Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Stafford House International


 Konum Kanada - Toronto
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,
 Web Sitesi http://www.staffordhouse.com/
 Diğer Şubeler Brighton - London - Cambridge - Canterbury - Toronto - Calgary

 

STAFFORD HOUSE TORONTO  HAKKINDA

Stafford House International, genel, akademik ve profesyonel amaçlar için kurslar sunan bir İngilizce dil okulları grubudur. Misyonumuz, öğrencilerimizin şehirlerimizden keyif almalarına yardımcı olmak, onlara güven vererek onları kişisel potansiyellerini gerçekleştirmeleri için eğitmek, ilham vermek ve onlara yardımcı olmaktır.

6 okulumuzdan 4’ü Birleşik Krallık ve 2’si Kanada'daki büyük şehirlerde bulunmaktadır. Her biri İngilizce dilinizi geliştirmek için eksiksiz kurslar ve benzersiz yollar sunmaktadır. Rahat ve yaratıcı bir ortam sunabilmek, potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olabilmek için okullarımızı  bu amaçlara uygun olacak şekilde yenilemek ve güncellemek için sürekli bir proje yürütüyoruz.
Tüm okullarımız yakın zamanda açılmış veya yenilenmiştir ve ortak bir öğrenme deneyimine odaklanan modern, ilgi çekici bir eğitim ortamı sağlar.

İlk gününüzde dahil olmanız hiç zaman almayacaktır. Bizimle öğrenme serüveninizden en iyi şekilde yararlanmanız için size ilham verecek eksiksiz bir başlangıç ​​programımız ve özel olarak tasarlanmış bir el kitabımız var;

 • Okul turu ve Stafford House topluluğuna giriş
 • Yerel bölgenizi keşfetmeye başlamak için bir yürüyüş turu
 • Polise ve bir doktora nasıl kayıt olunacağı ve bir banka hesabının nasıl açılacağı konusunda rehberlik
 • Size en yakın dini veya kültürel kuruluşu nasıl bulacağınız konusunda rehberlik.

Tüm okullarımız en yüksek özelliklere göre tasarlanmıştır. Güncel öğrenme teknolojisi ve BT süitleri, yüksek hızlı WiFi, rahat öğrenci salonları ve kafeler dahil modern kolaylıklar içeren yeni ve aydınlık sınıflarda öğreneceksiniz.

Öğrenciler, sınıflarımızda ve şehirlerimizde her biri benzersiz bir deneyim sunan heyecan verici etkinliklerle ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurarlar. Güler yüzlü ve yardımsever personelimiz, önünüze çıkan fırsatları keşfetmenize ve potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

İngilizce konuşulan bir ortama tamamen dalacaksınız ve tutkulu olduğunuz konuları keşfedeceksiniz. Sınıfın dışında günlük aktiviteler ve yerel toplulukla tanışıp ilişki kurmanız ve gerçek, günlük durumlarda İngilizceyi kullanmanız için fırsatlar sunuyoruz. Bu ilerlemenizin anahtarıdır! İngilizce öğrenirken bir Start-Up Networking etkinliğinde bize katılın, fotoğrafçılık öğrenin veya İtalyan yemekleri pişirme yeteneğinizi geliştirin!

STAFFORD HOUSE TORONTO DİL OKULUNDA SUNULAN İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARI

Başlangıç seviyesinden yeterliliğe kadar tüm seviyeler için ve farklı bütçelere uygun heyecan verici “Genel İngilizce” kursları sunuyoruz.
Ayrıca size ihtiyaçlarınıza en uygun kursu seçme esnekliği sağlayan programlar da sunuyoruz:

 • GENEL İNGİLİZCE
 • IELTS HAZIRLIĞI
 • CAMBRIDGE SINAVLARI HAZIRLIK KURSLARI
 • İŞ İNGİLİZCESİ
 • ESNEK (FLEX) MODEL
 • BİREBİR DERSLER

KURS ÖZELLİKLERİ

 • Temel sınıfımız entegre bir beceri sınıfıdır : Okuma, Yazma, Konuşma, Dinleme, Dilbilgisi ve Kelime Bilgisini kapsar.

Bu sınıfta doğruluğunuzu (İngilizcenizin ne kadar doğru olduğunu) ve akıcılığınızı (ne kadar iyi iletişim kurabildiğinizi) geliştireceksiniz. Derslerin günlük ve haftalık hedefleri vardır, böylece ne öğreneceğinizi ve nasıl öğreneceğinizi bilirsiniz.

