Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 ES Dubai


 Konum Birleşik Arap Emirlikleri - DUBAI
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Work and Study,
 Web Sitesi https://esdubai.com

ES DUBAI HAKKINDA

Dubai, öğrencilere hızlı ve verimli bir vize işleme hizmeti ve eğitimleri sırasında ve sonrasında çalışma fırsatları sunarak burayı dünyanın her yerindeki öğrenciler için çok çekici bir eğitim noktası haline getiriyor.

Dubai, bir günde jet-ski, kar kayağı, çöl safarisi, tüplü dalış ve sıcak hava balonu yolculuğunun tadını çıkarabileceğiniz tek yer! Dubai'de yaşamanın size sunacağı çok şey var. Güvenli, politik olarak istikrarlı, merkezi bir konumda, iyi bir eğitim sistemine ve sağlık tesislerine, modern altyapıya ve keşfedilecek sonsuz yerlere sahip.

Dubai'de tüm yıl boyunca güneş parlıyor, alışveriş ve eğlence tesisleri birinci sınıf ve maaşlar vergiden muaf. Dubai'de yaşamak her zaman heyecan verici çünkü her zaman yeni ve farklı bir şeyler oluyor. Sürekli hareket halinde olan bir şehir olarak Dubai, sakinleri ve ziyaretçileri için her zaman daha yüksek yerler ve daha iyi tesisler ve konfor için çabalamaktadır.

Tüm öğretmenlerimiz, öğretme ve dijital sınıf teknolojisini kullanarak İngilizce öğrenmenize yardımcı olma konusunda nitelikli ve deneyimli, anadili İngilizce olan kişilerdir. Diploma ve Master nitelikli öğretmenlerimiz yüksek oranda bulunmaktadır.

ES Dubai’de İngilizce eğitim tercih etmek için nedenleriniz;

 • İngilizce konuşan ortam: İngilizce, Dubai'de iş, eğitim ve ticaret için en çok konuşulan dildir.
 • Kolay vize süreci: Öğrenci vizeleri doğrudan BAE'deki okul tarafından işlenir. Red oranı% 1'dir!
 • Çalışma izni fırsatı: Öğrencilerin çalışmaları sırasında yarı zamanlı çalışmalarına izin verilir. Kurslarını tamamladıktan sonra da tam güne geçebilirler.
 • Emniyetli Ortam:Dubai, çok düşük suç endeksi ve yüksek yaşam standardı ile dünyanın en güvenli 10 şehrinde yer almaktadır.
 • Mükemmel konum: Okulumuz, çok çeşitli yiyecek, perakende, spor ve eğlencenin yanı sıra toplu taşıma araçlarına kolay erişim sunan elverişli bir konum olan JLT'de bulunmaktadır.
 • Harika kış havası: Dubai'de tüm yıl boyunca mavi gökyüzünün, sıcak denizlerin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Kozmopolit atmosfer: % 85'in üzerinde bir göçmen nüfusu ile Dubai, dünyanın en dinamik ve kozmopolit şehirlerinden biridir. Her yıl 68'in üzerinde milletten öğrencilerle sosyalleşmek ve uzun süreli arkadaşlıklar kurmak için İngilizce becerilerinizi kullanmanız gerekecek.  ES Dubai kursları, dil ve iletişim becerilerinizi geliştirmenize, yüksek bir IELTS puanı elde etmek için İngilizce becerinizi geliştirmenize veya sadece öğrenmenin eğlencesi için İngilizce çalışmanıza izin vermek için tasarlanmıştır. Genel İngilizce kurslarımız kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
  Programlarımızdan herhangi birine katılmadan önce, öğrencilerin yazma ve okuma yeteneklerini değerlendiren çevrimiçi bir yerleştirme sınavına girmeleri gerekir. Bu, her bir öğrencinin çalışma planını belirlemek için kullanılır. Varışta, kapsamlı bir konuşma değerlendirmesi, öğrencinin hangi sınıfa katılacağını ve ek dersler için herhangi bir gereklilik olup olmadığını belirler.
  ES Dubai'de SUNULAN İNGİLİZCE DERSLERİ
  • Genel ingilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS hazırlık
  • Konuşma sınıfı
  • Akademik ingilizce
  • Özel ders

  Dubai, Uluslararası Eğitim Merkezi!

  Her zaman yeniliğin ön saflarında yer alan Dubai, 57 uluslararası üniversite kampüsünün yanı sıra 10'dan fazla ülkeden okulları kapsayan - dünyanın herhangi bir yerindeki en büyük sayı olan - eğitim için önde gelen uluslararası bir destinasyondur.

   

  ES Dubai, Yeni Dubai'nin kalbinde Jumeirah Lake Towers'da (JLT) bulunmaktadır,

  JLT, Dubai Marina Alışveriş Merkezi ve plajdan, çok çeşitli yiyecek, perakende, spor ve eğlence seçeneklerinin yanı sıra halka kolay erişim ulaşım (iki metro istasyonu) ve sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

  Güvenli bir ortam saplayan konumumuz ücretsiz servis ile Öğrenci yurduna gidiş ve dönüş imkanı sayesinde uluslararası öğrenciler için ideal bir ortam sağlar .

   

  ES DUBAI KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

  Uninest Konutları

  Uninest, Dubai'de okuyan öğrenciler için güvenli ve esnek konutlar sunan bağımsız bir öğrenci konaklama şirketidir. Rezidans, Jumeirah Lake Towers'a sadece 35 dakika uzaklıktadır.
  Uninest, gömme dolaplar, yataklar ve çalışma masaları ile tamamen döşenmiş tek kişilik ve iki yataklı odalar sunmaktadır. Rezidans ayrıca rahat yaşama, çalışma ortamına ve sosyal alanlara odaklanarak her öğrencinin çalışma deneyimini geliştirmek için tasarlanmıştır. Rezidans, ES Dubai'ye her gün ücretsiz servis otobüsünün yanı sıra Dubai'deki önemli yerlere ücretsiz ulaşım hizmeti sunmaktadır.
  Ortağımız Uninest, özellikle ihtiyaçlarınız için tasarlanmış harika bir konaklama seçeneği sunuyor. Çalışma odaları, spor salonu, yüzme havuzu ve muhteşem bir sosyal alan ile öğrencilerin Uninest'te unutulmaz bir deneyim yaşamaları garanti edilir.

   

  Paylaşılan Daireler

  Paylaşım diğer öğrencilerle bir apartman dairesi, güvenliğini sağlamanın ideal bir yoludur. Daha uygun fiyata uzun süreli konaklama sağlar.
  ES Dubai öğrencileri, tek kişilik veya iki yataklı odaları Jumeirah Lake Towers'ta paylaşılan dairelerin yanı sıra sadece kısa bir mesafede bulunan popüler Dubai Marina bölgesinde okula uzak ve sahile yakın daireleri de tercih etmektedirler.


  Okul içeriği güncellenmektedir.

  Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

  Bize Ulaşın

  Okul içeriği güncellenmektedir.

  Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

  Bize Ulaşın

  ES DUBAI Türkiye 2024 Fiyat Bilgileri

  ES DUBAI 6 AYLIK EĞİTİM İLE 1 YILLIK ÇALIŞMA İZİNLİ PAKET

  ES DUBAI 3 AYLIK EĞİTİM İLE 6 AYLIK VİZELİ PAKET


  Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

  Hızlı Erişim


  ES Dubai Konumu


  Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

  Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

  Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

  ICEF 
  PIER 
  QE 
  QEAC 
  EducationUK 
  IALC 
  IALC