BoğaziçiYurtdışı Eğitim Logo
 

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim 24. IEFT Fuarındaydı

5 - 6 Ekim tarihlerinde Hiltonda 24.düzenlenen Uluslar arası Yurtdışı Eğitim Fuarın'daydık.

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim geçtiğimiz hafta sonu Shafston International College ile beraber IEFT İstanbul eğitim fuarına katıldı.

Cumartesi ve Pazar günü fuar oldukça kalabalıktı. Standların önünde uzun kuyruklar oluştu.

Shafston International College,  Intensive General English,IELTS Preparation,TOEIC Preparation,Cambridge Exam Preparation kurslarının yanı sıra 6 aylık İşletme Sertifikası ve bir  yıllık İşletme diploması eğitimleri veriyor.  Sadece Brisbane’da değil, Gold Coast’ta da kampüsü bulunan Shafston International College, Avustralya’nın Queensland eyaletinde yer alıyor.

Fuarda en çok ilgi gösterilen konulardan birisi de Shafston adına danışmanlarımız tarafından verilen “Avustralya'da Çalışırken İngilizce Öğrenin” konulu seminerdi.

“Job Ready” isimli programı hayata geçiren Shafston International College, ailelerine yük olmak istemeyen, en azından geçimini kendisi sağlamayı isteyen dil eğitimi alacak öğrencilere çok önemli bir fırsat sunuyor. Avustalya’da öğrenci vizesinin sağladığı yasal haftada 20 saatlik çalışma iznini, bir yandan dil eğitimi alırken bir yandan para kazanarak değerlendirmek isteyen öğrencilerine birebir eğitimler ile işe girme ve yüksek saat ücreti kazanma şansı sağlıyor.

Çalışma hayatına giren öğrenciler ise, para kazanmanın dışında sosyal hayata daha fazla katılarak İngilizcelerini daha da hızlı geliştirme imkanına sahip oluyorlar.

« Bizden Haberler Sayfasına Geri Dön

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC