Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Language Studies International


 

LSI Brisbane, şehir merkezinde toplu taşıma,mağaza ve dükkanlara yakın bir şekilde kurulmuştur.Queensland’in perakende satış ve finans merkezi,Queen Street Mall sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Okulumuzda hoş,havalandırmaya sahip sınıflarımız, öğrencilerin ortak kullanımına sunulmuş olan kantin,internet erişimli bir bilgisayar odası ve kaynak materyallerin bulunduğu bir çalışma odası bulunmaktadır.

Öğrenciler grup ve özel olarak işlenen her seviyeden dersleri kendileri seçebilirler ve Genel İngilizce ve Cambridge Sınavlarına odaklanabilirler.

Belirli bir konu ya da dil alanına odaklanarak çalışmak isteyen öğrenciler için bire-bir kurslar,sınıf dersleri ile kombine olarak verilmektedir.Ya da sadece sizin için belirlenmiş bağımsız derslere de devam edebilirsiniz.

Öğretmenlerimiz dersleri çekişmeli ve keyiflendirecek şekilde işlerler ve hedefleriniz doğrultusunda sizlere her türlü yardımı yaparlar.

Derslerden sonra öğrendiklerinizi konaklamanızı sağlayan güleryüzlü aile bireyleri ile pratik yapabileceğiniz gibi,okulumuzunda düzenlenen sosyal aktivite programlarına katılabilir, spor yapabilir ve LSI’da edineceğiniz uluslararası arkadaşlarınız ile eğlenerek İngilizce’nizi ilerletebilirsiniz.

İngilizce’sinin ilerlediğini gören ve daha ileri bir kariyer hedefleyen öğrencilerimiz için mesleki eğitim kolejleri ile de bağlantıya geçmekte ve gelecekteki eğitiminizi planlarken sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Okul program bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Brisbane

Avustralya dünyanın en eski kıtalarından biridir.Ancak üzerindeki medeniyet sadece 100 yaşındadır.Zamanlar boyunca diğer kıtalardan izole kalmışlığı, üzerinde yaşayan bitki ve hayvanların son derece bu kıtaya özgü kalmış olmasını sağlamıştır.Muazzam büyüklüğü ve çok çeşitli manzaraları ile Avusralya büyüleyici bir güzelliğe sahiptir.Ziyaretçilerini büyüler.Birçok değişik milletten insanlar Avusralya’yı evleri olarak bilmiş,hepsi İngilizce konuşan bu insanlar, Avusralya’nın dost ve stresten uzak yaşam biçimine alışmışlardır.

Gelin ve Brisbane ‘in yarı tropik ikliminde hayat boyu hatırlayacağınız anıları yaşarken,İngilizce öğrenin.

Yerleşim:

Avustralya’nın “Günışığı Eyaleti” olarak tanınan Queensland,harika havası ve doğal güzellikleri ile ünlüdür.Brisbane,Queensland eyaletinin başkentidir.

Brisbane halkı, bölgenin iklimi sayesinde buldukları her fırsatta açık havada zaman geçirirler.

Brisbane, Brisbane Nehri üzerine kurulmuştur. Şimdilerde nehir, başlı başına bir odak noktası halini almaktadır.

Ağaçtan evlerimiz,South Bank Parklands,Cultural Centre,Riverside Markets, fantastik sayıdaki taze meyve çeşitlerimiz,sebze ve deniz ürünlerimiz Brisbane’i hafızalardan silinmeyecek bir mekan haline getirmektedir.

Brisbane’de sayısız kültür ve sportif faaliyetlere katılmanın yanısıra, sıradışı sahillerinde sörf yapabilir ve yağmur ormanlarına birkaç saatlik sürüş sonunda ulaşabilirsiniz.

Burası kaliteli kursları ,doğal güzelliklerle çevrili ve arkadaş canlısı halkı ile İngilizce öğrenmek için mükemmel bir seçimdir.

 

Aile yanı Konaklama

Konaklama seçimi yaparken ilk sırada yeralabilecek tercihiniz aile yanı konaklamadır. LSI Avustralya'nın aile yanı konaklama programı İngilizce öğreniminizde etkin rol oynayacak şekilde  düzenlenmektedir. Öğrencilerimiz, Avustralyalı bir ailenin yanında konaklarken, İngilizce dili eğitimi sırasında öğrendiklerini pratik yapabilecekleri bir doğal ortama sahip olurlar.
Aile yanı konaklamada verilen hizmetler:

• Güvenli, samimi ve konforlu bir ortam,
•  Şahsınıza ait mobilyalı yatak odası,
•  Çamaşırhane kullanımı,
•  Kahvaltı & konaklama, yarım pansiyon, tam pansiyon

•  Okula kolay ulaşım mesafesi

Ayrıca havaalanı karşılama hizmetimiz de vardır. Detaylar için Boğaziçi ECS`ye danışınız.
 
Otel ve  Yurtlar
Daha bağımsız olmak isteyen öğrencilerimiz için de otel ve yurt konaklama hizmeti de sunmaktayız. Fiyatlar ve rezervasyonlarınız için Boğaziçi ECS`ye başvurunuz. 

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

LSI 2019 Fiyat Listesi

LSI İngilteredeki okullarında Türk öğrenciler için indirim uyguluyor. Geçerli olduğu şehirler: London Hampstead, Brighton, London Central, Cambridge

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Language Studies International Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council