayrıca Fransa ve İsviçre'de de dil merkezlerimiz var. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Meksika, Panama ve Kosta Rika'daki ortak dil okullarıyla da çalışır.

 Tüm okullarımız moderndir ve en son teknoloji ile donatılmıştır. Cazip şehir destinasyonlarının merkezindedirler.

LSI öğretmenleri sağlam öğretim becerilerine sahiptir ve tüm personel, dostça ve yardımcı bir hizmetin tüm LSI öğrencilerine genişletilebilmesi için özenle seçilmiştir. Çalışmalarınızda size rehberlik etmeye için hazırdırlar.

Öğrenmek istediğiniz dilde mevcut seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, LSI, Sizi, sizin için doğru dil eğitimine götürecektir.

LSI'nin tek bir amacı ve amacı vardır: Mümkün olan en iyi dil öğrenme deneyimini yaşamanızı sağlamak. Deneyimlerimiz başarınızı garanti eder!

1965'ten beri dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye başarıyla eğitim verdik. Aşağıda başarılarımızın nedenlerinden bazılarını bulacaksınız…

 • ULUSLARARASI ATMOSFER

Dünyanın her yerinden öğrencilerle tanışacak ve yabancı dil öğrenme deneyimini paylaşacaksınız.

 • MERKEZİ YERLERİMİZ

Dünyanın en çok arzu edilen şehirlerinden bazılarında merkezi olarak konumlandırılmış okullarla, LSI öğrencileri çok çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklere erişebilir.

 • SiZiN iÇiN DOĞRU SEViYEYi BULMAK

İlk gününüzde yazılı bir sınav ve mülakat ile seviyenizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyecek ve sizi seviyenize göre en iyi sınıfa yerleştireceğiz.

 • İNTERAKTİF SINIFLAR

LSI'da diller dinamik ve enerjik bir şekilde öğretilir. Sınıfta aktif iletişimin öğrenmenin en etkili yolu olduğuna inanıyoruz - konuşarak akıcılık kazanacaksınız.

 • DİL YETERLİLİK BELGESİ

Son gününüzde, dil yeterliliğinizin kanıtı olarak, katıldığınız kursu ve ulaşılan seviyeyi belirten bir sertifika alırsınız. Gerekirse bir rapor mevcuttur.

 • KALİTE DENETİMLİ KONAKLAMA SEÇENEKLERİMİZ

Diğer öğrencilerle ve yerel insanlarla iletişim kurmak, bu becerileri sınıf dışında da uygulamanızı sağlar.

 • ÇOK MERKEZLİ KURSLARIMIZ

Çok Merkezli Kurslar, dili birden fazla LSI konumunda öğrenmenize ve yaşamanıza olanak tanır.

 • KÜÇÜK SINIFLARIMIZ, MÜKEMMEL ÖĞRETMENLERİMİZ

Düzenli bireysel danışmanlık ve etkili kurs tasarımı, temel iletişim becerilerinde hızlı ilerleme kaydetmenizi sağlar. Öğretmenlerimiz özenle seçilmiş, arkadaş canlısı, yardımsever ve dinlemeye hazırdır.

 • TAM DONANIMLI DİL MERKEZLERİMİZ

LSI Dil Merkezleri, konforlu bir ortamda güncel malzemeler ve kaynaklarla tam donanımlıdır. Bilgisayar odaları, dersler sırasında veya kendi kendine çalışma için kullanıma hazırdır. Programlar, tonlama uygulamasından dilbilgisi ve kelime dağarcığı geliştirmeye kadar çeşitlilik gösterir.

BEDAVA İNTERNET

LSI öğrencileri okulda ÜCRETSİZ WiFi internet erişimi alırlar.

 

LSI VANCOUVER KURS SEÇENEKLERİ

LSI VANCOUVER dil okulu, aralarında internet erişimi sağlayan bir bilgisayar laboratuarı, öğrencilerin kendi kendilerine çalışmalarına yardımcı olan materyallerle dolu bir kütüphane ve öğrenci salonunun da bulunduğu imkânlar, LSI Vancouver'ı İngilizce eğitim için rahat ve samimi bir ortam haline getirir. TOEFL ve Cambridge Sınavı'na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunulmaktadır.


LSI VANCOUVER KONUMU HAKKINDA

Çevresi yemyeşil dağ ormanları ve Büyük Okyanus ile sarılmış capcanlı, modern bir kent olan Vancouver, Kanada'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için tam anlamıyla baş döndürücü bir yerdir.

LSI VANCOUVER dil okulu, Vancouver şehir merkezinin tam kalbinde, kentin başlıca cazibe merkezleri ve ulaşım hizmetlerine yürüyüş mesafesindedir.

 


LSI KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

 • Aile Yanı Konaklamaları

Özenle ve dikkatle seçilmiş aile yanı  konaklamaları, o ülkedeki hayatın nasıl  olduğunu kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar rahat bir ortamda tecrübe etmenizi sağlar. Öğrencilerimizin çoğu, kendilerini ağırlayan ev sahipleriyle daha sonraki  zamanlarda da görüşmeye devam etmektedir.

 • LSI Öğrenci Yurtları / Evleri

Tüm dünyadan öğrencilerle tanışabileceğiniz  öğrenci yurtlarında tek ve çift kişilik odalarda  kalabilirsiniz. Bu seçenek, seçtiğiniz  lokasyona, sezona ve yurt seçeneğine bağlı  olarak özel veya ortak banyoyu da içerir.

Odalar düzenli olarak temizlenir ve nevresim  takımları haftada bir değiştirilir. Yemek  seçenekleri farklı olmakla birlikte pek çok  merkezde kahvaltı da sunulmaktadır.

 • Pansiyon/HosteI

Normal otellere kıyasla daha ekonomik olan  bu otellerde daha sınırlı bir hizmet sunulur.

Haftalık temizlikçi hizmeti de sunulur ve bazı  otellerde mutfak da vardır.

 • Oteller

LSI,  Dil okullarına yakın pek çok farklı tipte  otel hakkında size yardımcı olmaktan ve  istediğiniz otelde rezervasyon yaptırmaktan  mutluluk duyacaktır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

LSI FIYAT LISTESI

LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL (LSI)

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

LSI 2023 TÜRKİYE PROMOSYONU

LSI 2023 Türkiye Özel Fiyatları

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Language Studies International Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC