Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 Browns College


 Konum Avustralya - Brisbane
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Mesleki İngilizce,TOEFL Sınavı Hazırlığı,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi https://brownsenglish.edu.au/
 Diğer Şubeler Brisbane - Goldcoast
BROWNS COLLEGE BRISBANE KAMPÜS İMKANLARI

 

 • Prestijli bir mermer binanın 8. katında yer alan kampüs
 • Özel yapım masalar ve konforlu şık sandalyeler ile akıllıca tasarlanmış sınıflar
 • 65 inç dokunmatik ekranlı interaktif beyaz tahtalarla donatılmış sınıflar
 • Her sınıfta 46 inç LCD TV ekranları, 1080 formatında DVD/TV/www'ye HDMI akıllı kablolu
 • Görkemli yüksek tavanları ve King George Meydanı'na bakan geniş cam panelleri ile etkileyici ortak salon alanı
 • Yüksek hızlı internet erişimine sahip, en son ESL öğrenme yazılımı yüklü ve dinleme kulaklıklarıyla donatılmış 19 bilgisayar
 • Kampüs genelinde yüksek hızlı kablosuz internet erişimi
 • Öğrencilerin İleri Öğrenmeyi Hızlandırma Programında tamamlamaları için özel olarak hazırlanmış çalışma sayfalarından oluşan kapsamlı bir kitaplık
 • 10 mikrodalga fırın, 3 buzdolabı, filtrelenmiş su ve çay-kahve yapmak için sıcak su sistemi içeren ultra modern mutfak
 • "Brisbane'de olup bitenler" ve Avustralya içinde seyahat için özel promosyonlar hakkında bilgi veren Öğrenciye Özel Etkinlikler görevlisi
 • Barista@BROWNS programımız için son teknoloji kahve makinesi olanakları

 

BROWNS COLLEGE BRISBANE KAMPÜSÜNDE VERİLEN EĞİTİMLER:

- Intensive General English
- English for Academic Purposes (EAP)
- IELTS Exam Preparation Cambridge
- First Certificate English (FCE) Preparation
- Cambridge Advanced English (CAE)
- Lise Hazırlık İngilizcesi
- llkokul Hazırlık İngilizcesi
- Preparation Barista@BROWNS English Language School
- Eğitim Turları

BROWNS COLLEGE BRISBANE KAMPÜSÜ LOKASYONU:

 

BROWNS Brisbane kampüsü, şehrin popüler alışveriş ve yemek bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Okul, modern bir binanın birinci katının tamamını kaplar ve muhteşem Brisbane Müzesi ile King George Meydanı'na bakar.

Brisbane (Avustralya'nın Yeni Dünya Şehri), bölgelere göre Avustralya'nın en büyük ikinci eyaleti olan Queensland'in başkentidir ve Avustralya'nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Avustralya'nın altı başkenti arasında coğrafi alana göre en büyüğü ve yaklaşık 1.140 km2'lik alanıyla dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane, yüksek kaliteli, erişilebilir bir yaşam tarzının yanı sıra birinci sınıf bir eğitim sunuyor - özellikle de diğer gelişmiş ülkelerle yaşam giderlerini ve öğrenim ücretlerini karşılaştırırsanız. Şehir ayrıca, Study Brisbane'in özel Havaalanına Karşılama'dan, Şehre Hoş Geldiniz Festivali ve Lord Mayor'ın Uluslararası Öğrenci Dostluk Törenleri dizisi gibi bir dizi uluslararası öğrenci etkinliğine kadar, uluslararası öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmeleri için çaba göstermektedir.

Mükemmel hava ve dünyanın en güzel doğa harikalarından bazılarına yakınlık, Brisbane'de eğitim almayı seveceğiniz sebeplerden sadece birkaçı. İşte Brisbane'de eğitim almanız için diğer önemli nedenler:

 • Brisbane, eğitim almak için Avustralya'nın en uygun fiyatlı yerlerinden biridir. Öğrenim ücretlerinin öğrencilere parasının karşılığını verdiğini ve yaşam masraflarının diğer gelişmiş ülkelere kıyasla daha uygun olduğunu göreceksiniz.
 • Brisbane, yılda diğer tüm Avustralya başkentlerinden daha fazla güneşli güne sahiptir. 2013'te Brisbane 261 gün tam güneş ışığı aldı. Avustralya'nın en iyi iklimine sahip olan Brisbane'de yazlar, öğleden sonraları güzel gök gürültülü fırtınalarla soğutulan tropikal altı nemli bir sıcaklık sunarken, kışlar nadiren 20°C'nin altına düşer. İlkbahar ve sonbahar, 20'li yılların ortalarından sonlarına kadar değişen sıcaklıklarda açık havada eğlenmek kolay olduğundan, bölge sakinleri için favori mevsimlerdir.
 • Brisbane, Avustralya'nın en kapsayıcı eğitim yeridir. Avustralya'nın en büyük şehri Oryantasyon Günü olan Şehre Hoş Geldiniz Festivali'nde Brisbane'in uluslararası öğrencilere sunduğu her şeyi keşfedin. Daha sonra Lord Mayor ile kişisel olarak tanışın ve düzenli bir Lord Mayor Uluslararası Öğrenci Dostluk Töreninde ücretsiz müzik, yemek ve istihdam ağının keyfini çıkarın.
 • Brisbane, tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip, ilerici, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halk arkadaş canlısıdır, "uyumludur" ve açık havada rahat bir yaşam tarzı yaşamanın keyfini çıkarır.

Browns College İngilizce Dil Okulu, öğrencilerine aile yanı ve apart konaklama seçeneklerini sunmaktadır.

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Browns BNE Apartment

01

02

03

04

05

06

07

08

Browns BNE Campus

02

07

brisbanecampusclass

img_1321

_mg_1137

_mg_1166

_mg_1181

_mg_1281

_mg_1301

_mg_1308

Browns College

2024 Dil Okulu Promosyonu
MELBOURNE
BRISBANE & GOLD COAST

Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


Browns College Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC 
IALC