Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Kanada Kanada - Ottawa


Toronto’nun 400 km. doğusunda yer alan Ontario eyaletindeki Ottawa, Kanada’nın başkentidir. Başkent olması hasebi ile eğitim, kültür ve sosyal etkinlikler açısından bir hayli zengin bir şehir olduğunu belirtmek gerekiyor. Montreal’in 250 km. batısında yer alan Ottawa’da University of Ottawa, Carleton University, Saint Paul University gibi eğitim alanları, dünya genelinde bilinirlik kazanmış yerlerdir.

Avrupa tarzı ile Parlamento Hill binaları turistler arasında popülerdir ve alan genellikle ışık gösterileri, festivaller, turlar ve Kanada Kraliyet Monteli Polis geçitleri için kullanılır. Şehrin hemen dışında küçük köyler ve bol çiftliklerle keşfetmek için harika kırsal alanlar vardır. Renkli manzara, muhteşem manzaralar ve dost canlısı insanlar tarafından büyüleneceksiniz. İngilizce dil kursunuz sırasında Ottawa'yı daha fazla keşfetmek için bolca zamanınız olacak. Sanat ve kültüre ilgi duyuyorsanız, şehirdeki büyük galeri ve müzelerin arasından seçiminizi yapabilirsiniz.


[RandomSchool]

Hızlı Erişim


Ottawa Konumu


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB