Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 ILSC


 Konum Avustralya - Sydney
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,TOEFL Sınavı Hazırlığı,
 Web Sitesi https://www.ilsc.com/language-schools/destinations/country/australia
 Diğer Şubeler Brisbane - Sydney - Melbourne - Vancouver - Toronto

ILSC AVUSTRALYA DİL OKULLARI HAKKINDA

ILSC Dil Okullari, 25 yildir 100'den fazla ülkeden gelen uluslararasi ögrencilere dil egitimi programlari sunmaktadir ve ayrica Kolejler, Ögretmen Egitimi, Sürekli Egitim ve Kurumsal Egitim içeren ILSC Egitim Grubu'nun en büyük bölümüdür.
ILSC, 9 sehirde ve 4 ülkede, kendi benzersiz kültürleri ve manzaralarini kesfedebileceginiz Kanada'daki  Vancouver, Toronto ve Montréal ; ABD'de San Francisco ve New York; Hindistan'da Yeni Delhi; Avustralya’da, Sydney, Brisbane ve Melbourne bulunan okullara sahiptir.
Ögrencilerin kendilerini ilgilendiren konular ögretildiginde motive olacaklarina inanan ILSC Ingilizce okullarinda ögrenciler; Ingilizce Iletisimi, Is Ingilizcesi, Akademik Amaçli Ingilizce, Sinava Hazirlik, Yaratici Ingilizce ve daha pek çok alanda çesitli programla, hedeflerine ve tutkularina uyacak sekilde özellestirebilecekleri bir egitim programi hazirlama firsati bulurlar.

ILSC ÜNİVERSİTE HAZIRLIK PROGRAMLARI

Halihazirda Üniversite Geçis programlari ortak okullari listesinde yer almayan bir üniversiteye, kolej veya TAFE'ye katilmak istiyorsaniz, tüm ILSC kampüslerinde basvurulariniza yardimci olmak için bir Üniversite Kabul Hizmeti verilmektedir. Ihtiyaçlariniza göre dogru programi seçmenize, program giris kosullarini ve niteliklerinizi degerlendirmenize yardim etmek için rehberlik ve basvuru süreciniz boyunca destek ve takip saglanabilmektedir.

TEST HAZIRLIĞI

ILSC, ögrencileri asagidaki sinava ve sinavlara basariyla hazirlamak için tasarlanmis kapsamli bir Test Hazirlama Programlari ve Kurslari grubuna sahiptir: Cambridge Sinavlari, IELTS, TOEFL ve TOEIC. ABD'de ögrenciler ILSC Ingilizce egitimlerini, Princeton Review tarafindan ILSC kampüslerinde saglanan GMAT ve GRE sinav hazirlik programlariyla birlestirebilirler.

IELTS Mastery Program:

ILSC bir IELTS sinavi uzmanidir.  IELTS Testi Hazirlik programlari sunmanin yani sira, Kanada ve ABD'deki okullari da resmi IELTS test merkezleridir. Bu sayede ögrenciler tek bir konumda IELTS testine hazirlabilmekte ve burada sinavi almalari saglanmaktadir.

Vancouver, Toronto, Sydney, Brisbane ve Melbourne'da sunulan ILSC'nin IELTS Mastery Programi, ögrencileri IELTS sinavinin tüm 4 modülüne hazirlamak için tasarlanmistir. Siniflar ögrencilerin hedef IELTS puani elde etmek için dinleme, konusma, okuma ve yazma becerileri, gramer ve kelime hazinesini gelistirmeye odaklanir.

ILSC'nin tecrübeli IELTS egitmenleri, beceri alanlarinin her birinde gelistirilmis IELTS test puanlari saglayacak günlük talimatlar ve uygulamalar saglayarak ögrencileri basariya hazirlarlar.

TOEFL Mastery Program

ILSC'nin TOEFL Mastery Programi, San Francisco ve New York'ta sunulmaktadir. Program boyunca ögrenciler TOEFL sinavinin sirlarini ögrenecek ve ögrenci merkezli bir ortamda puanlarini yükselteceklerdir. ILSC'nin deneyimli TOEFL egitmenleri ögrencilerin günlük geri bildirim ve uzmanlasmis egzersizler yoluyla konusma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini gelistirmelerinde yardimci olurlar.

IBT 70+ Garantisi:

Bu programi ILSC ile birlikte alan ögrencilerin, programin sonuna kadar IBT 70 veya daha üst bir seviyeye erismeleri saglanir. 8-16 haftalik bir basariyla tamamladiktan sonra en az iBT 70 puani elde etmezlerse, 70 + 'a ulasincaya kadar 8 haftaya kadar ücretsiz ders alacaklardir. *

* Ögrenciler ücretsiz ders almak için belirli kosullari saglamalidir.

Cambridge Mastery Program

ILSC, ögrencileri Cambridge Sinavlarinda (FCE, CAE, CPE, BEC) basariyla hazirlamak için Vancouver, Toronto, Montréal, Brisbane ve Sydney'de Cambridge Mastery Programini sunar. Bu program resmi sinav dogrultusunda yapilandirilmis ve ögrencilerin sinav sirasinda göstermeleri gereken yazili ve sözlü Ingilizce yeterliliklerini saglamaktadir.

ILSC, bu önemli hazirlik programini sunmanin yani sira Vancouver, Toronto ve Montréal'de Açik Cambridge Ingilizce Dil Degerlendirmesi Yetkili Merkezi'dir.

ILSC SYDNEY KAMPÜSÜ KONUMU

ILSC-Sydney kampüsü, şehrin toplu taşıma araçlarının ve Sydney'nin iş merkezlerinin ve hayranlık verici manzaralarına yakın bir konumdadır. ILSC-Sydney'e özel program ve kurslardan bazıları, Üniversiteye Giriş Yolu Programı, IELTS Mastery Programı, İngilizce – Sidney ve Kafede Çalışma İş Becerileri derslerini içerir.

 ILSC-Sydney’de ayrıca ücretsiz sunulan bir İş Bulma Kulübü, Sabah Haberleri Kulübü ve  yerel Sydney topluluğunda gönüllü olarak çalışmagibi birçok imkan bulunuyor.

 Kampüs olanakları:

  • 32 derslik
  • 2 bilgisayar laboratuarı
  • 2 öğrenci dinlenme salonu
  • Mutfaklar
  • WI FI  (Kablosuz internet)
  • Masa Tenisi masası
  • 2 açık hava terası
  • Namaz odası
  • Kafe

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

ILSC AU DİPLOMA PROGRAMLARI FİYAT LİSTESİ

2024 GÜNCEL ILSC AVUSTRALYA FİYATLARI

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

ILSC Avustralya Dil Okulu İndirimleri

2024 GÜNCEL ILSC DİL OKULU İNDİRİMİ

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


ILSC Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC