Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 ILSC


 Konum Avustralya - Melbourne
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,TOEFL Sınavı Hazırlığı,
 Web Sitesi https://www.ilsc.com/language-schools/destinations/country/australia
 Diğer Şubeler Brisbane - Sydney - Melbourne - Vancouver - Toronto

ILSC Dil Okulları, 25 yıldır 100'den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilere dil eğitimi programları sunmaktadır ve ayrıca Kolejler, Öğretmen Eğitimi, Sürekli Eğitim ve Kurumsal Eğitim içeren ILSC Eğitim Grubu'nun en büyük bölümüdür.
ILSC, 9 şehirde ve 4 ülkede, kendi benzersiz kültürleri ve manzaralarını keşfedebileceğiniz Kanada'daki  Vancouver, Toronto ve Montréal ; ABD'de San Francisco ve New York; Hindistan'da Yeni Delhi; Avustralya’da, Sydney, Brisbane ve Melbourne bulunan okullara sahiptir.
Öğrencilerin kendilerini ilgilendiren konular öğretildiğinde motive olacaklarına inanan ILSC İngilizce okullarında öğrenciler; İngilizce İletişimi, İş İngilizcesi, Akademik Amaçlı İngilizce, Sınava Hazırlık, Yaratıcı İngilizce ve daha pek çok alanda çeşitli programla, hedeflerine ve tutkularına uyacak şekilde özelleştirebilecekleri bir eğitim programı hazırlama fırsatı bulurlar.

ÜNİVESİTE HAZIRLIK PROGRAMLARI

Halihazırda Üniversite Geçiş programları ortak okulları listesinde yer almayan bir üniversiteye, kolej veya TAFE'ye katılmak istiyorsanız, tüm ILSC kampüslerinde başvurularınıza yardımcı olmak için bir Üniversite Kabul Hizmeti verilmektedir. İhtiyaçlarınıza göre doğru programı seçmenize, program giriş koşullarını ve niteliklerinizi değerlendirmenize yardım etmek için rehberlik ve başvuru süreciniz boyunca destek ve takip sağlanabilmektedir.

TEST HAZIRLIĞI

ILSC, öğrencileri aşağıdaki sınava ve sınavlara başarıyla hazırlamak için tasarlanmış kapsamlı bir Test Hazırlama Programları ve Kursları grubuna sahiptir: Cambridge Sınavları, IELTS, TOEFL ve TOEIC. ABD'de öğrenciler ILSC İngilizce eğitimlerini, Princeton Review tarafından ILSC kampüslerinde sağlanan GMAT ve GRE sınav hazırlık programlarıyla birleştirebilirler.

IELTS Mastery Program:

ILSC bir IELTS sınavı uzmanıdır.  IELTS Testi Hazırlık programları sunmanın yanı sıra, Kanada ve ABD'deki okulları da resmi IELTS test merkezleridir. Bu sayede öğrenciler tek bir konumda IELTS testine hazırlabilmekte ve burada sınavı almaları sağlanmaktadır.

Vancouver, Toronto, Sydney, Brisbane ve Melbourne'da sunulan ILSC'nin IELTS Mastery Programı, öğrencileri IELTS sınavının tüm 4 modülüne hazırlamak için tasarlanmıştır. Sınıflar öğrencilerin hedef IELTS puanı elde etmek için dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri, gramer ve kelime hazinesini geliştirmeye odaklanır.

ILSC'nin tecrübeli IELTS eğitmenleri, beceri alanlarının her birinde geliştirilmiş IELTS test puanları sağlayacak günlük talimatlar ve uygulamalar sağlayarak öğrencileri başarıya hazırlarlar.

TOEFL Mastery Program

ILSC'nin TOEFL Mastery Programı, San Francisco ve New York'ta sunulmaktadır. Program boyunca öğrenciler TOEFL sınavının sırlarını öğrenecek ve öğrenci merkezli bir ortamda puanlarını yükselteceklerdir. ILSC'nin deneyimli TOEFL eğitmenleri öğrencilerin günlük geri bildirim ve uzmanlaşmış egzersizler yoluyla konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olurlar.

IBT 70+ Garantisi:

Bu programı ILSC ile birlikte alan öğrencilerin, programın sonuna kadar İBT 70 veya daha üst bir seviyeye erişmeleri sağlanır. 8-16 haftalık bir başarıyla tamamladıktan sonra en az iBT 70 puanı elde etmezlerse, 70 + 'a ulaşıncaya kadar 8 haftaya kadar ücretsiz ders alacaklardır. *

* Öğrenciler ücretsiz ders almak için belirli koşulları sağlamalıdır.

Cambridge Mastery Program

ILSC, öğrencileri Cambridge Sınavlarında (FCE, CAE, CPE, BEC) başarıyla hazırlamak için Vancouver, Toronto, Montréal, Brisbane ve Sydney'de Cambridge Mastery Programını sunar. Bu program resmi sınav doğrultusunda yapılandırılmış ve öğrencilerin sınav sırasında göstermeleri gereken yazılı ve sözlü İngilizce yeterliliklerini sağlamaktadır.

ILSC, bu önemli hazırlık programını sunmanın yanı sıra Vancouver, Toronto ve Montréal'de Açık Cambridge İngilizce Dil Değerlendirmesi Yetkili Merkezi'dir.

ILSC-Melbourne kampüsü şehrin canlı Central Business District'in tam kalbinde, şehrin her yerine ve dışına çıkmak için ana merkezi olan Southern Cross İstasyonu'nun hemen karşısındadır. ILSC-Melbourne'e özel programların bazıları arasında University Pathway Programı, IELTS Mastery Programı, İngilizce - Melbourne ve Kafede Çalışma İş Becerileri kursları bulunmaktadır. ILSC-Melbourne ayrıca ÜCRETSİZ sunulan İş Bulma Klübü ve Sabah Haberleri Kulübü'nün yanı sıra, her oturumda heyecan verici etkinlikler takvimi ile şehri ve çevresini keşfetmek için birçok fırsat sunuyor.

 

Tesisler:

  • 12 derslik
  • 1 bilgisayar laboratuarı
  • 1 öğrenci dinlenme salonu
  • Mutfak
  • WI FI (Kablosuz internet)
  • Kütüphane
  • Langırt masası
  • Namaz odası
  • Kafe

 


Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

ILSC AU DİPLOMA PROGRAMLARI FİYAT LİSTESİ

2024 GÜNCEL ILSC AVUSTRALYA FİYATLARI

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

ILSC Avustralya Dil Okulu İndirimleri

2024 GÜNCEL ILSC DİL OKULU İNDİRİMİ

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


ILSC Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC