Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Neden Ücretsiz Profesyonel Yardım Almalısınız ?


Neden Ücretsiz Profesyonel Yardım Almalısınız ?
 • ·       Danışmanlık ücreti almıyoruz
  Temsilcisi olduğumuz eğitim kurumlarında eğitim almanız halinde ; Okul seçimi, kayıt işlemleri, vize danışmanlığı, konaklama ve karşılama organizasyonu tamamen ücretsiz. Okulun ücretinden başka herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Üstelik okulların indirimlerinden faydalanmanızı sağlıyoruz..

  ·       Sizin için en uygun programları belirliyoruz
  Alacağınız eğitimin sizin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılaması bizim birinci önceliğimiz. ihtiyaçlarınız, istekleriniz ve bütçeniz doğrultusunda sizin için en uygun okul ve programları birlikte belirliyoruz.

  ·        Okul kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz
    Okula kaydınız ve kayıt kabul evraklarının (akseptans) temin edilmesi bizim tarafımızdan yapılıyor. Kayıt işlemlerini acentamıza özel indirimli fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

  ·        Profesyonel Vize Danışmanlığı yapıyoruz
  Okula kaydınız yapıldıktan sonra  seçtiğiniz ülkenin vize başvuru prosedüründe size yardımcı oluyoruz. Yanlış başvuru nedeniyle red edilme ihtimali ortadan kalkıyor.

  ·        Uçak bileti temininde size yardımcı oluyoruz
  Vizenizi aldıktan sonra uçak bileti ayarlamakla uğraşmıyorsunuz. Seyahat tarihinize en uygun havayolu ve firmamıza özel indirimli uçak bileti belirlenip; rezervasyon ve bilet alımı sizin adınıza yapılıyor. Size sadece yolculuğun keyfini çıkarmak kalıyor.

  ·         Konaklama ayarlamalarını yapıyoruz
  Gideceğiniz ülkede kalacağınız yer ve isterseniz hava alanı karşılama ayarlamalarını sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Siz bu detaylarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

  Not: Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz ancak, temsilcisi olduğumuz okullara bizim aracılığımız ile kayıt yaptıran, vize alan ve eğitimini tamamlayan öğrencilerimize özeldir.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council