Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı


Boğaziçi Yurtdışı Eğitim'e HOŞGELDİNİZ

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim olarak , yurtdışında eğitim arayışında öğrencilerin ve velilerin olabilecek en iyi eğitimi tercih edebilmek için ne kadar çok emek ve zaman feda ettiğinin bilincindeyiz.

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, öğrenci ve velilerin bu zorlu arayışında;
 * Daha önce bir çok kereler yurtdışında bulunmuş,
 * İlgili ülke hakkında detaylı bilgi sahibi,
 * Size hakkında bilgi verdiği okulları sürekli yerinde ziyaret eden,
 * Hakkında bilgi verdiği ülkede bizzat eğitim almış,

bu sayede size bu ülkedeki eğitim ve yaşam hakkında merak ettiğiniz tüm konularda detaylı bilgi verebilen kadrosuyla size hizmet vermektedir.

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere,Kanada,Güney Afrika, Amerika, İtalya, İspanya, Fransa  ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yurtdışı Üniversiteler, Yurtdışı Diploma Programları, Yurtdışı Dil Okulları ve Yurtdışında Dil Eğitimi, Yurtdışı Master, Yurtdışında MBA hakkında detaylı bilgileri web sayfamızda bulabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council