Öğretmenlerimiz, ilerlemenizi takip etmenize olanak tanıyan düzenli değerlendirmeler sunar. İletişimsel Yaklaşımı kullanıyoruz, bu sayede İngilizceyi gramer derslerini dinleyerek ve çalışma sayfaları yaparak değil, İngilizce kullanarak öğreneceksiniz. Bunun, öğrencilerin gerçek dünyada kullanabilecekleri İngilizceyi elde etmenin en etkili yöntemi olduğuna şiddetle inanıyoruz.

 • HER SEViYE IÇIN MÜFREDAT; CEFR seviyeleri A1-C2 ile eşleştirilmiştir. Seviyeler ne yapabileceğinizi tanımlar ve Stafford House, dilin iletişim için olduğuna inanır. Temel Sınıf Ders Kitaplarımızın her biri, dil becerilerinizi geliştirmek için tutarlı bir temel sağlamak üzere CEFR ile eşleştirilmiştir.
 • ESNEKLiK - Standarttan Yoğun ve Süper Yoğun'a, İngilizce dil kursları yelpazemiz size ne kadar yoğun bir şekilde çalışmak istediğinize dair bir seçenek sunar - bu ister Standart bir kursta haftada 20 ders veya Süper Yoğun kursumuzda haftada 30 ders olsun. Ayrıca modül yelpazemizle kursunuzu ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.
 • NASIL ÖĞRENİRSİNİZ - Dersleriniz ilgi çekici, eğlenceli ve alakalıysa daha hızlı ve daha etkili öğreneceğinize inanıyoruz, bu nedenle öğretmenlerimiz bir dizi teknik kullanır ve motive eden ve güveninizi artıran sınıflar geliştirir. Bu, herhangi bir zayıf noktaya odaklanmak için zaman sağlayacaktır. Herhangi bir haftalık program sadece ders kitabı müfredatından değil, aynı zamanda herhangi bir gruptaki öğrencilerin öğrenme hedefleri ve ilgi alanlarından da etkilenir.
 • VARIŞ GÜNÜ TESTİ - İlk gününde gramer ve kelimeleri ne kadar iyi anlayabildiğinizi ve İngilizce konuşma bilginizi değerlendirmek için, bir dil değerlendirmeyi de dikkate alacaktır. Bu bize en mutlu ve en başarılı olacağınız sınıf seviyesini anlamak için yardımcı olur.
 • AYLIK EĞİTİM - Hedeflerinize ulaşmak ve potansiyelinizi gerçekleştirmek için doğru yolda olduğunuzdan emin olmak için her ay akademik ekibin kıdemli bir üyesiyle bire bir eğitim alacaksınız. Kurs seçimlerinizi ve öğrenme yöntemlerinizi gözden geçirmek ve ulaşmak istediğiniz şeyi başardığınızdan gerçekten emin olmak için harika bir fırsat.
 • KALİTE GÜVENCESİ - Eğitim Direktörlerimiz, programlarımızın mümkün olan en yüksek kalitede olmasını, ortalama sınıf büyüklüklerimizin küçük olmasını ve öğrencilerimizin bizimle geçirdikleri zamandan maksimum kazanç elde ederek ayrılmalarını sağlamak için tüm okullarımızda yerleşiktir.

 

ÖRNEK MODÜLLER

Yoğun (temel kurs +1 modülü) ve Süper Yoğun (temel kurs +2 modülleri) kurslarımızdaki tüm öğrenciler, belirli modüller ekleyerek öğrenmelerini kişiselleştirebilirler. Bu modüller, öğrencilerin öğrenme hedeflerine en uygun konuları incelemelerine olanak tanır. Aşağıda düşünmeniz gereken birkaç şey var:

