Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İtalya İtalya - Milan


İtalya ve Avrupa için hayli önem taşıyan Milan, alışveriş merkezleri, moda tasarımcıları, butikleri ve doğanın harika güzelliklerine ev sahipliği yapan bir kenttir. Dünyanın en büyük Gotik tarzda yapılan katedrali Duomo di Milano, şehrin en dikkat çekici noktalarından biridir. Günün her saati turistlerin dışarıda hoş vakitler geçirdiği şehir, müreffeh yaşamı ve sosyal alanlarının çokluğu ile kendinden söz ettirmeyi başaran modern yaşantı, teknoloji, kültürel zenginlikler alanında önde gelmeyi başaran bir şehirdir.

İtalya dil okulları bakımından diğer şehirlere göre daha zengin olması uluslararası öğrencilerin dil eğitiminde Milan’ı tercih etmelerini etkilemektedir. Ulaşımı gayet rahat olan ve diğer kentlerle bağlantıda herhangi bir sorunu olmayan kent, İtalya’da eğitim gören öğrencilerin en gözde lokasyonlarından biri olarak kendinden söz ettiriyor.


İlginizi çekebilecek okullar

    İndirimli
  • Language Studies International
  • Language Studies International
  • İtalya / Milan
  • Mevcut Programlar
  • Dil Okulu /

Hızlı Erişim


Milan Konumu


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council