Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

Kanada Kanada - Victoria1843 yılında kurulan Victoria, Batı Kanada'nın en eski şehridir ve 19. yüzyılın ilk yarısına uzanan zengin bir tarihe sahiptir. Kent, adını Kraliçe Victoria'dan alır ve Britanya'nın belli başlı cazibe merkezlerine, çeşitli turistik yerlere ve güzel, sakin manzaralara ve okyanus manzarasına sahiptir. Bu çok kültürlü şehir Kanada'nın batı deniz üssüne ev sahipliği yapıyor.

Şehir eşsiz tarihi ve endüstriyel üretkenliği ile bilinirken, bol doğal güzellik ve turistik mekanlar Victoria'yı kuruluşundan bu yana Kanada'daki en iyi seyahat hedefleri listesinde tutuyor. Her köşedeki gür yeşillikler ve dost canlılar, turistleri nereden geldikleri önemli değil, bir ev duygusuyla bırakan sıcak bir atmosfer yaratmaktadır.
[RandomSchool]

Hızlı Erişim


Victoria Konumu


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
YEDAB