Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 Sprott Shaw Language College SSLC


 Konum Kanada - Vancouver
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,IELTS,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Üniversite Hazırlık (Foundation),Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi https://studysslc.com/
 Diğer Şubeler Toronto - Vancouver

SPROTT SHAW LANGUAGE COLLEGE (SSLC) CANADA İNGİLİZCE DİL OKULU HAKKINDA

 

1903'te Robert James Sprott, ilk olarak Vancouver İşletme Enstitüsü olarak adlandırılan ilk Sprott Shaw Okulu'nu açmak için Shaw Kolejlerinden William Henry Shaw ile ortaklık kurdu. RJ Sprott ve WH Shaw’un geliştirme planları Vancouver’da dört, Nanaimo’da ve Victoria’da bir okul içeriyordu. 1913 yılında, RJ Sprott ve James Beatty, Victoria'da açılmasından bu yana sürekli faaliyet gösteren Sprott Shaw Koleji'ni açtı. Kolej ekonomik durgunluklardan, iki Dünya Savaşı'ndan ve Büyük Bunalım'dan sağ çıktı - bunların hepsi bugün için temelini daha da güçlendirdi.

Her zaman topluluğun ihtiyaçlarına göre uygun programlar sunmaya çalışan Sprott Shaw, İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra askeri personeli yeniden eğitmek için özel programlar tasarladı. Eğitim, Mors Kodu, Radyo Yayını ve Havacılık'ı içeriyordu. Bu süre zarfında, kolej, Hawaii kadar uzakta okunan bir sinyal bağlantısıyla okul için bir yayın istasyonu kurdu. İstasyon, aynı zamanda okul mezunları olan efsanevi Jack Cullen ve Ernie Rose tarafından yayınlandı.

1930'larda Sprott Shaw College, British Columbia Airways'i devraldı ve Havacılık Okullarında uçuş eğitimi verdi. Bu süre zarfında, öğrencilere temel uçuş prensiplerini öğretmek ve uçuş kontrolünü uygulamalarına izin vermek için planörler kullanıldı.

1964'te Henderson Kolejlerinden Ernie Henderson, Sprott Shaw'u satın alıp satın aldı ve 1974'teki ölümüne kadar sahibi oldu. Victoria Okulu daha sonra Komutan Robert N.G. Terry Hackett okulu satın aldığı 1988 yılına kadar onu işleten (Bud) Smith. O zamandan beri, kolej British Columbia eyaletinde 16 konuma ulaştı.

Yetişkin eğitimi teorisinin ilkelerini kullanan müfredat, öğrenciler artık Hemşirelik, Sağlık Hizmetleri, İşletme, Yönetim, Pazarlama, Ticaret, Tasarım, Ağırlama ve daha pek çok alanda kariyer için eğitim alırken, ofis eğitiminden çok daha fazlasını içerecek şekilde genişledi. Geçtiğimiz yüzyılda, beğenilen bir eğitim kurumu olarak, Sprott Shaw, öğrencilerimizi yüksek büyüme endüstrilerinde anlamlı kariyerler için ilgili becerilerle donatmak için her zaman keskin bir odaklanma sürdürdü. Sprott Shaw, dünyaca ünlü sanatçı Emily Carr ve Vancouver Canucks'ın eski CEO'su olan Bill Hughes gibi farklı mezunlara sahip olmaktan gurur duyuyor.

Eğitim sağlayıcıları arasında:

 • Sprott Shaw College,
 • Sprott Shaw Language College (SSLC),
 • Sprott Shaw College International,
 • Urban International School (Toronto),
 • Vancouver International College
 • CIBT School of Business bulunmaktadır.

Bu okullar aracılığıyla CIBT, sağlık hizmetleri, otel yönetimi, dil eğitimi, Ontario lise diploması ve 150'den fazla kariyer, dil ve mesleki programlarda işletme ve yönetim programları sunmaktadır.

