Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 EC English Language Centers


 Konum İrlanda - Dublin
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Özel Amaçlı İngilizce,Sınav Hazırlık,
 Web Sitesi https://www.ecenglish.com/
 Diğer Şubeler Brisbane - Sydney - Melbourne - Perth - Cairns - Goldcoast - Cape Town - Cambridge - Brighton - London - Manchester - Oxford - Dublin - Montreal - Toronto - Vancouver - St. Julians
İrlanda'nın başkenti Dublin'de karakter, kültür ve eğlence dolu İngilizce öğrenin. Dublin rahat, samimi atmosferi ve eğlenceli, arkadaş canlısı insanları ile ünlüdür. İnsanlarla konuşmanın kolay olduğu ve her zaman yapılacak bir şey olan genç bir nüfusa sahip canlı bir yerde öğrenmek istiyorsanız Dublin sizin tercihiniz olmalıdır. İngilizce okulumuz, öğrenmenize yardımcı olacak en gelişmiş olanaklara sahiptir ve toplu taşıma araçlarına kolay erişim ile şehrin en iyi cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır.

Dublin'de İngilizce öğrenin

Seviyenizi geliştirin ve en popüler kursumuzla İngilizce kullanma yeteneğinizi en üst düzeye çıkarın.

Genel İngilizce (haftada 20 ders) İngilizce dilini pratik bir şekilde anlamanıza ve akıcılık kazanmanıza yardımcı olacaktır. Sizi dört iletişim becerisinin hepsinde eğitirken güveninizi artırın: konuşma, dinleme, okuma ve yazma.

Yoğun İngilizce (haftada 30 ders) yukarıdaki Genel İngilizce derslerini içerir ve ayrıca geniş bir seçmeli ders boyunca haftada ek 10 ders alarak kursunuzu kişiselleştirmenizi sağlar.

Dublin'de IELTS sınavına hazırlanın

Daha yüksek Score® kursları saf sınav tekniğinde eğitim alır ve EC İngilizcesine özeldir. İngilizce dil becerilerine güvenenler için amacımız çok basit: IELTS sınav sonucunuzu geliştirmenize yardımcı olmak.

Dublin'deki IELTS sınav sınıflarımız, hızlı ve kolay bir şekilde harika bir puan almanıza yardımcı olmak için üç önemli alana odaklanmaktadır: yardımcı sınav stratejileri, etkili sınav düşüncesi ve sadece sınavı geçmeniz için gereken İngilizce eğitimi. 

Akademik ve Genel olmak üzere iki tür IELTS testi vardır. Öğrencilerimizin çoğu Akademik IELTS sınavına hazırlanır. Genel Eğitim IELTS sınavına hazırlanmak isterseniz, lütfen okuldaki İhtiyaç Analizi formunuzda bu seçeneği seçin ve Dublin akademik ekibimizle konuşun.

İngiliz, Kanada, Avustralya, Malta ve Güney Afrika üniversitelerinin çoğu ve bazı durumlarda Amerikan akademik kurumları için IELTS yeterliliği gereklidir.

IELTS genellikle profesyonel kuruluşlar tarafından istenir ve Kanada ve Avustralya için göç için gereklidir.

Dublin'de Cambridge sınavı

Cambridge ESOL sınavları tüm dünyadaki işverenler, üniversiteler ve kolejler tarafından tanınır ve sonuçlar yaşam boyu geçerlidir.

Sınava başarılı bir şekilde hazırlanmış bir duygu ile girdiğinizden emin olmanızı sağlayacağız.

FCE (İngilizce İlk Sertifika), çok çeşitli sözlü ve yazılı İngilizce kullandığınızdan eminseniz uygundur.

İngilizce becerilerinizi en profesyonel ve akademik amaçlarla kullanabiliyorsanız, CAE (İleri İngilizce Sertifikası) ihtiyacınız olan şeydir.


 

 

Dublin'de Akademik Bir Dönem / Yıl Geçirin

İngilizcenize ciddi şekilde odaklanmak için zaman ayırmanız sizin için sınırsız fırsatlar sunacaktır. Bu program 24 hafta veya daha uzun süre öğrenim gören öğrenciler içindir.

Her dört dil becerisinde de akıcılık, doğruluk ve İngilizce'nin uygun kullanımlarını geliştireceksiniz. Bu kurs boyunca mükemmel rehberlik, izleme ve geri bildirimden yararlanacaksınız.

İngilizceniz ve güveniniz geliştikçe, ufuklarınızı genişletecek ve seçtiğiniz kariyer veya eğitiminizde büyük bir avantaj elde edeceksiniz.

Kişisel düzeyde, yurtdışında okumak size inanılmaz deneyimler kazandıracak. Kendinize meydan okuyacak, daha bağımsız olacak ve kalıcı uluslararası dostluklar kuracaksınız.


 

Yaşamayı seçtiğiniz yer yurtdışında eğitiminizin merkezi bir parçasıdır. Yaşam tarzınıza, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli konaklama seçeneklerimiz var. Diğer EC öğrencileriyle veya yerel İngilizce konuşanlar ile bir aile yanında yaşayabilirsiniz.

Konutlar genellikle sosyalleşmeyi seven herkes için uygun canlı ortamlara sahiptir. Konaklama seçeneklerimiz toplu taşıma için uygundur ve okula gitmenizi kolaylaştırır.

Aile yanında kalmayı seçerseniz, yerel İngilizce konuşanlar ile yaşayacak ve otantik bir yaşam tarzı yaşayacaksınız. Ev sahipleriniz yaşarken yaşayacak, yediklerini yiyecek ve evde birlikte vakit geçireceksiniz. Birçok öğrenci evde pişirilen yemeklerin ve bir aile yanında ekstra güvenlik hissinin tadını çıkarır.

İster aile yanında konaklama, ister rezidans rezervasyonu yapın, her zaman sıcak ve kişisel bir karşılama alacaksınız. Tüm ev sahiplerimiz, derslerin ilk günü için kendinizi rahat ve iyi hissettirmek için nasıl bilgilendirilmişlerdir. Konutlarımızda, ihtiyacınız olan herhangi bir konuda size yardımcı olmak ve sorularınızı cevaplamak için hafta sonu bir EC temsilcisi bulunacaktır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul fiyat bilgileri güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


EC English Language Centers Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
British Council