Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

  ANAC

AVUSTRALYA-AUSTRALIAN NATIONAL AIRLINE COLLEGE (ANAC) 

  • Private Pilot License (PPL)
  • Commercial Pilot License (CPL)
  • Commercial Pilot License and Multi Engine Instrument Rating (CPLMEIR)
  • Single Engine Command Instrument Rating
  • Multi Engine Command Instrument Rating

 

DIPLOMA OF AVIATION (Commercial Pilot Licence) & DIPLOMA OF AVIATION (Instrument Rating) including Multi Engine Endorsement (109203F & 0101225)

Bu lisans eğitimi pilot olarak havayollarında bir çalışma hayatı planlayanlar için doğru seçimdir.

93 Hafta 

AUD$ 102.500

DIPLOMA OF AVIATION (Commercial Pilot Licence) (109203F)

Bu lisans eğitimi sizin Görsel uçuş kuralları -Visual Flight Rules altında çalışmanızı ve uçmanızı sağlar. Eğer bu eğitimi almak isterseniz çalışma sahanız biraz kısıtlı kalacaktır. Eğer Instrument Rating’nizi daha sonra almak isterseniz bunun için bize danışın ki size artı ve eksilerini açıklayalım.

68 Hafta 

AUD$ 72.000


Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.
Önemli Uyarı
  • Bu sayfalardaki fiyat bilgileri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.
  • Sitemizin "Fiyat Bilgileri" bölümü öğrencilerimize kolaylık ve bilgi akışı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Doğabilecek herhangi bir anlaşmazlıkta okulların fiyat listeleri esas alınacaktır.
  • Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık , bu bilgileri, okulların fiyat listelerinden derlemekte ve yayın anında doğru bilgileri aktarabilmek için özen göstermektedir. Ancak burada verilen bilgilerin doğruluğundan ve cari uygulamalara uymaması halinden Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve/veya ilgili okul sorumlu tutulamaz.
  • Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık bu bilgileri her an değiştirme, güncelleme veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.Herhangi bir aksaklığın olmaması için lütfen Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.
  • Okulların fiyat bilgilerini değiştirmesinden veya açıklanan promosyon ve kampanyaların süre aşımından Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık sorumlu değildir.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC