Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Stafford House International


 Konum Kanada - Calgary
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Özel Amaçlı İngilizce,Sınav Hazırlık,
 Web Sitesi http://www.staffordhouse.com/
 Diğer Şubeler Brighton - London - Cambridge - Toronto - Calgary
Calgary güvenli, temiz, modern ve müreffeh. Sizi nasıl hoş karşılanacağını bilen son derece arkadaş canlısı insanlarla dolu!
Calgary sadece güzel değil, Kuzey Amerika'daki en yaşanabilir şehir olarak değerlendiriliyor. Kanada'da bir İngilizce okulunda okumak istiyorsanız, Calgary sizin için bir şehir olabilir!

Hükümetin ,Kanada için uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki değişikliklerle ilgili son duyurusunun ardından,
Stafford House'un 20 Ekim 2020'den itibaren uluslararası öğrencilerimizi Calgary'de ağırlamaya hazır olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Stafford House Calgary, ana iş bölgesinde, uluslararası öğrencilerin sevdiği "ödemesiz" bir tren bölgesinde yer almaktadır.
Ayrıca Calgary Kulesi, Calgary Merkez Kütüphanesi ve büyük bir kapalı alışveriş kompleksi, benzersiz bir kapalı tropikal park, tiyatrolar, sinemalar ve restoranlara yakındır.
Okul, İngilizce derslerinizi modern, ferah sınıflar ve üzerinde çalışıp dinlenebileceğiniz çok sayıda ortak alanla almanız için mükemmel bir yerdir.
İster genel İngilizce, ister IELTS hazırlığı veya üniversiteye hazırlık öğreniyor olun, arkadaş canlısı öğretmenlerimiz ve personelimiz Stafford House Calgary, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya hazır.

KAPASİTE : 135 kişi
DERSLİKLER: 8 adet
DERSLER: 45 dakika uzunluğunda
ÖĞRENCİ BİLGİSAYARLARI: 11 adet
SINIFTA ÖĞRENCİLER Ortalama 10 (en fazla 15)
Başlangıç seviyesinden yeterliliğe kadar tüm seviyeler için ve farklı bütçelere uygun heyecan verici Genel İngilizce kursları sunuyoruz.
Ayrıca size ihtiyaçlarınıza en uygun kursu seçme esnekliği sağlayan programlar da sunuyoruz.

Genel İngilizce
IELTS Hazırlığı
Cambridge Sınavları Hazırlık Kursları
İş İngilizcesi
Esnek ( Flex) model
Birebir Dersler

KURS ÖZELLİKLERİ
Hedefler - Temel sınıfımız entegre bir beceri sınıfıdır. Okuma, yazma, konuşma, dinleme, dilbilgisi ve kelime bilgisini kapsar. Bu sınıfta doğruluğunuzu (İngilizcenizin ne kadar doğru olduğunu) ve akıcılığınızı (ne kadar iyi iletişim kurabildiğinizi) geliştireceksiniz. Derslerin günlük ve haftalık hedefleri vardır, böylece ne öğreneceğinizi ve nasıl öğreneceğinizi bilirsiniz. Öğretmenlerimiz, ilerlemenizi takip etmenize olanak tanıyan düzenli değerlendirmeler sunar. İletişimsel Yaklaşımı kullanıyoruz, bu nedenle İngilizceyi gramer derslerini dinleyerek ve çalışma sayfaları yaparak değil, İngilizce kullanarak öğreneceksiniz. Bunun, öğrencilerin gerçek dünyada kullanabilecekleri İngilizceyi elde etmenin en etkili yöntemi olduğuna şiddetle inanıyoruz.

- Her seviye için Müfredat CEFR seviyeleri A1-C2 ile eşleştirilmiştir. Seviyeler ne yapabileceğinizi tanımlar ve Stafford House, dilin iletişim için olduğuna inanır. Temel Sınıf Ders Kitaplarımızın her biri, dil becerilerinizi geliştirmek için tutarlı bir temel sağlamak üzere CEFR ile eşleştirilmiştir.
- Esneklik - Standarttan Yoğun ve Süper Yoğun'a, İngilizce dil kursları yelpazemiz size ne kadar yoğun bir şekilde çalışmak istediğinize dair bir seçenek sunar - bu ister Standart bir kursta haftada 20 ders veya Süper Yoğun kursumuzda haftada 30 ders olsun. Ayrıca modül yelpazemizle kursunuzu ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.
Nasıl öğrenirsiniz - Dersleriniz ilgi çekici, eğlenceli ve alakalıysa daha hızlı ve daha etkili öğreneceğinize inanıyoruz, bu nedenle öğretmenlerimiz bir dizi teknik kullanır ve motive eden ve güveninizi artıran sınıflar geliştirir. Bu, herhangi bir zayıf noktaya odaklanmak için zaman sağlayacaktır. Herhangi bir haftalık program sadece ders kitabı müfredatından değil, aynı zamanda herhangi bir gruptaki öğrencilerin öğrenme hedefleri ve ilgi alanlarından da etkilenir.
- Vardıklarında Test - İlk gününde gramer ve kelime ve ne kadar iyi anlayabilirler ve İngilizce konuşan bilginizi değerlendirmek için, bir dil değerlendirmeyi de dikkate alacaktır. Bu bize en mutlu ve en başarılı olacağım sınıf anlamak için yardımcı olur.
- Aylık Eğitim - Hedeflerinize ulaşmak ve potansiyelinizi gerçekleştirmek için doğru yolda olduğunuzdan emin olmak için her ay akademik ekibin kıdemli bir üyesiyle bire bir eğitim alacaksınız. Kurs seçimlerinizi ve öğrenme yöntemlerinizi gözden geçirmek ve ulaşmak istediğiniz şeyi başardığınızdan gerçekten emin olmak için harika bir fırsat.
- Kalite Güvencesi - Eğitim Direktörlerimiz, programlarımızın mümkün olan en yüksek kalitede olmasını, ortalama sınıf büyüklüklerimizin küçük olmasını ve öğrencilerimizin bizimle geçirdikleri zamandan maksimum kazanç elde ederek ayrılmalarını sağlamak için tüm okullarımızda yerleşiktir.

ÖRNEK MODÜLLER
Yoğun (temel kurs +1 modülü) ve Süper Yoğun (temel kurs +2 modülleri) kurslarımızdaki tüm öğrenciler, belirli modüller ekleyerek öğrenmelerini kişiselleştirebilirler. Bu modüller, öğrencilerin öğrenme hedeflerine en uygun konuları incelemelerine olanak tanır. Aşağıda düşünmeniz gereken birkaç şey var:
KARİYER HAZIRLIĞI
Profesyonel bir Amerikan tarzı özgeçmiş (CV) ve kapak mektubu yazın. Mülakat becerilerini ve ABD iş uygulamalarını öğrenin.
 ÇALIŞMA HAYATINDA DİJİTAL MEDYA 
Kendini pazarlamak ve ağ kurmak için sosyal medya becerilerinizi geliştirin. Çalışma nasıl Amerikalılar onların profesyonel yaşamlarında sosyal medyayı kullanırlar.
ÖN IELTS: DİL BİLGİSİ
IELTS sınavı bağlamında göz kamaştırıcı bir gramer tadı. Bu, sınavın herhangi bir bölümünü gerektirebilir ve en yüksek notları almak için gerekli olan çeşitli gramer bilgisine odaklanacaktır.
GÜNCEL OLAYLAR VE TARTIŞMA
Fikrinizi güvenle söylemeyi öğrenin. Güncel dünya haberlerini ve iş konularını tartışın.
HABERLER VE GAZETELER
Farklı basılı medya türlerini keşfedin ve Üst-Orta - İleri düzeyde yararlı dil ve kelime dağarcığı içeren güncel olayların gündeme getirilen sorunlarını tartışın. Öğrenciler, gelecekte bilgilenmelerine ve dahil olmalarına yardımcı olacak okuma becerilerini öğrenir ve geliştirir.
KÜRESEL SORUNLAR
Öğrencilerin özellikle fikirlerini ifade etme, hemfikir olma ve katılmama, diplomasi ve nezaket kullanma ve kendileri için önemli olan konular hakkında konuşabilme söz konusu olduğunda konuşma becerilerini geliştirmeleri için orta düzey dil bilgisi için idealdir.
POPÜLER İNGİLİZCE
TV şovlarından, filmlerden ve şarkılardan popüler argo ve deyimleri inceleyin. Her durumda iletişim kurmanıza yardımcı olacak kelime dağarcığı geliştirin.
NASIL ARKADAŞ KAZANIR VE İNSANLARI ETKİLERİM
Kayıt, form ve hedef kitle üzerine bir çalışma. Bu modül, iletişime işten ilham alan bir bakış. Gerektiğinde, ağ kurma, yazışmalar, sosyalleşme, toplantılar vb. Gibi iş İngilizcesi ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Aynı zamanda, dillerinin muhatapları üzerindeki etkisini incelemeye hazır olan İş İngilizcesi olmayan öğrenciler için çok fazladır.
TELAFFUZ KLİNİĞİ
İzole edilmiş sesler, tonlama, vurgulu heceler ve cümle vurgusu odak noktasıdır. Öğrencilerin, öğrencilerin ana dili ile İngilizce arasındaki farkları belirlemelerine yardımcı olacak ve pratik yapma fırsatları sunacak konuşma ve dinleme etkinlikleridir.
Kanada'da İngilizce öğrenmeyi seçtiğinizde, akademik başarınızın anahtarı yalnızca seçtiğiniz İngilizce okulu değil,
aynı zamanda doğru konaklama yeridir.
Stafford House Calgary'de, tüm öğrencilere Kanadalı bir aile yanında bir aile yanında kalma fırsatı sunuyoruz.
Bu eşsiz deneyim, kaldığınız süre boyunca kendinizi İngiliz dili ve Kanada kültürüne kaptırmanızı sağlar.

 Calgary'de bir aile yanında kalmak, aile hayatına entegre olmanıza ve sınıf dışında, akşam yemeğinde ve
hafta sonları konuksever ev sahiplerinizle birlikte İngilizce dilinizi pratik yapmanıza olanak tanır.
Bu, seçtiğiniz destinasyonda yaşamanın ve eğitim almanın eşsiz bir yoludur.

Stafford House'da, sizi mükemmel aile yanı konaklamanızla eşleştirebilmemiz için elimizden geleni yapıyoruz.
Aile yanında konaklamalarımızdan birinde kalarak Kanada kültürünü gerçekten deneyimlemek istiyorsanız,
lütfen size en uygun aile yanında konaklama deneyimini bulabilmemiz için konaklamanızı ayarlamamız için
okula varmadan 4 hafta önce bize izin verin.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Stafford House 2021 TÜRKİYE PROMOSYONU


Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

STAFFORD HOUSE 2021 FİYAT LİSTESİ

2021 FİYAT LİSTESİ

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Stafford House International Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB 
British Council