CIBT Education Group Inc., 1994'ten beri küresel eğitim pazarına odaklanan Kanada'daki en büyük eğitim ve öğrenci konut yatırım şirketlerinden biridir. Toronto Borsası ve ABD OTCQX International'da listelenen CIBT, işletme ve dil kolejlerinin, öğrenci konutlarının, işe alımların Kanada ve yurtdışındaki 45 lokasyonda merkezler ve kurumsal ofislerin sahibidir. Grubun toplam yıllık kaydı 15.000 öğrenciyi aşıyor.

CIBT’nin emlak yatırımları, öğrenci otelleri, hizmet verilen apartmanlar ve eğitim süper merkezleri gibi toplam 600 milyon doları aşan eğitimle ilgili gayrimenkuller geliştirmeye odaklanan bir yatırım holding ve yönetim şirketi olan Global Education City Holdings Inc.'e aittir. CIBT ayrıca Global Education Alliance ("GEA") ve Irix Design Group ("Irix Design") sahibidir. GEA, Kuzey Amerika'daki birçok seçkin anaokuluna, ilk ve orta dereceli okullara, kolejlere ve üniversitelere uluslararası öğrenciler almaktadır. Irix Design, Vancouver merkezli lider bir tasarım ve reklam şirketidir.

 

Uzun zaman önce SSC'nin kurucuları Robert James Sprott ve William Henry Shaw'un bir vizyonu vardı. Mevcut ekonominin ve daha geniş toplumun ihtiyaçlarını karşılayacak doğru programları sunan bir kolej oluşturmak istediler; öğrencilere hızlı büyüyen endüstrilerde ilgili beceriler ve anlamlı işler sağlayan programlar. 100 yıldan fazla bir süre sonra hala Sprott Shaw'un sağladığı şey bu.

Bugün, Sprott Shaw'un modern kampüsleri her yıl 2500'ün üzerinde öğrenciyi eğitiyor. Tüm lokasyonlarda küçük sınıflar, kalifiye eğitmenler, uygulamalı eğitim ve her yaştan yetişkin için samimi bir öğrenme ortamı bulunur. Geçtiğimiz yüzyılda, Sprott Shaw, eğitim mükemmelliğine ve mezunlarımızın eğitimden sonra başarılı işleri güvence altına alma konusunda kıskanılacak siciline dayanan sağlam bir itibar oluşturdu.

Her durumda amaçlanan öğrencilerinin eğitimlerinin sonunda iş bulmalarını sağlamak ve yaşam boyu öğrenmenin kapısını açmaktır.

Sprott Shaw Language College (SSLC), İngilizce öğrencilerine SSC'nin programlarını sunmaktan gurur duymaktadır.

İNGİLİZCEYİ YURTDIŞINDA ÖĞRENMENİN SİZE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

 • Daha iyi bir kariyer inşa edebilmenizi,
 • Üniversitelere veya kolejlere kabul alabilmenizi,
 • Canlı metropolleri deneyimleme ve ilginç insanlarla tanışabilmeyi,
 • Dünyanın her yerinden İngilizce konuşanlarla tanışabilmeyi,
 • Benzer düşünen kişilerle uzun süreli ilişkiler geliştirebilmenizi,
 • Kanada'nın yüksek kaliteli yaşam standartlarını deneyimleyebilmenizi,
 • Her gün İngilizce pratik yapabilmenizi sağlar.

 

Yurtdışında İngilizce Dil Eğitimi İçin Neden Kanada Tercih Edilmelidir:

 • Dünyanın En Yüksek Yaşam Kalitesi

  Kanada, dünyadaki en yüksek yaşam standardına sahip 1 numaralı ülke olarak seçildi. Kanada'daki Kanadalılar ve uluslararası öğrenciler yüksek bir yaşam standardına sahiptir. Yaşamak ve ders çalışmak için harika bir yer. Dünya Üniversite Sıralamalarına göre, Kanada ayrıca dünyanın en iyi 100 öğrenci kentinden 5'ine sahiptir.

 • Uygun Yaşam Maliyeti

  Kanada, İngilizce konuşulan ülkeler arasında en düşük üniversite öğrenim ücretlerinden bazılarına sahip olmasıyla bilinir. Bütçeniz ne olursa olsun, Kanada'daki çok çeşitli eğitim seçeneklerinde sizin için doğru olanı bulacaksınız. Sunulan bir çok şeyin yanısıra, uygun yaşam maliyeti sadece pastanın üzerine kremadır.

 • Uluslararası Kabul Görmüş Eğitim

  Uluslararası olarak tanınan bir kurumda İngilizce öğrenmenin faydası çok büyük. Bu, dünyanın neresine giderseniz gidin, okulunuz, işvereniniz veya hükümetinizin kimlik bilgilerinizi eğitimli bir İngilizce konuşanı olarak tanıyacağı anlamına gelir. Kemerinizin altındaki bu deneyim seviyesiyle, sınır gökyüzüdür. Kimlik bilgileriniz sizi gerçekten gitmek istediğiniz her yere götürür!

 • Artan Kariyer Beklentileri

  İngilizce ile artan kariyer olanaklarının tadını çıkaracağınız bir sır değil. İster mühendis, ister matematikçi, bilim adamı, avukat veya profesör olmak isteyin, İngilizce size yardımcı olacaktır. Küresel düzeyde, en iyi şirketlerin tümü öncelikle İngilizce olarak faaliyet göstermektedir.

SPROTT SHAW LANGUAGE COLLEGE (SSLC) CANADA PROGRAMLAR

 • Sprott Shaw Language College’da Sunulan İngilizce Programları:
 • General English – Genel İngilizce
 • Intensive English – Yoğun İngilizce
 • Business English – İş İngilizcesi
 • Academic English – Akademik İngilizce
 • Havayolu Kabin Ekibi için İletişim Eğitimi (CACCT)
 • IELTS Sınavı Hazırlık Kursu
 • Cambridge Business English Certificate – Vantage (BEC) Sınavı Hazırlık Kursu

SEÇMELİ DERSLER:

 • İletişim: Yoğun Konuşma Pratiği
 • Okuma: Rehberlik ve Tepki Okuma
 • Yazma: Yapıyı Yazma ve Kullanım
 • Temel Hayatta Kalma İngilizcesi: Yetkinlik ve Güven Oluşturun
 • İşlevsel İngilizce: Temel Gerçek Dünya Becerilerine Güven Oluşturun
 • Sosyal Sorunlar ve Tartışma: Güncel Sorunları Okuyun, İzleyin ve Yanıtlayın.
 • Telaffuz: Sık Karşılaşılan Hataları Düzeltme ve Alıştırma
 • Filmlerle Dil: Dinleme ve Konuşma Becerileri Oluşturun
 • TOEIC Hazırlığı: Beceriler ve Uygulama Geliştirme
 • Müşteri Hizmetleri ve Ağırlama: İş Beklentilerini Artırmak için Müşteri Hizmetleri Çalışma Yerinin Dilini Öğrenin ve Uygulayın
 • Kafe Eğitimi: İş Beklentilerini Artırmak için Müşteri Hizmetleri İşyerinin Dilini Öğrenin ve Uygulayın
 • Akademik Çalışma Becerileri: Ortaöğretim Sonrası Eğitim için Öğretim ve Uygulama
 • İş Yazışması: İşyeri için İletişim Becerileri Oluşturun

SPROTT SHAW LANGUAGE COLLEGE (SSLC) KAMPÜSLERİ

Sprott Shaw Language College (SSLC)'nin, Toronto, Vancouver, Surrey ve Victoria'da 4 tane dil okulu bulunmaktadır.

Sprott Shaw Language College Vancouver dil okulunun şehir merkezinde, Melville Street'te ve Howe Street'te iki kampüsü bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz, birden fazla şehirde varlığını sürdürerek, SSLC'nin uygun bir öğrenme ortamı sağlayabilecek kaynaklara sahip tanınmış bir kurum olduğu konusunda kendilerini rahat hissedebilirler.

Tüm dil merkezlerimiz, size tüm kursları, programları ve tavsiyeleri sunacak kapasiteye ve personele sahiptir. Dil okulunuz olarak SSLC'yi seçerek, uygun fiyatlara birinci sınıf bir eğitim alacağınızı garanti etmiş olursunuz.

