Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Browns College


 Konum Avustralya - Goldcoast
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,Sertifika,
 Web Sitesi https://brownsenglish.edu.au/
 Diğer Şubeler Brisbane - Goldcoast


BROWNS Gold Coast Kampüs İmkanları

 • Prestijli bir kumtaşı blok dış binanın zemin katındaki kampüs
 • Güneşli bir dış avlu etrafında inşa edilmiş 10 modern sınıf.
 • 65 inç dokunmatik ekranlı interaktif beyaz tahtalarla donatılmış sınıflar
 • Her sınıfta 46 inç LCD TV ekranları, 1080 formatında DVD/TV/www'ye HDMI akıllı kablolu
 • Yüksek hızlı internet erişimine sahip, en yeni ESL öğrenme yazılımı yüklü ve dinleme kulaklıklarıyla donatılmış 22 bilgisayar
 • Kampüs genelinde yüksek hızlı kablosuz internet erişimi
 • Öğrencilerin yemek yiyebilecekleri ve arkadaşlarıyla sosyalleşebilecekleri yemek masalarının bulunduğu açık bahçe alanı
 • Öğrencilerin İleri Öğrenmeyi Hızlandırma Programında tamamlamaları için özel olarak hazırlanmış çalışma sayfalarından oluşan kapsamlı bir kitaplık
 • Öğrencilerin ders aralarında dinlenmeleri için kanepeli okul resepsiyon alanı
 • 5 yeni mikrodalga fırın, 2 buzdolabı, filtrelenmiş su ve çay-kahve yapmak için sıcak su sistemi bulunan mutfak
 • "Gold Coast'ta neler olup bittiği" hakkında bilgi veren ve Avustralya içinde seyahat için özel promosyonlar sağlayan Öğrenciye Özel Etkinlikler görevlisi

   

  Gold Coast kampüsünde verilen eğitimler:

  • Intensive General English
  • English for Academic Purposes (EAP)
  • IELTS Exam Preparation Cambridge
  • First Certificate English (FCE) Preparation
  • Cambridge Advanced English (CAE) Preparation
  • Lise Hazırlık İngilizcesi
  • İngilizce ve Spor
  • Junior Programı
  • Barista@BROWNS English Language School
  • Eğitim Turları


  BROWNS Gold Coast Kampüsü Lokasyonu

   Avustralya'nın Gold Coast'u çok eşsiz bir şehir ve dünyanın en iyi tatil ve eğitim destinasyonlarından biridir. Gold Coast'un muhteşem plajlarını, Dünya Mirası listesindeki yağmur ormanlarını, heyecan verici gece hayatını, tema parklarını, alışveriş merkezlerini, restoranları, festivalleri ve etkinlikleri ve uluslararası üne sahip eğitim programlarını ve kurslarını deneyimleyin.

   Ziyaretçi öğrenciler, dünyanın en uzun ve en hızlı heyecanlı gezintileri, koalalar, kangurular ve vahşi yaşamla karşılaşmalar, yağmur ormanı veya resif turları ve heyecan verici etkinlikler gibi cazibe merkezleriyle Gold Coast'ta harika zaman geçirirler. Bilginizi ilerletirken ve Avustralya'nın Gold Coast'u hakkında eğitim alırken sizi meşgul edecek çok şey var.

   Gold Coast, dünyanın en ilginç, çok kültürlü ve arkadaş canlısı yerlerinden biridir. Geceleri sayısız şehir ışığı muhteşem bir ortam yaratır ve hava karardıktan sonra eğlence arayan tatilcileri sokaklara çeker. Yüzlerce restoran, kafe ve bar, herkesin yerel ve uluslararası yemeklerin, eğlencenin ve müziğin bir karışımının tadını çıkardığı gece geç saatlere kadar açıktır.
   Gold Coast'un çok kültürlü yapısı, şehrin dört bir yanındaki restoran, kafe ve mağazalarda dünyanın tüm lezzetlerinin sunulduğu anlamına gelir. Avustralya'nın en iyi restoranlarından ve uluslararası şeflerinden bazıları Gold Coast'tadır. Taze deniz ürünleri, tropik meyveler ve yerel olarak yetiştirilen en iyi sebzelerle ünlü; bölge, dünya standartlarında bir mutfak için harika malzemelerle kutsanmıştır.
   Doğal cazibe merkezleri, tekne gezileri, manzaralı uçuşlar ve sörf tabanlı aktiviteler için cennet gibi bir zemin sağlayan, efsanevi plajlar ve su yolları ile merkezi bir konumdadır. Sahile 30 dakikadan daha kısa bir mesafede, gezginlerin Avustralya'nın eşsiz doğal vahşi yaşamıyla karşılaşabileceği ve kırsal yaşamın tadına varabileceği kırsal tarım arazileri ve çalılarla çevrili, Avustralya'nın en büyük subtropikal yağmur ormanı alanıdır.
   Her şeyden önce, Gold Coast, gezginlerin Avustralya'nın sunduğu en iyi şeyleri özgürce keşfedebilecekleri ve deneyimleyebilecekleri güvenli ve emniyetli bir destinasyon sunar.
   ..

   Okul içeriği güncellenmektedir.

   Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

   Bize Ulaşın

   Browns GC Apartment

   _mg_1483

   _mg_1501

   _mg_1522

   _mg_1547

   _mg_1566

   _mg_1573

   _mg_1581

   _mg_1592

   _mg_1603

   _mg_1609

   _mg_1620

   _mg_1623

   Browns GC Campus

   02

   03

   04

   06

   07

   08

   _mg_0603

   _mg_0635

   _mg_0683

   _mg_0751

   _mg_0991

   _mg_1067

   Browns College

   2024 Dil Okulu Promosyonu
   MELBOURNE
   BRISBANE & GOLD COAST

   Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

   Hızlı Erişim


   Browns College Konumu


   Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

   Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

   Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

   ICEF 
   PIER 
   QE 
   QEAC 
   EducationUK 
   IALC