Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İngiltere İngiltere - Ramsgate


İngiltere'nin güneydoğusunda küçük ve şirin bir sahil kenti olan Ramsgate, pek çok tarihi binaya, spor tesisine ve güzel bir yat limanına sahiptir.
Şehrin mimari yapısı genel olarak georgian dönemde inşa edilmiş binalarla örülüdür ve Britanya mimarisinin en önemli temsilcisi tasarımcı ve mimar AW Pugin tarafından inşa edilmiş olan St Augustin's 1851 Roman Catholic Katedrali de bu şehirde bulunur.

Tam anlamıyla denizle içiçe geçmiş olan bu şehirde güneşli kumsalların, yaygın feribot seferlerinin, cazip yat marinasının yanısıra bir de denizcilik müzesi bulunur. Özellikle Güney'deki  Pegwell Bay plajı yaz aylarında mutlaka uğranılması gereken canlı bir merkeze dönüşür.


İlginizi çekebilecek okullar

    İndirimli
  • Churchill House
  • Churchill House
  • İngiltere / Ramsgate
  • Mevcut Programlar
  • Dil Okulu /

Hızlı Erişim


Ramsgate Konumu


Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council