Sprott Shaw Language College (SSLC), size uluslararası İngilizce konuşanlar topluluğuna katılma fırsatı sunmaktan gurur duyar.

SPROTT SHAW LANGUAGE COLLEGE (SSLC) VANCOUVER KAMPÜSÜ

SSLC, Kanada'da kaliteli bir dil kurumu olarak bir üne sahiptir. Vancouver'da bir İngilizce dil okulu ararken, kurumların öğretim tarzına, sınıf boyutuna ve ders dışı etkinliklere katılımına dikkat etmelisiniz. Sprott Shaw Dil Koleji, bu üç kutuyu da muhteşem bir şekilde işaretliyor.

Kaliteli bir eğitimden fazlasını sağlayarak, tamamen sürükleyici bir deneyim elde edeceksiniz. Buna sınıfının en iyisi eğitmenler, iyi planlanmış dersler ve Vancouver'da unutulmaz bir tatil dahildir. Sprott Shaw Dil Merkezi'nin kapsamlı yapısını vurgulayarak, eğlenirken Kanada'da İngilizce öğrenmenizi sağlıyoruz.

British Columbia’nın başkenti Victoria’da yer almamız, daha yüksek bir standart ve akademik düzeyde tutulduğumuz anlamına gelir. Sprott Shaw Dil Koleji'nde, yalnızca uluslararası standartlara uygun kimlik bilgilerine sahip en nitelikli öğretmenleri işe alıyoruz.

Sprott Shaw Language College (SSLC) kampüslerimizden herhangi birindeki her öğretmenin her zaman bir üniversite diploması ve akredite bir kurumdan bir İngilizce öğretim sertifikası alacağından emin olabilirsiniz. Yaptıkları iş konusunda tutkulu ve hevesli öğretmenleri sürdürerek, Kanada'daki diğer kurumlardan farklı olarak bir eğitim seviyesi deneyimleyeceğinizi garanti ediyoruz.

British Columbia’nın başkentinde İngilizce öğrenmek size bazı ilginç fırsatlar sağlayacaktır. Akademik yolculuğunuzu, kişisel gelişiminizi veya profesyonel nedenlerle İngilizce öğrenmek istiyor olun, Victoria şehri en iyi yer olacaktır.

BC'nin başkenti olarak, yeni İngilizce becerilerinizi kullanmak için birçok fırsat, ders dışı faaliyetler ve yüksek öğrenim kurumları bulacaksınız. Victoria şehrinin sunduğu kozmopolit yaşam tarzı birçok insanın ilgisini çekmektedir. Çok çeşitli, çok kültürlü, modern bir şehirde yaşamayı seviyorsanız, Victoria'da İngilizce öğrenmek sizin için mükemmel olacaktır.

SPROTT SHAW LANGUAGE COLLEGE (SSLC) KONAKLAMA TÜRLERİ

AİLE YANI KONAKLAMA

Kanada kültürünü gerçek anlamda deneyimlemenin yollarından biri, aile yanında kalmaktır.
Aile yanında konaklamalar, öğrencilerin Kanadalı bir ailenin parçası olmaları ve Kanada hayatının tadını çıkarırken İngilizce becerilerini geliştirmeleri için harika bir fırsat sağlar.

Aile yanında konaklama seçeneği tüm SSLC kampüsleri için mevcuttur.  

GEC KONUTLARI KONAKLAMA

Ortağımız Global Education City (GEC) ile SSLC, Vancouver'a gelen öğrencilere Vancouver şehir merkezindeki veya komşu şehir Burnaby'deki yurtlardan birinde bağımsız yaşam seçeneği sunar.
Bu lüks öğrenci binaları, apartman süitlerinde zarif, tam donanımlı özel ve ortak odalara ev sahipliği yapmaktadır.
GEC Konutları, öğrencilerin bağımsız yaşam tarzlarının tadını çıkarırken onlara harika bir yaşama yeri sunmalarını sağlar.

GEC Konutları yalnızca Vancouver kampüsümüz için mevcuttur.

SSLC 2021 KONAKLAMA FİYATLARIOkul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


Sprott Shaw Language College SSLC Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC