Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Logo
 

İndirimli

 ATC Language Schools


 Konum İrlanda - Bray
 Programlar Dil Okulu,Genel İngilizce,Özel Amaçlı İngilizce,Sınav Hazırlık,Yaz Okulu (16+ yaş üstü),
 Web Sitesi http://www.atclanguageschools.com/
 Diğer Şubeler Winchester - Dublin - Bray

ATC 1973 yılında kurulmuştur. O zamandan beri dünyanın dört bir yanından  her yaştan öğrenciler için, İrlanda’da Dublin ve Bray’de, İngiltere’de ise Winchester’da kaliteli İngilizce dil programları sunmaktadır.

Farklı yaşlardaki ve dil seviyelerindeki öğrenciler için çok çeşitli kurslar sunulmaktadır. Sunulan İngilizce eğitim programlarının tümü, Irlanda için Quality and Qualifications Ireland” , İngiltere'de ise British Council ve English UK tarafından kalite onaylıdır. Tamamen nitelikli öğretmenler tarafından yürütülen kurslar, Akademik mükemmeliyet konusunda uluslararası bir üne sahiptir. Kurslara katılan öğrencilerin aile yanı konaklama ya da paylaşımlı daire gibi konaklama seçenekleri bulunmaktadır.

ATC, her öğrencisinin yaşadığı deneyimin her yönünü önemsemektedir ekibinin samimi ve profesyonel bir ortamda mükemmel bir hizmet standardı sağlamayı taahhüt ediyor.

Akreditasyonları

ATC Irlanda Akreditasyonları

ACELS – ATC Irlanda okulları of Quality and Qualifications Ireland’a bağlı bir servis olan ACELS tarafından (ELT) English Language teaching onaylıdır.

ALTO (Association of Language Travel Organisations)- ATC, profesyonel gelişim, fikir ve bilgi alışverişi yoluyla bağlantılar sağlayan bir platform olan ALTO'nun bir üyesidir;

EAQUALS -  EAQUALS'ın misyonu, uluslararası eğitim kurumlarına ve bireylere rehberlik ve destek sağlayarak dünyadaki dil eğitiminde mükemmelliği teşvik etmektir. ATC Dil Okulları, 2015 yılının Ağustos ayında 3 okulunda da mükemmeliyete layık görülmüştür.

MEI (Marketing English in Ireland) – ATC, MEI’ın kurucu üyesidir.

Quality English -ATC, Uluslararası öğrencilere yüksek kalitede İngilizce kursları vermeyi taahhüt eden özel İngilizce okulları birliğinin üyesidir.

Kurslar

✓ Genel İngilizce 
✓ Yoğun İngilizce 
✓ Sınav Kursları 
✓ Bireysel Öğrenim 
✓ İş İngilizcesi

*ATC Bray ve ATC Dublin, TOEIC ve ETS yetkili sınav merkezidir.

Kurs müfredatı:
Eğitim Müfredatı, CEFR (Diller için Ortak Avrupa Referans Çerçevesi) temeline dayanır ve öğrenci merkezli öğrenmeye ve belirli iletişimsel hedeflere ulaşmaya odaklanır. Öğretmenler,  CLT (İletişimsel Dil Öğretimi), TBL (Görev Tabanlı Öğrenme) ve CLL (İşbirlikçi Dil Öğrenme) gibi metodolojileri kullanmaktadır. 
Seviye Tespiti: ATC'ye gelmeden önce, öğrenciler gramer ve kelime bilgisi bilgilerini değerlendirmek için bir çevrimiçi yerleştirme sınavına girerler. Okulun ilk günlerinde bir öğretmenle buluşacak ve kısa bir konuşma yapacaklardır. Öğretmen, dinleme ve konuşma becerilerini değerlendirecek ve onlara özel öğrenme ihtiyaçları hakkında sorular soracaktır. Daha sonra yeteneklerine ve ihtiyaçlarına uygun bir sınıfa yerleştirilirler.  Sınıf Yapısı: Her ders 60 dakikadır. Sınıflar yıl boyunca her seviyede mevcuttur. ATC sınıflara en fazla 15 öğrenciye kadar izin vermektedir ancak tipik olarak  bir sınıfta yılboyu en fazla 10 ila 12 öğrenci bulunmaktadır.
İlerleme Değerlendirmesi: İlerleme değerlendirmesi her hafta sınıfta yapılır. Öğrencilerin konuşma ve yazma çıktılarındaki ilerlemelerine özellikle odaklanır. Her hafta öğrencilere öğretmenlerinden konuşma ve yazma becerileri konusunda yapılandırılmış geri bildirimler verilir. ATC, öğrencileri her 8-12 haftada,  bir tam kur kadar geliştirmeyi amaçlamaktadır.
Sertifikasyon: Tüm öğrenciler, kurslarını tamamlandığında kısa bir didaktik rapor içeren, katılım sertifikası alırlar. Tüm raporlar, ülkelerine dönüşte eğitim kurumlarında krediler için kullanılabilecek, çalışılan saat sayısını içermektedir.