 • KARİYER HAZIRLIĞI :Profesyonel bir Amerikan tarzı özgeçmiş (CV) ve kapak mektubu yazın. Mülakat becerilerini ve ABD iş uygulamalarını öğrenin.
 • ÇALIŞMA HAYATINDA DİJİTAL MEDYA : Kendini pazarlamak ve ağ kurmak için sosyal medya becerilerinizi geliştirin. Çalışma nasıl Amerikalılar onların profesyonel yaşamlarında sosyal medyayı kullanırlar.
 • ÖN IELTS: DİL BİLGİSİ - IELTS sınavı bağlamında göz kamaştırıcı bir gramer tadı. Bu, sınavın herhangi bir bölümünü gerektirebilir ve en yüksek notları almak için gerekli olan çeşitli gramer bilgisine odaklanacaktır.
 • GÜNCEL OLAYLAR VE TARTIŞMA: Fikrinizi güvenle söylemeyi öğrenin. Güncel dünya haberlerini ve iş konularını tartışın.
 • HABERLER VE GAZETELER: Farklı basılı medya türlerini keşfedin ve Üst-Orta - İleri düzeyde yararlı dil ve kelime dağarcığı içeren güncel olayların gündeme getirilen sorunlarını tartışın. Öğrenciler, gelecekte bilgilenmelerine ve dahil olmalarına yardımcı olacak okuma becerilerini öğrenir ve geliştirir.
 • KÜRESEL SORUNLAR: Öğrencilerin özellikle fikirlerini ifade etme, hemfikir olma ve katılmama, diplomasi ve nezaket kullanma ve kendileri için önemli olan konular hakkında konuşabilme söz konusu olduğunda konuşma becerilerini geliştirmeleri için orta düzey dil bilgisi için idealdir.
 • POPÜLER İNGİLİZCE: TV şovlarından, filmlerden ve şarkılardan popüler argo ve deyimleri inceleyin. Her durumda iletişim kurmanıza yardımcı olacak kelime dağarcığı geliştirin.
 • NASIL ARKADAŞ KAZANIR VE İNSANLARI ETKİLERİM: Kayıt, form ve hedef kitle üzerine bir çalışma. Bu modül, iletişime işten ilham alan bir bakış. Gerektiğinde, ağ kurma, yazışmalar, sosyalleşme, toplantılar vb. Gibi iş İngilizcesi ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Aynı zamanda, dillerinin muhatapları üzerindeki etkisini incelemeye hazır olan İş İngilizcesi olmayan öğrenciler için çok fazladır.
 • TELAFFUZ KLİNİĞİ: İzole edilmiş sesler, tonlama, vurgulu heceler ve cümle vurgusu odak noktasıdır. Öğrencilerin, öğrencilerin ana dili ile İngilizce arasındaki farkları belirlemelerine yardımcı olacak ve pratik yapma fırsatları sunacak konuşma ve dinleme etkinlikleridir.

STAFFORD HOUSE TORONTO KONUMU 

Stafford House Toronto, North York Merkezinde samimi bir semtte yer almaktadır. Bu nedenle öğrenciler North York Merkez Kütüphanesi'ne erişebilir ve metro istasyonuna doğrudan bir iç bağlantı sağlayabilir.
Şehir dışındaki bu konum, çeşitli kafeler, restoranlar ve tiyatrolar, büyük alışveriş merkezleri ve rekreasyon kompleksleri sunmaktadır.

Aydınlık, modern okulumuz, Toronto'da İngilizce öğrenmek için mükemmel hale getiren kapsamlı eğitim olanakları sunar.
 Toronto, büyük şehir rahatlığı ile küçük bir kasabanın güvenliği ve konforunun en iyi kombinasyonunu sağlar. Çok sayıda tiyatro, konser, müze ve galeri ile çok çeşitli sanatsal ve kültürel etkinlikler sunmaktadır.

STAFFORD HOUSE TORONTO KAMPÜSÜNÜN SAHİP OLDUĞU OLANAKLAR:

KAPASİTE :330 Kişi
DERSLİKLER : 22 Adet
DERSLER: 45 Dakika Uzunluğunda
ÖĞRENCİ BİLGİSAYARLARI :12 Adet
SINIFTA ÖĞRENCİLER :Ortalama 11 (en fazla 15) kişi

STAFFORD HOUSE TORONTO KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

AİLE YANI KONAKLAMA


En popüler konaklama seçeneklerimizden biri olan Toronto'da aile yanı konaklama, aile hayatına entegre olmanıza ve sınıf dışında, akşam yemeğinde ve hafta sonları misafirperver ev sahiplerinizle İngilizce dil pratiği yapmanıza olanak tanır. Bu, seçtiğiniz yerde yaşamanın ve eğitim almanın eşsiz bir yoludur.

Stafford House'da, sizi mükemmel aile yanı konaklamanızla eşleştirebilmemiz için elimizden geleni yapıyoruz. Aile yanında konaklamalarımızdan birinde kalarak Kanada kültürünü gerçekten deneyimlemek istiyorsanız, lütfen size en uygun aile yanında konaklama deneyimini bulabilmemiz için konaklamanızı ayarlamamız için okula varmadan 4 hafta önce bize izin verin.

ÖĞRENCİ YURDU KONAKLAMASI

Stafford House Premium öğrenci yurdu rahat, ferah ve Toronto'nun şehir merkezinde iyi bir konuma sahiptir. Tüm birimlerde 2 tek kişilik oda ve 1 iki yataklı oda, mini mutfak, 2 banyo, Netflix aboneli akıllı TV içeren eksiksiz bir oturma odası vardır. Öğrenci yurdu Bloor ve Sherbourne'dadır ve şehir merkezine metroyla ortalama 10 dakika veya okula 30 dakika uzaklıktadır.Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Stafford House International Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC