Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Niagara College


 Konum Kanada - Toronto
 Programlar Dil Okulu,Diploma,Lisans,Sertifika,Yüksek Lisans,
 Web Sitesi https://international.niagaracollege.ca/

NIAGARA COLLEGE KANADA - WELLAND HAKKINDA

Niagara Bölgesi'nin kalbinde - dünyanın en tanınmış turizm destinasyonlarından birine sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan Niagara College, Welland ve Niagara-on-the-Lake'deki son teknoloji kampüsler arasında 130'dan fazla yenilikçi program sunmaktadır.  Bu kampüsler birlikte, samimi ve arkadaşça bir ortamda uygulamalı uygulamalı öğrenme fırsatları, birinci sınıf uygulamalı araştırma ve daha küçük sınıflar sunan benzersiz yaşam laboratuvarları ve birinci sınıf tesisler sağlar.

Üniversitenin Araştırma ve İnovasyon bölümü, 2018'de Dünya Kolejler ve Politeknik Federasyonu tarafından Altın Mükemmellik Ödülü almıştır.

Niagara'daki 10 mezundan 9’u, mezuniyetlerini tamamladıktan sonra ilk altı ay içinde Kanada'da ortalama yıllık maaşı 51.000 CAD olan iş bulmaktadır.

 Niagara College'ın (NC) orijinal evi olan Welland Campus, sürdürülebilir teknolojide liderdir.

Niagara College Canada, lisans ve yüksek lisans seviyelerinde 130'dan fazla sertifika, diploma, ileri düzey diploma ve derece programı sunmaktadır. Kolej bu programları, üniversitenin iki kampüsüne yayılmış 15 okul aracılığıyla sunmaktadır.

Welland kampüsünde (WLC) on okul varken Niagara-on-the-Lake kampüsünde (NLC) beş okul ve bir şarap enstitüsü vardır.

NCC'nin her iki kampüsünde de 5.000'den fazla öğrenciyi barındıracak kampüs içi konaklama tesisleri vardır. Rezidans salonları, iki ve dört kişilik tam donanımlı süitler sunmaktadır.

Öğrencilerin eğitim ve kariyer eğitimlerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış son teknoloji, modern öğrenme ortamlarını işletmektedir. Bu kampüs, Akademik, Liberal ve Erişim Çalışmaları, Müttefik Sağlık, Toplum Hizmetleri, İngilizce Dil Çalışmaları, Adalet ve Fitness, Medya, Hemşirelik ve Kişisel Destek Çalışanı, Yarı Zamanlı Çalışmalar, Teknoloji ve Ticaret (çıraklık dahil) okullarını barındırır.

Niagara Koleji ayrıca çalışma koşullarıyla birlikte çalışmanın bir kombinasyonu olan İşbirliği (Co-op) Eğitimi sunmaktadır. Bu sistem, öğrencinin üniversitede alternatif eğitimin yanı sıra önemli bir iş deneyimi kazanmasını sağlar. Yönetim, işletme, mühendislik, otelclik vb. alanlarda sunulan çeşitli programlar vardır.

NIAGARA COLLEGE CANADA EĞİTİM PROGRAMLARI

Niagara College Canada, lisans ve yüksek lisans seviyelerinde 130'dan fazla sertifika, diploma, ileri düzey diploma ve derece programı sunmaktadır.
Kolej bu programları, üniversitenin iki kampüsüne yayılmış 15 okul aracılığıyla sunmaktadır.

NIAGARA KOLEJİ – WELLAND KAMPÜSÜ

• Kampüs Yaşamı ve Çevresi: Welland Kampüsü, alışveriş merkezlerinin ve çeşitli yemek mekanlarının yakınındaki bir yerleşim bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Doğal dünyanın harikalarından biri olan Niagara Şelalesi arabayla sadece 25 dakika uzaklıktadır. Güzel Niagara Parkway, Niagara Nehri ve Ontario Wine Country de sürüş mesafesindedir.

• Tesisler: Welland Kampüsü, öğrencilere Atletik ve Fitness Merkezi, çeşitli yemek servisi seçeneklerine sahip 600 kişilik bir kafeterya, Green Automotive Technology Lab ve Walker Advanced Manufacturing Innovation Center gibi çeşitli modern tesislere erişim sağlar.

• Uygulamalı Öğrenme: Niagara College, öğrencilere uygulamalı öğrenme fırsatları sağlamaya odaklanır. Sunulan programların çoğunun pratik bir bileşeni vardır.

NIAGARA KOLEJI - NIAGARA-ON-THE-LAKE KAMPÜSÜ

• Kampüs Yaşamı ve Çevresi: Niagara'daki Outlet Koleksiyonu caddenin hemen karşısındadır ve 100'ün üzerinde tanınmış perakende markasının yanı sıra birçok yemek seçeneği sunar. Doğal dünyanın harikalarından biri olan Niagara Şelalesi arabayla sadece 25 dakika uzaklıktadır. Güzel Niagara Parkway, Niagara Nehri ve Ontario Wine Country de sürüş mesafesindedir.

• Tesisler: Niagara-on-the-Lake Kampüsü, öğrencilere Benchmark Restaurant, NC Teaching Brewery, NC Teaching Greenhouse ve NC Teaching Spa gibi çeşitli modern tesislere erişim sunar.

• Uygulamalı Öğrenme: Niagara College, öğrencilere uygulamalı öğrenme fırsatları sağlamaya odaklanır. Sunulan programların çoğunun pratik bir bileşeni vardır.

NIAGARA COLLEGE KANADA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

KAMPÜS İÇİ REZİDANS KONAKLAMA

Mevcut oda tipleri: Süitler - Ödeme planları mevcut

KAMPÜS DIŞI KONAKLAMA

Kampüs dışında yaşamak isteyen öğrencilerin kendi başlarına araştırma yapmaları ve bunun için dönem başlamadan çok önce gelmeleri gerekir.

Çok çeşitli aile yanında konaklama seçenekleri mevcuttur ve ortak okullarımız, öğrencileri ve ev sahiplerini ilgi ve tercihlerine göre eşleştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapar. Tüm aile yanında konaklama birimleri denetlendi ve evdeki tüm yetişkinler gerekli bir sabıka referans kontrolünü tamamladı. Niagara Koleji, üç yıldır araştırma fonu açısından ülkedeki ilk on Kanadalı araştırma kolejinden biri olmuştur.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Niagara College Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC