Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

 ATC Language Schools


 Konum İrlanda - Dublin
 Programlar Akademik İngilizce,PET/FCE/CAE Hazırlığı,Dil Okulu,Genel İngilizce,IELTS Sınavı Hazırlığı,Work and Study,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),Yaz okulu (17 yaş altı),
 Web Sitesi https://www.atclanguageschools.com/
 Diğer Şubeler Dublin - Bray

 

ATC DUBLIN İRLANDA İNGİLİZCE DİL OKULU HAKKINDA

ATC IRELAND, 1973 yılında kurulmuştur ve o zamandan beri dünyanın her yerinden, her yaştan öğrenci için Kaliteli İngilizce Dil Programları sunmaktadır.

ATC, yüksek kaliteli İngilizce dil programlarını, İrlanda'da Bray ve Dublin'de bulunan, iki ayrı, yıl boyu hizmet veren İngilizce okullarında sunmaktadır.

Ayrıca, ATC, İrlanda genelinde 8 lokasyon ile en büyük Junior Yaz Okulu programları sağlayıcılarından biridir.

Tam nitelikli öğretmenler tarafından verilen İngilizce kursları, akademik mükemmellik konusunda uluslararası bir üne sahiptir.
Kapsamlı bir eğitim ve kültür programı sunarak ve ihtiyaçlarının her zaman açıkça anlaşılmasını ve karşılanmasını sağlayarak, öğrencilerinin samimi ve teşvik edici bir atmosferde İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadırlar.

 

 • EĞİTMEN TOPLANTILARI - KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÇALIŞMA PLANI

Ki̇şi̇selleşti̇ri̇lmi̇ş Çalışma Planı, 16, 20 ve 26 saatlik kursları alan öğrenciler için kursları boyunca, öğretmenlerimizden biriyle görüşerek, kişisel gelişim takibi ve ek rehberlik  için harika bir fırsattır.

 • ÜCRETSİZ EKSTRA DERSLER

ATC, 16, 20 ve 26 saatlik kursların herhangi birine kayıtlı öğrencilerine, becerilerini geliştirmelerini amaçlayan; rahatlatıcı ve samimi bir ortamda özgüven oluşturmaları için isteğe bağlı ÜCRETSİZ ilave dersler sunar.
Bunlar her hafta, haftada 3 kez mevcuttur. 
ATC'nin öğleden sonraları sunduğu konular :

 • KONUŞMA VE DİNLEME
 • İŞ İNGİLİZCESİ
 • TELAFFUZ 

DiNLEME VE KONUŞMA - PAZARTESİ 

Öğrenciler bu eğlenceli ve interaktif derslerde konuşma ve dinleme becerilerini geliştirebilirler. Burada öğrenciler iş, okul, boş zaman ve daha pek çok alanda tanıdık konularda standart konuşma anlayışlarını geliştirme fırsatı bulurlar.
Öğretmenler, günlük hayatta kullanılan çok çeşitli konulara odaklanmak için YouTube kliplerini, radyo yayınlarını ve diğer çeşitli medyaları kullanmaktadır.

 İŞ İNGİLİZCESİ - ÇARŞAMBA 
Eğitim; iş e-postaları ve raporları yazmaktan, planlamaya ve sunum yapmaya kadar çeşitli konuları kapsayacaktır. Kurs boyunca ilerlemeyi sağlamak için görevler ve ev ödevleri her hafta belirlenir.Öğrenciler, çeşitli çalışma durumlarında yaygın olarak kullanılan yeni ve karmaşık sözcüklere maruz kalırlar ve onlara yazılı iletişimlerinin tonunu ve kaydını nasıl ölçecekleri öğretilir.


TELAFFUZ -  CUMA 
Öğrenciler farklı sesleri anlamaya ve telaffuz etmeye odaklanabilirler. Bu interaktif sınıfta öğrenciler telaffuz becerilerini geliştirebilirler.
Konular şunları içerir: Ünlü ve Ünsüz Harfler, Müfredat, Kelime ve Cümle Yapısı, Tonlama, Cümle Vurgusu, Geçmiş Zaman ve Alfabenin Sesleri.


ATC IRELAND AKREDİTASYONLARI

ATC, f​arklı yaş ve İngilizce seviyelerindeki öğrenciler için tamamı İrlanda'da Quality and Qualifications Ireland for English Language Teaching (ELT) tarafından onaylanmış çok çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır.ATC, ACELS, EAQUALS, MEI ve Quality English dahil olmak üzere uluslararası eğitim sektörünün önde gelen derneklerinin üyesidir ve bunlar tarafından akredite edilmiştir. 

 

 • ACELS – ATC Irlanda okulları of Quality and Qualifications Ireland’a bağlı bir servis olan ACELS tarafından (ELT) English Language teaching onaylıdır.
 • ALTO (Association of Language Travel Organisations)- ATC, profesyonel gelişim, fikir ve bilgi alışverişi yoluyla bağlantılar sağlayan bir platform olan ALTO'nun bir üyesidir;
 • EAQUALS-  EAQUALS'ın misyonu, uluslararası eğitim kurumlarına ve bireylere rehberlik ve destek sağlayarak dünyadaki dil eğitiminde mükemmelliği teşvik etmektir. 
 • MEI (Marketing English in Ireland) – ATC, MEI’ın kurucu üyesidir.
 • Quality English -ATC, Uluslararası öğrencilere yüksek kalitede İngilizce kursları vermeyi taahhüt eden özel İngilizce okulları birliğinin üyesidir.


ATC Bray ve ATC Dublin, TOEIC yetkili sınav merkezidir.

 

 

 

ATC DUBLIN DİL OKULUNDA SUNULAN İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARI

 • GENEL İNGİLİZCE
 • YOĞUN İNGİLİZCE
 • BİREYSEL ÖĞRENİM
 • İŞ İNGİLİZCESİ
 • TEACHER TRAINING PROGRAMI
 • İNGİLİZCE SINAV HAZIRLIK KURSLARI (CAMBRIDGE FCE & CAE, IELTS, TIE, TRINITY ESOL, TOEIC)

 

ATC DUBLIN KURS ÖZELLİKLERİ

GENEL İNGİLİZCE - 15 SAAT

Genel İngilizce müfredatı haftada 15 saattir (15 x 60) ve öğrencilerin dört dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerisini anlamalarını geliştirmek için tasarlanmıştır.
İlköğretimden ileri düzeye kadar tüm seviyeler yıl boyunca sunulmaktadır.
Haftada 15 saatlik Genel İngilizce için zaman çizelgesi Pazartesi'den Cuma'ya, 1.45'ten 17.00'ye kadardır.

UYARI: Bu kurs sadece ATC Dublin'de mevcuttur.

GENEL İNGİLİZCE - 16 SAAT

Haftada 16 saat (16 x 60 dakika) olan bu Genel İngilizce kursu, Dublin okulumuzda pazartesiden perşembeye sabah 09.00-1.30 saatleri arasında gerçekleştirilir.
Öğrenciler her Pazartesi başlayabilir. 12 haftalık bir döngüye dayanır ve bu süre zarfında öğrencinin belirli bir ders kitabında ilgili seviyede ilerlemesi sağlanır.
Öğretmenler, tüm işlevlerin ve becerilerin bu düzeyde kapsandığından emin olmak için, Diller için Ortak Avrupa Referans Çerçevesi (CEFR) temelli bir kontrol listesi ve düzenli ilerleme testleri kullanarak bu düzeyde ilerlemelerine yardımcı olur.

GENEL İNGİLİZCE - 20 SAAT

Genel İngilizce kursu müfredatı haftada 20 saattir ve öğrencilerin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinin dört becerisini anlamalarını geliştirmek için tasarlanmıştır.
Öğrenciler her Pazartesi sürekli kayıt sistemiyle başlayabilirler. İlköğretimden ileri düzeye kadar tüm seviyeler yıl boyunca sunulmaktadır.
Kursun sonunda öğrenciler, İngilizce standartlarında genel bir gelişme ve dil becerilerine olan güvenlerinin arttığını göreceklerdir.

YOĞUN İNGİLİZCE - 26 SAAT

Yoğun İngilizce kursu müfredatı, konuşulan İngilizcede doğruluk ihtiyacına dayanmaktadır. Yoğun kurs haftada 26 saattir.
Genel İngilizce programını (20 saat) ve söylem yapısı ve sözlü akıcılığa odaklanan iki öğleden sonra alınan haftada 6 saat daha içerir.
Öğleden sonraki oturumlarda öğrenciler, öğretmen ve diğer öğrencilerle müzakerede iyileştirme alanları talep edebilirler.

 

CAMBRIDGE FCE SINAVI HAZIRLIK KURSU

The First Certificate in English FCE, nitelikli öğretmenlerimizden temel sınav tekniklerinin sağlanmasının yanı sıra yazılı ve sözlü İngilizceyi geliştirmeye odaklanan bir sınav programıdır.
Bu program, haftada 20 saat (20 x 60 dakika) Genel İngilizce dersinden oluşur.

Kursu yürütmek için sınıf başına en az 6 öğrenci gereklidir.

 Bu kurslara giriş için minimum B2 İngilizce seviyesi gereklidir.

CAMBRIDGE ADVANCED SINAVI HAZIRLIK KURSU

Cambridge Advanced Exam Course (CAE), nitelikli öğretmenlerimizden temel sınav tekniklerinin sağlanmasının yanı sıra yazılı ve sözlü İngilizceyi geliştirmeye odaklanan bir sınav programıdır.
Bu program haftada 20 saat (20 x 60 dakika) eğitimden oluşmaktadır.
Kursu yürütmek için sınıf başına en az 6 öğrenci gereklidir.
Bu kurslara giriş için minimum C1 İngilizce seviyesi gereklidir.

 

TOEIC SINAVI HAZIRLIK KURSU

Bray ve Dublin ATC, aynı zamanda bir ETS, (Eğitimsel Test Sistemi), Sınav Merkezidir.
TOEIC sınavı, her ay ATC'de veya gruplar için talep üzerine, minimum sayılara tabi olarak mevcuttur.
Ücret, sınav ücretini, idareyi, sertifikayı ve sertifikanın size göndereceği posta ücretini içerir.


IELTS SINAVI HAZIRLIK KURSU

IELTS sınavına hazırlık programı, nitelikli öğretmenlerimizden temel sınav tekniklerini öğrenmenin yanı sıra yazılı ve sözlü İngilizceyi geliştirmeye odaklanan 6 haftalık bir kurstur.

DERS PROGRAMI
Haftada 20 saat Pazartesiden Cumaya 09:00 - 13:30 veya Haftada 15 saat Pazartesiden Cumaya 1.45pm - 17pm

Kursu yürütmek için sınıf başına en az 6 öğrenci gereklidir.
Bu kurslara giriş için minimum B2 İngilizce seviyesi gereklidir.

UYARI:ATC Dublin'de okumak için minimum yaş 17'dir.

 • Kurs müfredatı:
  Eğitim Müfredatı, CEFR (Diller için Ortak Avrupa Referans Çerçevesi) temeline dayanır ve öğrenci merkezli öğrenmeye ve belirli iletişimsel hedeflere ulaşmaya odaklanır. Öğretmenler,  CLT (İletişimsel Dil Öğretimi), TBL (Görev Tabanlı Öğrenme) ve CLL (İşbirlikçi Dil Öğrenme) gibi metodolojileri kullanmaktadır.
 • Seviye Tespiti:
  ATC'ye gelmeden önce, öğrenciler gramer ve kelime bilgisi bilgilerini değerlendirmek için bir çevrimiçi yerleştirme sınavına girerler. Okulun ilk günlerinde bir öğretmenle buluşacak ve kısa bir konuşma yapacaklardır. Öğretmen, dinleme ve konuşma becerilerini değerlendirecek ve onlara özel öğrenme ihtiyaçları hakkında sorular soracaktır. Daha sonra yeteneklerine ve ihtiyaçlarına uygun bir sınıfa yerleştirilirler.  Sınıf Yapısı: Her ders 60 dakikadır. Sınıflar yıl boyunca her seviyede mevcuttur. ATC sınıflara en fazla 15 öğrenciye kadar izin vermektedir ancak tipik olarak  bir sınıfta yılboyu en fazla 10 ila 12 öğrenci bulunmaktadır.
 • İlerleme Değerlendirmesi:
  İlerleme değerlendirmesi her hafta sınıfta yapılır. Öğrencilerin konuşma ve yazma çıktılarındaki ilerlemelerine özellikle odaklanır. Her hafta öğrencilere öğretmenlerinden konuşma ve yazma becerileri konusunda yapılandırılmış geri bildirimler verilir. ATC, öğrencileri her 8-12 haftada,  bir tam kur kadar geliştirmeyi amaçlamaktadır.
 • Sertifikasyon:
  Tüm öğrenciler, kurslarını tamamlandığında kısa bir didaktik rapor içeren, katılım sertifikası alırlar. Tüm raporlar, ülkelerine dönüşte eğitim kurumlarında krediler için kullanılabilecek, çalışılan saat sayısını içermektedir.

 

ATC DUBLIN İRLANDA İNGİLİZCE DİL OKULUNUN KONUMU

Dublin, Avrupa'nın en popüler turistik yerlerinden biridir ve misafirperverliği, kültürü, sanatı, müziği ve canlı gece hayatı ile ünlüdür.
Dublin nispeten küçük ve erişilebilir bir şehirdir ve Avrupa'nın en genç nüfuslarından birine sahiptir ve bu da İngilizcelerini geliştirmek ve başka bir ülkenin kültürünü öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir.

ATC Dublin, Dublin şehir merkezinin kalbinde, Güney William Caddesi üzerinde, şehrin en popüler turistik mekanlarına ve şık kafelere, restoranlara ve barlara yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Okulun kendisi, en konforlu şehir merkezi deneyimini sağlamak için tamamen yenilenmiş ve yenilenmiş modern bir binada yer almaktadır.

ATC Dublin 16 parlak, modern ve geniş sınıflara sahiptir. Her sınıf, öğretmenlerin öğrencilerin öğrenme deneyimini geliştirmek için en son teknolojiyi kullanmalarını sağlayan etkileşimli yazı tahtaları dahil, modern ses ve görsel-işitsel teknolojilerle donatılmıştır. İnternet sınıflarda düzenli olarak kullanılır ve öğrencilere 21. Yüzyılda dillerini nasıl kullanacaklarına dair pratik örnekler verilir.

Okulun 4. katı öğrenci dinlenme ve dinlenme alanı olarak ayrılmıştır. Işıkla dolu öğrenci ortak alanı, öğrencilerin molalar sırasında ve dersten sonra buluşmaları ve sosyal aktivitelerini düzenlemeleri için mükemmel bir yerdir.

Ayrıca öğrencilerin CV'lerini hazırlayabilecekleri ve güncelleyebilecekleri bilgisayarlar da, 4. kattadır.

Bilgisayarlar ayrıca öğrencilerin ilerlemelerini izleyebildikleri ve çalışmalarına devam edebildikleri rehberli e-öğrenme platformuna giriş yapmak için de kullanılmaktadır.

 • Lokasyonu şehir merkezidir
 • Modern dekore edilmiş okul binası
 • Grafton Street'e 170 metre mesafede
 • Çarpıcı 4. kat öğrenci salonu
 • Öğrenci Bilgisayarları
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Ücretsiz öğleden sonra dersleri
 • Interaktif Beyaz tahtalar
 • Minimum öğrenci yaşı 17+

ATC DUBLIN KONAKLAMA SEÇENEKLERİ


AİLE YANI KONAKLAMA

Yerel bir İrlandalı ev sahibi ailenin yanında kalmanın, kendinizi İrlanda kültürüne kaptırmanın ve sınıf dışında İngilizce pratiği yapmanın ideal yolu olduğuna inanıyoruz.
Ev sahiplerimizden bazıları, ATC öğrencilerini yıllardır, bazıları ise iki nesildir ağırlamaktadır.

Dublin'deki okulumuzdaki öğrenciler, Dublin merkezli harika ev sahibi ailelerimizde kalma seçeneğine sahiptir. Tüm ailelerimiz düzenli olarak ziyaret edilmekte ve konaklama yöneticimiz tarafından özenle seçilmektedir.
Küçük öğrencilere konaklamaları boyunca her gün oda ve kahvaltı, paketli öğle yemeği ve akşam yemeği sağlanmaktadır.
Yetişkin öğrenciler için konaklama, Pazartesi-Cuma, hafta sonu tam pansiyon (tüm öğünler) olmak üzere oda, kahvaltı ve akşam yemeği bazında düzenlenir.
Tüm ailelere, öğrencilerin sahip olabileceği herhangi bir alerji veya özel yiyecek talebi hakkında önceden bilgi verilir. Kuruyemiş alerjileri, glütensiz diyetler vb. gibi özel diyetler için bir besin takviyesi geçerli olabilir.

ATC Dublin'in tüm ev sahibi aileleri, toplu taşıma araçlarına kolay erişim mesafesinde, Dublin'in banliyölerinde yer almaktadır. Öğrenciler okula, Dublin Otobüs ve DART (Metro) ulaşım hizmetleri ile 30 ila 60 dakika arasında seyahat etmeyi umabilirler.

Dublin'deki aile yanı konaklama seçeneğimizi seçmek, öğrencilerin İrlandalılarla bütünleşmelerine ve İngilizce konuşma becerilerini daha da geliştirmelerine olanak tanır.

ÖZELLİKLERİ

 • Özenle seçilmiş İrlandalı ev sahibi aileler
 • Tek ve iki kişilik oda seçenekleri
 • Yarım pansiyon Pazartesi-Cuma (kahvaltı ve akşam yemekleri)
 • Tam pansiyon hafta sonları (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri)

 

 ATC DUBLIN CITY ÖĞRENCİ YURDU

ATC Dublin City Öğrenci Yurdu, şık öğrenci yaşamı sağlar. Ortak mutfaklı dairelerde tek kişilik en-suite odalar sunuyoruz. Tüm yatak odalarında bir çalışma masası, çalışma lambası ve geniş bir saklama alanı bulunmaktadır.
Her daire, modern mutfak ve yemek odası ile eksiksiz bir şekilde döşenmiştir. Ayrıca rezidans, TV salonu, bilardo masası ve bol miktarda oturma alanı ile harika bir sosyal alana sahiptir.

LOKASYON

ATC Dublin'de konforlu bir yaşam deneyimi için modern, yeni inşa edilmiş daireler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Rezidans, şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde ve ATC Dublin Okulumuza 20 dakikadan daha kısa bir yürüme mesafesinde ideal bir konuma sahiptir.

 

ÖZELLİKLERİ
 • Asgari yaş 18
 • Tek kişilik-  banyolu yatak odaları
 • Modern Ortak oturma odası ve mutfak alanı
 • Bina içinde sosyal alan - Oyun odası
 • Bedava internet - Her dairede internet Wi-Fi erişimi mevcuttur
 • Çamaşırhane
 • Nevresim – Çarşaflar dahildir
 • Bina içi spor salonu
 • Sahada yaşayan özel ATC personeli 7/24 hizmetinizde
 • 24 saat resepsiyon

 

ATC YAZ APARTMANLARI

Yoğun sezon boyunca ATC, University College Dublin (UCD) ve İrlanda Ulusal Koleji (NCI) dahil olmak üzere üniversite kampüslerinde ek konaklama ayırmaktadır.
Tüm konaklama birimleri, ortak mutfak ve oturma alanı bulunan modern dairelerde tek kişilik en-suite odalarda sunulmaktadır.

UCD, Dublin şehir merkezine sadece 4 km uzaklıktadır ve kampüste bir otobüs terminali ile South William Street'teki ATC Dublin’e sadece 15 dakikada ulaşılabilir.

NCI, Dublin şehir merkezinin finans bölgesinde, Liffey nehri yakınında ve Luas (tramvay) durağının metre içinde yer almaktadır. South William Street'teki ATC Dublin, NCI'ye sadece 20 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Hayallerle başlamak

[Image]

Hayallerle başlamak

            İngilizce hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Gerek Türkiye’de gerek yurtdışında iş bulmak ve kariyerinizde hızlı yükselmek için çok önemli bir adım . Bunun yanında sosyal hayatımızda da bence çok önemli bir yeri var. Bilgisayar mühendisliği mezunu olarak işiminde uluslararası platformanda çok etkin olduğunu ve gerçekten kuvvetli bir ingilizceye ihtiyacım olduğunun farkındaydım.

            Amerika’dan bir süre önce gelmiştim .İngilizce konusunda güzel bir yol katetmiştim ama akademik olarak çok yetersiz olduğumun farkındaydım. Hemen dil okullarını araştırmaya başladım yeni bir yurtdışı tecrübesi için hazırdım. Hiçbir zaman Türkiye’de bir dil okuluna gitmeyi düşünmedim. Bir dili gerçekten öğrenmenin yolunun o dili konuşulan bir ülkede yaşamak olduğunu düşünüyordum. İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra BogaziçiEdu şirketi ile iletişime geçip Esma hanımla konuştum . Bir sonraki adımda ise kendisini ofisinde ziyaret ettiğimde uzun uzun konuştuk ve beni her konuda bilgilendirdi.

NEDEN İRLANDA ?

            Esma hanımla uzun uzun konuşmustuk ve internet üzerinden de birçok araştırma yapmıştım . İrlanda halkının cana yakınlığı ve kültürünün diğer avrupa ülkelerinden daha cok bizim kültürümüze benzemesi benim bu ülkeyi seçmemde oldukça etkili oldu. Ayrıca İrlanda 6 ay ve üzeri eğitimlere haftada 20 saat çalışma izni veriyor ve bu da bence çok önemli bir ayrıntı . Malum döviz kurları çok yüksek . Ayrıca okul fiyatlarının diğer ülkelere göre daha ucuz olmasıda önemli bir etken.

OKUL SEÇİMİ

            Esma hanımın okullar konusundaki bilgilendirmesi sonucunda ATC dil okuluna karar verdim . Lokasyonu çok güzel olan okulun bir diğer güzel yanıda öğrenci ve eğitmen kadrosunun iyi olması. Özellikle gidiceğim okulun kalitesine dikkat ettim çünkü New York City’de ucuz bir okula giderek kötü bir tecrübe edinmiştim.Bunların yanında en önemli faktörlerden biriside ATC dil okulunda Türk bir temsilcimiz olması . Hazırlık aşamasından buraya gelene kadar ve şuandada eğitimime devam ettiğim aşamada beni her konuda bilgilendiren , her konudaki tecrübelerini benimle paylaşan Volkan Bey’e de burden çok teşekkür etmek isterim.Bildiğiniz gibi yeni bir ülkeye yeni bir kültüre alışmak zor. Kendiside tecrübelerini aktararak birçok kişinin uzun aylar uğraşarak alabildiği GNİB ve PPS randevularını sayesinde 1 hafta içinde halledebildim. Gerçekten söylediğim herkes beni şaşkınlıkla karşıladı . Çünkü gelmeden önce konuştuğum ve buraya geldiğimdede konuştugum birçok kişi 2-3 ay hatta 4 ay sonra randevularını alabilmişti .Bunun yanında Volkan bey iş konusunda da çeşitli bağlantıları olan ve öğrencilerine elinden geldiği kadar yardım eden güzel bir insan. Tekrar buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

DUBLİNDE HAYAT DEVAM EDİYOR

            Dublinde ikinci haftamın son gününden edindiğim tecrübeleri aktarıyorum. GNİB kartım ve oturma iznim var . PPS numaram yolda geliyor . Dünyanın heryerinden çok tatlı arkadaşlarım var.Çok güzel günler geçiriyor. İtalya’dan, İspanya’dan,Japonya’dan gelen yeni öğrenci arkadaşlarla Dublini keşfediyorum.

            Sizlere tavsiyem gelemden önce güzel bir araştırma yapın ve herşeyi sorun. Unutmayınki bizde aynı yollardan geçtik ve halinizi anlıyoruz .İstediğiniz soruyu sormaktan çekinmeyin elinden  geldiği kadar herkes yardımcı olucaktır. Fiyatı uygun diye ucuz okullar seçmeyin , farkı çok açık ve net görüyorsunuz gerçekten.Buraya geldiğinizde çekinmeyin ingilizceniz kötü olsa bile konuşmaktan kaçınmayın . Unutmayınki buraya gelme amacınız dil öğrenmek .Kimse size neden ingilizce konuşamıyorsunuz diye kötü gözle bakmıyacak. Şimdiden hepinize mükemmel İrish günler dilerim …

 


 
Mert Aklan -
Hizmet Aldığı Program : Dil Okulu,

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın


Hızlı Erişim


ATC Language Schools Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika,Kanada, Malta, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Dubai'de öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
IALC