ATC Online:

Tüm yetişkin öğrenciler, varışlarından 1 ay önce ATC Online için kişisel girişlerini alacak ve ayrıldıktan sonra 3 ay boyunca erişimini koruyacaklardır.

 

 

ATC Bray, güzel restore edilmiş Dunluice House gibi dört bitişik Victoria binasında deniz kıyısında yer alır ve Dublin Şehir Merkezi'ne trenle sadece 35 dakika uzaklıktadır.
Dikkatle ve tamamen yenilenmiş ve yenilenmiş olan Dunluice House, Viktorya zarafetini modern konforlarla birleştirmektedir.
Sınıflar aydınlık, ferah ve sıcaktır ve çoğu, İrlanda Denizi'nin muhteşem manzaralarına sahiptir. Kütüphanemizde bulunan materyalleri kullanarak bağımsız olarak çalışmak isteyen öğrenciler için bir öğrenci çalışma merkezi bulunmaktadır. Öğrenciler ödevlerini yapmak veya İngilizce becerilerini geliştirmek / geliştirmek için bu odayı kullanabilirler. Öğrenci kütüphanesi, hem eğitici hem de eğlence amaçlı okuma materyallerinin geniş bir seçimini içerir. Öğretmenler öğrencilerine çalışmalarında yardımcı olmak için her zaman hazırdır.
Yoğun zamanlarda, ana okul binasının dışında ek sınıf alanı kullanılabilir.
Okul, öğrencilerin CV'lerini hazırlayabilecekleri ve güncelleyebilecekleri öğrenci kullanımı için özel bir bilgisayar alanı sunar. Bilgisayarlar ayrıca öğrencilerin ilerlemelerini izleyebildikleri ve çalışmalarına devam edebildikleri rehberli e-öğrenme platformumuza giriş yapmak için de kullanılabilir.
Bray okulunda ayrıca, öğrenciler için geniş oturma alanı bulunan özel bir bahçe ve veranda alanına ek olarak son zamanlarda modernize edilmiş ve genişletilmiş bir kafeterya da bulunmaktadır.


ATC BRAY Konum

Plaja - 30 metre 
Bray Bray DART istasyonuna - 850 metre 
City Dublin Şehir Merkezine - 18km 
Dublin Dublin Havaalanı'na – 31 km


Donanım

✓ Güzel sahil konumu Spacious 23 geniş sınıf 
✓ Kütüphane ve çalışma merkezi 
✓ Multimedya odaları ve öğrenci bilgisayarları
✓ Öğrenci kantini
✓ Özel bahçe ve veranda 
✓ Ücretsiz Wi-Fi 
✓ Ücretsiz öğleden sonra dersleri 
✓ Minimum yaş 17

 AİLE YANI KONAKLAMA

Ev sahibi bir aile ile yaşamak, sınıf dışında İngilizce pratik yapmak için ideal bir yoldur. İrlandalı ev sahibi aileler özenle seçilmiştir ve ATC Konaklama Memuru tarafından düzenli olarak ziyaret edilmektedir.

YEMEKSIZ KONAKLAMA ( YIL BOYU)

ATC öğrenci daireleri okulun yanında bulunur ve tek veya iki yataklı odalarda öğrenci konaklaması sunar. Daireler ortak banyo, mutfak ve oturma odası ile 2/3 yatak odasına sahiptir.

ATC ÖGRENCİ KONUTU ( YIL BOYU )

ATC okul konutu, deniz kıyısındaki okula sadece 700 metre mesafede yer almakta olup ortak mutfak ve oturma odalarına sahip tek ve iki yataklı en-suite odalarda konaklama imkanı sunmaktadır.

YEMEKSIZ KONAKLAMA (YAZ DÖNEMİ)

Yoğun sezonda ATC dairelerde öğrencilerimiz için ek konaklama ayırır ve Bray'deki Dunluice House'dan kısa bir mesafede yer alır. Bu evler genellikle tek ve iki yataklı odalarda 5 veya 6 öğrenci barındırmaktadır.

 

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

Okul içeriği güncellenmektedir.

Lütfen okul ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

ATC Dilokulu İndirimleri


Burada verilen fiyatlar örnek olarak hesaplanmıştır. Farklı eğitim süreleri ve farklı konaklama alternatifleri için Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile irtibata geçiniz.

Hızlı Erişim


ATC Language Schools Konumu


Okul ile ilgili detaylı bilgi. Detaylı Bilgi

Okul ile ilgili detaylı bilgi almak için bize info(at)bogaziciedu.com adresinden veya 0 212 327 66 34 - 0 212 327 66 35 nolu telefonlardan ulaşabilir veya Ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim, Avustralya, İngiltere, Amerika, İrlanda, İtalya, İspanya, Fransa ve Malta' da öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek, kariyerinde yükselmek isteyen kişilere ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken İlgili ülkelerin devlet ve meslek kuruluşlarının eğitimlerine katılmakta, akreditasyon ve kalite çalışmaları yürütmektedir.

ICEF 
PIER 
QE 
QEAC 
EducationUK 
British Council